Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.01.2017., 11:32   #221
Quote:
domenika kaže: Pogledaj post
Pozdrav trebam preciznog i urednog postolara u Splitu
Dali mi netko moze preporučiti dobrog postolara kod kojega se mijenje kompletan vibram đon na gogzericama Planika?
rimad0808 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2017., 16:31   #222
A mene zanima ako tko zna - mogu li se gumene čizme proširiti? Uske su mi na stopalu.
Doreen Mana is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2017., 10:46   #223
pozdrav svima, može preporuka za dobrog postolara u centru zagreba koji može skratiti petu na štiklama koliko ide, a da cipela ne postane nestabilna?
Mirnish is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2017., 19:32   #224
Quote:
Mirnish kaže: Pogledaj post
pozdrav svima, može preporuka za dobrog postolara u centru zagreba koji može skratiti petu na štiklama koliko ide, a da cipela ne postane nestabilna?
Napravila sam to sa Zarinim štiklama kod postolara Marka u Jurišićevoj (na početku Petrinjske)

Iako sam ih ja htjela skratiti za 2 cm, sviđalo mi se što je on prvo pregledao cipele i onda mjereći nagib odredio za koliko ih može skratiti, a da se ne ugrozi udobnost, hodanje ili izgled štikle. Dao mi je preporuku da ih smanji za 1 cm, poslušala sam ga i dobro da jesam. Jer se i ta mala razlika dosta osjeti na jako visokim petama, a na njima se to skraćivanje nimalo ne kuži.
Naplatio mi je kao da je samo mijenjao potpetice. Uglavnom ja sam bila prezadovoljna
__________________
Living the last note of freedom...
Rattlesnake is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2017., 11:44   #225
Quote:
Rattlesnake kaže: Pogledaj post
Napravila sam to sa Zarinim štiklama kod postolara Marka u Jurišićevoj (na početku Petrinjske)

Iako sam ih ja htjela skratiti za 2 cm, sviđalo mi se što je on prvo pregledao cipele i onda mjereći nagib odredio za koliko ih može skratiti, a da se ne ugrozi udobnost, hodanje ili izgled štikle. Dao mi je preporuku da ih smanji za 1 cm, poslušala sam ga i dobro da jesam. Jer se i ta mala razlika dosta osjeti na jako visokim petama, a na njima se to skraćivanje nimalo ne kuži.
Naplatio mi je kao da je samo mijenjao potpetice. Uglavnom ja sam bila prezadovoljna
bila sam jučer pitati u nami, naime moje unutra imaju nekakav čelik u cijevi koja drži petu i ne preporuča mi a meni bi i makar cm pomogao
Mirnish is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2017., 12:18   #226
Quote:
Mirnish kaže: Pogledaj post
bila sam jučer pitati u nami, naime moje unutra imaju nekakav čelik u cijevi koja drži petu i ne preporuča mi a meni bi i makar cm pomogao
Aha...hm.... Možda da odeš po drugo mišljenje?
Jer moguće je netko već radio i na takvim cipelama zahvat, a ovi u Nami nisu pa se boje da ne oštete cipelu...

Mislim ako ti je jako bitno skraćivanje, ja bih za svaki slučaj pitala i na drugom mjestu. Čisto za potvrdu.

Ako se odlučiš, od Name do tog postolara kod kojeg sam ja bila nema ni 5min hoda. On ti je odmah s desne strane u haustoru, na početku Jurišićeve, čim prođeš trg.
On i žena rade, meni su oboje ok, on je malo onako otvoreniji, "simpatičniji"
Iako nisam uvijek sve kod njih popravljala na cipelama, jer mi nisu baš usput, kad god sam ih pitala za neki savjet ili opisala neki problem na cipeli, sviđalo mi se što su uvijek imali neko rješenje.
Pa nekako mislim da će i tebi znati objasniti/pomoći s tvojim problemom na cipelama.
__________________
Living the last note of freedom...
Rattlesnake is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2017., 12:36   #227
Na početku Jurišićeve s lijeve strane, ako se gleda prema Trgu, u haustoru kod novog Tacos bara je postolar MARKO.Žena radi unutra. Jako spretna i brza.Meni je salonke spasila.
ancibella is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2017., 13:42   #228
jel vas dvije pričate o istome? svakako ću otići po drugo mišljenje
Mirnish is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2017., 16:45   #229
Dobar postolar - preporuke

Ja sve na obuci popravljam kod tog postolara Marko, s tim da vecinu vremena radi zena, koja je meni bas draga i spretna, i svakakve moje ideje prihvaca s mirnocom

Kod Patrizie Pepe udes u prolaz i skroz na kraju desno (ako ne znas gdje je Tacos bar).
__________________
...try walking in my shoes
Ani2306 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 15:03   #230
Quote:
Mirnish kaže: Pogledaj post
jel vas dvije pričate o istome? svakako ću otići po drugo mišljenje
Da, sve pričamo o istom

Samo ako ideš prema trgu dođe ti s lijeve strane, a ako ideš od Name prema Jurišićevoj onda je s desne
__________________
Living the last note of freedom...
Rattlesnake is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2017., 13:56   #231
hvala svima na preporukama, bila sam, nažalost nemoguće je i dobro mi je rekao postolar iz name, neke su pete šuplje pa se može, a neke imaju unutar pete taj čelik, i tu se ne može ništa. moja je nažalost takva. morat ću izdržati nekako u njima ali sad znam gdje ubuduće idem nakon tolikih silnih prepouka za marka
Mirnish is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2017., 14:25   #232
Quote:
Mirnish kaže: Pogledaj post
hvala svima na preporukama, bila sam, nažalost nemoguće je i dobro mi je rekao postolar iz name, neke su pete šuplje pa se može, a neke imaju unutar pete taj čelik, i tu se ne može ništa. moja je nažalost takva. morat ću izdržati nekako u njima ali sad znam gdje ubuduće idem nakon tolikih silnih prepouka za marka
Meni nije mogla 'porezati' petu pa je zamijenila novom koju sam odabrala. Zaboravila sam naziv postolarke, ali ona bakica postolarka od britanca prva lijevo ulica....negdje u sredini s desne strane.... baš skroz nova peta zamijenjena, ali niza za 1.5 cm
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2017., 21:31   #233
Htjela bih na Zarinim štiklama skratiti pete ali mi se čini da imaju dosta jaku tabanicu, ne djeluju mi ni najmanje fleksibilne. Utječe li to na mogućnost skraćivanja ili ne?
mali_cox is online now  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2018., 17:20   #234
Jel zna netko možda, da li se i gdje u Zagrebu mogu kupiti gumene potplate za muške cipele a da su u boji, Npr bež ili plave?
Moeve is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2021., 15:13   #235
Pozdrav,

Zna li neko postolara koji može promijeniti cijeli đon?
Imam mokasinke na koje bi stavila malo deblji, stabilniji, možda nešto tipa lagani wedge stil. Jel to uopće moguće?
streetlife is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2021., 16:26   #236
Quote:
streetlife kaže: Pogledaj post
Pozdrav,

Zna li neko postolara koji može promijeniti cijeli đon?
Imam mokasinke na koje bi stavila malo deblji, stabilniji, možda nešto tipa lagani wedge stil. Jel to uopće moguće?
Ako netko može, onda je to Lepen: https://www.lependesign.com/postolarski-popravak-cipela
Samo nikad nisam bila kod njega, ne znam koliki je to trošak.
__________________
you're so vain - i bet you think this song is about you
sympathy for the devil
*jezebel* is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2021., 17:19   #237
Quote:
*jezebel* kaže: Pogledaj post
Ako netko može, onda je to Lepen: https://www.lependesign.com/postolarski-popravak-cipela
Samo nikad nisam bila kod njega, ne znam koliki je to trošak.
Hvalaaaa puno na odgovoru. 🙏
streetlife is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2021., 23:03   #238
Za one koji traže dobrog postolara u Splitu, nemam preporuku gdje otići jer i sama tražim takvog no mogu vam reći da izbjegnete postolarsku radnju u poljičkoj ulici.

130kn da bi nalijepio tanki potplat na čizmama kojima se đon istrošio, usput je ljepilom zaflekao cijeli rub čizme te uništio brušenu kožu. Grbavo zaljepljeno, materijal je potamnio gdje god je ljepilo razmazano po njemu a čizme su vraćene u prljavoj vrećici uz prilog krušnih mrvica. Kome paše, samo naprijed.
__________________
"Après moi, le déluge"
MaliciousGirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2021., 19:10   #239
Thumbs down

Quote:
streetlife kaže: Pogledaj post
Hvalaaaa puno na odgovoru. 🙏
Logira sam se nakon 20 godina da kazem. Posla sam cipele od 400 kn gls iz Splita da mi promene potplat ...nazva me reka je cijenu 760 kn... I da nema jeftinije. Ok jel mi mozete vratit cipele i naplatit trosak dostave kao sto se reklamirate na fejsu.. reka je da mu radnik koji nosi cipele u postu ima satnicu 140 kn jer je guzva na posti... Haha ... Sretno. Lepen design za te pare mi je moga kupit iste i poslat ih.. a za satnicu necu ni pricat. Sramota.
__________________
Girls want guys with skills....Napoleon Dynamite
HappyM is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2021., 11:44   #240
Ne znam kako radi Lepen, ali odbio me već svojim pristupom i sturim informacijama koje su bile različite od onih koje mi je dala njegova kćer, a bile su bitne za konačnu odluku. Trebalo je prebojati sandale sa 3 remenčića i cijena je bila 430 kn. Odustala sam.
__________________
H
hsfi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:05.