Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.03.2017., 21:54   #61
Quote:
Trudna foka kaže: Pogledaj post
Ko je pricao o zajednickom zivotu?Gdje si to procitala?To nigdje nije napisano jer se zajednicki zivot nikada nije ni pominjao
Pa obično imanje djece i brak uključuju i život pod istim krovom pa samo pitam zašto niste prvo krenuli s tim i uselili skupa? Pogotovo ako kažeš da ste se viđali svaki dan...
__________________
I can turn a gray sky blue
SubSV is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 22:18   #62
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
I sad samo zamisli da on nakon jednozamenkastog broja mjeseci veze ne zeli brak i dijete. hocked:
Ja bih bio za, ali za nekih godinu i pol ili dvije, kad prodje honeymoon faza.
Ne bih ni cekao puno duze u svojim godinama, ali sigurno ne bi toliko zurio.
imam kolegicu baš kao autorici joj se desilo. on 39, ona 38. upoznavanje u klubu, trudnoća na prvom seksu, zaruke, brak, bebač i to sve gotovo u godinu dana. zašto su se žurili? nisu imali djecu nijedno, a htjeli su. pitanje - zašto su se žurili ljudi u kasnim tridesetim imati dijete? jel to pitanje ili zajebancija

e sad, moja kolegica ga je upoznala u nekom klubu, a autorica svog najvjerojatnije na internetu - čisto po njegovom ponašanju to zaključujem

blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 22:22   #63
Quote:
lee anabell kaže: Pogledaj post
Ja sam sjedoćila situaciji u kojoj je lik tupio svojoj tadašnjoj da se nikad neće ozenit ni lud.
Čak su i djete dobili, i svim prije i poslje nje.
I kad je prvi put vidio jednu djevojku, čak s njom nije direktno pričao nakon 15 minuta je bilo "ovu ću ozenit il nijednu nikad"

To ti je bit, svi jednom nađu jednu koju zele do kraja zivota. On vjerovatno nije spreman s tobom do kraja. Nepostoji ljubav koja ima uvjete.
nađu, nađu. samo nije baš uvijek slučaj da i ona želi njega, takav filmski happy end nije čak uvijek ni za muškarca koji izgleda samo bira, a žene stoje pasivno u redu i čekaju da budu izabrane - tj. nikog u tom predviđanju i procjeni ne mogu odbiti

blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 23:53   #64
Nismo se upoznali na internetu niti praktikujem ljubav preko nterneta.Ljudi svasta bubaju
Trudna foka is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 23:56   #65
Quote:
Trudna foka kaže: Pogledaj post
Nismo se upoznali na internetu niti praktikujem ljubav preko nterneta.Ljudi svasta bubaju
ljudi koji ne prakticiraju ljubav preko interneta uglavnom i ne pitaju za ljubavne savjete po internetu. uglavnom kažem, ima iznimki

a to da je sve super i veza ide normalnim tijekom i u normalnom smjeru a onda odjednom nema ništa, je najčešće u vezama na internetu, ili nekom tko je puno veza imao s interneta (možda taj tvoj prije tebe?)
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2017., 08:54   #66
Niti ja niti on to praktikujemo.A pogledaj podforum koliko ljubavnih prica i brakova.....Cekaj,po tvojoj logici svi su se oni upoznali na internetu?
Trudna foka is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2017., 13:08   #67
Skreces svoju temu na bespotrebnu raspravu o internetu..
Zasto ne odg jeste razmisljali ili pricali o suzivotu?
Prije braka,prije djece?
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2017., 13:43   #68
Quote:
BabsJohnson kaže: Pogledaj post
Vidjela sam tvoj originalni post prije nego si ga uredila.
je li nešto bitno za temu napisala u tom postu?
ray of light is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2017., 14:20   #69
Foka idi dalje... zatvori tu stranicu.
Prvo nije problem u tebi a drugo... on te ne voli. Bar ne iskreno.

On ne želi obitelj i djecu sa tobom i samo gubiš vrijeme. Kada toliko želiš brak i obitelj, što nije ništa loše, reci na početku veze što očekuješ i gledaj prije svega jer taj tip podoban za ulogu supruga i oca. Pa ako nekome to ne paše slobodan je otići i ne zavaravati tebe.
Ne vodi li ta veza nakon nekoga vremena u nešto stvarno ozbiljno, nema li ozbiljnih planova okreni se i otiđi. Imaš ti zabavljača i zavlakača na kile pa nemoj na njih trošiti dane.

Nisu važne oči, njegova obitelj, prazne priče i obećanja, mama, tetka i blabla već je li on obiteljski tip. Želi li i planira obitelj sa tobom. Kako se inače ponaša prema tebi uvijek.
Također nitko nije samo zato jer ima određene godine, obavezan se udati ili oženiti. To su seoske priče i zakoni.

Neki muškarci jednostavno nisu za brak i djecu nikada a neki tek jako kasno.
Nemoj ubuduće gubiti vrijeme na pričače priča, lililalala veze, površne odnose i općenito prazne veze sa raznim maminim sinovima.
pozitivax is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2017., 14:24   #70
Tako je moja draga.

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
Trudna foka is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2017., 19:02   #71
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Kako društvo, narod izumiremo, a drugi se množe i uživaju ono što smo mi stvorili i što bi trebala posjedovati naša djeca.
Biološka svrha veze je razmnožavanje.
Obzirom da smo mi ljudi poprilično glupa bića sklona manipulaciji odmaknuli smo se od naše biološke osnove i zbog toga propadamo. Neke druge invazivnije vrste će zauzeti naše mjesto..
Zvuči rasistički ali nije. Jer nije problem ako Mate ili Stipe odluče da ne žele imati djecu i da je to njima totalno cool, problem je ako se na razini države to prikazuje kao cool, pa nas budalaštine dugoročno jako skupo koštaju.
Da se mene pita samcima i obitelji bez djece bi u svrhu natalitetne politike odrezao još najmanje 30% poreza i te novce dao onima kojima trebaju...i da vidiš baby booma..
Pa ni žene ni muškarci ne bi gubili vrijeme u promašenim vezama i bezveznim brakovima, već bi se posvetili obitelji i djeci...
Oprosti Radical, a što ti onda čekaš?
Gdje su klinci?
__________________
"Ljubav je poput rata:lako ju je započeti, ali vrlo teško zaustaviti."
jelena1777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2017., 09:44   #72
Autorice ako tražiš savjet od nepoznatih ljudi daj malo vise informacija. A ne da ljudi izvlače od tebe a ti se još ljutiš ako ne pogode. I btw očajna vam je komunikacija, kao da imate 5 godina. Durenje i ultimatumi, prekinuli ste jednom rečenicom a ti bi nešto ozbiljno? Svašta.
blue-bell is online now  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2017., 10:52   #73
To nista nije do mene.ja nikada i nisam prekidala jednom recenicom i ne preko foruma.Sjednes sa covjekom i rijesis u oci ako mozes ako ne onda svak sebi.Ali ovo nije do mene.Sa njim je to tako,valjda je on tako navikao
Trudna foka is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2017., 10:53   #74
Quote:
lee anabell kaže: Pogledaj post
Ja sam sjedoćila situaciji u kojoj je lik tupio svojoj tadašnjoj da se nikad neće ozenit ni lud.
Čak su i djete dobili, i svim prije i poslje nje.
I kad je prvi put vidio jednu djevojku, čak s njom nije direktno pričao nakon 15 minuta je bilo "ovu ću ozenit il nijednu nikad"

To ti je bit, svi jednom nađu jednu koju zele do kraja zivota. On vjerovatno nije spreman s tobom do kraja. Nepostoji ljubav koja ima uvjete.

ovo je najistinitiji post na temi i sve bi ga žene trebale pročitati.

sve se odmah zna i vidi, tako da ljudi, nemojte gubiti vrijeme.
NiktaX is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2017., 11:13   #75
Quote:
NiktaX kaže: Pogledaj post
ovo je najistinitiji post na temi i sve bi ga žene trebale pročitati.

sve se odmah zna i vidi, tako da ljudi, nemojte gubiti vrijeme.
Kad odmah?
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2017., 11:20   #76
Pretjerujete.Za toliko mjeseci hodanja,ako imate sve uslove ,znate familiju i VOLITE nekoga,jos sa tolikim godinama ljudi se zene ili prekidaju.Sta sam trebala.Da se vodam s njim do 45,da mi kaze "Sad necu da te zenim jer ne mozes mi roditi"i noga u dupe.Molim vas.Normalno je da neko blizu 40 nakon toliko mjeseci ako ima sve uslove i Voli nekoga zeli da se uda(zeni).Pustite supllje molim vas,necu radjati sa 40+
Trudna foka is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2017., 11:22   #77
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Kad odmah?

flat, ne razbijaj svoju lijepu glavu ovim i onim. slušaj mene i dobro ćeš proć u životu
NiktaX is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2017., 11:38   #78
Quote:
Trudna foka kaže: Pogledaj post
Pretjerujete.Za toliko mjeseci hodanja,ako imate sve uslove ,znate familiju i VOLITE nekoga,jos sa tolikim godinama ljudi se zene ili prekidaju.Sta sam trebala.Da se vodam s njim do 45,da mi kaze "Sad necu da te zenim jer ne mozes mi roditi"i noga u dupe.Molim vas.Normalno je da neko blizu 40 nakon toliko mjeseci ako ima sve uslove i Voli nekoga zeli da se uda(zeni).Pustite supllje molim vas,necu radjati sa 40+
Trebala si ranije misliti o potomstvu, a ne da sad trazis genetski materijal na silu.
Vecina muskih ce ti pobjeci s takvim nacinom. Da nisi forsirala, mozds bi i ovaj iz naslova dobio sam zelju za brakom i djecom.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2017., 11:48   #79
Quote:
NiktaX kaže: Pogledaj post
flat, ne razbijaj svoju lijepu glavu ovim i onim. slušaj mene i dobro ćeš proć u životu
Da draga. <3

Jel to to?
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2017., 11:49   #80
Quote:
Trudna foka kaže: Pogledaj post
Pretjerujete.Za toliko mjeseci hodanja,ako imate sve uslove ,znate familiju i VOLITE nekoga,jos sa tolikim godinama ljudi se zene ili prekidaju.Sta sam trebala.Da se vodam s njim do 45,da mi kaze "Sad necu da te zenim jer ne mozes mi roditi"i noga u dupe.Molim vas.Normalno je da neko blizu 40 nakon toliko mjeseci ako ima sve uslove i Voli nekoga zeli da se uda(zeni).Pustite supllje molim vas,necu radjati sa 40+
Njemu očito nije.

I postoje i drugi kriteriji a ovo što si navela je samo logistika- imam uvjete, dovoljno godina bla bla.

Neko se ne želi ženiti ni sa 80 god.
blue-bell is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:07.