Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.08.2016., 19:29   #861


Volila bi prokomentirat neke moje odluke, jer mi se u svemu, pa tako i u poslu, uvik čini da je nešto drugo puno bolje od onog što trenutno radim. Ubija me Vaga

Psiholog sam po struci, to me uvijek zanimalo jer sam najmanje znala o psihologiji, pa sam je na kraju upisala. Između povijesti, kineziološkog, kemije i medicine, odlučila sam se za to. a
Citav život patim što me roditelji nisu gurali u sport, jer ga volim i mislim da bi bila dobra sportasica. ali sad je gotovo (osim u rekreativne svrhe).

Bavila sam se glazbom i maštala o pjevačkoj karijeri, ali, kad su me prošle rane 20-te u kojima mi je popularnost bila "napeta", opala je i ta želja o pjevanju.

Diplomirala sam psihologiju, htjela sam biti terapeut, ali sam na kraju spletom okolnosti završila u nastavi jer nisam imala izbora. Ne bi to bilo tako čudno da se godinama nisam zaklinjala, da NIKAD ne bi želila bit nastavnik jer mi je to horor.
I eto me sad tu. Prevladala sam svoje strahove i sumnje, i što je najbolje, dobro mi ide i trudim se.

Mene i dalje kopka, obzirom na interese koje sam gore navela, bi li se bolje snašla u nekom drugom poslu?
Energična sam osoba i mislim da bi me ubio sjedilački posao, zato je bar donekle dobro što nastava ne traje vremenski dugo i ne moram sjedit.

Uvijek potajno maštam da imam svoj fitness centar i da sam tamo trener Ili nešto terenski, samo da je muving u pitanju

Evo i karta
__________________
Latinska poslovica
Điđe T. is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2016., 05:53   #862
POzdrav svima,

kratko pitanje, s ove na iduću godinu planiram pojačano ulagati u biznis koji sam pokrenula još 2004 g kao sporednu djelatnost uz redoviti posao. Sad se ispostavilo da s tom sporednom djelatnošću zarađujem bolje nego s poslom. Pitanje: ima li u natalu naznaka da mogu dobro živjeti od privatnog biznisa i kad je dobro vrijeme za ekspanziju?
Karta: http://tinypic.com/r/4fxrbd/8

Hvala puno!
Fubuki is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2016., 20:43   #863
Pozdrav, zanima me vezano za natalnu kartu, kojim poslom bih se trebala baviti, tj čime ću se baviti (ako se može iščitati). Naravno, svatko zna neke svoje prednosti i slabosti, ali donijela sam neke krive odluke vezane za buduću profesiju pa me zanima u čemu imam potencijala bit ispunjena i uspješna.

Link: http://tinypic.com/r/rucvmu/9
crashandcigars is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2016., 04:32   #864
Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post
Nema na čemu. I mislila sam da ne stigneš a i forum je posljednji tjedan jako često van pogona.

Evo da onda i ja napišem uvod kako bi se bolje razumjeli (vidim da si pogrešno shvatio to što je odgovor ovoliko konkretan): astrološki odgovor na ovakva pitanja koja su u vezi natalne karte se temelji na sintezi karte. Astrolog sintetizira podatke kroz prizmu postavljena pitanja (područja života koje zahvaća pitanje) i onda su pitanja tipa "ali osim ovoga ja imam i taj i taj trigon" i sl. suvišna. Imamo druge teme na kojima se može pisati o pojedinim aspektima i njihovu djelovanju.

Zato ne budem odgovarala na sva tvoja pitanja kojih ima masu u ovom postu postavljena dolje (možeš ih postaviti a drugim za to predviđenim topicima), već ću probati osvrnuti na ono što je mislim jako važno i zapravo temelj svega na razini životnih i profesionalnih ciljeva.



...ovo što si napisao je predivno i mislim da je u razumijevanju i prihvaćanju toga sadržano sve.


Daklem ne mislim to nipošto (da se ovdje uspjeh temelji na čistom zadovoljstvu ega) mislim da je suštinski problem u nečemu posve drugome, evo čemu: 



Naš osjećaj vlastite osobnosti (doživljaj sebe) određuje ono što smatramo i držimo vlastitim potrebama. Shodno tomu određuje ono što nam je u životu važno, a ono što nam je važno ima moć da nas pokrene i motivira prema cilju. Kada osobi "nedostaje osjećaj vlastite osobnosti" (neaspektirano Sunce vladar ASC-a) onda postoji problem i to na način da osoba cijeli život "potroši" na to da pronađe sebe i bez obzira uspjela ona objektivno ili ne u životu i bez obzira što to s strane drugima može izgledati kao pretjerano bavljenje sobom (Jupiter na MC-u u ovnu) ona samo očajnički pokušava ono što je u astrološkim udžbenicima upisano pod neaspektirano Sunce – sebe ujediniti i ispuniti svoju suštinu. To je njen životni pokretač...ali i ono što ju "guta cijeli život". Evo da budem malo plastičnija malo ću karikirati...ono, svi ljudi ponekada imaju problem s krizom identiteta ali ovo je kao da ta kriza traje cijeli život. Probaj zamisliti kako se takva osoba ponaša i što se događa doista u njoj npr. kroz primjer mladih koji su često u krizi identiteta i traže sebe pa su izuzetno zaokupljeni sobom, svojim izgledom, mogućnostima i potrebama.


Identitet (Sunce) koliko god podrazumijeva kontinuitet i kaktili stabilnost, nije nešto apsolutno, nepromjenjivo niti statično...već nešto što se mijenja sa uzrastom i iskustvom. Drugim riječima traganje za vlastitim identitetom je cijelo-životni neizvjestan i težak put ispunjen krizama, sumnjama, lutanjem i eksperimentiranjem sa različitim ulogama...lijepo je sebe trošiti kroz umjetničko izražavanje i nije svaka kriza identiteta nezdrava i neurotična. Naprotiv, ona je često pokretačka, šansa za preokret u razvoju i uspješno odrastanje kao što je ovdje slučaj (vladar MC-a 180º Uran/Saturn u 5. polju).

No ti si odrastao, ja ispred sebe imam kartu odrasle osobe koja je na korak od Saturnova povratka...zato karikirano rečeno - ovakvo neaspektirano Sunce (koje samo po sebi ima teškoće u identificiranju i integriranju stečenog iskustva) u toj dobi pomalo kreće prema obliku "patološke krize". Pišem "patološke" jer ona dovodi do uzaludnog trošenja energije, iscrpljivanja i frustracije...takve ljude u toj dobi često pokreće (ovo je nesvjestan proces) to što smatraju da se svrha njihove egzistencije nalazi u velikim i izuzetnim podvizima (Jupiter na MC-u), te da zbog toga svo vrijeme moraju biti oprezni da ne bi propustili šansu koja će im omogućiti ostvarenje te svrhe (dispozitor neaspektiranog Sunca 180º Pluton).

Nijedan čovjek ne može postići nešto značajno i pozitivno izvan sebe ukoliko najprije nije postigao i ispunio ono što je trebalo u samom sebi. Nema kotača koji "će sve pokrenuti" izvan nas samih, mi smo ti koji "cijelo vrijeme" pokrećemo stvari...odatle taj problem na razini naspektiranog Sunca koji se manifestira kao snažna težnja ka putu do nalaženja sebe...to rađa snažnu težnja za dokazivanjem - sebi.


Drugi problem koji stoji na putu uspjehu je na razini "razasutosti" koji se u ovoj karti iskazuje na razini postavljenih životnih ciljeva jer ne da osobi da se ostvari u "onom žarko željenom" (vladar MC-a je Mars u blizancu 180º Neptun u 6. polju).


Dispozitor neaspektiranog sunca je Venera u 10. polju.
Fish,vraćam se malo u rikverc i moram ti reći da si ovo odlično analizirala sve onako kako je-doduše ne 100% ali dobrih 75 %.
No da se osvrnem mrvicu sa obzirom da je moje znanje u astrološkome kontekstu u zadnje dvije godine evoluiralo i postavim direktno pitanje - ne misliš li da je ova analiza previše surovo nastrojena?
Kod tebe cijenim jednu stvar kod tumačenja a to je ona da ti stvari ogoliš do kostiju kada analiziraš i odeš u tu jednu školski prizmeljenu notu!

Kada ja pogledam oko na svoju kartu,pa da li je moguće da po svemu sudeći ne postoji i njoj ništa(a vezano je uz karijeru)što doprinosi pozitivnijem ishodu?
Zar nije malo preapstraktno gledati i loviti se striktno loših aspekta?

Pitam se čitajući tvoj osvrt iznova i iznova,da li je moguće onda da mene moja intuicija vara?Što je onda to što meni daje luđački "drive"i fatalistički pristup mome cijelome poimanju karijere?

Da se razumijemo,prošlo je dvije godine otkada sam ti postavio ovo pitanje i možda se sve srušilo( )ako realno gledam-saturnovim povratkom koji me prizemljuje ili se daje puževim korakom,je li moguće da je zapravo uz moje jako 11.polje(ostvarenje snova) i podebljan MC ovo sve produkt iluzije(vladar 10 polja 180 mars) a ne realnih osnova.
Ne,nisam odustao od svojih snova(nadam se da ovo neće ostati jednoga dana samo slova u digitalnome obliku)i neću,ali razaram sve pred sobom.Što sam stariji to sam željniji statusa i priznanja(ironično)i javlja mi se jaka želja i ambicija za uspjehom na tome području.
Javlja mi se luđačka želja jer sam vođen jakim impulsima onim autentičnim...problem je u tome što jako puno stvari žrtvujem i odričem se a čitajući tvoj post neznam je li vrihedno.
Kada objektivno pogledam uz svu silinu,trud,strpljenje,prolivenu krv,znoj i suze nisam se maknuo od samoga početka.Objektivno jesam ali to su mizerni koraci

Zar je onda uzaludan taj drive koji me vuče prema gore uz količinu dobrih planeta i aspekta vezanih uz sam MC i 10.polje ako ne gledam vladara koji je afliciran?Ima li ova edurance trka po tebi smisla?
Što bi mi saturnov povratak mogao rješiti po pitanju karijere?Ništa?Osjećam se zarobljenik vlastitih okova u vrelome loncu.
Bitno mi je jako samoostvarenje kroz modeling,jer upravo kroz taj vid kreativnosti "rastem" a i otvaram vrata u puni potencijal u kojemu je i uključena venera a i jupiter koji ovdje predstavlja jednu vrstu optimizma ali vjerujem i posebne moći - nečime što je veće od samoga života.

Hvala na odgovoru
__________________
Imiđ kralja zlata odgajala me krema,u izbjegavanju zakona tu mi ravnog nema.
intercepts is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2016., 05:01   #865
Pokušavam samo biti što objektivniji u tumačenju vlastite karte i molim te da mi pomogneš ,a tiče se karijere i gore već postavljenog pitanja.
Hoće li saturn materijalizirati karijeru(prilike-zaradu dispozitor sunca)kada trigonom udari po veneri(nakon što otpetlja najnapetiji dio karte - 5.polje svojim povratkom)-dovesti do većeg statusa trigonom na natalni MC(jupiter)a samim time eksponiranošću dati veče prilike(materijalizirati ih)?Ili je ova sva muka kolateralna žrtva iluzije...nadovezujem se na gornji post.


Hvala .

http://tinypic.com/view.php?pic=2ez5...9#.V8uM9qMj7Fo
__________________
Imiđ kralja zlata odgajala me krema,u izbjegavanju zakona tu mi ravnog nema.
intercepts is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2016., 13:04   #866
Quote:
intercepts kaže: Pogledaj post
Fish,vraćam se malo u rikverc i moram ti reći da si ovo odlično analizirala sve onako kako je-doduše ne 100% ali dobrih 75 %.
Aj super, prije je bilo puno manje, ovim ritmom za par godina mogla bi dogurati i do 90%.
Quote:
No da se osvrnem mrvicu sa obzirom da je moje znanje u astrološkome kontekstu u zadnje dvije godine evoluiralo i postavim direktno pitanje - ne misliš li da je ova analiza previše surovo nastrojena?
Kod tebe cijenim jednu stvar kod tumačenja a to je ona da ti stvari ogoliš do kostiju kada analiziraš i odeš u tu jednu školski prizmeljenu notu!

Kada ja pogledam oko na svoju kartu,pa da li je moguće da po svemu sudeći ne postoji i njoj ništa(a vezano je uz karijeru)što doprinosi pozitivnijem ishodu?
Zar nije malo preapstraktno gledati i loviti se striktno loših aspekta?
Žao mi je ako te pogodilo što sam napisala, to si i onda napisao da su tebi ovi odgovori predirektni, prizemljeni i surovi. Ali gore to već napisah, "astrološka analiza" nije proizvod tumačenja nekoliko aspekata već sinteza natalne karte kroz prizmu postavljena pitanja.
Quote:
Pitam se čitajući tvoj osvrt iznova i iznova,da li je moguće onda da mene moja intuicija vara?
Je, moguće je.
Quote:
Što je onda to što meni daje luđački "drive"i fatalistički pristup mome cijelome poimanju karijere?
Fatalistički pristup ti daje Venera (vadarica Sunca) iz 10 polja koja radi 180º Pluton, a luđački drive cijelom poimanju karijere daje ti vladar MC-a (Mars) koji radi 180º Uran.
Quote:
Da se razumijemo,prošlo je dvije godine otkada sam ti postavio ovo pitanje i možda se sve srušilo( )ako realno gledam-saturnovim povratkom koji me prizemljuje ili se daje puževim korakom,je li moguće da je zapravo uz moje jako 11.polje(ostvarenje snova) i podebljan MC ovo sve produkt iluzije(vladar 10 polja 180 mars) a ne realnih osnova.
Ne,nisam odustao od svojih snova(nadam se da ovo neće ostati jednoga dana samo slova u digitalnome obliku)i neću,ali razaram sve pred sobom.Što sam stariji to sam željniji statusa i priznanja(ironično)i javlja mi se jaka želja i ambicija za uspjehom na tome području.
Javlja mi se luđačka želja jer sam vođen jakim impulsima onim autentičnim...problem je u tome što jako puno stvari žrtvujem i odričem se a čitajući tvoj post neznam je li vrihedno.
Ne bi ni trebao odustati od svojih snova, ali mislim da si se previše identificirao/poistovjetio s jednim malim segmentom sebe, a na taj način negiraš sve one druge potencijale koje imaš. Uz to radiš još nešto cijelo vrijeme, nešto što se zove izjednačavajanje pojma prosperiteta sa vlastitom opsesijom i eto tog začarana kruga.
Quote:
Kada objektivno pogledam uz svu silinu,trud,strpljenje,prolivenu krv,znoj i suze nisam se maknuo od samoga početka.Objektivno jesam ali to su mizerni koraci
Mislim također da sada u ovoj fazi nakon odrađenog Saturnovog povratka ne bilo loše napokon se uhvatiti u koštac s stvarnim problemom, a taj je zavirivanje u sebe - pokušaj otkrivanja stvarnog izvora svojoj opsesiji.
Quote:
Zar je onda uzaludan taj drive koji me vuče prema gore uz količinu dobrih planeta i aspekta vezanih uz sam MC i 10.polje ako ne gledam vladara koji je afliciran?Ima li ova edurance trka po tebi smisla?
Što bi mi saturnov povratak mogao rješiti po pitanju karijere?Ništa?Osjećam se zarobljenik vlastitih okova u vrelome loncu.
Bitno mi je jako samoostvarenje kroz modeling,jer upravo kroz taj vid kreativnosti "rastem" a i otvaram vrata u puni potencijal u kojemu je i uključena venera a i jupiter koji ovdje predstavlja jednu vrstu optimizma ali vjerujem i posebne moći - nečime što je veće od samoga života.

Hvala na odgovoru
Nije uzaludan, ali može biti i zgodan paravan za ono od čega se bježi (vladar MC-a/Mars 180º Neptun).
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2016., 13:38   #867
Quote:
intercepts kaže: Pogledaj post
Pokušavam samo biti što objektivniji u tumačenju vlastite karte i molim te da mi pomogneš ,a tiče se karijere i gore već postavljenog pitanja.
Hoće li saturn materijalizirati karijeru(prilike-zaradu dispozitor sunca)kada trigonom udari po veneri(nakon što otpetlja najnapetiji dio karte - 5.polje svojim povratkom)-dovesti do većeg statusa trigonom na natalni MC(jupiter)a samim time eksponiranošću dati veče prilike(materijalizirati ih)?Ili je ova sva muka kolateralna žrtva iluzije...nadovezujem se na gornji post.


Hvala .

http://tinypic.com/view.php?pic=2ez5...9#.V8uM9qMj7Fo
Ne kužim ovo...trigon Saturna na natalni MC se događa prije nego trigon Saturna na Veneru...što bi trebalo dovesti do većeg statusa?

Ulaskom Saturna u znak jarca (ali to je 2018.-te) započinje taj egzaktni tranzit njegova trigona na natalnu Veneru. Prije toga on radi trigon na točku MC-a (egzaktno ove zime), no ovdje se to događa uz istovremeni čvrsti stisak Saturnova povratka jer je istovremeno Saturn egzaktno na Saturnu. Kako Saturn ne daje veće prilike, niti širi iskustva, već upravo suprotno, kruti ih i konkretizira...taj tranzit pomaže da osoba osjeti "gdje joj je mjesto" i da se posloži u onom što je do tada postigla.
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2016., 17:46   #868
Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post
Aj super, prije je bilo puno manje, ovim ritmom za par godina mogla bi dogurati i do 90%.
Neznam kakva ti je karta jer ne poimam ništa osim tvoga sunčanoga znaka(pretpostavljam),ali dajem se kladiti(u moju buduću karijeru )da imaš istaknutog saturna ili on predstavlja jednu od bitnijih karika u tvojoj karti.

Quote:
Žao mi je ako te pogodilo što sam napisala, to si i onda napisao da su tebi ovi odgovori predirektni, prizemljeni i surovi. Ali gore to već napisah, "astrološka analiza" nije proizvod tumačenja nekoliko aspekata već sinteza natalne karte kroz prizmu postavljena pitanja.
Nije me to toliko fatalistički pogodilo,ali me je zalilo sa hladnom vodom.Lijepo je imati uvid u nešto ovako ozbiljno iz jednoga drugačijeg,hladnijeg i racionalnijeg aspekta-sirovog rekao bih.

Quote:
Fatalistički pristup ti daje Venera (vadarica Sunca) iz 10 polja koja radi 180º Pluton, a luđački drive cijelom poimanju karijere daje ti vladar MC-a (Mars) koji radi 180º Uran.
U redu.

Quote:
Ne bi ni trebao odustati od svojih snova, ali mislim da si se previše identificirao/poistovjetio s jednim malim segmentom sebe, a na taj način negiraš sve one druge potencijale koje imaš.
Teško je osvjestiti druge potencijale na temelju natalne karte i ostalih faktora dokle god u meni postoji kompleks nesamoostvarenosti(nadam se da me radi neaspektiranoga sunca neće prattiit cijeli život)koji mora doći u onome polju kojemu sam najzakinuti-mome kreativnome izražaju(natalnome saturnu u 5.polju umetnutnoga strijelca).Bez izražene kreativnosti,osjećaja pripadnosti kreaciji moje samoostvarenje(profesionalno)je trulo-cijeli moj život.Gdje god da dođem-pokucam ili su vrata zatvorena ili to isto prodapda(ironično) i tako šestu godinu u krug.

Quote:
nešto što se zove izjednačavajanje pojma prosperiteta sa vlastitom opsesijom i eto tog začarana kruga.
Nemogu ovo razumjeti,možeš li molim te biti konkretnija?

Quote:
Mislim također da sada u ovoj fazi nakon odrađenog Saturnovog povratka ne bilo loše napokon se uhvatiti u koštac s stvarnim problemom, a taj je zavirivanje u sebe - pokušaj otkrivanja stvarnog izvora svojoj opsesiji.
ovo je opet hladna voda.

Quote:
Nije uzaludan, ali može biti i zgodan paravan za ono od čega se bježi
Hoćeš reći da tražim,poistovjećujem se sa onime što već posjedujem?

Quote:
Ne kužim ovo...trigon Saturna na natalni MC se događa prije nego trigon Saturna na Veneru...što bi trebalo dovesti do većeg statusa?
Pokušati ću biti jasniji.
Ne bježim van okvira ove teme da se razumijemo u startu.
Solar ove godine mi nagovješćuje pojačano 10.polje(solarno)no kako mi se poklapa solarna i natalna karta rekao bih da se nakon izglednoga vremena mičem sa mrtve točke i napokon dobivam taj nekakav pozitivni pomak.Kako je 10 .polje karijera a solarna venera radi konjukciju na natalno i solarno sunce u u 10.polju rekao bih da će se u ovoj godini puno toga pokrenuti-iako taj tranzitni saturn u 5.još uvjek porilično koči stvar.
Nešto se dakle događa,moj status postaje stvarni,opipljiviji i on postoji.Ja ga postajem svjestan,on nije doduše još onakav kakav bi trebao biti(i kakvoga očekujem sa obzirom na potencijal).Ali recimo da sam ušao u igru nekakvoga vlaka koji vozi i uhvatio se objeručke za kompoziciju zadnjega vagona(posljednjega vlaka-jer je sve u našem društvu vrlo klimavo)-put do lokomotive je još dalek ali je napokon stvaran i opiplljiv ja ga osjetim.

Sa obzirom da je saturn osim što je malefičan i materijalizator-pitam se čisto da li je moguće da onoga momenta kada tamo u 12.mjesecu ove godine bude radio trigon na moj mc(ali i jupiter na koji natalno radi 120)moj status u toj nekakvoj jurnjavi postane opipljiv i stvaran.Bitan mi je status u ovome licemjernome društvu,jer ukoliko imaš i status u tim krugovima imaš i potencijal za daljnje napredovanje i poslove.
Postoji li mogućnost da time trigonom saturna na MC ja postanem vidiljiv...ovo pitanje je sada čista surovost iako bih iluzijom i fantaziranjem mogao otići u ekstreme i reći da bi me saturn mogao nagraditi za trud i rad u proteklih 6 godina(jer ipak radi trigon na MC koji predstavlja društveni status).Što bi bilo i logično po saturnovoj krutoj prirodi,ali i nagradi koju daje za trud,zalaganje i dosljednost.
Quote:
se događa prije nego trigon Saturna na Veneru
Naravno da se događa ali baš zato se i dotičem venere
koja je u ovome slučaju i predstavljena modelingom.Dakle ako sve ima svoj timeing i prirodan tok saturn tirgonom na MC bi i trebao "zacementirati"moj status kako bi materijalizirao potencijal venere(modeling)kada je udari trigonom početkom 2018.Ja taj period vidim kao priliku da zbilja napredujem na ovome području i približim se lokomotivi-doduše on će tu vjerujem otvoriti i neke druge mogućnosti no ja se držim kreativnosti kao primarnoga fokusa.

Quote:
Ulaskom Saturna u znak jarca (ali to je 2018.-te)
Nakon ovoliko provedenog perioda u zatvoru vlasititoga uma to je itekako skoro.

Quote:
Kako Saturn ne daje veće prilike, niti širi iskustva, već upravo suprotno, kruti ih i konkretizira
A tko onda daje konkretne prilike ako ne saturn koji ih konkretizira?Shvaćam da postoje i drugi faktori "sporijih"planeta i da se stvar i situacija treba posložiti no po toj logici ništa nema smisla?
Btw ,ako saturn kruti-što onda to znači za moga natalnoga marsa na kojega radi opoziciju prije li nego napravi trigon na veneru?Pa nemože saturn samo stiskati ako me u tome području(5.polju kreativnosti)stišće cijeli život-znači da očigledno blokade po pitranju 10.polja(mars vladar MCa)nestaju-vrata se otvaraju?

Quote:
.taj tranzit pomaže da osoba osjeti "gdje joj je mjesto" i da se posloži u onom što je do tada postigla.
Realno i racionalno objašnjenje ali opet i presurovo.
No zanemarimo to,čemu onda služi jupiter(najveći benefik) koji se zalijepo za sam MC(natalno 120 saturn)-on tu umjesto da pomaže služi za reklamu a glavno kolo vodi aflicirani mars u 11.polju?Znači jupitera na toj poziciji preapstraktno doživljavam?
Ili bi se ja trebao naučiti strpljenju-pa nakon jedno 50 godina truda i odricanja možda zasjam u punome svjetlu?

Hvala .
__________________
Imiđ kralja zlata odgajala me krema,u izbjegavanju zakona tu mi ravnog nema.

Zadnje uređivanje intercepts : 05.09.2016. at 17:58.
intercepts is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2016., 22:48   #869
Quote:
intercepts kaže: Pogledaj post
Neznam kakva ti je karta jer ne poimam ništa osim tvoga sunčanoga znaka(pretpostavljam),ali dajem se kladiti(u moju buduću karijeru )da imaš istaknutog saturna ili on predstavlja jednu od bitnijih karika u tvojoj karti.
Ajoj, miša mu...ako će ti biti lakše saznanjem, nemam ga istaknutog niti po znaku niti po polju niti išta u jarcu, samo je u određenom suodnosu s tvojim Jupiterom.

Pa te molim da više ne potenciraš u tom smjeru.
Quote:
Nemogu ovo razumjeti,možeš li molim te biti konkretnija?
Mogu.


Ljudi u svom životu prihvaćaju cijeli niz identiteta. Npr. identitet sina, identitet prijatelja, identitet učenika, identitet profesora, identitet predsjednika, identitet oca, identitet šefa, identitet moderatora...

I nema ništa loše u tome ukoliko su u stanju ulaziti i izlaziti iz njih automatski i lagano kao da se radi o ulogama koje "igraju" u svom životu (jer oni to i jesu - uloge). No kada se čovjek jako poistovjeti i identificira s nekim identitetom, posebno kada je taj identitet imaginaran kao u ovom slučaju (ne nalazi se u sadašnjosti) onda postoji opasnost da čovjek u nekom trenutku doista počne vjerovati da je taj identitet njegovo Istinsko Biće. Hoću reći...bez obzira na to koliko određeni čovjekov identitet bio snažan, svoditi sebe tj. čovjeka na jedan identitet negira čovjeka kao biće. Jer čovjek je spiritualno biće koje ima mnogo identiteta.

Nesretan si zato jer si se identificirao s jednim prizemnim imaginarnim identitetom kao da se radi o nečemu što predstavlja tvoje biće i posljedično sav tvoj prosperitet/uspjeh. Pisah već o tvom Suncu koje je ovdje prilično "neaspektirano" i kao takvo sklono identifikaciji jer karakteristika njegove neaspektiranosti jest da ono stalno osjeća "kao da mu nedostaje identitet".

Takvo Sunce se najsnažnije ispoljava preko dispozitora, a ovdje je to Venera (modeling) koja radi 180º Pluton (opsesija, fanatizam). Kako su i Venera i Pluton u svom sjedištu (nemaju dispozitora) taj neintegriran osjećaj vlastite (ne)vrijednosti (Venera) u toj opoziciji postaje ponavljajući uzorak - oblik kompulzivnog ponašanja (Pluton). Ali najgore od svega je što Venera/Pluton toliko fanatična da kod nje nema načina da se zaustavi dok ne dotakne svoje dno.
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2016., 23:29   #870
Quote:
Takvo Sunce se najsnažnije ispoljava preko dispozitora, a ovdje je to Venera (modeling) koja radi 180º Pluton (opsesija, fanatizam). Kako su i Venera i Pluton u svom sjedištu (nemaju dispozitora) taj neintegriran osjećaj vlastite (ne)vrijednosti (Venera) u toj opoziciji postaje ponavljajući uzorak - oblik kompulzivnog ponašanja (Pluton). Ali najgore od svega je što Venera/Pluton toliko fanatična da kod nje nema načina da se zaustavi dok ne dotakne svoje dno.
Po ovome što ti pišeš;mene moje ponašanje vodi generalno u destrukciju.Kako dalje od dispozitora nema jer su dispozitori sami sebi dispozitori(kraj)....pa neću valjda cijeli život glumiti Sizifa po toj logici(ovo nema veze sa fatalizmom)?
Opet venera se mora ostvariti u ovome položaju prije ili kasnije jer je sama vladar 11.polja ostvarenja želja,nada,snova-stremljenja;a tu je i sunce(opet ostvarenje) u 11.polju kakvo ono bilo.
Dakle ja bi se po svemu sudeći trebao naučiti strpljenju dok se profesionalno ne ostvarim;spustiti na zemlju i prepustiti se prirodnome toku stvari dok se planete u 10.polju ne aktiviraju(karijera)-ako sam dobro razumio?
Ti meni uglavnom hoćeš reći da postavio se ja na glavu ili sjedio na stolici(u kontekstu akcije) protiv sudbine(saturn-10 polje)se ne može pa nas ona prije ili kasnije sustigne?Referiram se na moje 10.polje i planete u njemu...Što znači,da su meni venera i jupiter na MCu sudbina htjeo ja to ili ne?


Quote:
Ali najgore od svega je što Venera/Pluton toliko fanatična da kod nje nema načina da se zaustavi dok ne dotakne svoje dno.
Ovo je stvarno živa istina!
Način na koji ja pristupam samome sebi je autodestruktivan do te mjere da se tjeram u najmračnije krugove pakla jer se nemogu identificirati.

__________________
Imiđ kralja zlata odgajala me krema,u izbjegavanju zakona tu mi ravnog nema.

Zadnje uređivanje intercepts : 05.09.2016. at 23:39.
intercepts is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2016., 15:18   #871
S vremena na vrijeme, vracam se astrologiji jebiga, sunce u vodenjaku na 29 stupnju, merkur u vodenjaku, mjesec na stupnju vodenjaka, i pluton u osmoj kuci


koliko god se uvijek ucila na svojoj natalnoj i pricala s drugima, nikad mi nitko nije znao reci jednu stvar - profesiju i posao.

svi su se slozili u jednom, koliko god gurala, od faksa (barem prvog) nece bit nista. i imali su pravo, dogurala do diplomskog i pala zadnji ispit 8 put i sve otislo.
razocarana, okrenula sam se svojoj ljubavi internetu i bacila se u vode digitalnog marketinga. tu sam sad, uzivam u ovom poslu, ali jos uvijek nije to "to". ne znam ni sama zasto. ima perioda kad doslovno zivim za svoj posao, radim prekovremene, vikende, a ima perioda kad bi najradije vratila se na stari faks i upisala ispocetka.


sta vi mislite? :/ link na natalnu https://s9.postimg.org/fqrs46l3z/ast...7323_14109.gif

Zadnje uređivanje ostoppbar : 11.09.2016. at 15:29.
ostoppbar is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2016., 11:11   #872
Dobar dan. U zadnje vrijeme razmisljam o tome hoće li trenutni studij na kojem sam moci do kraja zadrzati moj interes. Već sam nekoliko puta mijenjala studijske grupe, i poslove, a kako mi se blizi odabir diplomskog studija mislila sam o promjeni studija na diplomskoj razini. Problem je u tome što se vrlo brzo "zasitim" monotonije. Inace sve poslove i obveze obavljam vrlo dobro samo je problem što mi brzo dosade. Zanima me da li je dobra odluka ?
link na natalnu kartu:
http://astro.cafeastrology.com/cgi-b...491105&lang=en
indie_nymph is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2016., 11:44   #873
Zanima me izbor zanimanja sta bi meni najvise odgovaralo po natalnoj karti?

http://tinypic.com/m/jqnq1e/4
Aurora1983 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2017., 00:55   #874
Imam završenu srednju za ekološkog tehničara, te studiram nautiku (2.godina trenutno). Imam nekakav plan sada upisati kao ubrzani tečaj za pomorca jer mi se nudi ukrcaj ove godine. Zanima me hoću li (studiram ovo samo jer mi treba nekakav kapital, inače bih obrazovanje po volji birao) u budućnosti (i koliko dalekoj) uopće završiti faks, ako da, nautiku (zbog prinuđenosti), ili nešto po svom izboru?

Natalna
http://imgur.com/a/yEw9g
MorpheusCap is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2017., 16:36   #875
Quote:
MorpheusCap kaže: Pogledaj post
Imam završenu srednju za ekološkog tehničara, te studiram nautiku (2.godina trenutno). Imam nekakav plan sada upisati kao ubrzani tečaj za pomorca jer mi se nudi ukrcaj ove godine. Zanima me hoću li (studiram ovo samo jer mi treba nekakav kapital, inače bih obrazovanje po volji birao) u budućnosti (i koliko dalekoj) uopće završiti faks, ako da, nautiku (zbog prinuđenosti), ili nešto po svom izboru?

Natalna
http://imgur.com/a/yEw9g
Vladar ascedenta (ti) si u konjukciji s neptunom (more) a vladar ascedenta je sunce (izmeđuostalog profesija)...pritom sve se nalazi u sestoj kuci i u jarcu (rad,posao,karijera).
Ovi aspekti su u sklopu stelijuma u šestoj kući (rad,posao) od čak pet povezanih planeta...njegov vladar je uran u koji je u svom sjedištu. Ova konjukcija marsa,merkura i urana u vazdušnom znaku ukazuje i na saobraćaj i to vrlo lako saobraćaj na vodi (neptun egzaltira u vodoliji a također se nalazi u sklopu ovog cijelog stelija, te je isti taj neptun (more) najbliži vrhu šeste kuće(rad)...mjestu gdje je njena energija najkoncentriranija).
Voda je i mjesec...koji se nalazi u trećoj kući (promet) što opet potvrđuje saobraćaj na vodi.Pritom je mjesec vladar dvanaeste vodene kuće.On također aspektira indikatore saobraćaja koji se već nalaze u šestoj kući(rad,posao)-merkur,mars,uran (kretanje,saobraćaj,prevoz ,vodeni putevi (sve ovo u vodoliji)) .
Vladar šeste(posao rad) saturn (obaveze,karijera) je u ribama (more,okeani) i vodenoj kući (osmoj),i on također pravi dobar aspekt sa stelijem u šestoj(posao rad u gorepomenutom vodenom saobraćaju).
Venera je vladar treće (promet) je ujedno i vladar desete (karijera vezana za saobraćaj-treću kuću) se nalazi u sedmoj u vodoliji(vodeni putevi)...dakle njen vladar je uran vladar dotičnog stelija...
Dakle kao što vidiš stvari su usmjerene oko tvog rada i posla...što se faksa tiče, kao što početak i kraj natusovog života gledamo kroz četvrtu kuću, tako možemo i početak ali i kraj tvog fakulteta gledati (derivatno) kroz dvanaestu kuću (četvrta od devete-faksa). Vladar dvanaeste je mjesec i on je u kvadratu s suncem (tobom i tvojom voljom da ga završiš).Dakle tvoji osjećaji (mjesec) te protivno tvojoj volji (mjesec kvadrat sunce) vuku ka suprotnoj strani od fakulteta (mjesec u trećoj opozitnoj kući od devete). Vladar devete je mars čiji dispozitor uran (preokret,obrt) pravi isti taj kvadrat s mjesecom (završetak faksa) ...što bi ukazalo na neko udavaljavanje, promjenu,preokret (uran) onog što si započeo (mjesec vladar početka faksa) vezano za tvoj fakultet....Razlog je duboko emotivno nezadovoljstvo u tebi(mjesec vladar raka u dvanaestoj kući)...i ti svoju volju (sunce) da ga završiš preokrećeš (uran) u drugom smjeru(mjesec kvadrat uran).Također vladar osme (neptun) je u kvadratu s mjesecom (završetkom faksa)...Dakle kraja fakulteta nema na vidiku,on ne postoji (neptun,pa još i vladar osme).
Jupiter koji je prirodni indikator fakulteta direktno ne aspektuje ništa od devete kuće...jupiter je više usmjeren ovim trigonom ka vladaru treće opozitne kuće (veneri) usmjeravajući svoju benefičnost ka širenju potencijala tog trećeg polja kroz njegovog vladara u praktičnije svrhe(ono što se mora napomenuti je da je vladar treće (venera) i vladar desete kuće(karijera,praktičnost,konkretnost).Treće polje se prirodno protivi devetom...Dakle ni ovo ne ide u prilog fakultetu.
Ono što mi je ovdje zanimljivo je to što na početku reče da si završio srednju ekološku školu.To se i vidi kroz petu kuću (srednja škola).Ekologija se bavi odnosom čovjeka i njegove okoline...kao sredine u kojoj živi.Pošto se radi o izučavanju (jupiter) nečega što ima formu (jarac i zemljani znak) u prostornom smislu (jupiter-prostor) on opisuje fino taj trigon s venerom u vodoliji (odnosom čovjeka prema tom prostoru) i njegovoj zaštiti (jupiter-zaštitnik).Ono do čega nas jupiter uči da štitimo tiče se aspekata same venere koja jeste...taj odnos čovjeka prema prirodi (venera u sedmoj u vodoliji) i poštovanje ti zakona (jupiter u jarcu sa trigonom venere u sedmoj). Venera fino aspektuje mjesec (staniste,očuvanje,okolinu,biljke) te je njegov dispozitor.Također ona aspektuje pored jupitera s kojom je i povezana za petu kuću (srednju školu) i plutona ali u ovom slučaju s negativnim aspektom.Pluton (destrukcija) je u četvrtoj kući (stanište) i to je ono protiv čega je venera u vodoliji usmjerena.Tom nemilosrdnom (pluton) odnosu (pluton kvadrat venera-odnosi) prema našem spostvenom staništu(četvrta) i to smislu prostornog staništa (pluton-uništavanje u strijelcu-prostor u četvrtoj-stanište).Na kraju krajeva venera kao vladar bika (planeta zemlja) je ugrožena od strane destruktivnog odnosa (venera kvadrat pluton) čovjeka (venera u vodoliji) prema zakonima prirode (strujelac u četvrtoj aspektuje vladara bika).Zbog toga si u srednjoj školi učio o podizanju svijesti (venera u vodoliji trigon jupiter) o velikoj prijetnji (jupiter u jarcu) koju čovjek može učiniti zemlji (venera u vodoliji) nemilosrdnim razvojem tehnologije koja uništava okoliš (venera u vodoliji kvadrat pluton u strijelcu u četvrtoj).Kako venera aspektuje vladara raka (mjesec) koji je kod tebe u dvanaestoj,to poručuje da priroda i živi svijet će takvim ponašanjem nestati ,ukoliko ne vratimo skladan odnos sa prirodom (mjesec u vagi).To možemo jedino našim razumom (mjesec u vazdušnom znaku i vazdušnoj ljudskoj kući...venera u vazdušnoj kući i vazdušnom ljudskom znaku).). E sad koliko si ti zaista usvojio sve što si ponio iz tog srednjoškolskog obrazovanja je druga stvar.
Snen is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2017., 00:32   #876
Smile

Quote:
senad90 kaže: Pogledaj post
Vladar ascedenta (ti) si u konjukciji s neptunom (more) a vladar ascedenta je sunce (izmeđuostalog profesija)...pritom sve se nalazi u sestoj kuci i u jarcu (rad,posao,karijera).
Ovi aspekti su u sklopu stelijuma u šestoj kući (rad,posao) od čak pet povezanih planeta...njegov vladar je uran u koji je u svom sjedištu. Ova konjukcija marsa,merkura i urana u vazdušnom znaku ukazuje i na saobraćaj i to vrlo lako saobraćaj na vodi (neptun egzaltira u vodoliji a također se nalazi u sklopu ovog cijelog stelija, te je isti taj neptun (more) najbliži vrhu šeste kuće(rad)...mjestu gdje je njena energija najkoncentriranija).
Voda je i mjesec...koji se nalazi u trećoj kući (promet) što opet potvrđuje saobraćaj na vodi.Pritom je mjesec vladar dvanaeste vodene kuće.On također aspektira indikatore saobraćaja koji se već nalaze u šestoj kući(rad,posao)-merkur,mars,uran (kretanje,saobraćaj,prevoz ,vodeni putevi (sve ovo u vodoliji)) .
Vladar šeste(posao rad) saturn (obaveze,karijera) je u ribama (more,okeani) i vodenoj kući (osmoj),i on također pravi dobar aspekt sa stelijem u šestoj(posao rad u gorepomenutom vodenom saobraćaju).
Venera je vladar treće (promet) je ujedno i vladar desete (karijera vezana za saobraćaj-treću kuću) se nalazi u sedmoj u vodoliji(vodeni putevi)...dakle njen vladar je uran vladar dotičnog stelija...
Dakle kao što vidiš stvari su usmjerene oko tvog rada i posla...što se faksa tiče, kao što početak i kraj natusovog života gledamo kroz četvrtu kuću, tako možemo i početak ali i kraj tvog fakulteta gledati (derivatno) kroz dvanaestu kuću (četvrta od devete-faksa). Vladar dvanaeste je mjesec i on je u kvadratu s suncem (tobom i tvojom voljom da ga završiš).Dakle tvoji osjećaji (mjesec) te protivno tvojoj volji (mjesec kvadrat sunce) vuku ka suprotnoj strani od fakulteta (mjesec u trećoj opozitnoj kući od devete). Vladar devete je mars čiji dispozitor uran (preokret,obrt) pravi isti taj kvadrat s mjesecom (završetak faksa) ...što bi ukazalo na neko udavaljavanje, promjenu,preokret (uran) onog što si započeo (mjesec vladar početka faksa) vezano za tvoj fakultet....Razlog je duboko emotivno nezadovoljstvo u tebi(mjesec vladar raka u dvanaestoj kući)...i ti svoju volju (sunce) da ga završiš preokrećeš (uran) u drugom smjeru(mjesec kvadrat uran).Također vladar osme (neptun) je u kvadratu s mjesecom (završetkom faksa)...Dakle kraja fakulteta nema na vidiku,on ne postoji (neptun,pa još i vladar osme).
Jupiter koji je prirodni indikator fakulteta direktno ne aspektuje ništa od devete kuće...jupiter je više usmjeren ovim trigonom ka vladaru treće opozitne kuće (veneri) usmjeravajući svoju benefičnost ka širenju potencijala tog trećeg polja kroz njegovog vladara u praktičnije svrhe(ono što se mora napomenuti je da je vladar treće (venera) i vladar desete kuće(karijera,praktičnost,konkretnost).Treće polje se prirodno protivi devetom...Dakle ni ovo ne ide u prilog fakultetu.
Ono što mi je ovdje zanimljivo je to što na početku reče da si završio srednju ekološku školu.To se i vidi kroz petu kuću (srednja škola).Ekologija se bavi odnosom čovjeka i njegove okoline...kao sredine u kojoj živi.Pošto se radi o izučavanju (jupiter) nečega što ima formu (jarac i zemljani znak) u prostornom smislu (jupiter-prostor) on opisuje fino taj trigon s venerom u vodoliji (odnosom čovjeka prema tom prostoru) i njegovoj zaštiti (jupiter-zaštitnik).Ono do čega nas jupiter uči da štitimo tiče se aspekata same venere koja jeste...taj odnos čovjeka prema prirodi (venera u sedmoj u vodoliji) i poštovanje ti zakona (jupiter u jarcu sa trigonom venere u sedmoj). Venera fino aspektuje mjesec (staniste,očuvanje,okolinu,biljke) te je njegov dispozitor.Također ona aspektuje pored jupitera s kojom je i povezana za petu kuću (srednju školu) i plutona ali u ovom slučaju s negativnim aspektom.Pluton (destrukcija) je u četvrtoj kući (stanište) i to je ono protiv čega je venera u vodoliji usmjerena.Tom nemilosrdnom (pluton) odnosu (pluton kvadrat venera-odnosi) prema našem spostvenom staništu(četvrta) i to smislu prostornog staništa (pluton-uništavanje u strijelcu-prostor u četvrtoj-stanište).Na kraju krajeva venera kao vladar bika (planeta zemlja) je ugrožena od strane destruktivnog odnosa (venera kvadrat pluton) čovjeka (venera u vodoliji) prema zakonima prirode (strujelac u četvrtoj aspektuje vladara bika).Zbog toga si u srednjoj školi učio o podizanju svijesti (venera u vodoliji trigon jupiter) o velikoj prijetnji (jupiter u jarcu) koju čovjek može učiniti zemlji (venera u vodoliji) nemilosrdnim razvojem tehnologije koja uništava okoliš (venera u vodoliji kvadrat pluton u strijelcu u četvrtoj).Kako venera aspektuje vladara raka (mjesec) koji je kod tebe u dvanaestoj,to poručuje da priroda i živi svijet će takvim ponašanjem nestati ,ukoliko ne vratimo skladan odnos sa prirodom (mjesec u vagi).To možemo jedino našim razumom (mjesec u vazdušnom znaku i vazdušnoj ljudskoj kući...venera u vazdušnoj kući i vazdušnom ljudskom znaku).). E sad koliko si ti zaista usvojio sve što si ponio iz tog srednjoškolskog obrazovanja je druga stvar.
Zahvaljujem na ovako opširnom odgovoru, ali svejedno ostajem u nedoumici. Ako odem na brod, ne završavam faks. Ako ostanem, imam jos jednu godinu i sluzbeno gotov s faksom. Što ako principijelno ostanem i završim ga, jer mi sada sve naginje ka tome. Može li se to iz natalne vidjeti? Zahvaljujem unaprijed.
MorpheusCap is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2017., 12:40   #877
Quote:
MorpheusCap kaže: Pogledaj post
Zahvaljujem na ovako opširnom odgovoru, ali svejedno ostajem u nedoumici. Ako odem na brod, ne završavam faks. Ako ostanem, imam jos jednu godinu i sluzbeno gotov s faksom. Što ako principijelno ostanem i završim ga, jer mi sada sve naginje ka tome. Može li se to iz natalne vidjeti? Zahvaljujem unaprijed.
Quote:
MorpheusCap kaže: Pogledaj post
Zahvaljujem na ovako opširnom odgovoru, ali svejedno ostajem u nedoumici. Ako odem na brod, ne završavam faks. Ako ostanem, imam jos jednu godinu i sluzbeno gotov s faksom. Što ako principijelno ostanem i završim ga, jer mi sada sve naginje ka tome. Može li se to iz natalne vidjeti? Zahvaljujem unaprijed.
Pa tu nedoumicu naravno da ćeš da rješiš s onim čemu osobno naginješ...a ako me pitaš šta će se dogoditi ako izabereš jedno ili ili ako izabereš drugo moraš shvatiti da tvoja oduka u tom nekom datom trenutku će biti samo jedna...i samo ta jedna jedina verzija tog trenutka bi se i trebala i vidjeti u tvojoj karti...karta ispisuje ( izmeđuostalog) tvoj život...a u ovom životu se niti jedan trenutak ne može ponoviti (nijedan trenutak ne možemo vratiti,nijednu tada donešenu odluku ne možemo vratiti )...tako da nemaju dvije verzije nekog zbivanja u našem životu...zbivanja jednog trenutka imaju samo jednu verziju.Naravno ovdje govorim o samo zbivanjima koja su u domenu naše svijesti i fizičke prisutnosti. Znači ako odeš na brod onda će karta to i prikazivati...ako nastaviš faks onda bi se to vidjelo u natalu...ako se vidi i jedno i drugo onda to znači da ćeš i jedno i drugo postići...Dakle karta neće prikazati ono što ti se nikad neće desiti.Odluke koje nisi ostvario u životu u karti se mogu onda i vidjeti samo u takvom obliku -kao neostvarene ideje.

Zadnje uređivanje Snen : 18.02.2017. at 14:05.
Snen is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2017., 15:38   #878
Helooooo :-)
Imam pitanje koje mi je iznimno bitno u ovom životnom trenutku, pa bih molila ako možete da mi date svoje mišljenje. Značilo bi mi puuuu. Ja se ovako javnem na talase...ali čitam forum.
Obzirom,da još uvijek nisam počela da radim svoj ljekarski posao ovdje u Bih( gdje živim već 10-tak god), i pored maltene svakodnevnog trazenja istog...počela sam učiti njemački.
E sad brine me ovaj Saturn u 9.sto se tice inostranstva i posla vani. Isto tako ova puna 4. Kuća pokazuje vezanost za korjene, moju domovinu.
Tako da se mislim da li bi mi bilo bolje:
-Ići u Njemačku kao ljekar
- Vratiti se u domovinu
-Ostati u BlH,nadajuci se da će se nešto pojaviti
-Mjenjati profesiju
Hvaaaaaala

Evo link


http://tinypic.com/r/ziq1dg/6
tum peccet is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2017., 17:30   #879
Može li meni neki dobra duša odgovoriti po pitanju karijere na temelju moje natalne karte,
trenutno sam u financijama, želim napredovati, obrazovati se dodatno i naći
bolje zaposlenje, ima li nade za mene u tome pordučju ekonomije i financija, tj.
računovodstva i revizije ili da gledam dalje..

[IMG][/IMG]
slatkasol is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2017., 22:59   #880
Quote:
tum peccet kaže: Pogledaj post
Helooooo :-)
Imam pitanje koje mi je iznimno bitno u ovom životnom trenutku, pa bih molila ako možete da mi date svoje mišljenje. Značilo bi mi puuuu. Ja se ovako javnem na talase...ali čitam forum.
Obzirom,da još uvijek nisam počela da radim svoj ljekarski posao ovdje u Bih( gdje živim već 10-tak god), i pored maltene svakodnevnog trazenja istog...počela sam učiti njemački.
E sad brine me ovaj Saturn u 9.sto se tice inostranstva i posla vani. Isto tako ova puna 4. Kuća pokazuje vezanost za korjene, moju domovinu.
Tako da se mislim da li bi mi bilo bolje:
-Ići u Njemačku kao ljekar
- Vratiti se u domovinu
-Ostati u BlH,nadajuci se da će se nešto pojaviti
-Mjenjati profesiju
Hvaaaaaala

Evo link


http://tinypic.com/r/ziq1dg/6
Hej. Ja isto imam Saturn u 9. kuci natalno. Ja sam vec 10 godina u UK i sto se tice karijere i posla totalna banana, nula. Prije 3 godine sam se ponovo vratila skolovanju (totalna promjena karijere) i jos sam na tom putu. Ali ako gledas objektivno ja sa svojom diplomom (engleski i etnologija) i nisam bas mogla puno napraviti. Pretpostavljam da ti kao lijecnica imas puno bolje sanse za zaposlenje.
Interesantno da si ti vec 10 godina u inozemstvu kao i ja. Pretpostavljam da si dosla u BIH oko 30.godine kad ti je bio Saturnov povratak. Ja sam se preselia nedugo nakon Saturnovog povratka.
Od ostalih indikatora vidim da ti Sunce kao vladar 9. kuce radi opoziciju na Pluton. To upucuje na izazove i transformacije.
__________________
Be patient in affliction, joyful in hope, faithful in prayer
infra red is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:59.