Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.03.2017., 10:04   #221
na zalost vise ne se moze birati valuta na spanjolskoj stranici, provjereno, to sam gotovo stalno koristila zadnjih godinu dana, razlika bi na skupljim stvarima ponekad bila i 15-20%, ali dolijali su nam...'


btw imate li vi problema sa povratom, naime ja sam u Du i u zadnje su poceli zezati u glavnoj posti u vezi povrata i zemalja u koje se besplatno vraca i po kojim tezinama, isprintali su mi cak okruznicu po kojoj je (govorim napamet) povrat navaden u par zemalja i doslovno se recimo u Nizozemssku povrat moze napraviti do 250gr (!!!), nazvati cu nekoga u kontakt centar hr poste ovih dana jer mi je pun kuki da kod nas uvijek nesto izvode bijesne gliste... naravno otisla sam u drugu poslovnicu i predala sam isti paket bez problema, ali vise me totalno nerviraju sa iznimkama, ustvari je iznimka da se nesto moze besplatno vratiti u Du
supersenivac is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 10:23   #222
Sad sam probala, stvarno su maknuli tu mogućnost , a dalo se značajno uštedit
summerwind is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 10:39   #223
Quote:
NinaDrv kaže: Pogledaj post
Jesi probala preko Ebatesa?
Nisam probala. Hvala na preporuci!

Quote:
fashionlove kaže: Pogledaj post
Prebaci na spanjolsku verziju stranice, uglavnom je sve jeftinije
Prebacila sam i cijene su više i u funtama i u eurima, nego na britanskoj stranici. Majica koju gledam dođe 65 funti, a na španjolskoj stranici čak 2.5 funti više.

Quote:
supersenivac kaže: Pogledaj post
na zalost vise ne se moze birati valuta na spanjolskoj stranici, provjereno, to sam gotovo stalno koristila zadnjih godinu dana, razlika bi na skupljim stvarima ponekad bila i 15-20%, ali dolijali su nam...'
U kojoj je valuti bilo najpovoljnije kupovati na španjolskoj stranici? Ja nikad nisam uočila uštedu, a probala sam i prije.
hooly is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 12:29   #224
neko pre godinu dana ukapira kako da se jeftinije prodje na asosu, koristi i onda share kad asos ukapira to i promeni... :klap:
Bebwy is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 10:58   #225
Pozdrav curke, ima mozda kakav kod? heheh, pikiram haljinu, dost je skupa, pa bi mi i neki mali kod dobro dosao, ako netko mozda ne misli koristit, nek se mene sjeti ))))
drazo is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 11:07   #226
Quote:
drazo kaže: Pogledaj post
Pozdrav curke, ima mozda kakav kod? heheh, pikiram haljinu, dost je skupa, pa bi mi i neki mali kod dobro dosao, ako netko mozda ne misli koristit, nek se mene sjeti ))))
da se nadovezem, nasla sam na nekom desetom mailu upravo kod, koji su mi poslali prije 3 mj, istekao je i evo sad mi je prosao, hehe
saljem, mozda se bude jos koji puta dao iskoristit

8365B5C65B79
drazo is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 13:33   #227
Quote:
drazo kaže: Pogledaj post
da se nadovezem, nasla sam na nekom desetom mailu upravo kod, koji su mi poslali prije 3 mj, istekao je i evo sad mi je prosao, hehe
saljem, mozda se bude jos koji puta dao iskoristit

8365B5C65B79
Nažalost, može se samo jednom
I da uglavnom vrijede kodovi nakon isteka.
Dorée is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2017., 14:18   #228
Quote:
Dorée kaže: Pogledaj post
Nažalost, može se samo jednom
I da uglavnom vrijede kodovi nakon isteka.
Da, znam, nazalost nekad im se potkrade greska, ali jako rijetko.
Vecinom mi nakon isteka nisu vrijedili, ali eto od 4 koda koja sam nasla na mailu, jedan mi je uspio
drazo is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2017., 20:01   #229
cure pliiz info, kakve su veličine od asos petite i true violet haljina? dali da naručim br koji inače nosim? hitno mi je pa da ne tražim stare postove. tnx


i molim vas još nešto. dobila sam s asosa krivu veličinu haljine, i odmah kad sam javila su mi poslali točnu veličinu.ja sam prvu haljinu vratila, naljepila sam naljepnicu onu i ništa mi nisu naplatili, a s asosa su mi rekli da im pošaljem neki kod kao da će mi oni vratit novac za poštarinu. ja nikakav kod nisam dobila jer mi u pošti nisu ništa ni naplatili, sad me strah da su ovi u pošti nešto fulali? jel i vama ne naplaćuju u pošti kad šaljete natrag?
__________________
" Ne možete se nadmudrivati sa svojim srcem. Ono ima svoje zakonitosti i zatreperi zbog stvari koje vaš um čak prezire. "

Zadnje uređivanje leda99 : 23.03.2017. at 20:42.
leda99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2017., 01:04   #230
Quote:
leda99 kaže: Pogledaj post
cure pliiz info, kakve su veličine od asos petite i true violet haljina? dali da naručim br koji inače nosim? hitno mi je pa da ne tražim stare postove. tnx


i molim vas još nešto. dobila sam s asosa krivu veličinu haljine, i odmah kad sam javila su mi poslali točnu veličinu.ja sam prvu haljinu vratila, naljepila sam naljepnicu onu i ništa mi nisu naplatili, a s asosa su mi rekli da im pošaljem neki kod kao da će mi oni vratit novac za poštarinu. ja nikakav kod nisam dobila jer mi u pošti nisu ništa ni naplatili, sad me strah da su ovi u pošti nešto fulali? jel i vama ne naplaćuju u pošti kad šaljete natrag?

ako si isprintala naljepnicu znaci da si vratila besplatnim povratom, i poštarina se ne placa - besplatna je, pa im ne moras nista slati.
drazo is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2017., 01:07   #231
cure, ako placam kreditnom karticom, u slucaju da vratim odjecu koja mi stigne, da li mi vracaju novac na kreditnu karticu? ili im moram dati neki drugi racun, tj imam devizni s kojeg inace placam, pa bi im onda taj dala.

platila sam haljinu diners kreditnom karticom preko paypala (znaci nju sam spojila na paypal account), vec dulje vrijeme tak placam, pa me zanima ako cu je vracat mozda, kak ce mi vratit novac?
i ako ne vracaju na kreditnu karticu, tj ne storniraju, dal se onda jave kad odjeca stigne k njima i traze neku drugu karticu za povrat sredstava? hvala
drazo is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2017., 07:54   #232
Povrat novaca se uvijek radi na isto sredstvo placanja.
Biti ce ti stornirana transakcija.
FatGlow is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2017., 09:22   #233
Pozdrav, sad sam prvi put poslala besplatno natrag u asos u posti u remetincu. Naravno nisam dobila potvrdu kao nitko do sada skoro, medjutim nisam se sjetila da slikam paket u posti i sad nemam dokaz da sam paket poslala
__________________
~~Tina shop~~
tynaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2017., 09:30   #234
Mislim da se ne trebaš brinuti. Ja sam isto zaboravila pitat neku potvrdu ili bilo što kao neki dokaz povrata, no nakon 17 dana mi je došao mail od Asosa da su zaprimili povrat i da će kroz 5-10 dana novac sjest.
romy_2703 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2017., 11:47   #235
Quote:
tynaa kaže: Pogledaj post
Pozdrav, sad sam prvi put poslala besplatno natrag u asos u posti u remetincu. Naravno nisam dobila potvrdu kao nitko do sada skoro, medjutim nisam se sjetila da slikam paket u posti i sad nemam dokaz da sam paket poslala
Ja sam do sada vratila minimalno 10 paketa, neki su došli za tjedan dana, neki za 3 tjedna, ali sve je bilo ok i brzo su novci sjeli na račun nakon primitka paketa.
Mislim da se ne moraš brinuti.
Iskreno, meni bi bilo neugodno tamo slikati ženu na šalteru kako preuzima paket... ja bi popi*dila da mene tako netko slika...
__________________
>> Ponekad, nakon razgovora s nekim ljudima, čovjek osjeti potrebu da prijateljski pomiluje kamen, osmjehne se drvetu i sa puno poštovanja skine kapu pred magarcem...<<
Andrijana1312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2017., 14:09   #236
Quote:
Andrijana1312 kaže: Pogledaj post
Iskreno, meni bi bilo neugodno tamo slikati ženu na šalteru kako preuzima paket... ja bi popi*dila da mene tako netko slika...
pa ne slikas zenu, nego paket sa udarenim žigom

meni je žena u pošti bez ikakvog mog pitanja rekla da tako napravim, ocito je bilo puno cura prije mene koje su je tako naucile
c.c. is online now  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2017., 14:45   #237
Quote:
c.c. kaže: Pogledaj post
pa ne slikas zenu, nego paket sa udarenim žigom
Nema kod mene... ako slikam, onda kako spada i otiske prstiju ću tražiti od tete na šalteru, ako treba...

Šalim se naravno, nije mi nikada palo na pamet slikati, al evo, do sada je stvarno sve bilo uredu...
__________________
>> Ponekad, nakon razgovora s nekim ljudima, čovjek osjeti potrebu da prijateljski pomiluje kamen, osmjehne se drvetu i sa puno poštovanja skine kapu pred magarcem...<<
Andrijana1312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2017., 15:03   #238
ima kakav kod??
Sanjch is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2017., 21:25   #239
Quote:
Sanjch kaže: Pogledaj post
ima kakav kod??
+1

4 svadbe ove godine, već sam našla haljine, sad čekam kod
titanika is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2017., 22:02   #240
Prvi put poslala kupljeno nazad neki dan, stiglo u Švedsku za 9 dana. Sad čekam lovu, kad uplate - uplate, najgore je prošlo. Nisam se sjetila fotkati, dobra ideja. Inače, naručila neki kardigan, uspjeli smo ga ugurati u ono najveću kovertu, nisam ga predala na paketima na kraju, već kao oveće pismo. I cura neka tamo radila kaže mi da se ne brinem, nema se šta izgubiti, kao nitko se nije žalio na taj tip slanja za Asos i sama ona šalje.
Maiken is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:47.