Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.03.2006., 13:07   #61
Quote:
shirl kaže:
kupila jučer kopiju ovih http://www.sunglassesportal.com/deta...73&rangeid=168 za 50 kn
nekako mi je žao dat 1000 i više za original, koji ću poznavajući sebe, izgubiti, potrgati i sl...
Samo se pazi tih kopija, frend od tih jeftinih stakala dobio dioptriju -2
Prije je imao sasvim normalan vid, i doktor mu je bukvalno rekao da je to radi jeftine plastike na suncanim naocalama
__________________
Cartman: "It's a man's obligation to stick his boneration in a women's separation; this sort of penetration will increase the population of the younger generation"
svadjalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2006., 22:38   #62
Ja prije tjedan dana napoko dočekala naručene dioptrijske sunčane. Birala sam ih jedno sat i pol - cure u radnji su bile super, nisu dale odabrat dok nisam isprobala sve i napokon sjele ko med jedne DK tamno smeđe sa svjetlijim gornjim rubom - baš neki simpa dizajn ( i simpa cijena - sve skupa skoro 2000 kuna - al pošto sam uzela i obične dioptrijske isto oko 1.500, dali su mi na bezbroj čekova plus popust 15%) i ja sva hepi šetam gradom, vozim auto sve kontra suncu em mi ne smeta sunce, em vidim ko sokol... i vratim se na posao i onak važno uletim s cvikama u kancelariju...kad ono kolegica pogleda i mrtva ladna odrapi - "Pa to si kupila. Lipo su te zajebali...grozno. Prevelike su ti...gdje si gledala.."



Ja ono pala s nogu...pogledam se u ogledalo - meni se čini sve 5. Prošlo dvoje troje kolega kasnije po rivi - "...vidi lipe li su ti cvike.." pa mi se srce vratilo na mjesto.

krava ljubomorna
xena is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2006., 23:17   #63
Quote:
xena kaže:
Ja prije tjedan dana napoko dočekala naručene dioptrijske sunčane. Birala sam ih jedno sat i pol - cure u radnji su bile super, nisu dale odabrat dok nisam isprobala sve i napokon sjele ko med jedne DK tamno smeđe sa svjetlijim gornjim rubom - baš neki simpa dizajn ( i simpa cijena - sve skupa skoro 2000 kuna - al pošto sam uzela i obične dioptrijske isto oko 1.500, dali su mi na bezbroj čekova plus popust 15%) i ja sva hepi šetam gradom, vozim auto sve kontra suncu em mi ne smeta sunce, em vidim ko sokol... i vratim se na posao i onak važno uletim s cvikama u kancelariju...kad ono kolegica pogleda i mrtva ladna odrapi - "Pa to si kupila. Lipo su te zajebali...grozno. Prevelike su ti...gdje si gledala.."



Ja ono pala s nogu...pogledam se u ogledalo - meni se čini sve 5. Prošlo dvoje troje kolega kasnije po rivi - "...vidi lipe li su ti cvike.." pa mi se srce vratilo na mjesto.

krava ljubomorna
kaj te briga za tu ljubomornu kokoš.
bitno da se tebi sviđaju.
ambasadorica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2006., 23:39   #64
e a vidi šta su dobre uspjela sam ih pronaći po broju a okviru => http://www.ej-sunglasses.com/donnakaran/INV/dk1007.html

ali dolje na dnu onaj smeđi model 3065/13
xena is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2006., 10:08   #65
Jel može jedno pitanje,zašto se cure pale ne te velike naočale?
Jel se to kopira ekipa sa bauštele?
Navodno sam čuo da ih obožavaju na baušteli,jel kažu,dobre su za varenje........
ZUJAN_BJ is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2006., 13:57   #66
Quote:
ZUJAN_BJ kaže:
Jel može jedno pitanje,zašto se cure pale ne te velike naočale?
Jel se to kopira ekipa sa bauštele?
Navodno sam čuo da ih obožavaju na baušteli,jel kažu,dobre su za varenje........
Dobro si cuo, majstore! Nema greske.
 
Odgovori s citatom
Old 29.03.2006., 21:22   #67
bila neki dan u optici -50 imaju mega izbor i okej cijene, imaju i demodiranih po jeftinijim cijenama za seljače poput mene koje mogu nositi modele iz 1999. nisam imala vremena, pa nisam nešto previše zagledala, ali sljedeći tjedan ću svakako tamo skočiti!

meg, si kupila?
__________________
On je nesretan – bit ću malo grub – ako ne dobije bombon od svakoga za čijim stolom recitira. - Slobodan Šnajder o građaninu R.Š.
kokakoka is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2006., 00:16   #68
koka, pa ti opako kasnis...


kupih vec odavno. i naravno, odmah sam uredno prijavila kupovinu.


https://www.forum.hr/showthread.php?t=22201&page=225
meg is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2006., 01:10   #69
Quote:
meg kaže:
koka, pa ti opako kasnis...


kupih vec odavno. i naravno, odmah sam uredno prijavila kupovinu.


https://www.forum.hr/showthread.php?t=22201&page=225
... i tange... ne razgovaram više s tobom
__________________
On je nesretan – bit ću malo grub – ako ne dobije bombon od svakoga za čijim stolom recitira. - Slobodan Šnajder o građaninu R.Š.
kokakoka is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2006., 01:19   #70
Kupila u funky rozom fishu neke ocale po 100 kn. Zadovoljna.
aktovka is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2006., 01:26   #71
Quote:
aktovka kaže:
Kupila u funky rozom fishu neke ocale po 100 kn. Zadovoljna.
vrati ih! nemoj nositi plastiku i sranja! kvariš oči

p.s. ne znam što mi je danas
__________________
On je nesretan – bit ću malo grub – ako ne dobije bombon od svakoga za čijim stolom recitira. - Slobodan Šnajder o građaninu R.Š.
kokakoka is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2006., 01:37   #72
Quote:
kokakoka kaže:
vrati ih! nemoj nositi plastiku i sranja! kvariš oči

p.s. ne znam što mi je danas
Ali...ali ja napredujem. Inace sam imala one za 70 kn s placa, a ove godine sam kupila za 100 kn i sigurna sam da manje kavre oci nego one za 70.


aktovka is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2006., 01:41   #73
Zapravo sam htjela reci, "ali ja oduvijek nosim ta plac sranja od ocala a vid mi je i dalje super", ali sam se sjetila da mi vid nije super. Pa onda ništa.
aktovka is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2006., 01:43   #74
Quote:
aktovka kaže:
Ali...ali ja napredujem. Inace sam imala one za 70 kn s placa, a ove godine sam kupila za 100 kn i sigurna sam da manje kavre oci nego one za 70.
ajd, dok možeš plakat' dobro je

al obećaj mi - iduće godine kupuješ one za 130 kuna!
__________________
On je nesretan – bit ću malo grub – ako ne dobije bombon od svakoga za čijim stolom recitira. - Slobodan Šnajder o građaninu R.Š.
kokakoka is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2006., 01:52   #75
Quote:
kokakoka kaže:
ajd, dok možeš plakat' dobro je

al obećaj mi - iduće godine kupuješ one za 130 kuna!


Tako mi onog najmilijeg, kupujem !
aktovka is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2006., 22:21   #76
Kupila nedavno ove sa sivkasto-zelenim staklima Poklon samoj sebi nakon dva tjedna nekonzumiranja duhana..nakon par dana opet sam propušila
http://sunglasses.go-optic.com/enlar...cat=SUNGLASSES
Sila necista is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2006., 23:38   #77
Quote:
kokakoka kaže:
... i tange... ne razgovaram više s tobom

da jebote, i to nisi vidjela. ne znam zakaj uopce prijavljujem kupovinu ako to tu nitko ne prati?
meg is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2006., 19:09   #78
ja nikako ne mogu nać naočale koje mi odgovaraju imam usko lice i malu glavu tako da su mi sve ili prevelike ili preširoke
mandi is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2006., 21:43   #79
Mene muči slijedeće: kako da znam jesu naočale, tj stakla, tj plastika prave, da mi neće pokvarit vid?
Naime kupila sam jede u Eviti Peroni. 100 kn, al su dobre, crne, siva stakla, manje, baš kakve volim. To je stara kolekcija, ove ovogodišnje su 6,7x skuplje. I na svima je ista naljka, 100% uv zaštita, bla, bla.
Jednom sam se okuražila pa ušla u Optiku i pitala, i žena mi je od oka rekla da sigurno imaju uv zaštitu (po boji stakla valjda), ali za nekavu propusnost zaboravila sam čega, da im se pokvario aparat pa da ne može izmjeriti.
Nisam poslije više nigdje ušla pitati. Al me muči.
Deanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2006., 23:27   #80
ja mislim da ti "placa" naocale nemogu imat prava stakla, dakle kupnja u optici je jedina solucija ak oces stvarno zastitu.

ontopic: moje
hana is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:41.