Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Alternativno liječenje

Alternativno liječenje Sve ono što ne spada u službenu medicinu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.07.2016., 09:16   #2141
Imao sam jako pozitivno iskustvo liječenja kod kiropraktičara. Ono što bi prija trajalo tjednima ili mjesecima, redovnim putem doktora, pregleda, oporavka, sada sam sredio u svega 3 dana s dvije terapije.
Imao sam problem s rukom, istegnuće i pomak ramena, nisam mogao vozit auto od boli, a sada 0 boli.
Alternativa rula
Lobsterman is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2016., 23:07   #2142
Zanima me da li netko ima iskustva s bioenenergijom kod Žižak Zvonka u Rijeci???
ELORA11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2016., 13:48   #2143
Zna li netko ovdje slucajno nekoga tko lijeci bioenergijom na daljinu i ima neke rezultate sa hernijom diska?
__________________
kućanica wannabe
kukuc is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2017., 15:12   #2144
Quote:
She stylezone kaže: Pogledaj post
Ima li itko iskustva s Domančićem? Može li na pp?
Molim meni na pp ako netko ima kontakt od nekog terapeuta koji radi po domačićevoj metodi, u rijeci ili okolici
sweet Irma is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 22:12   #2145
Jel ima netko kontakt od onog lika koji je radio za repku?
Baraba12321 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2017., 10:36   #2146
Quote:
Baraba12321 kaže: Pogledaj post
Jel ima netko kontakt od onog lika koji je radio za repku?
Ime?

Sent from my LG-H960 using Tapatalk
RayBan is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2017., 10:17   #2147
Može mi netko reći gdje da pročitam da li bioenergetičar ili neki drugi alternativac povezuje češće povrede npr. lijeve noge djeteta sa neriješenim odnosima s majkom a desne s ocem? O tome mi je pričao jedan kiropraktičar ali ne mogu do njega...
zdenkica7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2017., 10:34   #2148
u jednoj knjizi louise l. hay (mislim da se zove iscjelite svoje tijelo ) možeš pronaći većinu tegoba i s čime su povezane. knjigu možeš posuditi i u knjižnici da ne kupuješ. možda pronađeš kaj te zanima.
gargamišamel is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2017., 22:27   #2149
Quote:
gargamišamel kaže: Pogledaj post
u jednoj knjizi louise l. hay (mislim da se zove iscjelite svoje tijelo ) možeš pronaći većinu tegoba i s čime su povezane. knjigu možeš posuditi i u knjižnici da ne kupuješ. možda pronađeš kaj te zanima.
Čitala sam već nešto njezino Thanks!
zdenkica7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2017., 18:08   #2150
Quote:
VSlav kaže: Pogledaj post
Moj bratić je išao kod bioterapeuta Mladena Denačića i nakon nekoliko mjeseci terapije žena ostala trudna!
Pa mogla je žena i do mene doći i ostala bi trudna

Quote:
She stylezone kaže: Pogledaj post
Ima li itko iskustva s Domančićem? Može li na pp?
Quote:
antik kaže: Pogledaj post
http://www.jutarnji.hr/life/zivotne-...znate/3728841/

kaže Domančić da je besmrtan

Ne smijem sve reći, kako bih zaštitio sebe. Kad bih vam odgovorio na pitanje jesam li otkrio tajnu ljudskog mozga, ne bih živio dugo, samo još nekoliko dana. Ubili bi me. Nitko ne zna drugu stranu. To neću reći. Svijetom vlada komitet od 300 ljudi ....
Domančić je toliko odlepio na ego da to nije normalno. Pričao mi neko da je bio na njegovom tečaju i da je njegovom sinu neugodno do bola kako mu se otac ponaša.

Inače, dok je D. bio mlad, za šankom se znao hvalisati svojom bioenergijom i moćima. Eto, do dana današnjeg nije se promijenio.
-Kazzo- is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2017., 18:16   #2151
Quote:
nikolas1 kaže: Pogledaj post
Sve u svemiru ima neku vrstu energije, to nije ništa novo.
Bioenergetičari - kako se oni nazivaju - vam petljaju s vašim umom i za to traže novac. Čista prevara. Prije su za to dobivali prekršajne prijave, sada ih promoviraju.
Neki uzimaju novac, a neki ne. Neki kažu ne zahvaljujte meni nego Bogu.

Quote:
Baraba12321 kaže: Pogledaj post
Jel ima netko kontakt od onog lika koji je radio za repku?
Hmm, negdje mi je u mutnom sjećanju da imam kontakt ali gdje...

Quote:
zdenkica7 kaže: Pogledaj post
Može mi netko reći gdje da pročitam da li bioenergetičar ili neki drugi alternativac povezuje češće povrede npr. lijeve noge djeteta sa neriješenim odnosima s majkom a desne s ocem? O tome mi je pričao jedan kiropraktičar ali ne mogu do njega...
To ti vjerojatno spada pod novu germansku medicinu.
"Prepirao" sam se sa Sašom Tešićem o tome, jer Tešić ne želi prihvatiti da NGM nije za sve i za svakoga i da ne mora biti točno da svakoga boli npr. lijevo jaje ako ima npr. neriješene odnose sa sestrom/bratom/tetkom...

Možda da ti neki bioenergetičar pogleda dijete (ako je to stvarni a ne teoretski slučaj)...
-Kazzo- is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2018., 12:52   #2152
Ante Poljak - "iscjeljitelj"/prevarant iz Zagreba

Otvaram ovu temu za sve one koji su nasjeli na jednog od samo-prozvanih iscjeljitelja iz Zagreba. Lik se zove Ante Poljak i trenutno radi na Pantovcaku. Lik vjeruje da je vanzemaljac tj. da ima vanzemaljsku energiju i vrlo je vjerojatno da ce i vas uvjeriti kako su vas opsjeli vanzemaljci. Takoder, predstavlja se da skida crnu magiju. Tip ima odredene energetske sposobnosti, medutim te iste nisu bozanske naravi, vec sotonske. Dakle, lik radi s demonskim silama, a vas ce uvjeriti kako radi s energijom svjetla. Za svoje "usluge" opljackat ce vas za od 500 kn po tretmanu do nekoliko tisuca Eura. Nakon tih tretmana bit ce vam gore, dakle savjet - izbjegavajte tog kriminalca.
Exposedarkness37 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2018., 14:06   #2153
Htjela sam podijeliti s drugima, imam čudno iskustvo s poznatim bioenergetičarem,BTW duplo starijim od mene. Bila sam na terapija 3 puta i sve Ok, a zadnji put tijelom se pritiskao uz mene, duboko disao, na kraju mi je gnječio grudi.Zapravo u tom trenutku ne znaš što je terapija a što zloupotreba, ne znaš gdje je granica etike i morala. Na kraju mi je rekao da jako dobro reagiram na energiju ???. da li netko ima slična iskustva ?
tangenss is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2018., 15:32   #2154
Pozdrav

Pročitala sam puno ( ne sve) stranica ove teme i pošto su postovi stari po nekoliko godina, jel bi mi netko htio poslati na pm broj, adresu ili ime i prezime nekog dobrog bioenergetičara koji radi u zg po metodi gospodina Domančića? Ne patim ( koliko znam) ni od kakve teške bolesti, ali unatrag nekoliko godina se izdogađalo svašta i nisam baš zadovoljna time gdje sam sad. Usto, zdravstveni sam djelatnik i radim s djecom i njihovim obiteljima u procesu habilitacije i rehabilitacije i imam osjećaj da su me ljudi jednostavno iscrpili do granice izdržljivosti, ali doslovno. Nakon jednog pacijenta ja svaki put dobijem prehladu, proljev ili nešto iako u tom trenutku nitko od njegovih ukućana nije pod zarazom, a osjećaji nekakve tuge i iscrpljenosti nakon rada s drugim pacijentima do te mjere da mi se nakon posla plaće i uvijek kad pričam o poslu u zadnje vrijeme meni krenu suze... zbog toga sam počela raditi manje ( a ne mogu si to baš financijski dopustiti). Ugl, ja mislim da mi treba "punjenje" pa preporuke, brojeve molim Hvala
redheadlady is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2018., 16:45   #2155
Quote:
redheadlady kaže: Pogledaj post
.. ja mislim da mi treba "punjenje"..
On ti može pomoći ali to je prvenstveno tvoj posao koji trebaš obaviti da bi njegov posao uopće imao kakvog utjecaja i bio dugotrajniji.
Što ti diže energiju, vibracije. Hrana, odmor, prijateljsko i veselo društvo, uglavnom nešto lijepo i veselo. Tu treba raditi da fokus misli bude na lijepom i veselom, ljubavi, svemu što je dobro i što te uzdiže. Prati svoje vibracije i ono što te spušta zamijeni u mislima s nečim što te uzdiže. U tom smjeru možeš ići maksimalno.
Osoba koja pati i ti joj pomažeš, osim te patnje ima i svoje lijepe strane. Prepozavši u njoj anđela i nešto slično lijepo i uzdizajuće pomažeš i sebi i tim osobama. Svijet je prepun ljepote i ljubavi, u svakom trenutku, a mi sami u svakom trenutku odlučujemo na što ćemo se fokusirati.
LLSkylights is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2018., 22:07   #2156
Hvala. Uglavnom zdravo jedem, provodim vrijeme u prirodi...Svoje pacijente definitivno ne gledam samo kao bolesne ljude, niti bih svoj posao mogla raditi da ih tako vidim. Ima sretnih trenutaka i lijepih misli, ali meni je postalo previše ili premalo, kako se uzme. Osim samog tretmana htjela bih i popričati s osobom koja se time bavi. Tako da i dalje molim za kontakt ili preporuku.
redheadlady is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2018., 13:06   #2157
Quote:
redheadlady kaže: Pogledaj post
Pozdrav

Pročitala sam puno ( ne sve) stranica ove teme i pošto su postovi stari po nekoliko godina, jel bi mi netko htio poslati na pm broj, adresu ili ime i prezime nekog dobrog bioenergetičara koji radi u zg po metodi gospodina Domančića? Ne patim ( koliko znam) ni od kakve teške bolesti, ali unatrag nekoliko godina se izdogađalo svašta i nisam baš zadovoljna time gdje sam sad. Usto, zdravstveni sam djelatnik i radim s djecom i njihovim obiteljima u procesu habilitacije i rehabilitacije i imam osjećaj da su me ljudi jednostavno iscrpili do granice izdržljivosti, ali doslovno. Nakon jednog pacijenta ja svaki put dobijem prehladu, proljev ili nešto iako u tom trenutku nitko od njegovih ukućana nije pod zarazom, a osjećaji nekakve tuge i iscrpljenosti nakon rada s drugim pacijentima do te mjere da mi se nakon posla plaće i uvijek kad pričam o poslu u zadnje vrijeme meni krenu suze... zbog toga sam počela raditi manje ( a ne mogu si to baš financijski dopustiti). Ugl, ja mislim da mi treba "punjenje" pa preporuke, brojeve molim Hvala
A što ne probaš sama:

https://tesswhitehurst.com/are-you-a...et-boundaries/
Leteća is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2018., 14:25   #2158
Bioenergija - peta energija?

Koliko znam iz fizike postoje četiri fundamentalne sile:
https://hr.wikipedia.org/wiki/Fundamentalne_interakcije
Zanima me u koju od ovih spada bioenergija. Svaka od ovih četiriju može se izmjeriti i prikazati u fizikalnim mjernim jedinicima. Ako je bioenergija peta, (a za to otkriće Nobelova nagrada je sigurna, u kojim se jedinicama mjeri i kako se mjeri?
zoegler is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2018., 11:00   #2159
@leteća hvala ti :* Vrijedni savjeti, vjerujem da će mi pomoć.Nisam znala otkud početi. Prekjučer mi je bilo loše pa sam završila na hitnoj, ali nalazi su svi relativno ok. Ma ja sam tek prije 2 godine saznala da sam hipersenzibilna i to mi je donijelo veeeliko olakšanje. Prije sam živjela u uvjerenju da sam slaba i pokušavala se učiniti jakom pred drugima i pred sobom, tak da imam ja još jako puno za naučit. Htjela sam otić na terapiju bioenergijom jer mislim da bi mi svakako dobro došlo, a i jer me počelo biti strah da se nešto događa samnom, a ja ne znam što pa da brzo dobijem odgovore iz prve ruke ( čitaj da mi netko odmah otkrije sve što zna, iako je taj netko morao godinama graditi svoje znanje ), a valjda to baš ne ide tako, s razlogom, jel Uzela sam godišnji da se posvetim sebi i učenju o stvarima koje bi mi mogle pomoći pa ćemo vidjet gdje će me to dovesti.
redheadlady is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2018., 10:19   #2160
Odlučila sam pronaći ovu temu i napisati svoje zapažanje o bioenergiji. Poznam jednog gospodina koji se par godina bavi time, otkrio je da ima tu recimo moć... Sad, on izgleda kao da ide sve mlađi, a njegova žena žena izgleda kao da mu može biti majka - blijeda, rijetke obrve, crvene oči, naborana, jedva hoda... Prije nije bilo tako, bili su u skladu s godinama oboje. Jedan poznanica mi je rekla da je počela kod njega rješavat migrenu itd., neko vrijeme je nisam vidjela a onda kad sam je nakon par mjeseci srela djelovala mi je pet godina starije, slaba i ispijena, naborala se oko očiju (inače je jako lijepa i mladolika).

Ako se radi o prijenosu energije, možda se energija i krade tijekom tretmana... Zato ti bioenergetičari ne stare. Za ovog mi samo pada na pamet riječ vampir. Nudio mi je razriješiti malo migrene, neka fala mu. Bolje Ibuprofen 600.
hours is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:36.