Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.03.2017., 10:02   #6641
Quote:
Parlas kaže: Pogledaj post
Hej, da li netko zna gdje ima ovakvih majici finijeg materijala, a opet basic? Ne bih zaru i h&m, a ovaj brend sa slike mi je ipak malo preskup. Ako je netko vidio nešto slične, bila bih zahvalna da napiše.

Intimissimi?
tiko123 is offline  
Old 24.03.2017., 21:10   #6642
Molim pomoć! Koje su ovo tenisice?Click image for larger version

Name:	IMG_9077.JPG
Views:	196
Size:	6.8 KB
ID:	18261
vikend is offline  
Old 24.03.2017., 23:25   #6643
Gdje kupiti crne mrezaste najlonke i/ili dokoljenke/sokne a da nisu 150kn?

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
mateichh is offline  
Old 24.03.2017., 23:29   #6644
Quote:
forzaMILAN kaže: Pogledaj post
curke, jel znate mozda gdje najpovoljnije nabavit one preslatke puma patike sa masnom?
znam da ih u RH nema, na asosu su stalno OOS.
Ja sam ih kupila prije cca mjesec dana u Areni u Shoosteru, bile su bijele i crne u ponudi, lakirane, dobiješ jedne kao svilene žnirnce i jedne obične, samo deblje.
Da opet kupujem nisam sigurna da bi ih kupila, tj. što ih više nosim sve sam sigurnija da ne bi....pošto je tenisica lakirana, tako se materijal "lomi" kad hodaš, što je nemoguće za izbjeć jer materijal nije dovoljno čvrst da se ne lomi, a da je čvršći bilo bi nemoguće hodat... i tako se ta lijepa glatka "kapica", tj taj prednji dio tenisice, koji zapravo najviše i vidiš ti sama dok nosiš meni sav izlomio i u te "utoriće" naravno ulazi prašina dok hodaš gradom pa je sve to vidljivije i baš ružno. Djeluju ko tamnije crte, pitam se samo kako će izgledat nakon nekog vremena, ako samo u mjesec dana tak izgledaju.
Čistim ih nakon svakog nošenja.
Čak sam si mislila da sam trebala pričekat baršunaste, ali tko bi tek njih očistio....ne znam, možda je s crnima drugačije.
Žniranci koje nosim su obični (mislim da ću promjenit u svilene) i ful su nekvalitetni i mekani pa su se isto već ocufali..
Naravno da to nekome neće smetat, ali eto, ja sam malo osjetljivija na tenisice jer ih nosim na posao i volim da su stalno čiste i da nemam problema s održavanjem.
Što ovdje definitivno nije slučaj....
Znam da je pitanje bilo Gdje kupiti, ja sam malo odužila, ali možda eto pomognem nekome, ako se dvoumi pri kupnji...
Mentta one is offline  
Old 24.03.2017., 23:35   #6645
Quote:
mateichh kaže: Pogledaj post
Gdje kupiti crne mrezaste najlonke i/ili dokoljenke/sokne a da nisu 150kn?

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
U Mulleru, 45, 50 kn... ima mrežica u 3 veličine...Ja sam kupovala prije kojih 2 tjedna, pa ne znam, možda je i otišlo, al svakako je bilo.. pa škicni...
To govorim za najlonke, dokoljenke i soknice nisam ni gledala...
Mentta one is offline  
Old 24.03.2017., 23:46   #6646
Hvala Mentta pogledat cu sutra
Hvala i na recenziji pumica jer sam ih i ja gledala ali sam vidjela u gradu curu s crnim lakiranim i bas kao sto si napisala, skroz su izlomljene na pregibima i izgledaju iznoseno.

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
mateichh is offline  
Old 24.03.2017., 23:48   #6647
Od sutra Shoebedo ima u ponudi te Puma tenisice i to roze, tirkizne i sive. Samo pozurite s kupnjom, crne (barsunaste) su se rasprodale odmah prvi dan.
Mighty S is offline  
Old 25.03.2017., 02:56   #6648
Quote:
mateichh kaže: Pogledaj post
Hvala Mentta pogledat cu sutra
Hvala i na recenziji pumica jer sam ih i ja gledala ali sam vidjela u gradu curu s crnim lakiranim i bas kao sto si napisala, skroz su izlomljene na pregibima i izgledaju iznoseno.

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
I kik isto ima! I u kozmu se nađe, pogotovo ako imaš u blizini neki u kojem je u tijeku rasprodaja po rasporedu.
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Old 25.03.2017., 08:25   #6649
Ako pricamo o Zg, mrezastih carapa u razlicitim bojama ima u Importane c., ali ne znam kako se ducan zove (2 su), 1 je na -1 kod Wgw-a
__________________
...try walking in my shoes
Ani2306 is offline  
Old 25.03.2017., 08:55   #6650
Quote:
menni kaže: Pogledaj post
Ikea
Ne mogu nikako naci na stranici te vrece za odlaganje. Imas mozda neki link ili naziv pod kojim da trazim?
charlizeos is offline  
Old 25.03.2017., 09:03   #6651
Quote:
charlizeos kaže: Pogledaj post
Ne mogu nikako naci na stranici te vrece za odlaganje. Imas mozda neki link ili naziv pod kojim da trazim?
HAJDEBY linija, ove tri vrste ima:


__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Old 25.03.2017., 09:14   #6652
Tnx
charlizeos is offline  
Old 25.03.2017., 09:47   #6653
Curke moram si kupiti haljinu za svadbu krajem 4.mj.. budjet mi je oko 400-500 kn, i htjela bi kraću haljinu do koljena, bez ili s naramenicama. Boje tamne, gdje da tražim?
Toliko rijetko kupujem nešto svećano da zbilja ne znam gdje bi tražila, Zara i Mango nemaju baš takvih haljina.. A ja nemam 1000kn za nju. I htjela bi Importane izbjeći ako je moguće, prošle godine sam tamo probavala, ili su bile daleko preskupe, ili su izgledale jako jeftino i nekvalitetno (končići virili, materijal lako zapaljiv itd..)
Hvala!
__________________
That Paris exists and anyone could choose to live anywhere else in the world will always be a mystery to me.
cady is offline  
Old 25.03.2017., 12:31   #6654
Quote:
cady kaže: Pogledaj post
Curke moram si kupiti haljinu za svadbu krajem 4.mj.. budjet mi je oko 400-500 kn, i htjela bi kraću haljinu do koljena, bez ili s naramenicama. Boje tamne, gdje da tražim?
Toliko rijetko kupujem nešto svećano da zbilja ne znam gdje bi tražila, Zara i Mango nemaju baš takvih haljina.. A ja nemam 1000kn za nju. I htjela bi Importane izbjeći ako je moguće, prošle godine sam tamo probavala, ili su bile daleko preskupe, ili su izgledale jako jeftino i nekvalitetno (končići virili, materijal lako zapaljiv itd..)
Hvala!
Reserved meni ima predivnih haljina
__________________
Fairy tales are more than true:
not because they tell us that dragons exist,
but because they tell us that dragons can be tamed.
Querencia is offline  
Old 25.03.2017., 13:10   #6655
Quote:
jojo21 kaže: Pogledaj post
zna li netko gdje se može kupiti ogrlica s većim srcem (prva slika)? je li to isto Borboleta, ali neka ranija serija ili nešto drugo?
Mislim da ti je najisplatljivije otići u neku zlatarnu, u Zaksu imaju često sniženja, ja sam imala baš loša iskustva s tim Borboleta, Sexyplexy i sličnim kao markicama, jer su ULTRA nekvalitetne, doslovno kao da onu e-bay bižu platiš 200, 300 kn. Bačen novac!!!!! Muka mi je kad se sjetim.
U zlatarnu dođeš, napraviš svoju narudžbu, ja sam za jedan poklon sama s ženom tamo sastavljala kako bi voljela da ogrlica izgleda, na kraju sam uzela dupli lanac, jedan deblji, jedan tanji, i pločicu (kao ovo tvoje srce, samo okruglu i veću), srebro s pozlatom, 400kn je koštalo i ispalo odlično
Znači jedan lanac, kao na slici je vjerojatno čak i jeftiniji od ovih "home made, kupujmo hrvatsko, al ne valjamo pišljivog boba" radnjica.
Bez uvrede ikome, al tako je.
Mentta one is offline  
Old 25.03.2017., 13:15   #6656
Quote:
Mentta one kaže: Pogledaj post
Mislim da ti je najisplatljivije otići u neku zlatarnu, u Zaksu imaju često sniženja, ja sam imala baš loša iskustva s tim Borboleta, Sexyplexy i sličnim kao markicama, jer su ULTRA nekvalitetne, doslovno kao da onu e-bay bižu platiš 200, 300 kn. Bačen novac!!!!! Muka mi je kad se sjetim.
U zlatarnu dođeš, napraviš svoju narudžbu, ja sam za jedan poklon sama s ženom tamo sastavljala kako bi voljela da ogrlica izgleda, na kraju sam uzela dupli lanac, jedan deblji, jedan tanji, i pločicu (kao ovo tvoje srce, samo okruglu i veću), srebro s pozlatom, 400kn je koštalo i ispalo odlično
Znači jedan lanac, kao na slici je vjerojatno čak i jeftiniji od ovih "home made, kupujmo hrvatsko, al ne valjamo pišljivog boba" radnjica.
Bez uvrede ikome, al tako je.
+1
Imaš i zlatarnu frederiko na fejsu. jest da je iz opatije, ali šalju i doma s plaćanjem pouzećem. anita koja ima radnju je jedna divna žena, imaju odlične recenzije i doista su cijene za tipa narukvice do 200 kuna (osim ako je želiš eeeekstra nesto), dok su ogrlice od 150 do 300tinjak kuna. ili odaberes nesto sto imaju ako ti se svidi ili pošalješ sto želiš pa ti onu naprave po narudžbi.
Bas su jako, jako dobri.
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Old 25.03.2017., 19:03   #6657
Gdje kupiti ovo...? #3

Quote:
vikend kaže: Pogledaj post
Molim pomoć! Koje su ovo tenisice?Prilog 18261


H&M
__________________
...try walking in my shoes
Ani2306 is offline  
Old 25.03.2017., 20:16   #6658
Quote:
Ani2306 kaže: Pogledaj post
H&M


Hvala ti!
vikend is offline  
Old 25.03.2017., 20:19   #6659
Nnc
__________________
...try walking in my shoes
Ani2306 is offline  
Old 26.03.2017., 07:16   #6660
Quote:
mateichh kaže: Pogledaj post
Gdje kupiti crne mrezaste najlonke i/ili dokoljenke/sokne a da nisu 150kn?

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
Calzedonia
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:35.