Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > Android mobiteli

Android mobiteli Mobiteli pokretani Android OS-om

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.03.2017., 16:24   #921
Jel netko stavio Android 7 (nougat) na S6? Ako da kak to radi?
dankec is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2017., 13:51   #922
Quote:
dankec kaže: Pogledaj post
Jel netko stavio Android 7 (nougat) na S6? Ako da kak to radi?
Jesam, ja!
I radi odlično!
dankec is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2017., 00:29   #923
Ljudi ja imam jedno pitanje.
Naime kupio sam Galaxy S6Edge koji rootan. On mi radi odlicno i sve to. Ali ne želim da imam rootan telefon. Želim da bude kao sve iz tvornice i da dobijam officialne updatove.

Skinuo sam sa sammobile francusku verziju 6.0.1 flashovo preko odina i sv je dobro proslo. Kad je trebalo da se instalira izbacilo mi gresku no drk pleas check drk first. Nakon sto sam googlao nasao sam na youtube video kako da se resi taj problem. Skinuo sam fix flashovo preko odina i proradilo je sve kao treba. Ali sad ja imam officialni 6.0.1 ali i dalje mi rutan telefon. Pise mi da imam Kernel SpaceX i kad palim telefon pise mi kernel is not seandroid enforcing. Kako da sve to riješim da mi bude telefon kao iz tvornice?
Jer želio bi da stavim ovaj novi 7.0 ali ne znam kako cu kad sam imao problem sa tim drk na 6.0.

Odradio sam sve ovo preko odina skinuo official firware 6.0.1 i flashovo preko odina. Nakon sto je proslo u odinu i krenula sa install odma mi se pojavilo ovo pa ovo

Pa sam našao ovaj video https://www.youtube.com/watch?v=jK0wxtsPTPY i skinuo fix to je valda bio kernel i telefon radi normalno.

Ali ako sam stavio officialni 6.0.1 ne kontam ako nisam flashovanjem preko odina dobio sve officialno?

I kod mene u dowload modu je ovako

Current BINARY: Custom
System Status: Custom
Reactivation LOCK: OFF
CROM SERVICE: Unlock
Secure Download: Disabled
KNOX WARRANTY VOID: 1 (0x5000)
boki084 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2017., 18:41   #924
Prvo udji u recovery i napravi factoriy reset i formatiraj sve sto mozes formatirati,onda skini 7.0 i normalno flashuj preko odina i bit ce sigurno sve oficijelno.
Brico_GO is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2017., 14:22   #925
Nakon 8 dana st-zg-st vracen mob iz agrama (zamjena odljepljenog ekrana pod garancijom) i vracen sa nougatom
👍
android-Split is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2017., 00:22   #926
Quote:
Brico_GO kaže: Pogledaj post
Prvo udji u recovery i napravi factoriy reset i formatiraj sve sto mozes formatirati,onda skini 7.0 i normalno flashuj preko odina i bit ce sigurno sve oficijelno.
Ali mene zanima kako mi je i dalje rutan telefon akos am flashovo officialni 6.0.1 ?
boki084 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2017., 13:16   #927
Dobio tko nougat update? Meni povuko prije sat vremena, odlicno izgleda
__________________
ne znaš se ni oprat
Osmi is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2017., 13:46   #928
Quote:
boki084 kaže: Pogledaj post
Ali mene zanima kako mi je i dalje rutan telefon akos am flashovo officialni 6.0.1 ?
Nemam pojma kako si to uspio, jesi provijerio sa RootCheck da li je zaista root_an ?
Brico_GO is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2017., 14:43   #929
Piše mi da je uspšno rootan. Nemam nikakav root program na njemu.. Čak i onaj phone info piše da je rootan i pod root info piše system/xbin/su
boki084 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2017., 00:24   #930
Pozdrav. Imam S6 edge+ i danas mi je došao nougat. Nakon ažuriranja nestali su mi svi kontakti iz imenika koji su bili na sim kartici. Kad uđem u postavke imenika i izaberem Kontakti za prikaz uopće nema navedena SIM kartica. Ili kad unosim novi broj pita me samo hoću li spremiti na telefon ili google, nema sim kartice.
Još da napomenem da nakon pokretanja uređaja treba malo duže vremena da se spoji na mrežu, tj. tek nakon par minuta dođe signal.

Ako netko zna u čemu bi mogao biti problem, pomozite
nitko1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2017., 00:30   #931
Ja sam ženi napravio factory reset i sve je ok. Inace kad je prelazak na novu verziju, reset je pozeljan
Probaj i sam sim izvadit pa vratit
android-Split is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2017., 00:36   #932
Evo uspio sam vratiti kontakte, sa google računa. Mislio sam da mi nisu tamo sinkronizirani. Ali i dalje mi ne očitava sim karticu u imeniku, ne mogu spremati na nju.

A znači preporučljivo je reset uraditi nakon nadogradnje? Nešto mi se to baš i ne radi pa opet sve ponovno instalirati.
nitko1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2017., 08:46   #933
Jbg. To se preporuca,da sve legne na svoje.
__________________
https://t.me/pump_upp
DIO$ is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2017., 09:50   #934
Ajde da i u 2017. godini pročitam da netko drži kontakte na SIM kartici.
Imaš memoriju telefona, imaš google account koji ti sinkronizira stalno tako da je gubitak podataka praktički nemoguć.

Na SIM nemo'š spremit ni malo dulje ime, a da ne pričamo o nekakvim detaljima kontakta (slika, adresa, ime tvrtke, rođendan...).
__________________
Prepucavanje na internetu je kao specijalna olimpijada,cak i kada pobjedis retardiran si...
gorguc is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2017., 10:05   #935
Šta vam je taj "nougat"?
Jel se to jede
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2017., 22:40   #936
Quote:
Brico_GO kaže: Pogledaj post
Prvo udji u recovery i napravi factoriy reset i formatiraj sve sto mozes formatirati,onda skini 7.0 i normalno flashuj preko odina i bit ce sigurno sve oficijelno.
Nista od ovoga nije pomoglo. Ponocv sam flashovo zadnju najnoviju verziju 6.0.1 i opet ista situacija. Ja ne razumijem koji je vrag sa tim Kernelom. Znači nakon što je u odinu pass krene instalacija dodje do 32posto i onda izbaci onu gresku sa DRK. Nakon toga piše press any key. Zatim mi se prebaci u recovery mod. Tu odradim factory reset i wipe partition. Nakon toga reboot i neće da boota opet ode u recovery i izbacuje u donjem dijelu ekrana Dm-verification failed...need to check DRK first. I sta sam mogao opet nego da flashujem FIX a taj fix je ustvari Kernel spaceX koji nije officialni. Ne razumijem da li svaki telefon ima svoj kernel ili se kernel dobija sa firmware. Da li je na mom telefonu izbrisan kernel mog telefona pa moram flashovati neki neslužbeni kao sto sam uscinio da bi proradilo?
boki084 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2017., 22:03   #937
Idem provjeravat ažuriranje softvera za s6 a kad ono - 7.0 Nougat!

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk
__________________
Am I a good person? No. Do I even try to be a better person? Also no.
Luis Wu is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2017., 18:49   #938
Quote:
boki084 kaže: Pogledaj post
Nista od ovoga nije pomoglo. Ponocv sam flashovo zadnju najnoviju verziju 6.0.1 i opet ista situacija. Ja ne razumijem koji je vrag sa tim Kernelom. Znači nakon što je u odinu pass krene instalacija dodje do 32posto i onda izbaci onu gresku sa DRK. Nakon toga piše press any key. Zatim mi se prebaci u recovery mod. Tu odradim factory reset i wipe partition. Nakon toga reboot i neće da boota opet ode u recovery i izbacuje u donjem dijelu ekrana Dm-verification failed...need to check DRK first. I sta sam mogao opet nego da flashujem FIX a taj fix je ustvari Kernel spaceX koji nije officialni. Ne razumijem da li svaki telefon ima svoj kernel ili se kernel dobija sa firmware. Da li je na mom telefonu izbrisan kernel mog telefona pa moram flashovati neki neslužbeni kao sto sam uscinio da bi proradilo?
Znaci ti odes u Recovery mode i napravis Wipe data/factori reset i wipe chace partition i ugasis telefon...pokrenes download mode i preko odina kad ubacujes stock firmware se desi ova greska ili ???
Brico_GO is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2017., 23:54   #939
Takoder, ja mu puknuo gore hard reset nakon sto je dobio nadogradnju.., i eto radi ko podmazan..
__________________
ne znaš se ni oprat
Osmi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2017., 00:02   #940
Quote:
Osmi kaže: Pogledaj post
Dobio tko nougat update? Meni povuko prije sat vremena, odlicno izgleda
Meni se ne sviđa, kao da sva grafika nije legla kako treba. Čak sam dobio poruku kakvu dosad nisam nikad, da mi nešto usporava aparat.
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:59.