Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.07.2005., 22:52   #1
Sunčane naočale

..trazim si klasicne naocale bez ikakvih draguljcica i nasercica po sebi..sad je rekla bi idealno vrijeme za kupnju, jer su snizenja..gledala sam danas u Ghetaldusu (ak se tak pise) u Gajevoj i jednoj optici u Ilici..nisam nasla nijedne vaaau, pa me zanimaju adresice optika, prednost one sa vecim popustom..i da, adrese Ghetaldusa po Zagrebu..
..zafaljujem se unaprijed..
Leona81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2005., 16:08   #2
Optika Slon.. Lokacija je u dvorištu Lovačkog roga iz Ilice.
__________________
Kad bik padne, noževi se oštre.

Put u pakao popločen je daskama za peglanje... kem
samo_svoja is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2005., 16:32   #3
optika saric, u tkalcicevoj. ne znam broj. kod liscinog ducana se skrene unutra i stepenicama ode gore. meni se jako svidjelo tamo. cijene su pristupacne.
la bitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2005., 16:37   #4
vitrum u massarykovoj... tamo i tarik kupuje svoje

ali kako uopce mislis naci neke 'vaaau' ako nemaju draguljcice i sl po sebi?
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2005., 16:38   #5
...uh, kolko odgovora
..danke vama curke..evo danas sam u kvartu u Ghetaldusu kupila. predivne Diorke..dobar model, onak su vece, a opet klasicne..ma mrak..dosle su me 509 kn..stvarno sam se iznenadila..snizenje 50%
Leona81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2005., 16:43   #6
Quote:
joujou kaže:
ali kako uopce mislis naci neke 'vaaau' ako nemaju draguljcice i sl po sebi? [/B]





...manje je vise draga

..nisam ja mogla izdrzati i cekati da se koke sjete..mislim si, dal da ubodem ove..jer bi mi ih preotela jedna teta koja ih je skicala kad sam ih isprobavala..ili da idem u grad po cijenu da se srusim, a trebaju mi hitno jerbo na put bez cvika i sa svjetlim ocima ne bi islo..
..skupit cu sad informacijice pa iduce godine kad mi ih recimo frendica opet izgubi odem po nove
Leona81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2005., 14:47   #7
Quote:
samo_svoja kaže:
Optika Slon.. Lokacija je u dvorištu Lovačkog roga iz Ilice.

odlična optika.

plus premedena su ona 2 maltezera koja "čuvaju" optiku
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2005., 20:39   #8
Quote:
tilla kaže:
odlična optika.

plus premedena su ona 2 maltezera koja "čuvaju" optiku
Volim tamo ić...kupujem i leće tamo i stvarno su kvalitetni
__________________
Kad bik padne, noževi se oštre.

Put u pakao popločen je daskama za peglanje... kem
samo_svoja is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2005., 12:42   #9
Quote:
samo_svoja kaže:
Volim tamo ić...kupujem i leće tamo i stvarno su kvalitetni
i ja volim ići pogotovo kad mi je vlasnica rekla da nisu mikli cvike za mene i dala mi cutler & gross da probam.
skoro da spavam s tim cvikama; samo što nema ih na sniženju. odu i prije nego što stignem do njih
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2006., 20:32   #10
Sunčane naočale?

Čitam danas poučne savjete Victorije Beckham, kako što bolje izgledati.
Jedan od savjeta je: nikada ne izlazite van bez sunčanih naočala, pa čak i kada je oblačno!
To me je podsjetilo da uskoro počinje sezona naočala, a moj je problem već godinama taj što ne mogu pronaći odgovarajući model za svoje okruglo debeljuškasto lice.
Stoga cure, molim savjete! Koje su naočale ove godine in i koji modeli pašu ženama okruglog lica?
__________________
Hello, is it me you're looking for?
icegirl78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2006., 23:14   #11
ja se ne obazirem baš na trendove sunčanih naočala.
to je,po meni,jedan od artikala koji mora TEBI dobro stajat.
a nemreš znat dok ne kreneš u probavanje. nije samo oblik u igri,tu je i boja okvira i stakala,veličina itd. iako mi se čini da su crne cvike pomalo out. al opet,ima ljudi kojima one savršeno stoje...

u svakom slučaju,preporučujem kupovinu nekih kvalitetnih. istina da treba "odriješit kesu" al se isplati jer je razlika vrlo vidljiva (kaj se stakala tiče) i i netko ko ima zajebane oči si stvarno ne bi smio stavljat neki šit na nos. uzmeš neke dobre i dobro ih čuvaš. bitno je samo da ti dobro stoje,moda je nebitna (osim ak imaš tolko love da si svake 2 god možeš priuštit nove).

ja imam fendijeve,bez okvira,oveće,nekakva smeđe-siva boja. ne stoje nikom ko ih je probo osim meni. al su mi savršene
ambasadorica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2006., 23:59   #12
joj teme
ja si zelim neke "avijo djir", mozda ray banke iako vidjeh i od D&G takav djir i predivne su zelim takve vec godinama ali eto... i sad si sve mislim kupit prave ili made by placa, zal mi pravih da ih ne unistim a opet bio bi red a i bolje za oci...

ono sta mene muci kod odabira je sta imam filing da mi neke stoje na raspustenu kosu a na dignutu ne i obratno ili tako neke sheme, ali zelim "avijaticarke" ma kako god mi stajale
hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2006., 00:35   #13
meni se svidjaju jedne Porche carera,avijo djir...stoje mi jedino kad ispeglam kosu,na cickuravo razrabuseno ...ne.
Samantha is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2006., 08:30   #14
dior za tvoju formu glave najbolje odgovara.
__________________
imam supu,,,i na supi rupu.
glamour is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2006., 09:05   #15
Quote:
glamour kaže:
dior za tvoju formu glave najbolje odgovara.
Tnx! Danas krećem u potragu, bacit ću pogled i na Diorove modele.

Hana bi neke avijo djir, i meni su mrak, samo ne znam kak bi mi stajale,
probat ću i njih. Ma sve ću isprobat, cijelu optiku!
__________________
Hello, is it me you're looking for?
icegirl78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2006., 09:35   #16
Quote:
icegirl78 kaže:
Tnx! Danas krećem u potragu, bacit ću pogled i na Diorove modele.

Hana bi neke avijo djir, i meni su mrak, samo ne znam kak bi mi stajale,
probat ću i njih. Ma sve ću isprobat, cijelu optiku!
Ima i među muškim modelima interesantnih, ne treba se ograničavat
crtica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2006., 10:10   #17
Quote:
crtica kaže:
Ima i među muškim modelima interesantnih, ne treba se ograničavat
istina.
probaj sve kaj ti se učini zanimljivim.

isto tak možeš si pomoć eliminacijom. ak si ziher da npr nećeš plave il crne,ne troši vrijeme na njih. il ak skužiš da ti npr male kockaste cvike ne stoje,ista stvar.

meni se sviđa kad su cvike u skladu sa bojom kose. il okviri il stakla.
ambasadorica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2006., 10:17   #18
oh da bas lijepo izgleda kad je u skladi boja kosa i cvike.

ima i u mango dobrih cvika pogledaj i tamo.
__________________
imam supu,,,i na supi rupu.
glamour is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2006., 11:17   #19
Victoria Beckham je kokoš(osim ako u dotičnom članku ne reklamira neku marku naočala za što su joj masno platili).Većinu gluposti koju pišu časopisi o štetnosti sunčeka po naše okice dobro podmazuju sponzori-proizvođači istih.Kao u časopisima tipa "VAŠE ZDRAVLJE": lijeva str.-opis bolesti ili poteškoće,desna str. reklama za preparat koji pomaže kod dotične poteškoće,i tako skoro do zadnje str.,ak kupiš dva pakiranja dobiješ i sredstvo za mršavljenje gratis!
I ja sam bila ovisna o sunč. naočalama gotovo čitav život do prije dvije godine-nije bilo šanse da ih zaboravim ponesti,jer već uz umjereno jako sunce ili odbljesak sunca na snijegu bih se bez njih vrtila ko slijepa kokoš.Uvjerila sam samu sebe u to da ne mogu funkcionirat bez njih.A to mi je sve u bulji bilo.Dok nisam malo razmislila,i skužila da nemam invalidne oči,da nisam vampir.
Ne kažem da treba buljit izravno u sunce,ali.....Sad mi ne trebaju više(olakšanje i za moj džep,jer imam dioptriju,a dioptrijske sunčane su skupe poprilično).
Ali ako su u svrhu dobrog izgleda(modnog detalja) onda je to ok,dok smo svjesni da nam nisu neophodne.
Do not be like me!
sretnodijete is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2006., 11:49   #20
Majke ti... kao da mi je netko pročitao misli jer već duže razmišljam da otvorim ovakvu temu. Ja za sada imam jedne sportske Pumice ali trebaju mi jedne cvike .. onako.. fensi

Jel zna netko di ima neki bolji izbor naočala da ne lutam gradom? Gethaldus? I gledala sam cijene.. ispod 1200kn se teško prolazi.
__________________
Its amazing what goes into making something efortless
Naya is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:06.