Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija > Biciklizam

Biciklizam Na dva kotača uokolo

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.03.2017., 22:37   #3221
case closed.

iđemo dalje.
piknja is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2017., 18:45   #3222
https://www.strava.com/activities/91...S&v=1490462118

Zadnje uređivanje freakTomica : 25.03.2017. at 18:51. Reason: Check out my ride on Strava: https://www.strava.com/activities/914084178/shareable_images/map_based?hl=en-US&v=1490462118
freakTomica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2017., 20:09   #3223
100.8km za 3:42.

prvi dio nova kapela - ađamovci - davor - nova kapela, radio pajdo trening pa nas draftao, mislim da smo 55km lupili za sat i pol. ovaj drugi pajdo je pukao pred kraj, a ja se nisam dao. nakon povratka u kapelu pajdo je završio trening, a nas 2 smo odčilali drugih 50km do požege. sve u svemu finjak

https://www.strava.com/activities/914068931#kudos
piknja is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2017., 09:48   #3224
Quote:
piknja kaže: Pogledaj post
100.8km za 3:42.

prvi dio nova kapela - ađamovci - davor - nova kapela, radio pajdo trening pa nas draftao, mislim da smo 55km lupili za sat i pol. ovaj drugi pajdo je pukao pred kraj, a ja se nisam dao. nakon povratka u kapelu pajdo je završio trening, a nas 2 smo odčilali drugih 50km do požege. sve u svemu finjak

https://www.strava.com/activities/914068931#kudos
Vožnja od 100 km sa jednim segmentom!
sun888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2017., 10:12   #3225
Quote:
krszas kaže: Pogledaj post
Boga mi nije dobro kada si tema, na kojem god polju. Znam iz iskustva .

Da skratim: Meni bitno da vozim, vozim gdje mogu i koliko mogu. Bitno mi je da mi vožnja završi kod kuće. Bitno mi je da
vozim po što manje prometnim cestama i tako.
Potpisujem! Pa ne zivimo svi u brdima da bi se po njima vozili .
A ici autom do nekog brda da bih ga osvajao mi nema smisla. Osim ako nisam na nekoju duzoj ruti gdje mi ni jedno brdo do sada nije bilo neka prepreka
gemeri is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2017., 10:39   #3226
Jučer opalio đir do punice porek Orešja, skele i Zaprešića..

Brock is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2017., 19:32   #3227
Otvorila se prilika za još jedno bicikliranje u petak pa hajd' prvo da se malo provozam HŽom. Najavili su vlak sa vagonom za bicikle. Aha. Ovaj put je na liniji za Ogulin vozio "Mađar", prigradski eletrovlak bez mjesta za dotične i nekako visokopodni. Srećom nije bio previše ljudi a uz malo manevriranja uspio sam provući governal kroz vrata u putnički odjel a kako dotični vlak uglavnom ima stajaća mjesta, sa samo po jednim redom sjedalica sa svake strane, nismo puno ometali putnički promet uzduž kola.

Iskrcali se nas dvojica u Lazini te cca pola sata kasnije dobacili do Strmca Pribičkog



Plan je bio popeti se do Sošica te tamo ovisno o procjeni psihofizičkog stanja jahača donijeti odluku o: a) napadu na Svetu Geru b) turističkoj vožnji po Žumberku. Glede mog proljetnog optimizma, plan a) je odbačen kao nerealističan. Kondicija je još kako tako preživjela zimu, nožno mišičje je podnijelo žrtve u vidu atrofije.



Pravo je doba godine za posjetiti žumberačke slapove glede količine vode na njima. Ovaj je sopotski:



Vrijesak cvate:



...a Stari grad Žumberak naviruje duboko ispod ceste. Bilo bi ga zanimljivo pogledati izbliza ali nedam ja svoju mukom stečenu nadmorsku visinu. Ostavljam ga za neki drugi izlet.



Njeno veličanstvo crvenkasta sasa na jednoj usputnoj livadici.



U pozadini su temelji sv. Petke u Budinjaku, koliko mi je poznato, jedine crkve četverolisnog tlocrta u Hrvatskoj dok je u prednjem planu sezona šafrana u punom jeku:




Kao i obično, SportsTracker pretjeruje sa elevacijom:

Sova77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2017., 20:54   #3228
Prva međunarodna ove godine

Jučer je bilo tako lijepo vrijeme za bicikliranje. Ja sam roštiljao i riješavao piva. Danas oblačno, kišica i vjetar me nisu
odgovorili od vožnje. Trebalo je i istjerati prazninu iz glave od jučer.

Poslije Vukovara mi je poznata patnja koja me čeka.

Šarengrad i Dunav


Nakon prolaska kroz Ilok slijedi Principovac i granica. Naši me kontroliraju, a Srbin samo pita ima li u Osijeku Bauhaus i ćao.

Prije Šida


Nakon prolaska kroz Šid ulazim u Tovarnik i do Slakovaca nekako pedaliram. Osjećam iscrpljenosti, upadam u birc i
pravim pauzu uz podgrijano pivo i stol pored pećice. Milina.

Nakon toga jedna domovinska


i eto me kući.

__________________
Potpis?
krszas is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2017., 00:40   #3229
Quote:
Sova77 kaže: Pogledaj post
Otvorila se prilika za još jedno bicikliranje u petak pa hajd' prvo da se malo provozam HŽom.
Uh kako je krasna ruta, ove godine moram prejahati Žumberak, nikako da ulovim priliku.
__________________
Somewhere, something incredible is waiting to be known.

http://www.youtube.com/Zvjezdoznanci
Acheron is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2017., 00:50   #3230
Savjet oko vožnje po Zagrebu

Pozdrav, ekipa!

Idućih nekoliko tjedana se planiram voziti na faks do Mirogojske ceste. Ići ču više-manje biciklističkim stazama sve do Palmotićeve ulice, ali dalje ne znam što bi mi više pasalo. Jedna opcija da idem preko Kaptola i Nove ves kolnikom, ali stvar je u tome da sam početnik i nisam se vozio dosad cestom među autima pa me malo strah. A druga opcija da idem Medveščakom pločnikom (znam da se ne smije, al koliko znam nema biciklističkih staza toliko sjeverno). Evo tu sam iscrtao što sam iskombinirao, pa bi cjenio da iskomentirate vi s više iskustva. Ako imate neki bolji prijedlog?

https://ibb.co/f5bNGF

Ne znam je li ovo pravo mjesto za ovo pitanje, ali glupo mi je bilo otvarat novu temu zbog ove sitnice.
Unaprijed hvala na pomoći.
wut is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2017., 06:38   #3231
1) Biciklom na posao
2) mislim da sam nedavno vidio u prolazu iscrtane zute trake po plocniku na Medvescaku (nazovimotobiciklisticka)
__________________
Kad preživiš Jarun, onda si spreman na sve!
+++ Divide By Cucumber Error. Please Reinstall Universe And Reboot +++
Mali Maleni is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2017., 10:08   #3232
Još jedan vikend proveden ne Sljemenu. U subotu Cener, gdje se opet okupio fini broj biciklista (60+). A u nedjelju završni potok, gdje se pojavilo 50 šumskih vozača. Na Gorščici je održana i svečana dodjela medalja, bilo je i klope, cuge, samo su Šveđanke izostale.











Jedna gastronomska (za toe3cuttera) s trešnjevačkog placa.


Za Ossasu.


Prijave za završni (4.) potok.


Zadnje upute prije starta. Prvi pokušaj starta nije uspio, jer taman pri kraju odbrojavanja, kada je već bilo 3, 2 - začuo se STANI, ide auto! UCI delegat je potom najavio novi start za 30 sekundi. Ruta je išla planinarskom stazom 24, kojom sam se puno puta spuštao, ali nikada prije penjao. Osim prvog uspona, gdje su i najjači morali gurati, ostalo se sve da izvoziti.



Vremenski izvještaj (za nyxtera, i za zainteresirane rejsere): U subotu ugodno toplo, ali u nedjelju je došlo do promjene vremena. Tako je start obilježila lagana kišica, koja je u jednom trenutku na Gorščici prešla u snijeg (krszas možda neće vjerovati).

Na kraju 104 km.


Pozdrav svima, pa i njima (Elita).
__________________
Tko danas priča o sreći, treba mu muda odsjeći.
Pedala Slobode is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2017., 10:34   #3233
@Pedala Fakat si najsvestraniji i najaktivniji biciklist-forumaš. Barem šta se pedaliranja tiče još samo da usavršiš teoriju i praksu pogona i rigida.. i nema ti kraja
to3cutter is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2017., 14:36   #3234
bljuv...
__________________
PRO
litrenka is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2017., 15:13   #3235
@ Pedala izdržiii!

Nego, da li je bilo što žena na tim pentranjima?
limun9891 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2017., 15:16   #3236
čak dvije :klap:


http://www.velogruppeto.com/4-potoka/2017/stage-4
Brock is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2017., 20:14   #3237
Quote:
to3cutter kaže: Pogledaj post
@Pedala Fakat si najsvestraniji i najaktivniji biciklist-forumaš. Barem šta se pedaliranja tiče još samo da usavršiš teoriju i praksu pogona i rigida.. i nema ti kraja
Hvala Toe bijela poglavico Lijepo si me pohvalio, ali onda i još ljepše spustio . Mislim, nemoj se tako niti šaliti.

Ljutiš litrenku ničim izazvan i sad će čovjek morati nešto kupiti i odmah prodati, samo da se smiri.


Quote:
limun9891 kaže: Pogledaj post
@ Pedala izdržiii!

Nego, da li je bilo što žena na tim pentranjima?
Probat ću, zbog bicikla.

U nedjelju su bile 3 Amazonke, Brock se malo podračunao. A i na Ceneru ih bude nekoliko.
__________________
Tko danas priča o sreći, treba mu muda odsjeći.
Pedala Slobode is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2017., 20:45   #3238
bljuv...
__________________
PRO
litrenka is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2017., 09:15   #3239




Toe nema nam druge nego na cestovni bicikl staviti DH gume i 1x11, a na montić cestovne gume i rigida i onda ljudima preporučiti treking bicikl.
__________________
Tko danas priča o sreći, treba mu muda odsjeći.
Pedala Slobode is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2017., 09:44   #3240
Nema druge... odma na specku Smart Sam i skini rigida da možeš preko 4.Potoka. Vidiš kaki ti osrednji rezultat bio što si išo montićem.. moj Pedala... nikad nečeš naučiti, nikad nečeš biti dio E**te
to3cutter is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:09.