Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.02.2016., 23:44   #5501
neki dan dobijem oklope i zastitna stakla za mob koje sam narucio u Novembru..jes da je iz Kine doslo al ono, smorilo me..
__________________
Neka bude pravda makar svijet propao!
simeonep is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2016., 00:04   #5502
možda glupo pitanje ali stvarno nisam sigurna, preselila sam u stan iz kuće, zanima me jel na ovoj formi dolje u polju apartment, suite, unit pišem samo kućni broj ili moram staviti i kat/broj stana. poprilično sam sigurna da je dovoljan samo kućni broj ali ajd da pitam
vicious_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2016., 16:41   #5503
Ja sam kupila nekoliko itema na ebayu u 11. mjesecu i nisu došli i prodavači su mi vratili novac. Sad mi je došao jedan item i javila sam prodavaču (jer bih se osjećala loše ako ne javim i samo zadržim) i sad on hoće novce za tu stvar. Radi se o proizvodu koji košta jedan dolar. Rekao mi je da mu uplatim na paypal račun taj dolar, malo mi se to čini nesigurno, ima li netko slična iskustva?
Contrast is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2016., 17:51   #5504
Nesigurno?
Zašto bi bilo nesigurno? Pa to si napravila i kad si kupila to preko ebaya na samom početku.
Ako si već odlučila javiti mu da je ipak došlo iako si dobila refund i željela si mu vratiti novce, to je jedini način na koji to možeš napraviti.
QueenCOZofYOU is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2016., 18:01   #5505
Quote:
Contrast kaže: Pogledaj post
Ja sam kupila nekoliko itema na ebayu u 11. mjesecu i nisu došli i prodavači su mi vratili novac. Sad mi je došao jedan item i javila sam prodavaču (jer bih se osjećala loše ako ne javim i samo zadržim) i sad on hoće novce za tu stvar. Radi se o proizvodu koji košta jedan dolar. Rekao mi je da mu uplatim na paypal račun taj dolar, malo mi se to čini nesigurno, ima li netko slična iskustva?
Uplati mu dolar preko paypala, ja sam imala sličnu situaciju i radilo se o većoj cifri, desetak usd, platila preko paypala i sve je bilo u redu.
Almost Rosey is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2016., 13:35   #5506
nisam nikad naručivala iz SAD-a i zanima me kako ide sa carinom, proizvod je sa postarinom 45$. koji su dodatni troškovi za ovo?
__________________
:p
gloria693 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2016., 13:43   #5507
nisam nikad naručivala iz SAD-a i zanima me kako ide sa carinom, proizvod je sa postarinom 45$. koji su dodatni troškovi za ovo?
__________________
:p
gloria693 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2016., 14:21   #5508
Ebay mi je refundao novac jer je oglas samo obrisan i nije mi poslan item,a mene zanima koliko ja moram cekati da mi se ti novci pojave na racunu na paypalu pise refund ali nevidim te novce na racunu

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
pilip88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2016., 18:55   #5509
pilip88,

Quote:
Refunds to credit or debit cards can take up to 30 days depending on the card company involved.
__________________
There's only one instant, and it's right now.
AnimusVox is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 21:26   #5510
Problem sa povratom novca

Dakle, u 11. mjesecu sam oglasio električnu gitaru na prodaju - netko iz njemačke je "kupio" gitaru na buy now , no nije platio nikada .
Otvorio sam "case" da bi se to riješilo - više putao obavijestio čovjeka da plati, no odgovora nije bilo ... Nakon toga ebay je automatski skinuo sa moga paypal računa ( bez obzira što nisam prodao predmet ) 44 dolara .
Kako dobiti povrat novca , jer je nakon svega ebay "zatvorio slučaj" gdje tražim naplatu. ?
Ima li netko slična ili ista iskustva '
superzvijezda is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2017., 15:01   #5511
pozdrav
nikad do sad nisam naručiva skuplje stvari s neta pa sam malo skeptičan. htio bi s ebaya naručiti ovaj ronalički sat ali nisam siguran hoće li mi poslat original ili neku falšu kopiju

ako netko ima iskustva sa sličnim stvarima ne nužno s ronilačkom opremon
__________________
odveć rano zamoren životom samo čemer osjećam
- još vlastitija
Klodovik2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2017., 22:35   #5512
Quote:
Klodovik2 kaže: Pogledaj post
pozdrav
nikad do sad nisam naručiva skuplje stvari s neta pa sam malo skeptičan. htio bi s ebaya naručiti ovaj ronalički sat ali nisam siguran hoće li mi poslat original ili neku falšu kopiju

ako netko ima iskustva sa sličnim stvarima ne nužno s ronilačkom opremon
Seller je ok i ima sve pozitivne ocjene tako da te ne treba brinuti jel original no lociran je u Americi pa ti ne gine carina i uvozna davanja.

Ako ti to nije problem racunaj jos cca 600 kn ibera.

Radije si probaj naci identican sat u EU.
FatGlow is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2017., 01:52   #5513
hvala na infu

na kraju sam se odlučio za jednu drugu stranicu gdje sam ga naša jeftinije
__________________
odveć rano zamoren životom samo čemer osjećam
- još vlastitija
Klodovik2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2020., 21:54   #5514
Ebay - after korona

POzdrav, jel funkcionira sad naručivanje iz kine?
Zokonja is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2020., 13:16   #5515
Kanim kupiti cipele Merrel iz SAD..
Ima li tko iskustva sa brojem cipela, koje ne možeš probati a misliš kupiti ?
Pao S Marsa is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2020., 15:36   #5516
Odi probaj u hervis ili intersport ili negdje drugdje gdje drze merrel u tvom gradu. (Probaj izguglat)
__________________
Brainfreeze!
Love_Me_Do is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:15.