Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.02.2017., 22:00   #141
Kao sto sam gore pisala ja bas imam problema s torbama koje su se u kratkom roku ofucale, dok mi je roba jos i ok. Osim jakne na kojoj je cif otisao u prvih mjesec dva, ali zamjenili su ga bez problema.
Ne znam koji vrag me tjera da tamo i dalje kupujem. Jedino sto sad kupujem iskljucivo na akcijama, ne dam vise punu cijenu za nista tamo.


Sent from my iPhone using Tapatalk
mali miš is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2017., 06:46   #142
Quote:
mali miš kaže: Pogledaj post
Reklamiraj!
Quote:
mali_cox kaže: Pogledaj post
vjerojatno se ni ne smije prati u mašini pa reklamacija neće proći
šteta.
Quote:
charlizeos kaže: Pogledaj post
Strasno...idi tamo i nedaj se otjerati bez povrata...zaprijeti svim mogucim inspekcijam..i ja uvijek kazem da necu kupiti vise njihovu odjecu i opet popustim..sa torbama i obucom nemam problema, sve mi je ok, ali odjeca...strasno nekvalitetna i zacas se ofuca
kupila sam haljinu u Palmanovi, outlet...reklamacija nije opcija.

prala sam na 30 stupnjeva, kao što i piše na deklaraciji, no u slučaju te haljine vjerovatno je samo lagano propiranje na ruke bila opcija

ali da mi je žao - jako jako! jedna od najboljih haljina koje sam imala
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2017., 11:15   #143
Quote:
mali_cox kaže: Pogledaj post
Mislim da ti je ova u Jesu skroz velvet površina. Držala sam u rukama velvet ali tamnoplavu u barceloni nedavno.
Gle, ako ti je to xy torba po redu i nećeš ju prečesto nositi onda uzmi jer je stvarno efektna.
ali ne vrijedi tih para nikako.
Na kraju sam kupila torbu od jesa i zadovoljna sam kako izgleda. Hvala ti za link!
Royal Red is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2017., 11:19   #144
Quote:
Royal Red kaže: Pogledaj post


Na kraju sam kupila torbu od jesa i zadovoljna sam kako izgleda. Hvala ti za link!
drago mi je
nadam se da će ti dobro služiti
mali_cox is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2017., 06:35   #145
kakve su D trapke? fora su mi, no kvaliteta me muči
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2017., 10:20   #146
Quote:
bug_lady kaže: Pogledaj post
kakve su D trapke? fora su mi, no kvaliteta me muči
Meni je to jedino kvalitetno kaj imam od njih. Majice uzas, torbe u novcanici srednja zalost (neki se dobro drze, neki se raspali), trapke ful ugodne i cvrste.
njanja6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2017., 16:36   #147
Isto, Desigual traperice su mi jedne od kvalitetnijih koje posjedujem, čak kvalitetnije od levisica npr. Imam miljardu traperica a ove (one 2nd skin model) nosim skoro pa stalno; peri deri.
Nisu se nigdje stanjile, pohabale, ofucale, ništa! Imam ih nekih 4 godine sad.
Kakvi su postali sada s kvalitetom, ne znam.

Novčanici potpisujem navedeno, ofucaju mi se za pol godine, ovo mi je treći koji imam, ali nikad više.
nemam-iksicu is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2017., 06:42   #148
Quote:
njanja6 kaže: Pogledaj post
Meni je to jedino kvalitetno kaj imam od njih. Majice uzas, torbe u novcanici srednja zalost (neki se dobro drze, neki se raspali), trapke ful ugodne i cvrste.
Quote:
nemam-iksicu kaže: Pogledaj post
Isto, Desigual traperice su mi jedne od kvalitetnijih koje posjedujem, čak kvalitetnije od levisica npr. Imam miljardu traperica a ove (one 2nd skin model) nosim skoro pa stalno; peri deri.
Nisu se nigdje stanjile, pohabale, ofucale, ništa! Imam ih nekih 4 godine sad.
Kakvi su postali sada s kvalitetom, ne znam.
hvala
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2017., 11:55   #149
Imam par majica i haljinu. Perem takve stvari ionako na ruke, tako da mi se nisu nešto brzo uništile.
iako kvaliteta materijala ne djeluje vrhunski.
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2017., 00:08   #150
Trebam pomoc..
Ako ima netko da radi u ducanu il kuzi kako to funkcionira..
Jakna kupljena u areni sredinom 1 mj, nije na akciji bila, masno placena. Kroz nekih mjesec dana remen se poceo usukivati (ako me kuzite) pa sam ga prije 15 dana kad sam isla u Zg reklamirala. Kako nisu imali tak broj prekroje moju kopcu na manji remen i kao sve ok. Rođakinja podigla i sad kopca nelovi vise čvrsto i otkopcava se. Ne moram ni rec da sam dobila rogove nakon nepunih 2 mj nošenja.
I sto sad da radim, glupo mi reklamirat ponovo a ne znam dokad i vrijedi. Kad padne jesen i izvuku jakne sumnjam da ce uvazit.
sorry na duzem postu i pravopisu, tipkam s moba.
Ipak to nisu mali novci i jakna nije vise ista bez remena
Waterfall0407 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2017., 00:24   #151
Koliko ja imam islustava sa Desigualom (ne direktno osobnih, ofkors ), uvijek su vrlo korektni po pitanju reklamacija.
Ja bih na tvom mjestu fino do dućana, račun, takva-i-takva stvar i ja bi to-i-to, osim ako vi (Desigual) nemate joše neku bolju ponudu za mene kao vašeg kupca
__________________
Apsolutni Pobjednik
body halleck is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2017., 12:52   #152
Ja imam jako loše iskustvo s nihovim web shopom. Uzela sam u njemačkom webshopu Devorah cardigan i majicu na frendičinu adresu (ne shippaju u Hr), dostava do nje je bila free. Cardigan je došao bez trake za vezanje i s rupom na ramenu. Rekli su da im pošaljem natrag i da će mi vratiti novac jer više nije bilo moje veličine da mi zamijene. No kako bi troškovi poštarine (De-Hr-De-Hr) bili previsoki pitala sam ih mogu li mi vratiti dio novca (obično je na oštećenu robu neki ekstra popust) ili dati neki bon za popust za neki drugi artikl, no ostali su pri svome. Svaki puta su brzo odgovorili, ali šprancirano...vrati proizvod i vratit ćemo lovu.
Na kraju sam u Nami kupila satensku traku i dala na umjetno štopanje. Malo se vidjelo pa sam tu nalijepila kristaliće za nail art jer ih je vesta puna. Ništa se ne kuži, no veliko za njihovu rigidnost.
Majice i marame su mi ok kvalitete, sad me kopaju trapke.
Marra is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2017., 08:55   #153
Uh..ja sam daleko od Zg i onda mi preostaje samo nazvat i pitat. Jos je to i zimska jakna koje sad ni nema
Waterfall0407 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2017., 09:32   #154
Kupila sam njihov novčanik, ali smrdi po kineskom dućanu. Ostavila sam ga vani raširenog, ali nema nekog velikog pomaka na bolje. Hoće li se izluftati? Kako da ubrzam odsmrađivanje? Thanks!
Marra is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2017., 11:21   #155
Ja sam ocajna. Kupila preko biblooa prelijepu parku koja je nakon prvog pranja izblijedila i sad izgleda kao nesto sto bi baka mogla nositi kad ide prekopati vrt. Desigual pere ruke od toga jer nisam kupila direktno od njih. Bibloo ima garanciju 30 dana a naravno da je proslo puno vise jer nije bilo potrebe za pranjem u prvih mjesec dana. Pitala sam na kemijskom sto oni misle da se dogodilo i kazu da su upute na etiketi pogresne za taj tip tkanine-umjesto na 30 stupnjeva (kako pise na etiketi) trebalo je prati rucno, bez i najmanje centrifuge vec pustiti da se parka iskaplje na striku. I sad mogu sjest i plakat
Lunac is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2018., 00:44   #156
Super dizajn, očajna kvaliteta i sve su gori i gori
Preskupo
Mijenjaju sve u roku 6 mjeseci pa sacuvajte račune
__________________
i kad je gotovo za mene znaj tek tad je počelo
Billie Jean is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 16:29   #157
bože s čime oni bojaju tkaninu???? Kupila crnu majicu, to toliko boje izlazi iz nje..prestrašno..sva sreća nisam skupo platila, pa ono..ali opet...
ivana) is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2018., 01:41   #158
Sve sto sam kupila u Hr Desigual, kvaliteta ravna nuli. Narocito majice. Kad sam kupovala u Austriji, a od toga ima 3 godine sva roba mi je unatoc brojnim pranjima i dalje super. Zali Boze kupnje u Hr, tko zna gdje sivaju to smece.....kao i Benetton kojeg sivaju u Osijeku pa nama ovdje prodaju strace. Sramota!
__________________
De lingua stulta, veniunt incomodia multa.
Piggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2018., 10:12   #159
Ja ne mislim tako. Ja sam kupila u Njemackoj par majica isto uzasna kvaliteta..jedna majica jako pusta boju i moram prati na ruke, a druga je brzo dobila rupicu sa strane na pasici. Ono sto sam kod nas kupila je bilo uglavnom ok. Nisam uopce zadovoljna kvalitetom odjece, ali opet kupim jer mi se svidja dizajn. Najbolje su mi torbe, one su mi stvarno kvalitetne i dugo traju
charlizeos is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2018., 00:14   #160
Ja imam jednu suknju i 4 haljine, sve mi je super. Mislim, nije neka kvaliteta (jedna tamna onako djeluje malo bljeđe), ali sve je nošeno i prano redovito i OK se drži. A izgleda prekrasno, stvarno mi se sviđa njihov dizajn.
__________________
When there is the will, there is the way!
cici1810 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:03.