Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.03.2017., 20:23   #281
Quote:
leonidas27 kaže: Pogledaj post
da li postoje negdje u zg ili online za naručiti crne Samba u veličini 37 (stopalo dužine 23,5 cm).
molim link
kad sam nekad davno proučavala taj model bilo je samo u muškim brojevima +40 i dječje.
da li znate koji dječji broj je za navedenu dužinu stopala?
isprobala neke i izgleda da su kalupi veći - treba mi 36 tj.4
šta ste rekli, rašire se ili ne?
kakvo je stanje na ebayu po pitanju fejkova i sl?
leonidas27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2017., 21:56   #282
Quote:
arianne11 kaže: Pogledaj post
Kakav je kalup kod Adidas Superstar? Inače sam između 36 i 37, pa se dvoumim između 36 2/3 i 37 1/3?
Što je po vašem iskustvu bolje uzet veći ili manji broj kod Adidas Superstara?
danas sam ih probala; općenito svu obuću nosim 37 ali ove i u 36 2/3 su mi se činile da bi mogle klapuckati pa sam probala 36 - iako osjećam da palac dodiruje vrh unutrašnjosti prije bih se usudila kupiti ove manje
leonidas27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2017., 17:47   #283
Quote:
lovački kaže: Pogledaj post
zašto ne odeš u trgovinu, probaš i onaj koji ti odgovara slikaš onu oznaku s brojevima i tražiš samo to.
ne bih se baš vodio prema samim centimetrima.
Bila sam i prije nego sam postavila upit. 39 i 1/3 mi treba, samo je problem što se ta veličina ne poklapa s Asosovim tablicama pa je pitanje bilo jel da vjerujem Asosovoj tablici ili Adidasovoj i s Asosa onda uzmem veću veličinu nego što bih trebala :/

Na kraju nisam riskirala...


Yay i Supergirl - hvala! Nažalost kasno stigao odgovor, ali čekat ću idući popust!
aliceocean is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2017., 20:33   #284
Je li postoji ikakva razlika u veličini ili čemu god u recimo adidas stan smith dječijem modelu i ovom za odrasle?

Jer ja bi se svojom veličinom mogla ubaciti i u dječiji a vidim da su one recimo 499, a za odrasle 729 kuna ( puna cijena ).

Još vidim danas da shooster ima online i neke modele na popustu povodom rođendana. Ne znam do kada im to traje.
__________________
When nothing is sure, everything is possible...
latica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2017., 09:43   #285
Quote:
latica* kaže: Pogledaj post
Je li postoji ikakva razlika u veličini ili čemu god u recimo adidas stan smith dječijem modelu i ovom za odrasle?

Jer ja bi se svojom veličinom mogla ubaciti i u dječiji a vidim da su one recimo 499, a za odrasle 729 kuna ( puna cijena ).

Još vidim danas da shooster ima online i neke modele na popustu povodom rođendana. Ne znam do kada im to traje.
ja sam kupila dječje gazellice br 37,1. inače ostalu obuću uzimam 38-39 (zara, bershka i sl), vansice 38,5. nisam probala gazellice za odrasle tako da ne znam jesu im svi kalupi veći, ali ove dječje su stvarno velike
collete is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2017., 13:09   #286
Definitivno postoji.

Sve Adidas tenisice za odrasle koje sam do sada imala su bile u broju 38 2/3. No kada sam kupovala dječji model Gazelle morala sam uzeti broj 38.
cloudbusting is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2017., 13:20   #287
Meni nisu jasni ovi Adidas brojevi. Gledam na stranici od Shostera, po tome ispada da bi trebala kupit patike br. 40, što odgovara stopalu od 25cm. To je inače broj 38 kod drugih proizvođača.

Jel to tako kod Adidasa nešto posebno, mislim te veličine?
__________________
Zlatko Vujović

We leave our legacy like dust in the sands of time
Fantasma is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2017., 17:45   #288
Pa valjda imaš neke od prije adidas tenisice
Ako piše tako onda je tako ..provjeri u još kojoj trgovini
Uostalom zamjenis ako su velike/male

Poslano sa mog SM-G900F koristeći Tapatalk
ZoomZoom is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2017., 23:36   #289
Quote:
Fantasma kaže: Pogledaj post
Meni nisu jasni ovi Adidas brojevi. Gledam na stranici od Shostera, po tome ispada da bi trebala kupit patike br. 40, što odgovara stopalu od 25cm. To je inače broj 38 kod drugih proizvođača.

Jel to tako kod Adidasa nešto posebno, mislim te veličine?
Adidas, Nike, Puma, New balance, svi imaju razlicite oznake, tj. velicine.

Ako kupujes online, najbolje bi ti bilo da probas odredeni model u ducanu, a ako nemas tu mogucnost ravnaj se prema duljini stopala, ali isto tako trebas uzeti u obzir i sirinu modela, tj. ako imas siroka stopala, onda ces neke uze modele morati kupiti vece u odnosu na duljinu svog stopala.

Sto se tice sirine modela, to si malo proguglas reviews i uz malo srece pronaci ces i odgovor na pitanje o sirini modela
__________________
Oh my my my Im feeling high
My mind is gone
Im all alone
ortopiroksen is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 12:04   #290
Quote:
Fantasma kaže: Pogledaj post
Meni nisu jasni ovi Adidas brojevi. Gledam na stranici od Shostera, po tome ispada da bi trebala kupit patike br. 40, što odgovara stopalu od 25cm. To je inače broj 38 kod drugih proizvođača.

Jel to tako kod Adidasa nešto posebno, mislim te veličine?
Meni je stopalo 23.5 cm, a nosim njihov 36 2/3. Prema shoosterovom size chartu trebala bih 37 1/3.
Inače nosim 37, 37.5 kod drugih brendova... Da ih nisam išla probati u dućan, jako bih se zeznula s veličinom, mrtvo hladno bih kupila 37, a one su mi gigantske.

Quote:
ZoomZoom kaže: Pogledaj post
Pa valjda imaš neke od prije adidas tenisice
Tapatalk
Da, svi na svijetu ikad imaju jedne adidas tenisice u ormaru...
nemam-iksicu is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 12:57   #291
Razlika je od modela, meni neke adidas su ok 46, a neke 45 1/3 .. nisu sve adidas u mm iste .. npr. neki modeli kod pete pa izad su prema
naprijed savinuti onda automatski moram uzeti za veći broj .. kao što je netko rekao zamijeniš i to je to .. ne naručujem već dugo sa
neta, ali dok jesam puno puta sam se prevario, ali onda bi jednostavno otišao probati prvo u dućan isti model i tek onda naručio
sa neta .. ali uvijek možeš zamijeniti ili da ti vrate novce ..

Jedino vans one niske bi bez problema naručio sa neta i isprve pogodio broj - 45 .. jer su one sve iste .. ne možeš fulat .. i puma niske
uvijek 45, ali evo baš zadnji put kad sam isprobavao jedne puma bile su mi knap 45, baš me jako nabijalo, a ovako od oka bi rekao da nisu
male, ali unutra je manji kalup, tako su skrojene .. ma obuću nikad ne možeš 100 % znati dok ne probaš.
Stranger FX is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2017., 08:32   #292
Pozdrav,molim pomoc..dugo trazim djecje adidas superstar tenisice na cicak..vel 33/34..vec sam gotovo sve obisla i nikako ih ne pronalazim..obicno nam nude adidas smith ali te se djecaku ne vidaju jer nemaju linije sastrane...ima ekipe koji imaju takve i vidamo ih po gradu(to su one tenke s 3 cicka-probat cu ubaciti fotku),imate li ideju gdje bi ih mogli nabaviti...zahvaljujemo puno
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	Screenshot_20170319-072024.jpg‎
Views:	88
Size:	9.8 KB
ID:	18255  
__________________
D
danci3107 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2017., 09:39   #293
Quote:
danci3107 kaže: Pogledaj post
Pozdrav,molim pomoc..dugo trazim djecje adidas superstar tenisice na cicak..vel 33/34..vec sam gotovo sve obisla i nikako ih ne pronalazim..obicno nam nude adidas smith ali te se djecaku ne vidaju jer nemaju linije sastrane...ima ekipe koji imaju takve i vidamo ih po gradu(to su one tenke s 3 cicka-probat cu ubaciti fotku),imate li ideju gdje bi ih mogli nabaviti...zahvaljujemo puno

Probaj na ovu stranicu nać, ja sam tako naručivala.

http://www.sportvision.hr/obuca/djeca/adidas/
__________________
Puno te jube volin, punooo....
Eshyy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2017., 12:24   #294
Di naruciti zute gazelle? Na asosu su mi nestale pred nosom jos lani i nigdje ih ne mogu naci. To su muski model cini mi se i svugdje nalazim samo velike brojeve, treba mi 38.5 pa ako neko zna di ima pisite linkove. Hvalaaaaaaa
__________________
hedonist heart.......
coccolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2017., 20:37   #295
odakle narucujete patike?
Deschamps is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2017., 20:53   #296
Na asosu ima nekih modela
charlizeos is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2017., 21:52   #297
Quote:
coccolina kaže: Pogledaj post
Di naruciti zute gazelle? Na asosu su mi nestale pred nosom jos lani i nigdje ih ne mogu naci. To su muski model cini mi se i svugdje nalazim samo velike brojeve, treba mi 38.5 pa ako neko zna di ima pisite linkove. Hvalaaaaaaa
E, o tome ja pričam. To su muški modeli, kaže mi prodavačica da ih nema ispod broja 43 sko sam dobro upamtila.
Na stranicama Shoe be do piše da ima ih malih brojeva, ali nisam pitala u dućanu.
Koje se tebi svidjaju?
__________________
Zlatko Vujović

We leave our legacy like dust in the sands of time
Fantasma is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2017., 00:53   #298
Imam Stan smith tenisice u broju 40 2/3 i kupila bi Superstar, jel netko zna jesu kalupi isti? Kupila bi preko interneta
BetelPapar is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2017., 09:57   #299
Quote:
BetelPapar kaže: Pogledaj post
Imam Stan smith tenisice u broju 40 2/3 i kupila bi Superstar, jel netko zna jesu kalupi isti? Kupila bi preko interneta


Isto pitanje i mene muci
__________________
...try walking in my shoes
Ani2306 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2017., 11:09   #300
Pozdrav ljudi, pitanje molim vas, tražim neki shop koji shipa u Hrv, ako nisam u krivu adidas.co.uk ne shippa van UK...
Trazim gazellice ali kod nas nikako nac kombinaciju boje s brojem, ima li netko iskustva, provjeren shop.. ista?

Hvala
princess_leia is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:28.