Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Reality TV

Reality TV Orwell is a happy man.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.03.2017., 03:31   #1
Super ljudi / RTL (2017)

Super ljudi
RTL i ostali regionalni kanali | ožujak 2017. | zabavni show

Iz vedra neba, odjednom. Novi show: SUPER LJUDI! Show kreće skoro, razna nagađanja su, no vjerovatno ovoga mjeseca. Emitirat će se na RTL Televiziji u Hrvatskoj, te na kanalima u Srbiji, BiH i CG.

Quote:
Prva uskoro počinje da emituje šou program pod nazivom “Super ljudi”, a voditelj je Momčilo Otašević, poznati glumac kojeg smo već imali priliku da gledamo u mnogim serijama koje su se emitovale na toj televiziji.

Za razliku od većine programa takmičarskog karaktera, u ovom TV formatu nadmetaće se ljudi posebnih intelektualnih veština. Oni nisu pevači, glumci niti poznate ličnosti ,ali će ih ceo region zavoleti i pamtiti! Oni su super ljudi koji će svojim natprosečnim veštinama pridobiti pažnju i poštovanje milionskog gledališta.

O novom poslovnom izazovu, novi član posade Prve kaže: “Prvi put sam u ulozi voditelja, i baš se radujem novom izazovu! Ovo je sjajan projekat i nijednog trenutka nisam imao sumnje da li da prihvatim ovaj zadatak. Pošto je u pitanju nešto novo i do sada neviđeno kod nas, pratim američku verziju ovog šoua, da bih se što bolje pripremio i upoznao sa svim pravilima. Jedva čekam početak emisije i siguran sam da će publika biti oduševljena!”, naglašava Momčilo.

Iz nedelje u nedelju pratićemo neverovatne sposobnosti ljudi koji nikada nisu imali priliku da pokažu svoja izuzetna umeća, a ono što je sigurno, ostavljaće nas bez daha svojim natprosečnim darom. Takmičari će prolaziti kroz različite izazove odnosno kvalifikacije, a na kraju emisije očekuje nas svojevrsni spektakl – duel najboljih i najdarovitijih.

Do tog trenutka, pobednika svake epizode biraju žiri i publika u studiju. Shodno nazivu šou-programa, i u ulozi članova žirija biće „super ljudi“ iz svojih profesija, dok će nam se kao takmičari predstaviti svi oni koji poseduju izuzetne umne sposobnosti. Ovo svojevrsno takmičenje je regionalnog karaktera, ono će kako u produkcijskom, vizuelnom i sadržajnom pogledu podići standarde, a emitovaće se i u Crnoj Gori, Hrvatskoj I u BiH.

Šou se s velikim uspehom emituje u Kini, Nemačkoj, Japanu, Velikoj Britaniji i SAD. Naši super ljudi su spremni da nas osvoje i obore s nogu! Pred nama je još jedna izuzetna emisija koja će sigurno oduševiti domaću publiku, baš kao što je osvojila gledaoce širom sveta!

Izvor: B92
mezzzzzo is online now  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2017., 15:13   #2
Super!

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
__________________
Ko ne voli životinje ne voli ni ljude!
strijelčic@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 11:07   #3
Show počinje ove subote i emitirat će se petkom i subotom od 20:00 do 22:00 sata (ukupno 12 epizoda).
Adriancija is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2017., 20:51   #4
Večeras prva epizoda na Prva TV (Srbija). Svi koji znaju kako pogledati (ima nacina), preporucam pa da jave dojmove. Ja cu sutra s njihove stranice, ako stave, a ako ne stave čekati subotu jbg.
mezzzzzo is online now  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2017., 21:11   #5
Počelo je. Svi koji nemaju Prvu , sutra je u 21h na BN i Federalnoj TV, a u subotu na RTL-u.
Daky585 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2017., 23:56   #6
Nagrada 25.000 eura. Publika bira jednog kandidata koji prolazi dalje. Studio izgleda brutalno. Malo skicnuo, izgleda zanimljivo. Neusporedivno s RTL-ovim/OHT-ovim projektima.

__________
Tko želi pogledati unaprijed, nek' skine dodatak za Google Chrome. Prvi dio je ovdje.
mezzzzzo is online now  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2017., 10:36   #7
Brutalna emisija. Naravno u pozitivnom smislu.

Na kraju su dva kandidata imala podjednaki glas publike.

Na odjavnoj spici je pisalo da je radnjeno po originalu - ZDF 2011.
ZDF je inace nacionalni kanal Njemacke.
demir94 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2017., 22:50   #8
Upravo sam gledao emisiju na BN i mogu reći da je super. Ima nekih malih propusta ali u suštini je odlična i zabavna.

1. epizoda je objavljena i na YouTube.
Daky585 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2017., 20:39   #9
Bre mi ne smeta isto koliko ni ba u bosanskim serijama. Zanimljiva emisija

Poslano sa mog SM-G357FZ koristeći Tapatalk
Special-one is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2017., 21:37   #10
Ko je autor ove emisije? Mislim ko je radi? Čija produkcija? Gdje se snima?
Essegg is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2017., 22:22   #11
Interesantna je emisija no ponekad malo prespora, tipa ono razgledavanje. To treba ubrzati, zamorno je gledati kako slaze 100 figurica. Nisam pratio sve pa sam mozda propustio, vidio sam prilog no kada su prikazali drugi prilog da su oni mogli zapisati razlike? Tek kasnije su prikazali 'predstavu' live pa mi nista nije jasno
mezzzzzo is online now  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2017., 22:36   #12
Quote:
Essegi kaže: Pogledaj post
Ko je autor ove emisije? Mislim ko je radi? Čija produkcija? Gdje se snima?
Original smislio ZDF 2011.g. ZDF je njemacki drzavni kanal.

Radi Emotion produkcija.

Snima se u Beogradu. Cini mi se da je studio Avala film na Kosutnjaku.
demir94 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2017., 23:57   #13
Zanimljiva emisija, jedna od boljih stvari na RTL-u.

Mislim da žiri nije dobro izabrao, onaj dečko koji je pamtio brojeve, imena i zanimanja je zaslužio biti bar među prva tri, a po meni i proći pogotvo jer je pokazao daleko veće pamćenje od one ženske koja je prošla.
mikimausmiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2017., 12:16   #14
Ja sam gledala nekih 30-ak minuta i onda odustala. Meni je to dosadno. Moguće da sam baš naišla na takav dio, ali ništa me se tu nije dojmilo da bih opet išla gledati.
Ema od Lahora is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2017., 21:25   #15
Quote:
demir94 kaže: Pogledaj post
Original smislio ZDF 2011.g. ZDF je njemacki drzavni kanal.

Radi Emotion produkcija.

Snima se u Beogradu. Cini mi se da je studio Avala film na Kosutnjaku.
thanks
Essegg is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2017., 07:14   #16
Tromo i neinteresantno.
Dosadno za popizdit.

Jedan prosječno dobar natjecatelj sa Supertalenta je bolji od 3/4 ovih iz prve epizode.
Ovi audiciju ne bi prošli.
__________________
Tko je lud da bude pametan.
Je suis Charlie!
NitkoPoseban is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2017., 01:29   #17
Quote:
NitkoPoseban kaže: Pogledaj post
Tromo i neinteresantno.
Dosadno za popizdit.

Jedan prosječno dobar natjecatelj sa Supertalenta je bolji od 3/4 ovih iz prve epizode.
Ovi audiciju ne bi prošli.
Ako pricamo o HR Supertalentu, ne bi se s tobom slozio ni malo. Nisam gledao strane pa mi je tesko komentirati. Kod nas su bili pristuni pjevaci, plesaci i opet pjevaci. Nije bilo nimalo kreativnih talenata kao u ovoj emisiji, bar za sada. Okej, ono s prepoznavanjem razlika je glupo, no brzo racunanje, pamcenje ljudi, pamcenje informacija u par sekundi (broj i ime) i slicno je interesantno i zaista nevjerovatno.
mezzzzzo is online now  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2017., 00:21   #18
Pogledao sam večeras drugu epizodu na Prvoj (doduše ne ispočetka). Neću da spojlam, samo ću reći da mi je lošija od prve epizode. Pogledaću sutra u cjelosti.
Daky585 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2017., 20:37   #19
Ovo s datumima i danima je impresivno.

Da ne znam rekla bi da su mu samo rekli da nauci dane i kojim redoslijedom ce ici pitanja no znam da covjek ocito ima talent ali nije mi jasno KAKO
__________________
The day after tomorrow is the third day of the rest of your life.
xx..viva..xx is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2017., 21:05   #20
Je, i meni je čovjek s datumima i danima izvanredan. I ovaj mali s Rubikovom. Tek ih je tri večeras nastupilo, a zbilja ne znam koga bih ja poslala dalje. Sve.
BrightSun is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:04.