Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.11.2016., 00:52   #3821
Ja bi breskvaste nosila na neke druge pastelne boje, pogotovo kombinacija nekog fora midi sosa i kosuljice ili maslinasto zelenu cak, a plave u hladnije mjesece na standardnu sivu, ne znam koju bi drugu, dok mi je ljeti odlicna kombinacija zute i plave.

http://pin.it/orz5JdZ

S tim da samo treba pazit na nijanse boja, cistocu i slicno, kriva nijansa moze totalno promijenit dojam i odvest u krivom smjeru.
njanja6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2016., 14:53   #3822
Quote:
MermaidMe kaže: Pogledaj post
opet ja kako ljudi imaju razlicite percepcije, nevjerojatno. ja ima.recimo samo 3 para obuce u crnoj boji. s tim da su cizme jedine cijele crne jer su mamine prastare. druge cizmice imaju zlatne zakovice, a sandale srebrne. uglavnom sam u crvenim cizmama ili lila tenisicama, jer ja pak nemam pojma sta nositi na crnu obucu.

nosi bilo sta na te dvije boje. doslovno. i ako nosis neku sarenu kosuljicu, ne moras imati i boju cipela na njoj da bi ti se slagalo. izbjegavaj samo odjecu u istoj boji kao cipele. to je bas.. seljacki. na breskvu mi ide lijepo i pink i crvena i svjetloplava.. ma sve boje. kraljevsko plava je malo po meni zeznuta. mislim da nemam nista u toj boji bas zato jer ju je nekako tesko kombinirati. meni najbolje ide uz zlatno al mislim da bi lijepo islo uz pastelne boje. izbjegavaj jarke i crnu.
Evo, ja bih voljela da sam tako kreativna i da je sve sareno, ali nekako s odjecom uvijek idem na sigurnjak, furam recimo klasiku koja ipak ima prednosti jer samo nadopunjujem lagano garderobu, neke komade nosim i nakon 10 godina sto nije slucaj s npr crvenim sljokicastim spicpapcima koje sam davno kupila za proslavu nove. Onak, bas spic dugacki ko opanak, to da sada obucem bilo bi smijesno, ali jbga, bila moda nekad davno A i neki ljudi neke stvari jednostavno znaju isfurati, ne znam je li stvar u tome sto jednostavno nisam taj tip ili sam se previse zacahurila u te neke neboje


Quote:
njanja6 kaže: Pogledaj post
Ja bi breskvaste nosila na neke druge pastelne boje, pogotovo kombinacija nekog fora midi sosa i kosuljice ili maslinasto zelenu cak, a plave u hladnije mjesece na standardnu sivu, ne znam koju bi drugu, dok mi je ljeti odlicna kombinacija zute i plave.

http://pin.it/orz5JdZ

S tim da samo treba pazit na nijanse boja, cistocu i slicno, kriva nijansa moze totalno promijenit dojam i odvest u krivom smjeru.
Ovo je zapravo vise neka koraljna, ali da, to je to, nesto pastelno. Bas dugo trazim neki fora sos tipa ono od tila i gore nesto, ali nikako da nadem (ruku na srce, nije bas da sam po shopping centrima svaki tjedan). Mislim da cu si sama sasiti na kraju ono sto sam si zamislila Hvala na linku, ne znam zasto malo vise ne kopam po tom Pinterestu

Hvala vam cure puuuuno! Pratim vas i dalje!
__________________
Assumption is the mother of all f***ups! ~ All that I'm after is a life full of laughter ~
Daphne Doo is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2016., 18:48   #3823
Quote:
MermaidMe kaže: Pogledaj post
uh, zbilja nezahvalno. majicu na duge rukave, samo pazi da se ne vidi ovratnik ili dolcevitu. a ako nis ne uspijes, uvijek ti ostaju veste ili da maknes rukave pa mozes nositi i na kosuljice


Mislim da će pričekati neko srednje proljeće pa na kožnu jaknu, živim na moru pa mi se to čini izvedivo
Feferonka is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2016., 17:51   #3824
Sto biste nosile uz ovakve gležnjače i kako biste ih kombinirale? http://ccc.eu/hr/woman/catalog/cat-6609/371971
dorothyzg is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2016., 22:07   #3825
Na sto obuc/obut oxfordice zimi? Nosim ih na najlonke (dokoljenke) ali kad je zima je zima Neke ljepe carape? Kakve?
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2016., 15:34   #3826
Quote:
Lilit kaže: Pogledaj post
Na sto obuc/obut oxfordice zimi? Nosim ih na najlonke (dokoljenke) ali kad je zima je zima Neke ljepe carape? Kakve?
Na deblje najlonke ili neke sa nekim zanimljivim uzorkom?
Tako bih ja barem..
dorothyzg is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2016., 23:31   #3827
Na suknju obucem debele najlonke/hulahopke to je okej ali na hlace
Imas ideju za neki zanimljivi uzorak?
Deblje najlonke na hlace ce izgledat isto kao da sam pamucne carape stavila sta ne
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2016., 18:48   #3828
Da, na suknju obične deblje a ispod hlača bi mogla neke s uzorkom. Ja sam ih kupila u Calzedoniji, ima baš lijepih. Te čarapice ipak nećeš moći nositi na nekom velikom minusu.
Ali ima i debljih, onako su kao "mrežaste" ali nisu onako da ti je gola noga, imaš svakakvih uzoraka, ja sam to plaćala oko 70 kn, ali stvarno traju. To bih ti savjetovala, ne znam što drugo ..
Uvijek možeš ove obične obući i ispod hlača, ja tako nosim cijelu zimu, zašto ne
dorothyzg is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2016., 14:09   #3829
Nešto ala Kelly Taylor iz Beverly Hillsa 90210




Bolji od tebe is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2016., 22:42   #3830
Sharon Stone kao Catherine Tramell u filmu ''Basic Instinct''



Ms. Tramell, for me, is the ultimate minimalist dresser, as she seems to both wear the minimum quantity of clothing required, as well as keep her style simplistic. She mainly wears Earth-tones and classic cuts, opting for short hemlines and waist-cinching belts. Of course, the minimalism goes out the window for a clubbing occasion, when she would wear an embellished gold micro-mini dress with an open back. To die for.

izvor: http://whenfashionmetfilm.blogspot.h...-stone-in.html

Bolji od tebe is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2016., 01:17   #3831
Što bi najbolje išlo uz plišanu usku tamnoplavu haljinu? Štikle koje boje?
cocorina is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2016., 18:26   #3832
Kupila sam od H M svjetlucave hlače na crtu,onako srebrno sa šljokicama,šta bi mogla gore obući?Mislila sam top na bretele ,v izrez ili bjelu košulju ali mislim da to možda i ne bi išlo.
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2017., 13:24   #3833
robica za poljeti















izvor:https://www.pinterest.com/pin/229894755953394773/
Bolji od tebe is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2017., 13:32   #3834
https://www.bershka.com/hr/hr/%C5%BE...ml?colorId=500

u 5 mjesecu sam kuma na krizmi i kontala sam ovu suknju obuc...gore bi je kombinirala s nekim bodijem..
imate li vi kakve savjete...dobrodosli su
sta obut na noge..sta preko obuc.. od srca hvala
grandcontrol21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2017., 15:55   #3835
lijepa tamno-zelena suknja
meni se svidja uz ovu "musku" svijetlo plavu kosulju, ovako zafrknutih rukava. ili bi uz to svijetlu svilenu bluzu koja ima kakav sitni uzorak sa plavkastim i zelenkastim tonovima. ja bih uz to nude stikle, i nakit od malahita/lapisa/tirkiza (koji tocno komad nakita, ne znam na pamet, trebalo bi vidjeti velicinu nakita, da li je vrat gol itd)
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2017., 18:24   #3836
Imate ideju što nositi na midi plisirane suknje?

Imam ih 3: zlatnu iz Zare, boju terakote i šarenu cvijetnu

Jedino što nosim uz njih su uske crne majice raznih dužina rukava i uz ovu šarenu svijetlorozu
aliceocean is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2017., 17:42   #3837
Quote:
aliceocean kaže: Pogledaj post
Imate ideju što nositi na midi plisirane suknje?
Košulje (bijela/svijetloplava/druge pastelne boje/uzorci), na terakotu maslinastozelena košulja, pa onda na to statement ogrlica, traper jakna, military jakna, sako? Ne sve odjednom.
To su sve bazne stvari u ormaru, a lijepo se može njima poigrati.
__________________
To define is to limit.
Ember- is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2017., 14:36   #3838
inace nisam neka sminkerica, vise sam casual i poslovni nacin odjevanja, pa bih trebala savjet za 5 godisnjicu mature, najveci problem mi predstavljaju stikle koji bih htijela izbjec ako je moguce.. Dakle trazim cipele odnosno moze i sandale na punu petu ili bez pete, ili na neku manju petu.. A da opet izgleda svecano. Pa cu onda prema sandala kupiti haljinu.

Ili nesto sto bi mi pasalo na ovakav tip hlaca (slika nije moja ali moje su dosta slicne tima pa..) za te hlace imam obicne crne salonke na manju petu koje idu u spic ali ne znam da li mi je to pre obicno..
i da li imate ideju za neku bluzu koja ide na te hlace

http://hr.img.kominoi.net/images/2/9...4b5edf033b.jpg

hvala svima unaprijed
Bebe Rexha is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2017., 15:16   #3839
Probaj naći nekakve ravne cipele/balerinke koje imaju takav remenčić oko noge kao na slici. Ili takve cipele na punu petu a da ti opet nije prevelika.
tirkizno is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2017., 18:26   #3840
Click image for larger version

Name:	IMG_2223.JPG
Views:	162
Size:	4.2 KB
ID:	18293

Primjer kosulja/ bluza na te hlace. Dakle nekakva statement kosulja. Izbor je ooooogroman. Ovaj je kolaz na temelju brzinskog pregleda Zare i Manga.

Dakle ne obicna kosulja na kopcanje i kragnicu, ne obicna bluda s rukavina ili bez. Nego nesto s volanima, zanimljivim vezanjem (npr u struku), zanimljivim uzorkom i sl.

Tako bi ja bar



Sent from my iPhone using Tapatalk
aliceocean is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:03.