Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.02.2017., 12:13   #1601
Quote:
c.c. kaže: Pogledaj post
Jeste narucivale sa SheInside? Vidim da je poštarina US$14.99
Strah me carine ako uzmem preko 50$ za besplatnu poštarinu.

Jel tko uzeo nešto preko 50$ i kako je prošlo? Možda baby-deluxx?
Ja sam jučer na pošti preuzela paket u vrijednosti 66 USD bez ikakvih problema. A paket nije bio baš mali ili lagani, nekoliko majici, košulja, pulover...
__________________
>> Ponekad, nakon razgovora s nekim ljudima, čovjek osjeti potrebu da prijateljski pomiluje kamen, osmjehne se drvetu i sa puno poštovanja skine kapu pred magarcem...<<
Andrijana1312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2017., 12:34   #1602
Quote:
Andrijana1312 kaže: Pogledaj post
Ja sam jučer na pošti preuzela paket u vrijednosti 66 USD bez ikakvih problema. A paket nije bio baš mali ili lagani, nekoliko majici, košulja, pulover...
hvala, mozda se onda i ja odlucim naruciti
c.c. is online now  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2017., 11:49   #1603
Ima neko link sa ebaya za torbice u obliku onih malih furla torbica? Znaci samo da su tako male, na preklop i za preko ramena, ne mogu nikako naci.....
__________________
hedonist heart.......
coccolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2017., 21:18   #1604
jel ima netko preporuku za pencil dress kratkih rukava/bez rukava? naručila sam po postu s recenzija ovo, samo bih možda nešto malo veselije, cvjetiće, prugice, bitno da je neprozirno i te dužine da mogu na faks u tome znači nešto za svaki dan, pamučno, ništa extra.
__________________
I’m a carbie girl in a carbie world.
Danielle is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2017., 21:56   #1605
pogledaj na sheinu ima dosta tak kežual za svaki dan
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2017., 10:35   #1606
Molim pomoć curke, pod kojim nazivom da tražim one cirkončiće što se lijepe na tkaninu, torbe i tako to?
B1rdy is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2017., 14:50   #1607
Quote:
B1rdy kaže: Pogledaj post
Molim pomoć curke, pod kojim nazivom da tražim one cirkončiće što se lijepe na tkaninu, torbe i tako to?
http://www.ebay.com/sch/i.html?_from...tones&_sacat=0
http://www.ebay.com/sch/i.html?_from...rt=nc&LH_BIN=1
ili pak konkretno ovo
http://www.ebay.com/itm/Stones-Cryst...RGD5xUX1islbfw
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2017., 01:06   #1608
našla na ebayu tajice i skroz sam zbunjena oko toga koju da veličinu uzmem. to su asian sizes i sve mi se čine prekratke.

visina 180, obično nosim naš L.
savjet?

S size --- Hips: 64-100cm --- Waist: 46-76cm --- Length: 89cm
M size --- Hips: 69-108cm --- Waist: 48-82cm --- Length: 90cm
L size --- Hips: 73-116cm --- Waist: 50-88cm --- Length: 91cm
XL size --- Hips: 77-124cm --- Waist: 52-92cm --- Length: 92cm
XXL size --- Hips: 81-132cm --- Waist: 54-98cm --- Length: 94cm

thanks.
nimfa is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2017., 13:19   #1609
pa ja obicno uzmem velicinu vecu nego onu koju nosim...a bilo bi ti dobro ako imas nekak stare tajice da po njima izmjeris
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2017., 19:08   #1610
Ima li tko preporuku za sellera Naketano trenirki?



Sent from my iPhone using Tapatalk
Bebilina is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 14:54   #1611
Hello,

da li je koja od vas naručivala neku elegantnu, svečanu haljinu za svadbu? I koga bi preporučili od korisnika... da se ne moram brinuti što će mi i kako stići... :klap:
__________________
Za dvadeset godina biti ćeš više razočaran stvarima koje nisi napravio nego onima koje jesi. Isplovi, zato, iz sigurne luke. Otkrivaj, sanjaj, istražuj!
ifkica-maslacko is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 15:47   #1612
Ja sam ovu i stvarno je divna
http://www.shein.com/Hollow-Out-Croc...-cat-1727.html
charlizeos is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2017., 18:16   #1613
Cure, ima li koja spremljen link za ove Zara like štikle?
Sjećam se da su cure kupovale preko ebaya ovakav model Zarinih štikli prije god-dvije, pa se nadam da ima neka tu koja ih je kupila i može preporučiti sellera.


Hvala!
__________________
Laa laa la la
Thinkerbell1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2017., 21:57   #1614
Nisam znala pisati ovo tu na sugestijama ili shoppingu online, ali radi se o ebayju pa eto... Neka admini premjeste ako sam pogriješila.

Imam zeznutu situaciju i ne radi se sad o nekim parama, ali baš su mi živac digli. Kao dio jednog rođendanskog poklona sam 4.1. kod jednog sellera napravila 4 narudžbe. Bila mi je super opcija da sve strpa u jedan paket. Naravno da nije stiglo do rođendana, no nije na kraju ni bitno. Kada se rok isporuke bližio kraju, kontaktirala sam sellera da ga obavijestim kako paket nije stigao i kako želim povrat novca. On meni odgovori kako je u njihovoj pošti paket oštećen pa je 27.1. slao ponovo te me moli da sačekam još dva tjedna jer će paket vrlo vjerojatno doći. Ako je situacija takva (a ja nisam bila revna u praćenju obavijesti), pristanem čekati još ta dva tjedna. Istekla su 21.3. kada sam opet slala poruku selleru da želim povrat novca jer paket nije stigao. Seller je nešto odugovlačio sa svojim nekim savjetima te naposljetku nakon izmjenjenih nekoliko poruka ponudio da paket opet pošalje. Tu sam pukla i složila poruku da mi je puna kapa zavlačenja, da evo već 3. put pišem da ne želim ni ovo, ni ono, nego povrat novca. Kako je seller ignorirao očito tu zadnju poruku, tražila sam ebay da uskoči u rješavanju problema. Sve je bilo riješeno unutar 24 sata. Na ebay sam dobila poruke u kojima stoji da je slučaj riješen u moju korist te da ću dobiti cijeli iznos narudžbe. Ispod te rečenice stoji cifra koju ću dobiti, a ispod toga vrijednost narudžbe. Dakle cifra je jedva trećina iznosa narudžbe. Probala sam nekako kontaktirati ebay, no nisam imala kako. Ebay je zatvorio slučaj, a kada ih se pokuša kontaktirati, naprosto nema opcije kako. Vječito nude da se odabere o kojem se problemu radi od ponuđenih pa onda slijede objašnjenja što i kako. Naravno da se moj problem ne nalazi među ponuđenim opcijama. Na kraju pita jesu li mi informacije pomogle i ja odaberem opciju da moj problem nije sadržan. To je to! Ništa dalje! Znači nema opcije da se ebay kontaktira u smislu da im se napiše poruka. Da ne govorim da je to bilo u utorak, a povrat još nisam dobila.

Sva sreća da se radi o manjem iznosu, ali živaca i nadrndavanja me koštalo maksimalno. I sada opet moram naručiti jer frendica silno želi to za ročkas koji je prošao prije 2 mjeseca. Evo preznojih se od muke samo dok sam ponovo ovo sve tipkala.

Je li tko imao slična iskustva s ebayjem?
mirtochka is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2017., 23:56   #1615
Quote:
mirtochka kaže: Pogledaj post
... Vječito nude da se odabere o kojem se problemu radi od ponuđenih pa onda slijede objašnjenja što i kako. Naravno da se moj problem ne nalazi među ponuđenim opcijama....
Odaberi opciju najbližu svom problemu i napiši o čemu se radi, uvijek imaš polje za opis problema.
Mada ne razumijem to, povrat u cijelosti, a jedna trećina, da nisi nešto krivo shvatila?

-----------
Ja imam pitanje.
Refundirano mi je u cijelosti, a sad mi se taj item pokazuje pod Unpaid items. Prvi put to vidim i ne kužim zašto i bzvze mi to gledat.
Inače, mislim da treba odmah ići službenim/utabanim putem kad nešto nije u redu a ne se navlačit sa selerima, malo bi ovako, malo onako.
__________________
and guess what ... I'm just fine ... :lol:
↑ click ↑
malčica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2017., 00:07   #1616
Quote:
malčica kaže: Pogledaj post
Odaberi opciju najbližu svom problemu i napiši o čemu se radi, uvijek imaš polje za opis problema.
Mada ne razumijem to, povrat u cijelosti, a jedna trećina, da nisi nešto krivo shvatila?
Nema polja za upis. Valjda sam 10 puta izlistala.
Nisam ništa krivo shvatila. Screen shotala sam mailove i crveno im podcrtala vrijednost naružbe i cifru za refund. Htjela sam to priložit kao dokaz, ali nisam imala gdje.

Sad sve pratim paypal, ali tamo ne stiže ni ta mini cifra, evo već 5. dan.
mirtochka is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2017., 00:35   #1617
Naručila si 4 različita artikla? A jesi otvorila dispute za svaki artikl zasebno?
__________________
>> Ponekad, nakon razgovora s nekim ljudima, čovjek osjeti potrebu da prijateljski pomiluje kamen, osmjehne se drvetu i sa puno poštovanja skine kapu pred magarcem...<<
Andrijana1312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2017., 01:18   #1618
Quote:
Andrijana1312 kaže: Pogledaj post
Naručila si 4 različita artikla? A jesi otvorila dispute za svaki artikl zasebno?
Da i za svaki dobila da su sada zatvoreni i da je odlučeno u moju korist s full refundom. Samo mi nije jasno zašto dva stoje pod opcijom 'plaćene naknade', ali sva 4 su zatvorena. Dvije pruke sam dobila na ebay, a dvije drugačije na mail. Čekam da mi napokon sjedne novac pa ću vidjeti je li se i kakva zbrka dogodila.

Sad sam opet išla tražiti opciju gdje poslati appeal ebayju (možda sam ipak previdjela) i vodi on mene nekamo, ali opet već ponuđena rješenja. Na kraju me pita je li pojašnjenje bilo korisno. Ja kliknem na NE i dalje se ništa ne događa.
mirtochka is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2017., 11:41   #1619
Ne razumijem tvoj problem posebno u dijelu da imas obabijest o full refund a cifra nije full.
No, jesi odavdje probala pristupit:

http://res.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll...k=131781973395
__________________
and guess what ... I'm just fine ... :lol:
↑ click ↑
malčica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2017., 17:15   #1620
Da, sve sam tim putem rješavala i sada tu više ne mogu ništa napraviti. Slučajevi su zatvoreni i više nema nikakvih opcija s njima.

A ovaj drugi dio... Ni ja ne razumijem svoj problem!
Dobila sam refund samo za 2 jeftinija proizvoda.

Nije ni bitno na kraju jer mi ni to nije sjelo.
mirtochka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:03.