Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.12.2005., 13:46   #41
Quote:
aola kaže:
s/m rublje je meni 'nacisticko'
kako to?
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2005., 13:53   #42
Quote:
joujou kaže:
kako to?
valjda zato kaj mislim da su takvo pedantno rublje za mucenje mogli izmisliti samo nacisti?
aola is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2005., 13:56   #43
Quote:
aola kaže:
valjda zato kaj mislim da su takvo pedantno rublje za mucenje mogli izmisliti samo nacisti?
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2005., 18:07   #44
Ja volim svileno , podatno rublje.Koža, lanci, zakovice su mi
U Memoriju u Opatiji imaju onako barokne korzete (kao nekad Venezianske kurtizane), ali oni i pjevaju.A što ću svaka budala ima svoje gušte.
Modesti is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2005., 00:56   #45
opet blentava ja....
naime sta mi se desilo, isla ja kupit haltere i probam ih i sirina (obujam oko struka ono gdje se zakopca) mi dobra a nisam se opce sjetila da mi mozda ne odgovara duzina "trakica" koje se nakopcaju na carape i kad sam to doma obukla - "U 5 DO 12" skuzim da su mi predugacke - uzas
tako da ako slucajno ima neko blentav ko ja - ucite na mojim greskama...
hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2006., 23:24   #46
refresham da ne otvaram novi

nije bas ista tema ali slicno je...
di ime Lormar donjeg vesa u rijeci? hvala.
hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2006., 00:48   #47
Ima jako lijepog, senzualnog donjeg rublja i, koliko znam, prilicno kvalitetnog, u kataloskoj prodaji Neckermann ili Quelle. Dobijam dugo te kataloge, stvarno je lijepo donje rublje (ali ovisi tko sto i za koju priliku voli), a cijene su pristupacne. Naruceno stigne za 2-3 tjedna, moze se i zamijeniti i traziti da ti vrate novac, u tom smislu su ok.
Eto, tko voli, nek izvoli
Profinjena is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2006., 15:32   #48
opet refresham zbog radi Lormar grudnjaka



stvar je u ovom dijelu izmedju grudi koji sam jedino na Lomar grudnjacima vidjela



dakle zna neko Lormar u Rijeci???
hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2006., 01:59   #49
jel zna ko di ima lormar u zg?il nesto slicno...bas mi je super to tal.rublje
Eve* is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2006., 22:09   #50
Ima u Importanneu, kraj Topshopa.
__________________
And you've never met anyone as everything as I am sometimes.
Rock Star is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2013., 16:51   #51
Oprostite sto ozivljavam ovako staru temu, ali cini mi se prigodna za moj upit.

Di bi mogao kupiti haltere i grudnjak kao na slici? Ako neko ima i sajt za online shoping da ima ovako nesto, i to je super. Moze i neki ducan u ZG

http://24.media.tumblr.com/cd0e7d8d184891436173f5b7ad4319ec/tumblr_mm7w1hD4iZ1sniy86o1_500.jpg

[LINK NA SLIKU OBRISAN]
NajtRajder is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2013., 18:52   #52
Bi znao netko sasit ovak nekaj?
NajtRajder is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2013., 21:57   #53
evo ti agent provocateur
__________________
tzv.blog:-D
Ida Bauer is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2013., 14:22   #54
Cure iz Splita, ako čitate , gdje se mogu halteri kupit u Splitu? Hvala vam unaprijed ..
ladyinblack93 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2013., 23:50   #55
I mene zanima za St
Inace sam niska pa je malo teze nac haltere da nisu one kvacice preniske, jedino sto imam u kolekciji da je ok su H&M, za onu cijenu sasvim solidno.
U Intimissimija sam isto vidjela nesto lijepih komada ali su one prodavacice tako napadne da me otjeraju prije nego udem. Zadnji put sam rekla zenskoj da trazim crni kompletic donjeg rublja i da cu sama pogledat a ona nakon sto mi je disala za vratom 2-3 minute (mislim, donje rublje je osobna stvar, kog vraga hoce ako sam u meduvremenu par puta rekla da se snalazim i da volim sama pogledat) mi pocne skidat s vjesalica neke zelenkaste babaste modele s cvjeticima i gurat mi ih pod nos... Prasnula sam u smijeh i pokupila se van, bila sam na rubu da je pitam jel me zajebava.
Lady Isadora is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2013., 01:43   #56
Haha, znam na svoju žalost kakve prodavačice znaju biti ... Ako saznaš gdje, ima za kupiti , javi .. Nego, znaš li možda da li ima u newyorkera

Sent from my ALCATEL ONE TOUCH 5035X using Tapatalk 2
ladyinblack93 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2013., 13:51   #57
Da... cak mi se cini da Ann Christine ima slican ako ne i isti ponekad asortiman ko New Yorker. Prije par mjeseci sam vidjela kod njih grudnjak i gacice koje sam prije 4 godine kupila u New Yorkeru. Makar nisu neka kvaliteta al ajde ak copis sta na popustu brige te. Ja sam happy sto sam se malo udebljala pa mi sve oslo u bokove i moci cu opet nosit one haltere iz H&M-a
Eh da, sjetih se jos jednog ducana, Tezenis u CC1
Lady Isadora is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2013., 23:30   #58
Quote:
Lady Isadora kaže: Pogledaj post
Da... cak mi se cini da Ann Christine ima slican ako ne i isti ponekad asortiman ko New Yorker. Prije par mjeseci sam vidjela kod njih grudnjak i gacice koje sam prije 4 godine kupila u New Yorkeru. Makar nisu neka kvaliteta al ajde ak copis sta na popustu brige te. Ja sam happy sto sam se malo udebljala pa mi sve oslo u bokove i moci cu opet nosit one haltere iz H&M-a
Eh da, sjetih se jos jednog ducana, Tezenis u CC1
Ann Christine i New Yorker su ista firma, tj. imaju istu upravu.
Andrijana1312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2013., 00:29   #59
Quote:
Andrijana1312 kaže: Pogledaj post
Ann Christine i New Yorker su ista firma, tj. imaju istu upravu.
A da? Nisam znala
Ne sjecam se kad sam zadnji dan bila u ducanu, ovaj faks i ispiti odlicno djeluju na moj novcanik, deblja se
Lady Isadora is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2013., 19:40   #60
Mhmm ev da prijavim da sam vidjela uber haltere u bijeloj, crnoj i rozo crvenoj boji u Lisce... Predivno makar se ohladih kad sam vidjela cijenu xD
Lady Isadora is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:52.