Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.02.2016., 16:06   #81
Quote:
djabeime kaže: Pogledaj post

ljuska, jako mi se sviđa ovaj korzet koji si kupila. njih čak prije nisam zarezivala, ali sada vidim da ima lijepih.

ajoj, vi žene, pa korzet ispod košulje, pa čarape ispod suknje...pa ja bih se pogubila da sam muško, kakav posao
Hvala!
Korzeti nisu sto su nekad bili,znam kad mi je sestra pokazivala svoje.
Danas su stvarno udobni i prakticni.

O ne brini,mom muzu je to sekund posla.
Nekad mi bude zao koliko para dam a skine za minutu

Cekamo izvjestaj...
I ja se spremam u kupovinu sljedeci tjedan
ljuska is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2016., 17:16   #82
Quote:
ljuska kaže: Pogledaj post
Hvala. Nisam puno ocekivala od njih (kad kupujes na slijepo) ali pogodila sam si velicinu i zadovoljna sam.
Preferiram nosit korzete a i uglavnom sam u kosuljama koje su strukirane pa mi korzeti najbolje odgovaraju.
Vidis,sada si mi dala dobru ideju za bodye da ih koristim malo cesce
Yamamay mi je ok ali na drugom kraju grada pa mi se nekad i ne da do njega ali bas to sto kazes,razigrani su. Ne volim sarene uzorke,kad vidim rozo sa tockicama odmah izadem. Preferiram bijelo,crno,krem,eventuano tamno plavo (ovisi sto odjenem).
U Lisci mi imaju divan izbor ali su i skuplji.
Nekako mi za sada Intimissimi pokriva moje zelje,u zadnje vrijeme me i New Yorker ugodno iznenadi sa korzetima. Palmers mi takoder ima dobar izbor.
U zadnje vrijeme se okrecem webu jer mi imaju puno veci izbor,treba samo pogodit velicinu.
Drago mi je da ti se dopala ideja za bodye.
Sto se boja i uzoraka tice, i meni su omiljene boje te koje spominjes. Ali volim i crvenu. Ti ne volis crvenu? A, naravno, sto kada stavljam ovisi o tome sto odjenem. Krem boju volim od pred malo. Zanemarivala sam tu boju, ali mi je prijateljica poklonila divan Marks & Spencer krem shaping body i od tada mi je ta boja puno vise u fokusu.
A za razigrane uzorke Yamamay, jednom sam im se predala i uzela sam si haltere slicne onima koje opisujes. Povremeno (rijetko) ih stavljam, kada se osjecam razigrano, ali bilo bi mi dosadno i neprimjereno nositi ih cesto. Ali sam sretna sto ih imam.
Volim i dvobojne, jer me poticu na razne kombinacije. U postu kojeg saljem djabeime sam stavila link na takav
U Lisci nisam nikada bila, pa ih bas ni ne poznajem. Poslusati cu te, pa cu ih poceti pratiti. Skuplji su u odnosu na Intimissimi i Yamamay, zelis reci? Kada sam gledala, cinilo mi se da je i Palmers skuplji od njih. Imaju odlican izbor, slazem se, pogotovo carape im znaju biti bas prekrasne. Ali mi je dojam da su barem 30% skuplji nego Intimissimi i Calzedonia. A sasvim sam zadovoljna njima, pa sam odlucila da si ne dignem standard cijena. Sto mislis? Jesam li krivo uocila da su skuplji? Ako su stvarno skuplji, mislis da se isplati u odnosu cijene i kvalitete?
Kako to da ne spominjes women'secret? Ne volis ih, ili…? Ja imam dobra iskustva s njima
Emanuela1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2016., 17:19   #83
Quote:
djabeime kaže: Pogledaj post
pa daaa, i body želim! hvala kaj ste me podsjetile, zaboravila sam da to želim. bit će čašćenja, nema druge

za korzete ću još malo pričekat, krenut ću s halterima.
i bojim se da bih kod njih mogla imati problem kaj sam jako mršava. al baš dosta. vidjet ćemo, polako. :klap:
onda krećem u pohod u pon pa vam javim ako sam si uspjela upiknut kaj lijepo.

ljuska, jako mi se sviđa ovaj korzet koji si kupila. njih čak prije nisam zarezivala, ali sada vidim da ima lijepih.

ajoj, vi žene, pa korzet ispod košulje, pa čarape ispod suknje...pa ja bih se pogubila da sam muško, kakav posao
Super ti je duhovit ovaj komentar na kraju! Ali slazem se s ljuskom, ni moj nema problema s time. Uostalom, neka uce i nek se malo izbore, zar ne?
Veseli me sto si odlucila pocastiti se. I kao ljuska: cekamo izvjestaj!
U jednom ranijem postu, izrazila sam ti savjet da, ako mislis da ce ti to biti jedini halteri koje ces imati za neko vrijeme, uzmes dvobojne, tako ih mozes s vise stvari kombinirati. Sto mislis o ovima?

https://world.intimissimi.com/produc...elt/161068.uts
Emanuela1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2016., 17:22   #84
Quote:
ljuska kaže: Pogledaj post
Hvala!
Korzeti nisu sto su nekad bili,znam kad mi je sestra pokazivala svoje.
Danas su stvarno udobni i prakticni.

O ne brini,mom muzu je to sekund posla.
Nekad mi bude zao koliko para dam a skine za minutu

Cekamo izvjestaj...
I ja se spremam u kupovinu sljedeci tjedan

Ljuska, cekamo i tvoj izvjestaj!
Ocito ne smijem niti ja odgadjati sa svojim korzetom.
Kako vam izgledaju ovi (i tebe pitam, djabaime, a bilo bi mi drago da se jos zena ukljuci)?

https://world.intimissimi.com/produc...que/160932.uts

http://www.yamamay.com/en/woman/ling...er-straps.html
Emanuela1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2016., 22:40   #85
Quote:
Emanuela1 kaže: Pogledaj post
Drago mi je da ti se dopala ideja za bodye.
Sto se boja i uzoraka tice, i meni su omiljene boje te koje spominjes. Ali volim i crvenu. Ti ne volis crvenu? A, naravno, sto kada stavljam ovisi o tome sto odjenem. Krem boju volim od pred malo. Zanemarivala sam tu boju, ali mi je prijateljica poklonila divan Marks & Spencer krem shaping body i od tada mi je ta boja puno vise u fokusu.
A za razigrane uzorke Yamamay, jednom sam im se predala i uzela sam si haltere slicne onima koje opisujes. Povremeno (rijetko) ih stavljam, kada se osjecam razigrano, ali bilo bi mi dosadno i neprimjereno nositi ih cesto. Ali sam sretna sto ih imam.
Volim i dvobojne, jer me poticu na razne kombinacije. U postu kojeg saljem djabeime sam stavila link na takav
U Lisci nisam nikada bila, pa ih bas ni ne poznajem. Poslusati cu te, pa cu ih poceti pratiti. Skuplji su u odnosu na Intimissimi i Yamamay, zelis reci? Kada sam gledala, cinilo mi se da je i Palmers skuplji od njih. Imaju odlican izbor, slazem se, pogotovo carape im znaju biti bas prekrasne. Ali mi je dojam da su barem 30% skuplji nego Intimissimi i Calzedonia. A sasvim sam zadovoljna njima, pa sam odlucila da si ne dignem standard cijena. Sto mislis? Jesam li krivo uocila da su skuplji? Ako su stvarno skuplji, mislis da se isplati u odnosu cijene i kvalitete?
Kako to da ne spominjes women'secret? Ne volis ih, ili…? Ja imam dobra iskustva s njima
Pozdrav

Crvenu bas i ne,volim boju kao boju ali za donje rublje me ne privlaci uopce.
Nekako najvise preferiram crnu,bijelu i krem jer su idealne za ono sto oblacim.
Da,Lisca je puno skuplja od njih ali su dosta kvalitetni. Komplet kupljen kod njih prije 5-6 g.zaista izgleda kao nov a dosta cesto ga nosim. Palmers i Lisca su ti tu negdje,ako i ima razlike u cijeni minorna je.
Womans Secret kod mene u gradu je samo jedan i iskreno,ne privlaci me bas,mozda sam ja znala pogodit doci u krivo vrijeme ali cijena im je itekako dobra. Znam prolistati katalog ali dodjes u ducani onda nema ni trecina onoga sto je u katalogu pa izadem. Bas cu opet malo proci pogledati...
Kod mene ti sve ovisi o onome sto zelim,ne volim davati previse love za nesto ako istu/slicnu stvar mogu kupiti za 30-40% jeftinije tako da sam po tome slicna tebi,kupujemo u istim ducanima. Eventualno kad me neki komad privuce da mi se svidi na prvu a znam da takav necu naci gdje inace kupujem onda kupim i ne gledam na cijenu.
Sto se tice linka koji si stavila,moj favorit je drugi link,isti takav imam i ja
ljuska is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2016., 13:08   #86
Quote:
ljuska kaže: Pogledaj post
Pozdrav

Crvenu bas i ne,volim boju kao boju ali za donje rublje me ne privlaci uopce.
Nekako najvise preferiram crnu,bijelu i krem jer su idealne za ono sto oblacim.
Da,Lisca je puno skuplja od njih ali su dosta kvalitetni. Komplet kupljen kod njih prije 5-6 g.zaista izgleda kao nov a dosta cesto ga nosim. Palmers i Lisca su ti tu negdje,ako i ima razlike u cijeni minorna je.
Womans Secret kod mene u gradu je samo jedan i iskreno,ne privlaci me bas,mozda sam ja znala pogodit doci u krivo vrijeme ali cijena im je itekako dobra. Znam prolistati katalog ali dodjes u ducani onda nema ni trecina onoga sto je u katalogu pa izadem. Bas cu opet malo proci pogledati...
Kod mene ti sve ovisi o onome sto zelim,ne volim davati previse love za nesto ako istu/slicnu stvar mogu kupiti za 30-40% jeftinije tako da sam po tome slicna tebi,kupujemo u istim ducanima. Eventualno kad me neki komad privuce da mi se svidi na prvu a znam da takav necu naci gdje inace kupujem onda kupim i ne gledam na cijenu.
Sto se tice linka koji si stavila,moj favorit je drugi link,isti takav imam i ja
Pozdrav i tebi!
Zavidim ti na odlucnosti, bas se vidi da znas sto zelis.
Ja sam totalno povodljiva. Takav mi je, vjerojatno, i odnos prema crvenoj boji za donje rublje. Nekako, u glavi mi je da postoje cetiri klasicne boje (crna, bijela, krem i crvena) i da sve treba imati i, barem povremeno, nositi. Mada uistinu volim varirati i sve ovisi o tome sto nosim.
Moja neodlucnost je na djelu i kada kupujem. I ja, kao i ti, pratim kataloge, pa dodjem u Intimissimi s nekim idejama, a onda ih se najcesce ne drzim. Tako da me i manje zivcira kada ne nadjem ono sto sam zeljela kada sam usla.
Bila sam se totalno odlucila za korzet (i jos uvijek sam odlucna), ali su mi zapele za oko i ove stvari

https://world.intimissimi.com/produc...lip/160980.uts

https://world.intimissimi.com/produc...lip/160970.uts

Mislim da oba mogu efektno kombinirati s crnim, stovise cini mi se da je to igra na sigurno. Sto mislis? Pitam zapravo za onaj srebrnasti

Super mi je i ovaj, ali crno vec imam toga stila, i to dva

https://world.intimissimi.com/produc...lip/160990.uts

Kako tebi izgledaju? Cini mi se da ih ne nosis uopce, jer si vise za korzete i ponekad bodye. Ali meni se to bas svidja i imam ih dosta, u nekoliko boja. I mozda je glupo da to opet kupim, ali, znas kako je, kad ti se nesto svidja.
Inace, koju bi ti rijec koristila za to? Ja koristim bas onu koja se pojavljuje u katalozima, to jest slip, ali mora postojati i neka hrvatska, zar ne?
Emanuela1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2016., 01:42   #87
Quote:
ljuska kaže: Pogledaj post
O ne brini,mom muzu je to sekund posla.
Nekad mi bude zao koliko para dam a skine za minutu
Quote:
Emanuela1 kaže: Pogledaj post
Super ti je duhovit ovaj komentar na kraju! Ali slazem se s ljuskom, ni moj nema problema s time. Uostalom, neka uce i nek se malo izbore, zar ne?
Haha, tek sam sad skužila kako je zvučao moj komentar, zapravo sam ciljala na nešto drugo...na to da tko će se koncentrirat na posao pored žena u izazovnim kombinacijama
a to što im je posao sve to skinuti, to mi se samo još više sviđa

Quote:
uzmes dvobojne, tako ih mozes s vise stvari kombinirati. Sto mislis o ovima?

https://world.intimissimi.com/produc...elt/161068.uts
sviđa mi se kombinacija boja na ovom, volim tu neku bež/puder rozu.
Ali sam ciljala na neke "manje" haltere, one niske i s čipkom. Vidjet ćeš kasnije u linku što mi je zapelo za oko.

Quote:
Emanuela1 kaže: Pogledaj post
Inace, koju bi ti rijec koristila za to? Ja koristim bas onu koja se pojavljuje u katalozima, to jest slip, ali mora postojati i neka hrvatska, zar ne?
spavaćica?

a što se tiče ona dva korzeta koja si linkala, isto glasam za drugi

bila sam u izvidnici, ali nisam još ništa kupila. Zasad je najizgledniji ovaj:

http://www.yamamay.com/eshop/product...CatID/49905/"]

taj je 150 kn.

Prošla sam women`s secret, intimissimi, yamamay...još neke al se ne sjećam.
U početku sam si zamisla nekaj kao s ovog linka, al što više tražim, to više shvaćam kakvih sve ima...i sad bih sve oblike i vrste i boje
sad mi se sviđaju i ovi visoki, al s čipkom...pa mi se sviđaju i bijeli i dvobojni.
Ali mislim da ću za početak igrat na zicera s crnom.
E da, kaj se tiče bijelih, meni se sviđaju zbog kombinacije s bijelim grudnjakom i gaćicama s čipkom, nekako izgleda nježno, lijepo...

Kaj se tiče dućana - meni se women`s secret sviđa, uvijek si tam nađem nekaj lijepo (ne sve, ali recimo uvijek ima barem jedan kompletić da mi se sviđa). Yamamay mi je dobar, iako što kažete, zbilja ima dosta šarenila, jakih boja i slično. Al takve me stvari ne privlače, više idem na neku eleganciju, nježnost, sexy, ali ne tipa tigrasto ljubičasto, jednostavno, ali privlačno.
Intimissimi mi je isto ok.

U Yamamayu sam vidla odličan body i cijena mu je 300 kn
Probala sam ga nać na netu, ali nisam našla.

evo i ovo mi se sviđa https://world.intimissimi.com/produc...5&type=product
djabeime is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2016., 16:36   #88
Kupljeno!
Kupila sam haltere iz yamamaya (one s jučerašnjeg linka).

I pao je i body iz intimissima. Nema ga na netu pa nemrem linkat. Crni je, čipkasti, ima otvorenog na leđima...meni stoji ko saliven, u milimetar liježe uz tijelo košta 240 kn
Gledala sam još jedan, isto je krasan, čak meni možda ljepši od ovog koji sam ja uzela, malo elegantniji (manje je napadna čipka nego na ovom mom), ali mi lošije stoji. I njemu zamjeram što je dekolte skroz zatvoren, bilo koja otvorenija majica ne može ić na to, mora bit nešto zatvoreno. Al mi je baš krasan isto, da imam para na bacanje, ne bih ni minute dvojila.
I da, ta dva nemaju košarice.
Isprobavala sam još dva, tri bodyja u yamamayu, crni i bijeli čipkani s košaricama i crno nježno rozi, isto s košaricama.
Svi su mi lijepi, ali sam se odlučila za onaj koji mi je najbolje stajao, koji mi je na prvu sjeo.

Kupila sam tri para čarapa, samostojeće, klasika, crne s čipkom gore. svaki par 30 kn.

Gledala sam još i grudnjak i gaće, da uzmem komplet koji bih mogla kombinirati s halterima. Našla sam u Women`s secret bordo komplet, čipka, i još su gaće s onim vezicama (halterima) koje se mogu i skidati! Gaće 60, grudnjak 70 kn. Ali mi je grudnjak bio premalen (inače nemam sise, ovo je bio neki najmanji grudnjak na svijetu, a jedini broj ). Tako da ću to ić sutra pogledat u centar jel ima tamo brojeva.
Sviđa mi se ova kombinacija s halterima koje mogu i skinut, 2 u 1
Kako vam se čini kombinacija bordo komplet i crni halteri i čarape?
Znam da ljuska nije baš za crvenu, probaj sada zanemarit to, već čisto kak vam izgleda ta kombinacija da je cijeli komplet jedne boje, a halteri i čarape crni? Strah me da ne bi izgledalo ko da nema veze jedno s drugim.
A ako ne nađem u bordo boji, gledala sam i isti taj komplet u nekoj tamnije zelenoj.

Eto, to je izvještaj. Uglavnom, totalno sam izgubila pamet za ovim, svašta bih kupila. Jedva čekam se sad sredit, obuć pa skinut :klap:
djabeime is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2016., 00:23   #89
Quote:
djabeime kaže: Pogledaj post
Haha, tek sam sad skužila kako je zvučao moj komentar, zapravo sam ciljala na nešto drugo...na to da tko će se koncentrirat na posao pored žena u izazovnim kombinacijama
a to što im je posao sve to skinuti, to mi se samo još više sviđa

sviđa mi se kombinacija boja na ovom, volim tu neku bež/puder rozu.
Ali sam ciljala na neke "manje" haltere, one niske i s čipkom. Vidjet ćeš kasnije u linku što mi je zapelo za oko.

spavaćica?

a što se tiče ona dva korzeta koja si linkala, isto glasam za drugi

bila sam u izvidnici, ali nisam još ništa kupila. Zasad je najizgledniji ovaj:

http://www.yamamay.com/eshop/product...CatID/49905/"]

taj je 150 kn.

Prošla sam women`s secret, intimissimi, yamamay...još neke al se ne sjećam.
U početku sam si zamisla nekaj kao s ovog linka, al što više tražim, to više shvaćam kakvih sve ima...i sad bih sve oblike i vrste i boje
sad mi se sviđaju i ovi visoki, al s čipkom...pa mi se sviđaju i bijeli i dvobojni.
Ali mislim da ću za početak igrat na zicera s crnom.
E da, kaj se tiče bijelih, meni se sviđaju zbog kombinacije s bijelim grudnjakom i gaćicama s čipkom, nekako izgleda nježno, lijepo...

Kaj se tiče dućana - meni se women`s secret sviđa, uvijek si tam nađem nekaj lijepo (ne sve, ali recimo uvijek ima barem jedan kompletić da mi se sviđa). Yamamay mi je dobar, iako što kažete, zbilja ima dosta šarenila, jakih boja i slično. Al takve me stvari ne privlače, više idem na neku eleganciju, nježnost, sexy, ali ne tipa tigrasto ljubičasto, jednostavno, ali privlačno.
Intimissimi mi je isto ok.

U Yamamayu sam vidla odličan body i cijena mu je 300 kn
Probala sam ga nać na netu, ali nisam našla.

evo i ovo mi se sviđa https://world.intimissimi.com/produc...5&type=product
Pozdrav!
Opet si me nasmijala totalno, s nasim nesporazumom! Ne mogu prestati smijati se. Bas je ispalo cool
Ipak, ne oblacim ti se ja bas izazovno za ici na posao. U radnoj sredini ima podjednako muskaraca i zena i svi uglavnom imaju otvorene svjetonazore. Ali se zbog prirode posla ocekuje diskretno oblacenje. Nosim kada idem na posao i samostojece carape i haltere (pogotovo jer mi pojacavaju osjecaj samopovjerenja, sto mi je posebno vazno u nekim radnim situacijama), ali tada imam suknje i haljine „sigurnosne duzine“, a kada imam suknje ili haljine izvan „sigurnosne duzine“ nosim hulahopke.
Ali kada izlazim navecer, opustenija sam, pa su i meni zanimljive reakcije muskaraca kada prekrizim noge.
Sto se tice kombinacije boja haltera u onom linku kojeg sam ti poslala, mislila sam da je druga boja bijela, ali sam vjerojatno krivo vidjela.
A sto se tice mojih upita i vasih odgovora... Uvjerile ste me da je drugi korzet u mojim linkovima bolji! Ali je sasvim upitno za sto cu se odluciti na licu mjesta. Totalno sam povodljiva.
„spavacica“... Nisam sigurna da je dobar izraz, ali hvala na preporuci.
Emanuela1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2016., 00:28   #90
Quote:
djabeime kaže: Pogledaj post
Kupljeno!
Kupila sam haltere iz yamamaya (one s jučerašnjeg linka).

I pao je i body iz intimissima. Nema ga na netu pa nemrem linkat. Crni je, čipkasti, ima otvorenog na leđima...meni stoji ko saliven, u milimetar liježe uz tijelo košta 240 kn
Gledala sam još jedan, isto je krasan, čak meni možda ljepši od ovog koji sam ja uzela, malo elegantniji (manje je napadna čipka nego na ovom mom), ali mi lošije stoji. I njemu zamjeram što je dekolte skroz zatvoren, bilo koja otvorenija majica ne može ić na to, mora bit nešto zatvoreno. Al mi je baš krasan isto, da imam para na bacanje, ne bih ni minute dvojila.
I da, ta dva nemaju košarice.
Isprobavala sam još dva, tri bodyja u yamamayu, crni i bijeli čipkani s košaricama i crno nježno rozi, isto s košaricama.
Svi su mi lijepi, ali sam se odlučila za onaj koji mi je najbolje stajao, koji mi je na prvu sjeo.

Kupila sam tri para čarapa, samostojeće, klasika, crne s čipkom gore. svaki par 30 kn.

Gledala sam još i grudnjak i gaće, da uzmem komplet koji bih mogla kombinirati s halterima. Našla sam u Women`s secret bordo komplet, čipka, i još su gaće s onim vezicama (halterima) koje se mogu i skidati! Gaće 60, grudnjak 70 kn. Ali mi je grudnjak bio premalen (inače nemam sise, ovo je bio neki najmanji grudnjak na svijetu, a jedini broj ). Tako da ću to ić sutra pogledat u centar jel ima tamo brojeva.
Sviđa mi se ova kombinacija s halterima koje mogu i skinut, 2 u 1
Kako vam se čini kombinacija bordo komplet i crni halteri i čarape?
Znam da ljuska nije baš za crvenu, probaj sada zanemarit to, već čisto kak vam izgleda ta kombinacija da je cijeli komplet jedne boje, a halteri i čarape crni? Strah me da ne bi izgledalo ko da nema veze jedno s drugim.
A ako ne nađem u bordo boji, gledala sam i isti taj komplet u nekoj tamnije zelenoj.

Eto, to je izvještaj. Uglavnom, totalno sam izgubila pamet za ovim, svašta bih kupila. Jedva čekam se sad sredit, obuć pa skinut :klap:
Cestitam na uspjesnom shoppingu! :klap: Totalno si me razveselila! Halteri su ti super, a sigurna sam i body. :klap:
Ja sam si prosloga ljeta kupila jedan Intimissimi cipkasti i znam da imaju divan izbor. Svakako je dobro sto si u cijelom tom izboru uzela onaj koji tebi osobno najbolje stoji.
Gdje si nasla samostojece za 30 kuna? Koliko den imaju? Kakve su ti kada ih nosis? Jel dobro drzi silikon?
S gacicama s halterima, kao one women'secret koje opisujes, nemam dobra iskustva, iako mi se estetski jako svidjaju, pa razumijem tvoje odusevljenje. Moj je problem da kada ih koristim s njihovim halterima, uvijek mi klize. Ali mislim da ste vec vidjele u nasem dopisivanju da sam komplicirana po tome, pa je bolje da sama isprobas. Uostalom, haltere na gacicama uvijek mozes skinuti, pa ih nositi kao normalne gacice s normalnim halterima. Cijena je odlicna, pa bi bilo blesavo to propustiti.
Sto se boje tice, ne znam, trebala bih vidjeti. Nacelno, volim kada halteri, gacice i grudnjak imaju barem jednu zajednicku boju. Recimo, da su halteri crni i bordo, pa da ih nosis s bordo gacicama i grudnjakom. Ili da su crni i zeleni, pa da ih nosis sa zelenim gacicama i grudnjakom. Tesko bih se odlucila na kombinacije kakve ti opisujes, ali sve ovisi o tome kako stvar izgleda kada ju gledas.
Jesi vec koristila haltere? Kakav ti je feeling?
Emanuela1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2016., 01:07   #91
Quote:
djabeime kaže: Pogledaj post
Kupljeno!
Kupila sam haltere iz yamamaya (one s jučerašnjeg linka).

I pao je i body iz intimissima. Nema ga na netu pa nemrem linkat. Crni je, čipkasti, ima otvorenog na leđima...meni stoji ko saliven, u milimetar liježe uz tijelo košta 240 kn
Gledala sam još jedan, isto je krasan, čak meni možda ljepši od ovog koji sam ja uzela, malo elegantniji (manje je napadna čipka nego na ovom mom), ali mi lošije stoji. I njemu zamjeram što je dekolte skroz zatvoren, bilo koja otvorenija majica ne može ić na to, mora bit nešto zatvoreno. Al mi je baš krasan isto, da imam para na bacanje, ne bih ni minute dvojila.
I da, ta dva nemaju košarice.
Isprobavala sam još dva, tri bodyja u yamamayu, crni i bijeli čipkani s košaricama i crno nježno rozi, isto s košaricama.
Svi su mi lijepi, ali sam se odlučila za onaj koji mi je najbolje stajao, koji mi je na prvu sjeo.

Kupila sam tri para čarapa, samostojeće, klasika, crne s čipkom gore. svaki par 30 kn.

Gledala sam još i grudnjak i gaće, da uzmem komplet koji bih mogla kombinirati s halterima. Našla sam u Women`s secret bordo komplet, čipka, i još su gaće s onim vezicama (halterima) koje se mogu i skidati! Gaće 60, grudnjak 70 kn. Ali mi je grudnjak bio premalen (inače nemam sise, ovo je bio neki najmanji grudnjak na svijetu, a jedini broj ). Tako da ću to ić sutra pogledat u centar jel ima tamo brojeva.
Sviđa mi se ova kombinacija s halterima koje mogu i skinut, 2 u 1
Kako vam se čini kombinacija bordo komplet i crni halteri i čarape?
Znam da ljuska nije baš za crvenu, probaj sada zanemarit to, već čisto kak vam izgleda ta kombinacija da je cijeli komplet jedne boje, a halteri i čarape crni? Strah me da ne bi izgledalo ko da nema veze jedno s drugim.
A ako ne nađem u bordo boji, gledala sam i isti taj komplet u nekoj tamnije zelenoj.

Eto, to je izvještaj. Uglavnom, totalno sam izgubila pamet za ovim, svašta bih kupila. Jedva čekam se sad sredit, obuć pa skinut :klap:
Mislim da bi ti odlicno za kombinaciju s onim halterima moglo biti ovo

http://www.hm.com/hr/product/47924?article=47924-B

Dobra mi je i varianta sa sivim

gacice 39,9 i grudnjak 99,9

Kako ti izgleda?
Emanuela1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2016., 15:46   #92
Pozdrav cure,kod mene puno posla pa ne stignem nista.

@djabeime - Bas mi je drago sto si kupila.
Sad kad te krene bit ce veselo po dzepu.
Super da si uzela bez kosarica,bas sam ti to zaboravila napisati da ukoliko si mrsavija idealno bi ti pristajalo bez kosarica.
Nije losa kombinacija bordo kompleta i crnih haltera,ja uglavnom gledam ne kombinirati vise boja (max.dvije). Ja osobno ne bi nikada tamno zelenu,radije bordo.
Ja ti uglavnom kombiniram sa bojom pudera i bijelom (ta mi se pokazala idealna kombinacija) i znam kombinirati tamno plavu i bijelu jer imam jedan tamnoplavi korzet koji ima bijele detalje.
Kod mene je to klasika,ne volim experimentirati sa bojama previse,onako idem na sigurno ali to ne mora znaciti da je idealna kombinacija,svakom po svom ukusu.

@Emanuela
Od prva dva linka koje si stavila definitivno drugi (srebrni).
Bas je elegantan,za sve situacije,djeluje mi njezno a razbuduje mastu.
Ja bi ih najradije kombinirala sa bijelim (ah,to sam ja) ali moze i crno
Da,definitivno sad gledam da od sva tri linka ja bi kupila negliže br.2.
Koristim ih i ja,naravno
Imam jedan crni,bijeli i boja pudera. Obozavam bijeli i najvise ga nosim.
Ali nekako ih sve manje nosim,ne znam zasto

S obzirom da imam posla preko glave i stalno negdje putujem pa ne stignem otici po ducanima,narucila sam si ovo:
http://www.lovebox.hr/donje-rublje/k...halterima.html
http://www.lovebox.hr/donje-rublje/b...lace-body.html
http://www.lovebox.hr/accessories/sa...aj-101791.html

Kako vam se cini?
ljuska is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2016., 22:20   #93
Quote:
ljuska kaže: Pogledaj post
Pozdrav cure,kod mene puno posla pa ne stignem nista.

@djabeime - Bas mi je drago sto si kupila.
Sad kad te krene bit ce veselo po dzepu.
Super da si uzela bez kosarica,bas sam ti to zaboravila napisati da ukoliko si mrsavija idealno bi ti pristajalo bez kosarica.
Nije losa kombinacija bordo kompleta i crnih haltera,ja uglavnom gledam ne kombinirati vise boja (max.dvije). Ja osobno ne bi nikada tamno zelenu,radije bordo.
Ja ti uglavnom kombiniram sa bojom pudera i bijelom (ta mi se pokazala idealna kombinacija) i znam kombinirati tamno plavu i bijelu jer imam jedan tamnoplavi korzet koji ima bijele detalje.
Kod mene je to klasika,ne volim experimentirati sa bojama previse,onako idem na sigurno ali to ne mora znaciti da je idealna kombinacija,svakom po svom ukusu.

@Emanuela
Od prva dva linka koje si stavila definitivno drugi (srebrni).
Bas je elegantan,za sve situacije,djeluje mi njezno a razbuduje mastu.
Ja bi ih najradije kombinirala sa bijelim (ah,to sam ja) ali moze i crno
Da,definitivno sad gledam da od sva tri linka ja bi kupila negliže br.2.
Koristim ih i ja,naravno
Imam jedan crni,bijeli i boja pudera. Obozavam bijeli i najvise ga nosim.
Ali nekako ih sve manje nosim,ne znam zasto

S obzirom da imam posla preko glave i stalno negdje putujem pa ne stignem otici po ducanima,narucila sam si ovo:
http://www.lovebox.hr/donje-rublje/k...halterima.html
http://www.lovebox.hr/donje-rublje/b...lace-body.html
http://www.lovebox.hr/accessories/sa...aj-101791.html

Kako vam se cini?
Pozdrav!
Hvala na savjetu!
Cini se da ce srerbni neglige biti target na sljedecoj setnji u Intimissimi! I, da, slazem se, i crno i bijelo mogu odlicno ici s njime. Cak, nekako sam bas i mislila da mi se nosi bijelo, inace.
Mada mi je korzet prioritet. Nepostojana kakva jesam, vjerojatno cu kupiti i jedno i drugo. Samo da uhvatim vremena, jer sam i ja prenatrpana poslom. A na online kupovinu ne mogu se odluciti. Rijec je o tome da previse uzivam djirati po ducanima i nikada se ne mogu kontrolirati, da izadjem a da nista na kupim. Odnosno, kada to i napravim, totalno sam frustrirana.
Sve u linkovima ti je super!
Nemam nista poput tog bodya. Mislim da sam karakterno nesigurnija od tebe i da se zbog toga drzim okvira lingerie mainstreama. Ali me ova tvoja kupnja potice da pocnem razmisljati izvan okvira Intimissimi granica.
I carape su ti izvan okvira u kojima kupujem i oblacim se, pa su me zato zaintrigirale. Opcenito vidim da si nam i na slikama u linkovima poslala modele s prozirnim carapama (i s onim korzetom ranije, i s ovom kombinacijom s halterima). Nosis tako prozirne i sjajne carape? I tu sam ogranicenija od tebe. Cim malo zahladi, pa sve do proljeca, nosim samo crne. Prozirne samo kada je toplije (proljece i rana jesen). Vec sam na jednom drugom topicu imala raspravu o carapama i, uglavnom, postoje zene koje imaju dosta jak otpor prema carapama boje koze, a pogotovo ako su sjajne. Ja mislim da sve ovisi o kombinaciji, s cime ih se stavlja. Kako bilo, voljela bih izaci iz mog okvira (kad je kasna jesen i zima, samo crne), pa nositi carape boje koze i u hladnije doba godine, ako to sklad s ostatkom odjece omogucava. Ti, imas neka opredjeljenja, ili ti sve ovisi o kombinaciji?
Emanuela1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2016., 23:57   #94
Quote:
Emanuela1 kaže: Pogledaj post
Pozdrav!
Hvala na savjetu!
Cini se da ce srerbni neglige biti target na sljedecoj setnji u Intimissimi! I, da, slazem se, i crno i bijelo mogu odlicno ici s njime. Cak, nekako sam bas i mislila da mi se nosi bijelo, inace.
Mada mi je korzet prioritet. Nepostojana kakva jesam, vjerojatno cu kupiti i jedno i drugo. Samo da uhvatim vremena, jer sam i ja prenatrpana poslom. A na online kupovinu ne mogu se odluciti. Rijec je o tome da previse uzivam djirati po ducanima i nikada se ne mogu kontrolirati, da izadjem a da nista na kupim. Odnosno, kada to i napravim, totalno sam frustrirana.
Sve u linkovima ti je super!
Nemam nista poput tog bodya. Mislim da sam karakterno nesigurnija od tebe i da se zbog toga drzim okvira lingerie mainstreama. Ali me ova tvoja kupnja potice da pocnem razmisljati izvan okvira Intimissimi granica.
I carape su ti izvan okvira u kojima kupujem i oblacim se, pa su me zato zaintrigirale. Opcenito vidim da si nam i na slikama u linkovima poslala modele s prozirnim carapama (i s onim korzetom ranije, i s ovom kombinacijom s halterima). Nosis tako prozirne i sjajne carape? I tu sam ogranicenija od tebe. Cim malo zahladi, pa sve do proljeca, nosim samo crne. Prozirne samo kada je toplije (proljece i rana jesen). Vec sam na jednom drugom topicu imala raspravu o carapama i, uglavnom, postoje zene koje imaju dosta jak otpor prema carapama boje koze, a pogotovo ako su sjajne. Ja mislim da sve ovisi o kombinaciji, s cime ih se stavlja. Kako bilo, voljela bih izaci iz mog okvira (kad je kasna jesen i zima, samo crne), pa nositi carape boje koze i u hladnije doba godine, ako to sklad s ostatkom odjece omogucava. Ti, imas neka opredjeljenja, ili ti sve ovisi o kombinaciji?

Ja previse i ne volim po ducanima,tip sam osobe koja ude u odredeni ducan kupi i izade.
Ako mi se ne svidi jednostavno odem drugi dan.
Zato mi se svida online kupnja: kad uhvatim vremena i volje izaberem sto mi se svidi; izbor mi je puno veci nego u ducanu a ustedjela sam si puno vremena.
Vrijeme mi je jako dragocjeno jer radim jako puno posto sam privatnik a radije ono slobodnog vremena provedem sa klincima nego trazenje po ducanima.
Za prvi put najbitnije je pogoditi velicinu,kada to uspijes sve ostao je lako.
Nekad ni ja nisam voljela iskusavati nove stvari ali nekako sa godinama valjda dodje sve na svoje pa me sada puno vise stvari privlaci. Odrasla sam u trenirkama (u ormaru imam sigurno 20ak trenirki) i najvise volim otic vikendom u ured bas u trenirki.

Carape sam ovakve (sa natpisom) sad izabrala prvi put a sto se tice ostalih kombinacija rijetko,ali zaista rijetko nosim crne (samo ako mi je odjevna kombinacija takva da mi odgovaraju). Ne volim ih jer uglavnom su mi suknje tamnije boje,odijela/sakoi su mi crni,nekoliko vecernjih haljina crne tako da kad bi stavila jos i crne carape
Preferiram prozirne i boju koze,imam nekoliko nijansi i debljina (uglavnom bez sjaja) ali takoder imam i sjajne.
Nemam neki otpor prema sjajnima,ok su mi,ali naglasavam opet ovisi o odjevnoj kombinaciji.
Kad malo bolje razmislim,ne ogranicavam se sa proljece/ljeto ili zima,kodeks poslovnog oblacenja nije neka nauka,vise pazim da su mi boje dobro poslozene,da suknje nisu prekratke,kosulje da su mi strukirane (evo tu preferiram crvenu boju...volim crvene kosulje),odijela i sako su mi uglavnom jednobojni. Ljeti kad je bas jako vruce nosim haljine/laganije materijale koje odskacu od ostatka godine.
Mislim da ces kako i sama kazes "izaci iz okvira" jedino ako to krenes i isprobavati. Osobno mi je najbitnije da se ja osjecam ugodno u onom sto sam odabrala,pripazi se malo na kombinacije boja i ostalo je sve lako.
Stoji i tvoja konstatacija kako ima veze i sa karakterom ali vjerujem da je to nesto sto se izgraduje svaki dan. Probaj
ljuska is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2016., 00:17   #95
Quote:
ljuska kaže: Pogledaj post
Ja previse i ne volim po ducanima,tip sam osobe koja ude u odredeni ducan kupi i izade.
Ako mi se ne svidi jednostavno odem drugi dan.
Zato mi se svida online kupnja: kad uhvatim vremena i volje izaberem sto mi se svidi; izbor mi je puno veci nego u ducanu a ustedjela sam si puno vremena.
Vrijeme mi je jako dragocjeno jer radim jako puno posto sam privatnik a radije ono slobodnog vremena provedem sa klincima nego trazenje po ducanima.
Za prvi put najbitnije je pogoditi velicinu,kada to uspijes sve ostao je lako.
Nekad ni ja nisam voljela iskusavati nove stvari ali nekako sa godinama valjda dodje sve na svoje pa me sada puno vise stvari privlaci. Odrasla sam u trenirkama (u ormaru imam sigurno 20ak trenirki) i najvise volim otic vikendom u ured bas u trenirki.

Carape sam ovakve (sa natpisom) sad izabrala prvi put a sto se tice ostalih kombinacija rijetko,ali zaista rijetko nosim crne (samo ako mi je odjevna kombinacija takva da mi odgovaraju). Ne volim ih jer uglavnom su mi suknje tamnije boje,odijela/sakoi su mi crni,nekoliko vecernjih haljina crne tako da kad bi stavila jos i crne carape
Preferiram prozirne i boju koze,imam nekoliko nijansi i debljina (uglavnom bez sjaja) ali takoder imam i sjajne.
Nemam neki otpor prema sjajnima,ok su mi,ali naglasavam opet ovisi o odjevnoj kombinaciji.
Kad malo bolje razmislim,ne ogranicavam se sa proljece/ljeto ili zima,kodeks poslovnog oblacenja nije neka nauka,vise pazim da su mi boje dobro poslozene,da suknje nisu prekratke,kosulje da su mi strukirane (evo tu preferiram crvenu boju...volim crvene kosulje),odijela i sako su mi uglavnom jednobojni. Ljeti kad je bas jako vruce nosim haljine/laganije materijale koje odskacu od ostatka godine.
Mislim da ces kako i sama kazes "izaci iz okvira" jedino ako to krenes i isprobavati. Osobno mi je najbitnije da se ja osjecam ugodno u onom sto sam odabrala,pripazi se malo na kombinacije boja i ostalo je sve lako.
Stoji i tvoja konstatacija kako ima veze i sa karakterom ali vjerujem da je to nesto sto se izgraduje svaki dan. Probaj
Pozdrav!
Meni ne smetaju crne carape u kombinacijama s crnom odjecom. Ne stavljam bas cesto kombinacije koje su potpuno crne. Ili je sve drugo crno a sako plavi, ili je bijela kosulja (bijele kosulje bas volim), ili crni sako i maju a svijetlu suknju, ili crni sako i crnu suknju a sivu kosulju… S crnim carapama variram, hocu li staviti one skroz guste ili manje guste (najcesce 30 den). Ponekad imam potpuno crnu kombinaciju, pa stavim crne carape 30 den. Osjecam se bas dobro u svecanim prilikama u ovakvim kombinacijama. Dignem to, onda, sminkom. Veceras sam na jednom dogadjaju vidjela i jednu zenu, u crnoj haljini i crnim skroz gustim carapama i bila mi je jako elegantna.
Volim crne guste carape stavljati i uz neke sive haljine, a one 30 den s jednom plavom haljinom.
Razlog zasto se u hladnijim razdobljima ne vidim u carapama boje koze je dobro pojasnila jedna zena u drugom topicu. Noga izgleda kao da je gola, a nekako mi nije to dobar feeling kada je hladno. Ali opcenito, volim carape boje koze i veselim se kada stignu topliji dani, raduje me stavljati ih. Imam ih i ja raznih gustoca, raznih nijansi boje, samostojece, za haltere i hulahopke.
Naravno, imas pravo, to nije nauka i u konacnici sve ovisi o tome kako se zena osjeca i s cime sve to kombinira. To je uvijek najvaznije.
Od crnih carapa, do sada sam se najvise odusevila Goldenpoint Philippe Matignon carapama. Ima ih na ovom linku, druga zena s lijeva.
http://www.goldenpoint.com/en/galler...c-collections/
Totalno su elegantne, tekstura je totalno profinjena, zato i jesu skuplje. Na zalost, cini se da ih nemaju vise. Ali imaju jos boje koze, pa s obzirom da ih volis, svakako ti preporucam.
http://shop.goldenpoint.com/gb/GB/en..._PMGLA040.aspx
Srecom, imam jos dva para tih crnih. A one boje koze cu svakako nositi u proljece. Na zalost, na slikama se bas ne vidi kako je tekstura profinjena i posebna, ali mislim da se ipak vidi da je carapa profinjena. A i veliki dio s cipkama na silikonima mi je bas lijep
Emanuela1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2016., 12:38   #96
Evo me žene malo sam imala problem s kompom pa nisam imala živaca tipkat na forum.

Quote:
Emanuela1 kaže: Pogledaj post
Ipak, ne oblacim ti se ja bas izazovno za ici na posao. U radnoj sredini ima podjednako muskaraca i zena i svi uglavnom imaju otvorene svjetonazore. Ali se zbog prirode posla ocekuje diskretno oblacenje.
Ma ne brini, nisam ni misla da se oblačiš izazovno za posao. Samo mi je sama pomisao što sve žene nose ispod zanimljiva

Quote:
Sto se tice kombinacije boja haltera u onom linku kojeg sam ti poslala, mislila sam da je druga boja bijela, ali sam vjerojatno krivo vidjela.
I je bijela, meni se učinilo roskasto na prvu pa sam se zaletila. U svakom slučaju mi je lijepa kombinacija.

Quote:
Emanuela1 kaže: Pogledaj post
Gdje si nasla samostojece za 30 kuna? Koliko den imaju? Kakve su ti kada ih nosis? Jel dobro drzi silikon?
15, 20 i 30.
Kupila sam jedne u Deichmannu, jedne u jednom kvartovskom dućanu koji prodaje čarape i donje rublje...a treće....e ubi me, nemrem se sjetit di sam kupila treće. Možda isto u tom dućanu?
Uglavnom, nisam još nijedne nosila pa ti ne mogu reći koliko su dobre. Za ove iz Deichamanna vjerujem da spadaju pod ono "kolko para tolko muzike". A za ove iz dućana, rekla mi je mama da je tamo znala kupit ok povoljne stvari pa ćemo vidjet.

Quote:
S gacicama s halterima, kao one women'secret koje opisujes, nemam dobra iskustva, iako mi se estetski jako svidjaju, pa razumijem tvoje odusevljenje. Moj je problem da kada ih koristim s njihovim halterima, uvijek mi klize.
Pretpostavila sam da bi ovo mogao biti problem, ali budući da je cijena odlična i za samo obično donje rublje, a halteri se mogu i skinut, riskirala bih. Ali na kraju ih nisam uzimala, nisam više išla u dućane, a neko vrijeme ni neću. Iskombinirat ću s nečim kaj imam doma.

Quote:
Sto se boje tice, ne znam, trebala bih vidjeti. Nacelno, volim kada halteri, gacice i grudnjak imaju barem jednu zajednicku boju

Mislim da bi ti odlicno za kombinaciju s onim halterima moglo biti ovo

http://www.hm.com/hr/product/47924?article=47924-B
Slažem se, zato sam i pitala. Kombinacija sa zajedničkom bojom je zicer dobra, samo se pitam koliko bi ova nekak izgledala nespareno.
Ovo što si stavila u link super izgleda i mogu si to zamisliti u kombinaciji s halterima. Sviđa mi se ideja! Samo će moj shopping malo pričekat

Quote:
Jesi vec koristila haltere? Kakav ti je feeling?
Nisam još! Al budem.
Zasad sam nosila samo body. Bio je prije dole, nego sam ga obukla
Nosila sam ga samo jednu večer, od tuša do kreveta
Trenutno sam malo vezana za kuću pa čekam neke prigode da se sredim i izađem.

Quote:
ljuska kaže: Pogledaj post
Super da si uzela bez kosarica,bas sam ti to zaboravila napisati da ukoliko si mrsavija idealno bi ti pristajalo bez kosarica.
Prije sam uvijek strepila od stvari bez košarica ili npr. nošenja majici bez grudnjaka, jer...fali
ali sam sada shvatila da zapravo baš dobro i seksi izgleda, sad mi se sviđa tako. I ovaj body super stoji bez ikakvog grudnjaka, košarica.

Quote:
S obzirom da imam posla preko glave i stalno negdje putujem pa ne stignem otici po ducanima,narucila sam si ovo:
http://www.lovebox.hr/donje-rublje/k...halterima.html
http://www.lovebox.hr/donje-rublje/b...lace-body.html
http://www.lovebox.hr/accessories/sa...aj-101791.html
Sve mi se sviđa! Pogotovo prvi link s trodijelnim kompletom - odličan je!
Na bodyju mi se sviđa kombinacija boja i čipka. Jedino ga ja nikad ne bih uzela, jer nikako ne volim tange. Al tko zna, možda mi i to s vremenom dođe u repertoar, očito je da se mijenja s godinama
A čarape su mi skroz fora. Ja već neko vrijeme gledam ne bih li ulovila tako nešto kod nas u dućanima, ali očito to treba potražiti na netu. Posebno tražim jedne koje sam vidjela na netu - sa stražnje strane noge je linija i po njoj se neki čovječuljak penje, ko da se penje pod haljinicu
Ili recimo one gdje su nacrtane mašne (takve sam vidjela u calzedonii). Ili one gdje su nacrtane mačke na mjestu gdje ej inače vrh samostojećih čarapa. Zanimljive su mi takve stvari. Samo što sam kod nas vidjela sam te s mašnama.
djabeime is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2016., 19:23   #97
Da podignem temu... Ovako već duže vrijeme gledam i gledam i nailazim na zgodno i seksi rublje,ponajviše su mi zapeli komadi od Agent Provocatour... E sad,ja sam netko tko je oduvijek bio nazovimo to ''bapska i nosim udobno ionak to ne vidi nitko'' -osoba s obzirom da sam već duže u vezi i moj dečko je već prije znao govorit da mu je napaljivo vidjeti samostojeće čarape,haltere i tange,nekako želim začinit taj seksualan život i napravit pomak što se rublja tiče i nekih novih komada. Ne znam odakle da krenem,malo sam čitala po temi i neki shopovi su mi skupi pa ne znam gdje da gledam. Ima li npr H&M rublje sa ok kvalitetom?
Kako da se oslobodim i nosim to za samu sebe a ne samo radi dečka? Postala sam i samoj sebi dosadna a i s obzirom da mi je stil oblačenja dosadan (ne nosim štikle,suknje,haljine) onda nosim glupe gaće i ne baš pretjerano seksi grudnjake... Help me
tirkizno is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2016., 15:02   #98
Malo crni humor, ali jesi čula onu foru s neta:
"Mene i da krene neki manijak silovat, kad me skine i vidi ovo raspareno rublje bi reko: "Izvini, sestro, ali ne mogu"."

E, ja sam ta sestra Isto ko i ti, uvijek u udobnom i dosadnom. Neraspareno, uglavnom zbog para, skupo mi kupovat toliko kompleta i grudnjaka. Imam dva kompleta, ostalom je vrhunac ako recimo sparim istu boju, nijansa je već viša razina :P
Razlog tomu je defintiivno udobnost, ništa ne može konkurirati običnim pamučnim gaćama iz tezenisa. I zapravo mi to super izgleda u raznim bojama, trenutno se mogu sjetit 6 boja u mom ormaru.
Imam tri kompleta, pardon, sad sam se sjetila.

Ali....možeš vidjeti u zadnjim postovima da me počelo zanimati to ljepše rublje pa halteri pa čipka pa čarape pa body....ne, nisam se skroz promijenila i dalje sam većinom u udobnom, ali sam počela sve više škicat to seksi rublje i svakakve dodatke. A tek kad ih staviš na sebe, sam bi u tome paradirao po cijele dane
Što se tiče ovog tvog pitanja "kako da to počnem nositi zbog sebe, a ne dečka", mislim da će to doć samo po sebi s vremenom što više to budeš nosila. Jer ćeš se ti počet osjećat seksi i bit će ti to zabavno, dizat će ti samopouzdanje, osjećat ćeš se ljepše.
Iako, što ima loše u tome da to obučeš zbog njega? Meni je to baš dobro

što se tiče jeftinijih dućana s malo više početničkom razinom...ima i u H&Mu nekih zanimljivih stvari (ja konkretno imam neke bokse s čipkom od tamo, crne, bijele i sive), ali si ja generalno tamo rijetko nađem donje rublje. U potpunosti izbjegavam tange, a ponekad mi se čini da za H&M jedino taj tip gaća postoji, pogotovo u kompletima s grudnjakom.
Ja ti mogu samo ponovit ono iz prijašnjih postova - intimissimi, women`s secret, tezenis...meni su oni u top tri.

A sad update s mojim kupljenim - probala sam haltere i čarape. Nije išlo, jer nemam čarape za haltere već samostojeće. I ne mogu zakačit haltere na samostojeće, silokon i čipka su mi predebeli, nemre se to nakačit. ne znam kak drugi uspiju
Samostojeće čarape su ok debljine/boje, ne znam koliko su izdržljive jer ih nisam dugo nosila. Meni su prevelike, tj. silikon mi ne drži, preširoke su mi gore. Drži ako ih nategnem tolko kolko su mi noge duge, do najdebljeg dijela bedra. No, to pripisujem svojim mršavim nogama, ne čarapama, nekom drugom bi možda dobro držao silikon, nije mi izgledao bezvezan.
Sam kaj je problem kaj sam bacila omot i nemrem se sjetit koje su to bile
Na kraju sam haltere iskombinirala sa svojim crnim kompletom koji sam imala doma.
djabeime is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2016., 23:59   #99
haha pa onda je ružno rublje dobro za obranu ima čak i koristi šalu na stranu...
Ja većinom jedino boju grudnjaka sparujem sa gornjim dijelom odjeće odnosno boje koje nosim.. Dečko mi zna reć da su mi gaće bapske i da sam sva bapska
Ja sam mršavica pa nekako tu seksi odjeću i rublje više pripisujem curama sa oblinama nego sebi kosturu koja nemam na šta stavit tu čipku a da ne izgleda otužno.
Ni ja nisam fan tangi čak su mi sto puta ljepše one brazilke nego špaga po sredini dupeta
Ja imam samostojeće. I samo jedan par
Imam onak samo četvore tange od toga obukla samo dvoje i to po samo jedan put komplete nemam
Morat ću to počet prakticirat,možda se onda krenem i ženstvenije odjevati jer sam baš katastofična postala...
tirkizno is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2016., 14:44   #100
heeej, nije to ružno rublje....samo je veselo
moj to ni ne primjećuje, dvije sekunde nakon kaj ih skine ga pitam koje su bile boje: "kak da ja to znam, nisam gledao" njemu je to sve isto. kolko puta sam mu rekla: "daj ajde, skupo sam to platila i baš je lijepo, ne moraš odmah skin...*čuje se otkopčavanje grudnjaka*...ut"

I ja sam jako mršava, ali ne mislim da donje rublje i tako neke seksi stvari na takvom tijelu ne stoje. stoje, stoje...osim samostojećih čarapa, one ne stoje
šalim se, lijepo stoje, samo treba nać one koje su dovoljno uske.

Preporučam ti da definitivno probaš. Svidjet će ti se. Evo, nedavno sam ja kupila te haltere, čarape i body. Body mi je takva prekrasnoća, zaljubljena sam
i možeš probat za početak samo s nekim kompletom ljepšeg rublja, nešto seksi. Tezenis je za to prebazičan. Pogledaj intimissimi (tamo sam kupila body, pitaj tete u areni da ti ih pokažu, nisu svi izloženi, a divni su). Probavala sam neke i u Yamamayu. I stoje na mršavo tijelo super, ovi u yamamayu su mi čak bili za broj premali, jer su imali košarice pa su me malo stiskale. Probaj!
A za komplete škicni i women`s secret, on ima nešto seksi, a opet nježno i jednostavno.

Znam što znači udobnost i znam kako je lako uljuljat se u trenirke i sve ostalo zanemarit, ma znam i koliko je to predobro. Ali ne daj se, stvarno je šteta nekad se ne sredit i dat si na gušt.
djabeime is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:03.