Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.03.2006., 22:17   #41
nego jel ima neko osnovno nacelo kakve naocale pasu kakvom obliku lica? znam da je sve individualno i da je najbolje isprobavat ali ono nesto okvirno?
hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2006., 00:51   #42
Quote:
hana kaže:
nego jel ima neko osnovno nacelo kakve naocale pasu kakvom obliku lica? znam da je sve individualno i da je najbolje isprobavat ali ono nesto okvirno?
dosta ovisi i o frizuri (kratka il duga kosa).
jedino kaj ja mogu zaključit je da uz kockasto lice ne idu kockaste cvike,uz malo lice nne idu prevelike,a uz duguljasto premale...valjda
ambasadorica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2006., 14:54   #43
hmm a ja npr imam kosu do brade i siske, smedju i smedja oka, jako svijetlu put i lice nesto izmedu ovalnog i duguljastog ... i ca onda samnom?!
hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2006., 15:26   #44
sunčane naočale OBOŽAVAM. i super mi dođu kad sam umorna i mogu se sakrit iza njih. za sad imam armanieve crne, diorove velike bijele, avio blumarine s dijamantićima i velike d&g smeđe. a namjeravam kupit velike guccieve crne s metalnim slovom G sa strane.
naočale su mi MUST HAVE.
ne vjerujem baš u "naočale=oblik lica pravila". mislim da bi trebalo sve isprobati jer je to vrlo individualno. kao što je već netko natipkao... neke naočale super stoje s spuštenom a neke s dignutom kosom npr.
narcotic is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2006., 16:27   #45
Zamisli da proizvode iste modele u razlicitin velicinama (ka i robu)-imas velike naocale za malu i veliku glavu
Bootylicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2006., 19:38   #46
Pa neke i postoje u više veličina


Užasne su mi ove ogromne. Al ne bih imala ništa protiv dobrih, starih, klasičnih, crnih Ray ban Wayfarer.
Lapulapu is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2006., 20:38   #47
Quote:
hana kaže:
ah
koliko si ih platila ako smijem pitat? te D&G avijo look

(btw na official situe od D&G nema tih avijo koje frendica ima pa nemram sliku stavit)
£107 na Heathrow aerodromu, cijena prava sitnica
 
Odgovori s citatom
Old 12.03.2006., 13:51   #48
A cemu nas ostalome poucava nasa Viki?
Bootylicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2006., 20:43   #49
Quote:
Bootylicious kaže:
A cemu nas ostalome poucava nasa Viki?
Joj, nemam pojma, zaboravila sam.
Upala mi je u oči samo ta njena opsjednutost naočalama (pogotovo Vogue), a sada čak pokreće i vlastitu liniju (nije ni čudo koliko love troši na njih)
Mislim da bi ustvari nju netko trebao savjetovati
"kako mužića prisiliti na vjernost"
__________________
Hello, is it me you're looking for?
icegirl78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2006., 22:54   #50
Ej cure!

Nemojte me krivo shvatit, vecina vas govori o tim avio cvikama, pa avio, avio, avio, avio... al koliko sam ja vidila, te naocale rijetko kome tako dobro stoje. Mozda vi spadate pod te rijetke.
Indigo_st is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2006., 00:26   #51
Da, stvarno svi govorite o tom avio stilu. I meni se full svidaju. Ja bi Ray Banice, ali mi je 2500kn nekak puno dat.

Ali, ako ih kupim, mislite da ce biti in i slijedece godine? Ak puno platim, bar da ih isplatim

Inace, jedan frend ih ima, kupio ih je prije sto godina i platio 100 maraka u nekom djuticu. Nudila sam mu 1000kn, ali mi ih nece dat. A njemu uopce nisu toliko napete....

Hocu reci, kako su prije te stvari bile povoljne...
MangoAnanas is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2006., 17:43   #52
Quote:
MangoAnanas kaže:
Ali, ako ih kupim, mislite da ce biti in i slijedece godine? Ak puno platim, bar da ih isplatim


mene to uopce ne zanima. meni su ljepe, nekako alternativne i nosila bi ih zato a ne zato sta su in. btw dok nisam ovdje procitala koliko cura ih zeli ili ima nisam ni znala da su in nego sam mislila (ocito pogresno??) da su in one veeelike, velike. inace osim avio cvika zelim posjedovat i one tipo velike pa na kockasto sa okvirom u nekoj boji ali mi ocajno stoje pa ih ipak necu nosit nikad
hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2006., 17:57   #53
Avio stil je uvijek in. Rekla sam u proslom postu da ih frend ima, da ih je davno kupio. Nikad se nisu ni prestale nositi, samo su se manje nosile, a sad su opet hit.
MangoAnanas is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2006., 18:05   #54
Quote:
MangoAnanas kaže:
Avio stil je uvijek in. Rekla sam u proslom postu da ih frend ima, da ih je davno kupio. Nikad se nisu ni prestale nositi, samo su se manje nosile, a sad su opet hit.
pa sta te onda brine???
hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2006., 00:25   #55
Zapravo, nista!
MangoAnanas is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2006., 07:43   #56
Quote:
Samantha kaže:



dobre!
ssara24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2006., 16:37   #57
danas bas namjeravam otici do grada pogledati dzozle, ali ne dam za njih vise od 1500 kn.

brijem da cu to ghetaldusa, oni nekak imaju najveci izbor. javim kak je proslo.
meg is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2006., 21:41   #58
Mudra neka teta ta Victoria
Meni su predivne Vogue sunčane naočale, nosi ih Gisele na nekoj reklami, crne, velike, sa mat cirkonima.
__________________
Damn right I'm good in bed. I can sleep for days.
shoegirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2006., 22:17   #59
uh te su super,nisu ni skupe,110 eura u italiji.
Samantha is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2006., 11:52   #60
kupila jučer kopiju ovih http://www.sunglassesportal.com/deta...73&rangeid=168 za 50 kn
nekako mi je žao dat 1000 i više za original, koji ću poznavajući sebe, izgubiti, potrgati i sl...
__________________
Ako ne znaš što ti je cilj, ni jedan put nije pravi.
shirl is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:36.