Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija

Mobilna tehnologija Podforumi: Android, Android aplikacije, iOS, iOS aplikacije, Usporedbe mobitela

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.03.2017., 20:39   #1
Sve što još želim reći, a nemam gdje - Chat topic. Pročitaj prvi post

Ovdje možete chatati o svemu i svačemu vezanom za mobitele - koji mob sam imao, što sada koristim, što namjeravam kupiti i zašto je baš moj mobitel bolji od drugih.

Chat nije namijenjen
  • traženju savjeta za kupnju - za to i dalje imamo podforum Usporedbe mobitela,
  • pitanjima i traženju pomoći oko rada s mobitelom - za to nađite temu svog mobitela
te na njemu vrijede opća pravila foruma, pogotovo da je trolanje i vrijeđanje drugih forumaša zabranjeno.

Uživajte!
__________________
JEBOTE!

Zadnje uređivanje Modesty B : 01.04.2017. at 19:47.
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2017., 09:34   #2
Sve što još želim reći, a nemam gdje - Chat topic

Meni je folija na edgeu odlicna. Grebe se jako ali Boze moj zato je tu. Uostalom jeftina je pa ih mogu i 4 mjesecno promijeniti.. 😀

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
__________________
Jedini kompjuter koji se ne može hakirati je onaj koji nije na mreži, zaključan u metalni sanduk, i zakopan 3 metra pod zemlju
AudiSB is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2017., 09:50   #3
ma kakve folije kakve gluposti, to samo smeta
Digitall is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2017., 09:53   #4
Meni je glupost izgrebat mobitel bezveze i ne znam zasto bi smetalo

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
__________________
Jedini kompjuter koji se ne može hakirati je onaj koji nije na mreži, zaključan u metalni sanduk, i zakopan 3 metra pod zemlju
AudiSB is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2017., 10:07   #5
To grebanje folije mi ne smeta toliko nego sakupljanje otisaka prstiju i masnih naslaga od istih ma koliko god ruke prao i čistio mobitel. Recimo kaljena stakla sa olephobic premazom nude daleko bolju vidljivost na suncu od bilo koje folije, a za galaxy s7 još nisam našao staklo koje "sjeda".
Cekpu is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2017., 11:56   #6
Quote:
AudiSB kaže: Pogledaj post
Meni je glupost izgrebat mobitel bezveze i ne znam zasto bi smetalo

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
pazis na mob i nece se igrebat, ako sjebes kupis drugi
te folije su mi sve katastrofa, ekran vise nije tako citljiv, tih boja, vidljivosti na suncu i sl., pa se zamasti, pa ocistim pa mi prst preskace kod skrolanja, kao da idem prstom po zvakacoj gumi, kaljeno staklo je vec druga prica ali i od tog sam odustao.. volim sve onako kako je zamisljeno.. pogotovo zbog komplikacija na zakrivljenim ekranima, nikad na zelenu granu..
ni maske ne podnosim nikakve
Digitall is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2017., 12:04   #7
Quote:
uvijekja kaže: Pogledaj post
Dali netko od Vas ima problema s skurenim ekranom?
Da Vam se vide ikone koje su a ekranu?
ja nemam takvih problema. nisam nikad ni imao ni na jednom mobitelu (dosta njih su imali amoled ekran)
genius_one is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2017., 12:23   #8
Quote:
Digitall kaže: Pogledaj post
pazis na mob i nece se igrebat, ako sjebes kupis drugi
te folije su mi sve katastrofa, ekran vise nije tako citljiv, tih boja, vidljivosti na suncu i sl., pa se zamasti, pa ocistim pa mi prst preskace kod skrolanja, kao da idem prstom po zvakacoj gumi, kaljeno staklo je vec druga prica ali i od tog sam odustao.. volim sve onako kako je zamisljeno.. pogotovo zbog komplikacija na zakrivljenim ekranima, nikad na zelenu granu..
ni maske ne podnosim nikakve
Ja nemam takvih problema.A koliko god pazio izgrebat ces ga. Moj nikqda mije dotaknuo tvrdu povrsinu pa ima jednu mikroogrebotinu od prasine dok nisam imao sticker iza.

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
__________________
Jedini kompjuter koji se ne može hakirati je onaj koji nije na mreži, zaključan u metalni sanduk, i zakopan 3 metra pod zemlju
AudiSB is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2017., 12:52   #9
Quote:
AudiSB kaže: Pogledaj post
Ja nemam takvih problema.A koliko god pazio izgrebat ces ga. Moj nikqda mije dotaknuo tvrdu povrsinu pa ima jednu mikroogrebotinu od prasine dok nisam imao sticker iza.

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
a ocigledno je on kupio tebe, a ne ti njega

btw 0 ogrebotina imam, i ne samo na ovome, nego na bilo kojem, nikad maska ni nista slicno..
Digitall is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2017., 12:55   #10
daj digitall molim te.
svi smo različiti i neki ljudi vole čuvati stvari. drugi će radije nositi izgreban i izubijan mob nego imati masku. svakome svoje.
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2017., 13:00   #11
daj duba molim te, hoces reci ako nemam neke zastite po mobu da cu imati izubijan izgreban mob? da ne cuvam stvari?
od n95 kupljene 2007 do sada nikad ogreban ni jedan, nikad maska i sl sranja (govorim za ove skuplje)

ako pazis normalno na njega normalan ce i biti
ako ce pokupiti jednu crticu, pa jebe mi se, nije on mene kupio
Digitall is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2017., 13:05   #12
Ja masku na mobitelu ne volim ali na S7 imam prozirnu i minimalne debljine jer bi mi bilo žao da mi se pozadina izgrebe. A pozadina je najviše izložena. Foliju i kaljeno ne želim. Pazim na mob ali i ako se desi neka ogrebotina, Bože moj. Kupila sam ja njega a ne on mene.
Ali generalno su mi mobiteli najljepši bez ičega.

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
__________________
"Expirience is what you get when u don't get what you want!" (Randy Pausch)

Zadnje uređivanje zrixy : 12.03.2017. at 13:37.
zrixy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2017., 13:05   #13
pa to kažem. tebi se jebe za crticu, nekom drugom baš i ne. starije mobitele baš i ne možeš uspoređivati s ovim sadašnjim smartphonima ogromnih ekrana, tako da si tu fulao. ako čovjek želi imati armirani oklop na mobu kaj te briga, nije na tebi da komentiraš tko je koga kupio.
__________________
JEBOTE!

Zadnje uređivanje Modesty B : 12.03.2017. at 14:15.
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2017., 13:07   #14
Quote:
Duba kaže: Pogledaj post
pa to kažem. tebi se jebe za crticu, nekom drugom baš i ne. starije mobitele baš i ne možeš uspoređivati s ovim sadašnjim smartphonima ogromnih ekrana, tako da si tu fulao. ako čovjek žali imati armirani oklop na mobu kaj te briga, nije na tebi da komentiraš tko je koga kupio.
nisam nista fulao nego ne citas sto pisem, od 2007 do sada kupujem samo najskuplje svako malo.. svi su prodani pod stanjem 10/10 nakon par mjeseci
Digitall is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2017., 13:19   #15
moglo bi se reći da imaš sreću. možeš ti paziti mob ne znam koliko, ako ti isklizne iz ruke i drmne o beton, pa tako par puta, teško da će biti u stanju 10/10
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2017., 13:26   #16
nemam srecu nego paznju. kakvo ispadanje iz ruke, kakav beton.. lol
zivcira me to misljenje, ako nemas armirano betonsku masku onda ne pazis na mob i onda ne volis cuvati stvari.. e pa upravo suprotno, ja vise pazim i vise cuvam!
nemoj generalizirati
mozes slobodno doci vidjeti moje uredaje
Digitall is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2017., 13:44   #17
Quote:
Digitall kaže: Pogledaj post
nemam srecu nego paznju. kakvo ispadanje iz ruke, kakav beton.. lol
zivcira me to misljenje, ako nemas armirano betonsku masku onda ne pazis na mob i onda ne volis cuvati stvari.. e pa upravo suprotno, ja vise pazim i vise cuvam!
nemoj generalizirati
mozes slobodno doci vidjeti moje uredaje
Mozes paziti ali desi se. I ja sam prilično pažljiva sa svojim uređajima ali mi je Note 3 pao na beton kad sam ga stavljala u torbu. Fulala sam džep torbe i pao je. Eto...Dešava se. Ogrebao se okvir ali ekran nije stradao...

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
__________________
"Expirience is what you get when u don't get what you want!" (Randy Pausch)
zrixy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2017., 13:50   #18
@digitall onda bi se moglo reći da je mobitel u stvari tebe kupio, jer moraš polagati znatno više pažnje gdje ga i kako stavljaš od nekoga tko ima bumper i foliju na ekranu.
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2017., 14:22   #19
da naravno

kontas ti sta ja zelim reci ali se malo pravis grbava

poanta je da ako se normalno ponasas prema njemu, normalno ce i izgledati.
ako ne ako se pojavi jedna mikroskopska crtica dobijas slomove zivaca i padas u depresiju..
pa onda da ti se ne dogodi mikroskopska crtica stavljas zeljezne maske, folije, i sta si dobio? dobio si to da vise nemas ono sto si kupio, imas uredaj koji je deblji, veci, tezi, ruzniji, i tezi za korisiti..

nek svatko radi sto hoce s njim, briga me, al nemojte mi tu prodavati fore da ako nemam kondom na njemu, znaci da ne pazim i da ce zavrsiti razbijen u 100 komada.

nekom hoce, netko je smotan od rodenja, a nekome nece pomoci ni zeljezna maska.. svojoj zeni kupim masku i kaljeno staklo, i nije ga uspjela razbiti ali ga je stavila u perilicu rublja! (nije bio vodootporan) pa sad ti vidi...

btw dobro da si otvorila ovu temu da mozemo normalno srat
Digitall is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2017., 14:28   #20
Mobitel mi je zadnji put pao prije 11 godina i to na tepih, a na beton u doba nokie 3310 a to je bilo prije 15 godina.. na sadasnjem imam i kaljeno staklo i prozirnu tvrdu masku koja ga ne nagrdjuje, stanje naravno 10/10 vec godinu dana..


Sent from my iPhone using Tapatalk
lujozg is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:04.