Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.03.2017., 23:14   #181
Pojavila se nova opcija na stranici. Nisam primijetila do sada. Za pretplatu na newsletter dobijes kod za 10%, bar nesto!!
QueenCOZofYOU is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2017., 23:32   #182
Quote:
Fi Fi kaže: Pogledaj post
Super je stvarno,lipo pada,materijal,bas onako fini....on i treba bit komodniji,nije kao standardni baloner,ali je i meni prevelik ,ja mislim da ovaj M odgovara vise L vel.
Steta....
naručila i ja taj baloner, u crvenoj boji, materijal i boja super (neka narančasto-crvena) ali ipak prevelik. Ja imam 158cm pa me pojede, mislim da bi na višim curama super stajao, volim taj oversize look. Baš mi je krivo, mislila sam cilo proliće nosit njega, svijetle iskidane traperice i neku običnu bijelu/sivu/prugastu majicu

Naručila još
kaput
s njim sam prezadovoljna, veličina taman, dobar materijal i boja. Malo me smeta sta se sprijeda ne preklopi nego taman rubovi dođu jedan do drugog, ali ništa strašno.
haljina : ok, slatka, al ništa posebno. uzela sam xs jer je nekako široka sva i dobro sam izabrala. još razmišljam dal da je vratim s balonerom.
kombinezon: nisam ga još isprobala, ovako na vješalici mi izgleda solidno, isto sam uzela xs jer mi pari dosta velik. Mislim da će dobro izgledat na baloner, bijeli sako, na gladijatorice ljeti... Za te novce mislim da se isplati
Bootylicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2017., 23:35   #183
kakva im je to fora na mangooutletu s dizanjem cijena, hoce ic opet spustat ili sta?
nikolina008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2017., 10:19   #184
Cure,jel ima koja traperice imena JANDRI? Ravan kroj,uzela bi ih s outleta,a pošto nema opcije vraćanja ne bih htjela fulati,a i nisu baš jeftine
__________________
Krzno lijepih životinja nose ružni ljudi...
gloria56 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2017., 02:22   #185
Kada očekujemo kakav popust na glavnom sajtu?
ines0409 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2017., 02:19   #186
Ima li tko iskustva sa store credit opcijom prilikom povrata?
Naime, u tom slučaju novac koji trebaju vratiti je odmah dostupan za kupovinu na Mango.com (hm, je li u to uključen outlet?), a inače transfer na račun traje, tvrde, od 3 do 12 dana...
Siobhain is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2017., 12:33   #187
Pa i nije im baš neka ponuda za ovo mid season sniženje...
Sve kaj mi je na wl je ostalo na punoj cijeni.

Treba li ko kaj iz outleta?
Imam nekih 180 kn pa ako se tko hoće pridružiti..ZG..pp
FatGlow is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2017., 14:19   #188
Nisu me zvali uopće iz overseasa nego zataknuli na interfon pred zgradom cedulju!
dadls81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 10:42   #189
Jučer mi je stigao ovaj kaput http://shop.mango.com/HR/p0/woman/cl...0&n=1&s=search i jako sam razočarana... Nije mi isprva ni na slici bio nešto, no s obzirom da patim na crvene kapute pogotovo takve midi dužine i svake sezone si negdje kupim barem jedan, a pošto je ovaj sad došao na sniženje uzela sam ga (mada već imam onaj malo ljepši Mangov crveni od zimus).

Ovaj kaput nije ni za zimu, ni za proljeće, ni za prijelaz.. ma za ništa. To nema podstavu nikakvu (vidi se i na slici da nema, ali zbog tog sam mislila da je malo deblji i puniji, pogotovo zbog napisanog sastava materijala većinom vuna), no to je tanko kao najtanji flis, toliko tanko da se kragna i svi rubovi onako frče i narolava od tankoće.

Drugo, ima dva velika drukera na kopčanje naprijed, ti drukeri su debeli i čvrsti i jedva se otvore, a materijal tanaaak i ja kad sam najpažljivije što sam mogla povukla i otvorila, donji druker je ostao visiti na jednom končiću (a zašiveni su inače s četiri končića...

Jako je overzired, uzela sam S i to je toliko pre ogromno, da mislim da bi tek na L-u ok izgledao, a ne na meni koja i inače nosim S.

Već je u vreći i vraćam ga. Nikome ne preporučujem, teško razočaranje.
Hellcat is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2017., 10:59   #190
Cure,
Samo da vam skrenem pozornost na krivo sašivenu odjeću u Mangu prema frendici koja šije a koja mi je dala tu info jer je bila prije dva dana u dućanu i rekla da su pogotovo košulje većinom krivo sašivene, da na šavovima nije pravilan razmak, košulje koje imaju đep na prednjoj strani je ukoso šivan, končići da vise itd... pa kod kupnje pripazite naravno ako vam ne smeta onda ništa
kety05 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2017., 16:29   #191
Quote:
gloria56 kaže: Pogledaj post
Cure,jel ima koja traperice imena JANDRI? Ravan kroj,uzela bi ih s outleta,a pošto nema opcije vraćanja ne bih htjela fulati,a i nisu baš jeftine
Imam ja 3 para. A i sada u Mangu u Areni (ako si iz Zagreba) imaš sivu verziju pa možeš ići probati.
Uglavnom, savršene traperice, run true to size, uzimam svoj standardni broj 36.
tamarina is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2017., 19:02   #192
Quote:
tamarina kaže: Pogledaj post
Imam ja 3 para. A i sada u Mangu u Areni (ako si iz Zagreba) imaš sivu verziju pa možeš ići probati.
Uglavnom, savršene traperice, run true to size, uzimam svoj standardni broj 36.
Puno ti hvala mislim da imaju i 32 pa me mami da ih uzmem u toj vel ali se bojim da ne bih stala u njih.Htjela bi da mi stoje sto vise skinny a dolje da se malo sire.Recimo imam Lina model u vel 34.
A pod rukom su mekse ili krute?
__________________
Krzno lijepih životinja nose ružni ljudi...
gloria56 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2017., 23:28   #193
Ima li netko jedne od ovih hlača da mi napiše kakve su?
Tražim crne za posao, da lijepo idu uz nogu i da su mat, ne sjajne? Bitno mi je da su udobne.
Poželjno ovak malo cropped, našla sam ova dva modela, pa pliz pomagajte oko odabira...


cotton suit trousers

ili

crop slim-fit trousers
FatGlow is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2017., 12:30   #194
Pozdrav, da li netko ima cipele burgundy boje s bijelom platformom s mango stranice sad su na sniženju 229,90 kn,zanima me da li su udobne , na slici izgleda da su lakirane zato sumnjam u udobnost,ako netko zna molim za savjet
la vie est loco is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2017., 16:30   #195
Quote:
gloria56 kaže: Pogledaj post
Puno ti hvala mislim da imaju i 32 pa me mami da ih uzmem u toj vel ali se bojim da ne bih stala u njih.Htjela bi da mi stoje sto vise skinny a dolje da se malo sire.Recimo imam Lina model u vel 34.
A pod rukom su mekse ili krute?
mekane su i super udobne. ako želiš da su ti više skini uzmi onda vel. 32. ja sam uzela standardni 36 ali mi nisu jako uske. stala sam i u 34 ali mi se više svidjelo kako mi stoje 36.
tamarina is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2017., 03:38   #196
Quote:
tamarina kaže: Pogledaj post
mekane su i super udobne. ako želiš da su ti više skini uzmi onda vel. 32. ja sam uzela standardni 36 ali mi nisu jako uske. stala sam i u 34 ali mi se više svidjelo kako mi stoje 36.
e to me zanimalo,onda ću probati s 32
__________________
Krzno lijepih životinja nose ružni ljudi...
gloria56 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2017., 19:55   #197
Kakva je situacija sa povratima i vraćanjem love? Jesu se kaj ubrzali/manje kompliciraju?
Vidim da je return u Njemačku, to je isto nešto novo.

Vraćam sutra ove dvije bluze, uzela sam L da mi budu komotnije a nažalost premale mi, zatežu me u ramenima. Inače su viskozne, fino stoje ali ih rade stvarno čudnjikavo premale


cvjetna
karirana


FatGlow is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2017., 11:47   #198
Kako ide s povratom stvari kupljenim u trgovini, koliki je rok, mjesec dana?
supergirl1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2017., 23:14   #199
Zna li netko kad bi moglo biti onih popusta na cijelu kupovinu preko vikenda?
Mozda za Uskrs, hm?
Iridij is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2017., 11:26   #200
Smile Mango outlet

Nedostaje li nekom pokoja stvarčica za free shipping? Imam haljinu za 120 kuna?
trystana is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:05.