Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.03.2006., 12:18   #21
Imaš Opto centar u Vlaškoj, preko puta Vončinine (ona ulica koja vodi prema Šalati). Ne znam kakav izbor imaju u zadnje vrijeme, zadnji put sam bila u 9.mj na pregledu za leće.
A ima i ona velika optika u King Crossu.
Što se tiče cijena mislim da se do 1.000 kn daju naći solidne.
Pričala sam s jednom curom čija je frendica radila u optici, ona je neke od
1.000 i nešto kn dobila po nabavnoj cijeni, za 500 kn
Šteta što moje frendice ne rade na takvim mjestima
__________________
Hello, is it me you're looking for?
icegirl78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2006., 12:43   #22
Quote:
ambasadorica kaže:
iako mi se čini da su crne cvike pomalo out. al opet,ima ljudi kojima one savršeno stoje...

crne cvike nikada nisu bile out pa ni sada, naprotiv baš su u trendu i to što veće/glomaznije/šire/okruglije ... kako kome koji oblik uz lice paše
emili is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2006., 13:20   #23
Quote:
sretnodijete kaže:
I ja sam bila ovisna o sunč. naočalama gotovo čitav život do prije dvije godine-nije bilo šanse da ih zaboravim ponesti,jer već uz umjereno jako sunce ili odbljesak sunca na snijegu bih se bez njih vrtila ko slijepa kokoš.Uvjerila sam samu sebe u to da ne mogu funkcionirat bez njih.A to mi je sve u bulji bilo.Dok nisam malo razmislila,i skužila da nemam invalidne oči,da nisam vampir.
Ne kažem da treba buljit izravno u sunce,ali.....Sad mi ne trebaju više(olakšanje i za moj džep,jer imam dioptriju,a dioptrijske sunčane su skupe poprilično).
Ali ako su u svrhu dobrog izgleda(modnog detalja) onda je to ok,dok smo svjesni da nam nisu neophodne.
Do not be like me!

kako ti krivo govoriš....

sunce, odnosno sunčane zrake ima jako ultraljubičasto zračenje i ako se duže boravi vani potrebno je zaštititi oči i kožu od UVZ-a
šteta na očima od UVZ-a je kumulativna, a koža oko očiju i na licu izložena suncu brže stari. Duga izloženost očiju suncu može rezultirati bolestima pojave sive mrene, degeneracija očne pjege pa razne bolesti rožnice ...
Danas je zaštita očiju neophodna pa čak i zaštita očiju djece bilo šeširičima bilo sunčanim naočalama ....
emili is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2006., 14:56   #24
Quote:
Naya kaže:
Jel zna netko di ima neki bolji izbor naočala da ne lutam gradom? Gethaldus? I gledala sam cijene.. ispod 1200kn se teško prolazi.
jako dobar izbor ima optika slon u lovačkom.
ali cijene
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2006., 15:23   #25
Quote:
Stoga cure, molim savjete! Koje su naočale ove godine in i koji modeli pašu ženama okruglog lica?
u modi su ti XXL naocale ala Jackie K.,prema tome ti imas idealno lice za takve modele,na uskim facama izgledaju smijesno
ja sam svoje kupila nedavno,Gucci,crne i sa velikim okvirima

sto se tice gospode Beckham i njenog savjeta,ne znam meni su smjesni ljudi koji furaju suncane naocale kad je oblacno ili naprimjer u disko
croft is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2006., 19:56   #26
Quote:
Naya kaže:
I gledala sam cijene.. ispod 1200kn se teško prolazi.
istina. može ti se posrećit pa da uhvatiš nešto da je jeftinije,al uglavnom se pljune solidna lova.
moje su koštale 1600kn (fendi,avijatičarske)
ambasadorica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2006., 21:17   #27
da kupujem izabrala bi ove

http://img146.imageshack.us/img146/1858/00430f9lo.jpg
Samantha is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2006., 22:08   #28
uh Sam ogromne su, ali bas ogromne, ja bi se "utopila" u takvima ali ovoj na slici dobro stoje
hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2006., 23:55   #29
Quote:
Samantha kaže:

Bogati ovo je ok za modnu pistu ali za svaki dan su mi prevelike. Ja bi s njima izgledala ko muha
__________________
Its amazing what goes into making something efortless
Naya is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2006., 02:14   #30
Quote:
Samantha kaže:

Obozavam XXL naocale al ove su mi ipak previse velike..
Arianne is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2006., 11:34   #31
Quote:
hana kaže:
joj teme
.....neke stoje na raspustenu kosu a na dignutu ne i obratno ili tako neke sheme.....

ovako je i kod mene slucaj, zato si imam dvoje savrsenih cvika , jedne za spustenu kosu od D&G tipa avijaticar, a druge za skupljenu i razno razne varijacije friza od Versace-ja koje su malo manje avijaticar stajl.
 
Odgovori s citatom
Old 09.03.2006., 11:44   #32
ja kosu držim špangama
Lapulapu is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2006., 12:07   #33
Quote:
icegirl78 kaže:
Čitam danas poučne savjete Victorije Beckham, kako što bolje izgledati.
Jedan od savjeta je: nikada ne izlazite van bez sunčanih naočala, pa čak i kada je oblačno!
Samo fufice i glupače nose naočale kad nema sunca,a da ne govorimo o biljkama koje ih furaju u zatvorenom prostoru (u kinu ) ............
ZUJAN_BJ is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2006., 15:20   #34
Hmm da. Jos jedna u nizu u potrazi za savrsenima. Iman sitnu glavu i lice tako da su mi sve koje proban velike.Ili siroke.
Lani san kupila neke fake za 70kn crne velike bile su dobre al kad se nasmijes se dizu (kako se micu obrazi tako i one ) sta mi je smetalo i glupo izgledalo.hahaha a one do po cela skoce.
Sad ocu isto velike,sa tamnin staklima (crna,siva,maslinasta) ali ono (metalizirana ) ka ogledala,da sjaje. Klasican model al sa malo trendy necega. A ne stoje mi nijedne,nijedne jedino neke ruzne koje mi se ne svidaju. Bile su u lanjskoj kolekciji Valentinove maslinaste s jednin redon cirkona. Bile su . Zapravo je pravi razlog sta kad je sunce onako se skupi celo-skiljin i onda iman tu MUSU (tako je ja zoven) i vec iman tzv mimicke bore.
Znan jednu zensku koja ima te ogromne cvike od Armania,lipo joj stoje-lipsa je s njima nego bez njih al izgledaju malo ko maska.Ili za slipe. Al su samo u sluzbi sminke-nosi ih dok smo na kavi u hladu negdi npr. ili seta po skoli s njima.
Bootylicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2006., 21:56   #35
Quote:
enigma kaže:
ovako je i kod mene slucaj, zato si imam dvoje savrsenih cvika , jedne za spustenu kosu od D&G tipa avijaticar, a druge za skupljenu i razno razne varijacije friza od Versace-ja koje su malo manje avijaticar stajl.
ako su te D&G ko one koje sam vidila (ima frendica) onda si velika sretnica jer su preeedivnneeee i sta je najbolje nigdje ne pise to D&G osim s nutarnje strane
hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2006., 23:40   #36
lani sam kupila velike crne Armani,s velikim okvirima.
preskup sport je to.

Ali mi je dragi u Italiji našao prekrasne Gucci, metalni okvir, avijatičarke i donio ih za poklon. (još ne vjerujem da je ubrao što mi se sviđa, mada sam naglas komentirala kad sam gledala reviju Gucci na FTV- eto, nije loše ni zujat u vjetar ponekad).

Nisam planirala mijenjati ni onaj Armani, nosila bi ga sto godina, a sad pogotovo nemam namjeru. Ove su predivne.
Majda is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2006., 10:15   #37
Quote:
hana kaže:
ako su te D&G ko one koje sam vidila (ima frendica) onda si velika sretnica jer su preeedivnneeee i sta je najbolje nigdje ne pise to D&G osim s nutarnje strane

meni se cini da su to te na koje mislis, uglavnom kod oboje mojih cvika natpis je samo unutra, ne volim ta velika razvikana imena dizajnera preko cilih cvika. kao neka svatko zna da ja nosim D&G, i koliko sam platila
 
Odgovori s citatom
Old 10.03.2006., 12:04   #38
prošlo ljeto sam si kupila crne od Chanela, nisu avijatičarski stil al nisu tako ni male, ove god brijem da ću kupit one veeelike od Armania, skroz su mi fora
teichy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2006., 13:23   #39
Quote:
enigma kaže:
meni se cini da su to te na koje mislis, uglavnom kod oboje mojih cvika natpis je samo unutra, ne volim ta velika razvikana imena dizajnera preko cilih cvika. kao neka svatko zna da ja nosim D&G, i koliko sam platila
ah
koliko si ih platila ako smijem pitat? te D&G avijo look

(btw na official situe od D&G nema tih avijo koje frendica ima pa nemram sliku stavit)
hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2006., 20:25   #40
najbolje i najveći izbor avio look modela ima - predvidljivo, ali istinito ray ban
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:24.