Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.10.2016., 09:15   #41
Quote:
veka123 kaže: Pogledaj post
Ovo sam ljeto kupila njihove dvoje sandale nakon valjda 12 godina (mozda i vise) i prezadovoljna sam. Istina nisu jeftine, ali su odlicnog dizajna i udobnosti. Moj je broj 39.5 ono idealan, tako da nekad prevagne 39 nekad 40. Kod njih sam sandale uzela 40.
E da, tako sam i ja 37,5 pa sam ipak uzela 38. Jučer naručila, ali nisam dobila nikakvu potvrdu na mail
vila717 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2016., 10:51   #42
Quote:
hooly kaže: Pogledaj post
Problem je što ja te kupone nemam. Jel ih ima još gdje za nabaviti?
Čizme koje gledam su 2000 kuna i jako mi te žao što na vrijeme nisam saznala za te kupone.

Poslano sa mog D6603 koristeći Tapatalk
Guliver definitivno nemoj kupovat po punoj cijeni jer non stop ima neka akcija. Svaka zuta srijeda je 30%, svaki put kad su kuponi u casopisima oni sudjeluju s 30%, strpi se malo i definitivno ces ubrzo nabasat na popust

Sent from my MI 4LTE using Tapatalk
mrnjavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2016., 11:23   #43
Sad je 20% na webshopu za plaćanje gotovinom!
vila717 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2016., 12:22   #44
Quote:
beppina kaže: Pogledaj post
Preskupi su za ono šta nude za no name marke, a da ne govorim da se njihove torbe šiju negdi po predgrađima Splita
A trebale bi se šivati po Kini, Indiji? po mogućnosti maloljetna djeca za koru kruha?

BTW

sad nekad izlazi Glorija s kuponima, i mislim da će biti i Guliver, jer zaista često budu s kuponima i slično.
veka123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2016., 17:28   #45
http://guliver.hr/proizvod/cizme-64/

Ima netko ove čizme? Zanima me jesu li udobne.
vila717 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2016., 23:50   #46
ima netko mozda ove ? jel treba uzeti broj manje ili su normalne velicine ?
http://guliver.hr/proizvod/cipele-30/
http://guliver.hr/proizvod/cipele-36/
http://guliver.hr/proizvod/cipele-32/
http://guliver.hr/proizvod/cipele-38/
__________________
This time next year, we'll be Millionaires
ellaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2016., 13:43   #47
odgovor samoj sebi, kad nece nitko drugi

yup, sve je vece za pola broja-broj (ovisno od modela), a broj manje su mi naravno na knap
ali sve to rijese ulosci iz dm-a i cipele su za 300-400 kn odlicne, imho neusporedivo s asos plastikom slicnog cjenovnog ranga, neki modeli bas vuku na vagabond cipele
__________________
This time next year, we'll be Millionaires
ellaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2017., 10:01   #48
Znate li ima li Guliver drugi krug sniženja i kada bi se on mogao dogoditi?
Cijene se nisu pomaknule od prvog sniženja i sve što pratim je dostupno u svim veličinama pa si nekako mislim da mi je bolje čekati drugi krug.

Poslano sa mog D6603 koristeći Tapatalk
hooly is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2017., 08:28   #49
Quote:
hooly kaže: Pogledaj post
Znate li ima li Guliver drugi krug sniženja i kada bi se on mogao dogoditi?
Cijene se nisu pomaknule od prvog sniženja i sve što pratim je dostupno u svim veličinama pa si nekako mislim da mi je bolje čekati drugi krug.

Poslano sa mog D6603 koristeći Tapatalk
imaju.
znam jer sam prošlih godina kupila obuću na tih 20% dodatno (koliko se sjećam) ali ti ne znam reći kad
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2017., 14:30   #50
Ja sam jučer probala jedne čizme koje su snižene na 1200, što je i dalje dosta, ali mi je prihvatljivo. Na webu su dostupni svi brojevi pa si nekako mislim da mogu još malo pričekati, iako ne znam jel stanje na webu realno. S druge strane prodavačica me nagovarala da ih uzmem te da su ih sve rasprodali brzo, da ne može vjerovati da je uspjela naći moj broj 41, bla bla bla.
Tak da ne znam sad što napraviti. Još 20% bi super sjelo.

Poslano sa mog D6603 koristeći Tapatalk
hooly is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2017., 10:47   #51
Želim naručiti sandale online, a ne odgovaraju mi na upite o duljini gazišta pa da vas probam pitati. Ako sam čisti 38 i imam uže stopalo, hoće li mi njihov 38 biti dobar? Možda širok? Ove sandale su u pitanju: http://guliver.hr/proizvod/sandale-21/
umeboshi is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2017., 15:34   #52
Prosle godine kupila sam cizmice u Guliveru (koje nisu bile nimalo jeftine) i ostala razocarana jer pustaju boju i bojaju mi sve carape u plavo
Otisla sam u njihov ducan kako bi kupila neki sprej protiv tog i “jako ljubazna” prodavacica (kao da je vec upoznata s tim i gledajuci me ko da sam zadnje smece) uputila me u Deichmann jer vjerojatno oni drze takve stvari.
U Deichmannu mi je stvarno ljubazna prodavacica rekla kako nije cula da to uopce postoji... toliko o Guliveru, vise nikad ne kupujem kod njih!!!
Goldea is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2017., 22:59   #53
ja sam se ovo lito dala navuc i kupila one šlape/cipele koje su valjda svi imali, iako sam vidila koliko lose izgledaju svima koji ih nose 5 dana (doslovno)... uzas, toliko iznosene, unistene, ma nemam rici.. i teske pod nogom.. ma bas sam tuzna i razocarana bila!
buba-e is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 13:15   #54
I moje su se raspale!! Ne znam što im se događa, jer su prije radili zbilja kvalitetne cizme i cipele, a ovo sad...
SativaX is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 13:29   #55
Quote:
SativaX kaže: Pogledaj post
I moje su se raspale!! Ne znam što im se događa, jer su prije radili zbilja kvalitetne cizme i cipele, a ovo sad...
Ne znam, vjerojatno ovisi o modelu! Ja sam ocito imala srece, kupila sam prije 2 godine na snizenju cizmice koje i danas izgledaju kao nove, a stalno ih nosim jer su preudobne

Poslano sa mog SM-A500FU koristeći Tapatalk
Lecos is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 13:48   #56
Cini mi se da su im klasičniji modeli izdržljiviji, a sve ove neke srebrne/zlatne, pogotovo s velikim i teškim platformama, nisu baš najkvalitetnije.

Dno potpuno dodiruje tlo, umjesto da je zaobljeno kod pete i prstiju, kako je anatomski ispravno za stopala i hod, pa se taj dio brzo ošugavi, u nedostatku boljeg izraza a i odlijepile su se gotovo skroz, nakon samo par mjeseci nošenja (imam i druge obuće tako da ih nisam nosila svaki dan).

Ne znam uopće više što da mislim o njima i da li da riskiram i kupujem....
SativaX is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 15:39   #57
Ja sam na proljeće ispobavala te neke metalik i bile su nenosivo skliske. Nije mi jasno kako tako nešto uopće mogu prodavati.
hooly is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2021., 19:45   #58
kakve su im čizme?

gledam jedne već dugo, no nekako se ne usudim naručiti

kakvi su sa pitanjem povrata?
pattie_boyd is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2021., 10:47   #59
Imam jedne njihove cizme (gleznjace zapravo), udobne su i traju.

Jedini problem koji sam imala je da je unutarnji šav jedne čuzme bio isturen, što me užasno žuljalo, no postolar je to riješio u par poteza čekićem

Imam njihove sandale i natikače na petu.
Sandale su mi super, a natikače su mi bile malo pretvrde i trebalo im je da se razgaze i omekšaju. Sličnu primjedbu je imala jedna kolegica, također za natikače. Kruta koža

Edit: nisam naručivala, cipele kupujem u dućanu
__________________
Latinska poslovica
Điđe T. is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2021., 15:17   #60
Imam jedne zimske čizme već nekoliko godina, udobne su i kvalitetne. Meni je jedno problem što su dosta uske, pogotovo oko listova. Nemam baš jako jake noge, ali su jače od prosjeka pa ako zatvarac nije cijelom duzinom ne mogu ih obuci. pa ako imate problem kao je pripazite koji model narucujete
QueenBee991 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:42.