Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Za napredne korisnike > Programiranje

Programiranje Za programere i one koji to žele postati ...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.03.2017., 18:46   #1
Pomoć pri učenju

Pozdrav svima,

Na fakultetu mi se bliži ispit iz Algoritama i struktura podataka pa bih se tog gradiva volio što prije uhvatiti i to položiti. Trenutno nisam baš vješt u traženom području pa bih to htio promjeniti. U kolegiju se obrađuju vezane liste i binarna stabla.

Zadaci koji se pojavljuju na ispitu su ovakvog kalibra :








Vas bih zamolio da mi preporučite odakle krenuti, video tutoriali, skripte, knjige... (Uz naglasak na ovo gradivo: pointeri,strukture tj. liste i stabla)

Hvala unaprijed
sayonarasnake is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2017., 20:12   #2
A šta si radio kad su to predavali?

Pa pun ti ne net materijala o "linked lists"
grogo bolger is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2017., 22:37   #3
To radite u C++ pretpostavljam, dakle napraviš strukturu ili objekt sa traženim podacima o studentu i adresom o prethodnom/sljedećem članu liste. To je više, manje to.
__________________
Ne očajavamo, zato što se ne nadamo nikom. Ničemu dobrom, ničemu lošem tu ne nada se niko.
I sa tom diplomom, i sa šljakom sam se slik’o. Rintao k'o magarac, sve dok nisam rikn'o.
mr-crime is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2017., 11:01   #4
Nisam mogao prisustvovati na predavanjima jer sam imao zdrastvenih problema u to vrijeme, a što se tiče pisanja nije c++ nego cisti C.
sayonarasnake is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2017., 18:23   #5
Quote:
sayonarasnake kaže: Pogledaj post
Nisam mogao prisustvovati na predavanjima jer sam imao zdrastvenih problema u to vrijeme, a što se tiče pisanja nije c++ nego cisti C.
Razlika je minimalna, prouči strukture, pointere, adrese u memoriji...to je sve što ti treba.
__________________
Ne očajavamo, zato što se ne nadamo nikom. Ničemu dobrom, ničemu lošem tu ne nada se niko.
I sa tom diplomom, i sa šljakom sam se slik’o. Rintao k'o magarac, sve dok nisam rikn'o.
mr-crime is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:13.