Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.03.2017., 15:44   #201
Znaci stavim gore lot sminke i svaki dan me netko pita da li sam za zamjenu. A na izbor krpe kakvih nema ni u second handu. Ne kuzim tu ekipu.
Lancoma is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2017., 13:37   #202
Novi upit: cura me iz straha da ju ne prevarim (radi se o cifri od 40 kuna) trazi da joj prvo posaljem proizvod, pa ce ona meni naknadno uplatiti :nezna:
Jos ni jednom nigdje nisam ovo doživjela.
Lancoma is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2017., 23:11   #203
http://mojekrpice.hr/items/odjeca/53...-zenske-gacice
__________________
"Radeći bilo što, postajemo bilo tko.""Be excellent to yourself."
Poruka za svaku debeljucu/debeljka koji ovo čita...
Victora is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2017., 23:33   #204
Ajme ovo nema nigdje

Edit: https://m.youtube.com/watch?v=v_X89CbcY2Y

Zadnje uređivanje Lancoma : 12.03.2017. at 23:43. Reason: Ipak ima
Lancoma is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2017., 23:50   #205
Vristim
Pitaj moze li zamjena
__________________
- Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje?
- makyca: Radije sama, nego ženica.
- QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC.
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2017., 23:55   #206
tirkizno is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2017., 09:44   #207
tek sam sad skuzila cijenu

jbt..idem se izlucivati po gacama i zaradjivati
__________________
- Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje?
- makyca: Radije sama, nego ženica.
- QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC.
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2017., 10:03   #208
http://mojekrpice.hr/items/za-kucne-...90/dvije-krave

A ovo
__________________
Sutra je novi dan!
Trnc is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2017., 13:45   #209
netko je dobio ideju gledajući Orange is new black

c.c. is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2017., 00:32   #210
Dve krave 500kn a prljave gace 250kn
__________________
- Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje?
- makyca: Radije sama, nego ženica.
- QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC.
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2017., 17:05   #211
Koliko dugo je ok čekati nakon uzimanja podataka da mi kupac uplati na račun? I daje li se za to negativna ili neutralna? Imam dosta već frustrirajućih iskustava da traže podatke za uplatu i onda se ne jave. Mislim da bi se to trebalo uplatiti u roku dan-dva.
__________________
~fairytales of yesterday will grow, but never die~
Blue Dreams is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2017., 15:55   #212
Mene to ne frustrira toliko. Jedna krpičarka mi se javila da želi dva proizvoda. Cifra je neka smiješna, ništa posebno. Tražila dodatne informacije, ja nadrobila teksta... Kaže:"Izvrsno!", i traži podatke za uplatu. Od uplate ništa, javlja se za 5-6 dana i ispričava jer zbog klinaca ne stigne otići do banke pa će u ponedjeljak te se nada da nije frka. Pa dobro, nije! Taj ponedjeljak je bio prije 2 tjedna. Ni traga ni glasa. Nije mi za davati negativnu, nije da sam joj obećala rezervaciju.

Malo neodgovorno možda je, ali ne vidim neku frku!
mirtochka is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2017., 19:56   #213
Ne mogu uplodati slike na krpice tj.ne mogu uopće postaviti oglas. Ima li još tko takav problem?

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
sandaz is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2017., 21:21   #214
Ja preko kompa uopće daanima ne mogu otvoriti stranicu krpica.
S moba mogu i logiram se, ali mi neće nikad dati da učitam slike za oglas.
Luda sam
anavii86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2017., 22:27   #215
ja na laptopu mogu normalno
charlizeos is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2017., 23:32   #216
Cure jel ijedna imala slican problem s uplatom, naime cura mi je prosli petak uplatila lovu preko poste, poslala mi je sliku uplatnice, ali to nije jos sjelo. Jel moguce da toliko posti treba?!
Ona ima dosta pozitivnih ocjena tamo, stvarno ne vjerujem da me preveslala, ali nije mi jasno da novci jos nisu stigli.

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
__________________
Jizz it
Tze is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2017., 09:57   #217
Nije moguce, odmah sjedne drugi dan, provjeri brojeve na uplatnici, nesto nije u redu
charlizeos is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2017., 19:28   #218
Postoji li neka europska resale stranica sa normalnim cijenama (da nije sve preko 100 EUR) i povoljnom cijenom dostave u RH?

Gledala sam američke stranice poshmark i realreal.
Poshmark ne dostavlja u RH, a kod realreal je dostava u Europu 40 USD.
Royal Red is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2017., 08:40   #219
Isprepadale ste me sa krpicama i na ovoj temi, a i ono malo što sam pogledala na forumu od krpica. Nedavno sam se registrirala i sve se bojim da se iza nekih profila krije kakva prevarantica.

1.
Je li sumnjivo ako je cura iz Zg (kao i ja), a šalje samo poštom (ne radi primopredaju). I da li je sumnjivo ako mi odgovori oko 13h jučer i još uvijek se nije ulogorala ponovno da vidi moj odgovor (dakle jučer se nakon 13h nije ponovno ulogirala).

2.
Koliko treba da paketić iz Dubrovnika dođe meni na adresu u Zg? Čekam jedan ruž.

3.
Inače, već sam obavila svoju prvu kupnju na krpicama i jako sam zadovoljna dobivenim - kad sam na primopredaji uživo vidjela sve stvarčice, umjesto planiranog jednog chanel sjenila kupila sam tri
Royal Red is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2017., 09:09   #220
Quote:
Royal Red kaže: Pogledaj post
Isprepadale ste me sa krpicama i na ovoj temi, a i ono malo što sam pogledala na forumu od krpica. Nedavno sam se registrirala i sve se bojim da se iza nekih profila krije kakva prevarantica.

1.
Je li sumnjivo ako je cura iz Zg (kao i ja), a šalje samo poštom (ne radi primopredaju). I da li je sumnjivo ako mi odgovori oko 13h jučer i još uvijek se nije ulogorala ponovno da vidi moj odgovor (dakle jučer se nakon 13h nije ponovno ulogirala).

2.
Koliko treba da paketić iz Dubrovnika dođe meni na adresu u Zg? Čekam jedan ruž.

3.
Inače, već sam obavila svoju prvu kupnju na krpicama i jako sam zadovoljna dobivenim - kad sam na primopredaji uživo vidjela sve stvarčice, umjesto planiranog jednog chanel sjenila kupila sam tri
mogu reći samo za prvo...Meni je to ok,evo ja prodajem tamo.Cure su komotne.One bi da se dođe u kvart,da isprobavaju stvari,ili samo pogledaju.Neda se svakome ići recimo na drugi dio grada,da bi cure pogledale ili probale artikl lakše je sve izmjeriti i poslikati.Tako da,meni tu nije ništa sumnjivo.Ja radim primopredaje tu i tamo,ako se poklope kvartovi
__________________
Krzno lijepih životinja nose ružni ljudi...
gloria56 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:32.