Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.04.2007., 23:47   #81
sunčane naočale-usko lice

imam gadnih problema pri traženju cvika - sve su mi velike. jel ima još netko s ovakvim problemom, da mi udijeli kakav savjet gdje ih tražiti?
ljenjivac is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2007., 23:49   #82
same here...ali nemam savjet jer sam dosad probala sve moguće okvire i NI JEDAN mi ne stoji...sa svima izgledam kao bumbar
raverica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2007., 23:54   #83

ja sam ih danas probala najmanje 40 puta. katastrofa!
...da ni jedne nisu kak treba...
doduše, ne strše jako, al svejedno strše.
ljenjivac is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2007., 23:56   #84
znam, meni ni jedne isto da baš onak sjednu na facu i da to bude to.. uvijek izgledam nakaradno.. tješi me što nisam jedina
raverica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2007., 00:42   #85
same here, ali još nisam našla niti jedne a da nisam požalila.. kupim jer moram pa mi se doma ne sviđaju.. kad dođu na plac zaletit ću se jer tam ima milijun modela, pa ak treba isprobavat ću satima... mora se neš naći.. sve su mi široke još imam manje lice pa sve izgledaju ogromno na meni
girly-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2007., 00:49   #86
e tak sam se i ja mucila do prosle godine dok mi nisu u jednoj optici suzili naocale koje sam kupila
Katrin is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2007., 02:36   #87
a zamislite kad si kupite naocale za vid,i pljunete dobru paru za njih,i one su prekrasne...ali ne na meni!!!!!!!!!!!!!!
uzas!jako se mucim bez naocala,ali mi je takav bad da ih nosim,ogromne su.nadala sam se da mi se dioptrija promijenila,pa sam isla kod okuliste,bar bih imala razlog kupiti nove,ali nista..i tako ja,hodam svijetom polucorava,s prelijepim naocalama u torbi....
ali me utjesilo sto sam isla isprobavati,odlucna da cu kupiti nove,bez obzira sto je dioptrija nepromijenjena,medutim, nema tih naocala koje ce meni biti uz glavu!nema!smrc.
__________________
Svi bi se vratili prirodi, ali nitko ne bi išao pjesice.
pikola is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2007., 02:38   #88
Quote:
katrin kaže: Pogledaj post
e tak sam se i ja mucila do prosle godine dok mi nisu u jednoj optici suzili naocale koje sam kupila
a kak su to napravili?postoji nada za mene...
__________________
Svi bi se vratili prirodi, ali nitko ne bi išao pjesice.
pikola is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2007., 05:54   #89
he he ja se bas pohvalila na offtopicu kako su se neke DG naocale misteriozno pojavile u autu mog tate koji sam posudila na prepad! sad, ja gledam i zovem tatu i pitam : cale cije su to cvike? jadnik se zbudi pa kaze: a neznam, ma to sam naso, nemoj dirat... pitam ga opet pred mamom i kaze on: ma nemam poima to je bilo na podu pa sam ja digo...
ja kezem pa mogu si ih onda uzet...gleda on mene, gleda mama njega..i kaze pa da..kak ne...uzmi..

he he tako da sam dobila djabe naocale... a ko za vraga upravo takve htjela sutra kupit...

vekmar is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2007., 10:57   #90
Quote:
pikola kaže: Pogledaj post
a kak su to napravili?postoji nada za mene...
imaju neki strojcek kojim valjda zagriju krilca (jel se to tak zove? ) pa ih saviju da ti pasu uz glavu.
Katrin is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2007., 11:04   #91
I ja imam usku facu, a volim veeeeelike ocale.
Kupila sam u Opto centru u Vlaskoj Vogue koje mi stvarno dobro stoje, bas sjedaju na nos i usi, skroz uz lice.
Ali tamo je teta opticarka odmah znala sto mi ponuditi, cim me je ugledala.
I istih naocala je bilo u vise velicina.
Baloo is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2007., 11:21   #92
Quote:
vekmar kaže: Pogledaj post
he he ja se bas pohvalila na offtopicu kako su se neke DG naocale misteriozno pojavile u autu mog tate koji sam posudila na prepad! sad, ja gledam i zovem tatu i pitam : cale cije su to cvike? jadnik se zbudi pa kaze: a neznam, ma to sam naso, nemoj dirat... pitam ga opet pred mamom i kaze on: ma nemam poima to je bilo na podu pa sam ja digo...
ja kezem pa mogu si ih onda uzet...gleda on mene, gleda mama njega..i kaze pa da..kak ne...uzmi..

he he tako da sam dobila djabe naocale... a ko za vraga upravo takve htjela sutra kupit...

kaj cale ima neku koku sastrane?
joanie1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2007., 11:23   #93
Quote:
joanie1 kaže: Pogledaj post
kaj cale ima neku koku sastrane?
ako i ima onda je naso neku koja ima jebeno dobar ukus za cvike... a nije ni moj tatko za bacit
ako je on sretan i ja sam
vekmar is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2007., 14:46   #94
Meni se bas svidjaju malo vece naocale.. Bas razmisljam da si idem neke bumbar-like kupiti.
Okata is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2007., 15:40   #95
Quote:
vekmar kaže: Pogledaj post
ako i ima onda je naso neku koja ima jebeno dobar ukus za cvike... a nije ni moj tatko za bacit
ako je on sretan i ja sam
carice! kako hladno i trezveno reagiraš
__________________
gledaj moju malu kako ide niz ulicu
primjecujes li boju na njenom obrazu
danas je prvi dan u proljecu i ona uziva kao da je posljednji
lilu! is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2007., 16:16   #96
Ja isto imam usko lice, i nikako si nisam mogla naci neke koje mi normalno stoje, a ok izgledaju, do nedavno kad sam slucajno u optici probala Ray Ban naocale, i ostala odusevljena, nisam ni trazila, nego bez veze probala...evo slike



Nisu nes sad posebne, ali dobro stoje, inace, Ray Ban ma razlicite velicine naocala, znaci i za nas s malim licima se uvijek nesto nadje.
Gaga0001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2007., 19:09   #97
dobro, jel vi tu sad govorite o velikim okvirima ili o sirini naocala kao takvih?
Katrin is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2007., 21:31   #98
Quote:
OkatoZlo kaže: Pogledaj post
Meni se bas svidjaju malo vece naocale.. Bas razmisljam da si idem neke bumbar-like kupiti.
ja sam danas kupila gucci. velike lijepe crne. inače su mi sunčane naočale slaba točka. jako. vidjela sam još 2,3 za koje sad štedim. a doma već imam nekoliko.
__________________
the quick brown fox jumps over the lazy dog...
Aubrey is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2007., 21:52   #99
ja imam uzasno usko i malo lice, cijela glavica mi je jako mala.
prosle godine sam nekoliko mjeseci trazila naocale da bi na kraju nasle neke koje mi ok stoje( nist posebno). i neki dan se ja i decko prepucavamo kome gore stoje naocale i isprobavamo mi malo cvike u gethaldusu i izademo van i kaze on meni: ja sam mislil da meni gadno stoje, al tebi...!
Anaaaaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2007., 02:14   #100
znači ima nade za mene!!!! juuuupi!!!

Quote:
Anaaaaaa kaže: Pogledaj post
...isprobavamo mi malo cvike u gethaldusu...
kad smo kod getaldusa - i danas sam bila tamo i nisam mogla vjerovati - tamo su tako neljubazni da sam im skoro dobrano odbrusila.
dođem i pitam jel imaju kakve naočale za moje usko lice, kadli: "Evo imate tu izloženo pa pogledajte što vam odgovara." (od njih 200 komada! ili kolko već) umjesto da mi predloži par modela.
odem do druge onda mi ženskica veli "Teško da ćete naći za sebe." ma da, nemoj srat! to znam i sama! zanima me dal mi imaš kaj za ponuditi!
jučer je bila slična priča.
joj, kak su me naživcirali...

Quote:
katrin kaže:
dobro, jel vi tu sad govorite o velikim okvirima ili o sirini naocala kao takvih?
o širini.
btw. gdje su ti to suzili naočale?!

Quote:
Gaga0001 kaže:
...slucajno u optici probala Ray Ban...
ajme Gaga, baš su lijepe!
daj reci gdje si ih kupila??????????
meni je još extra problem, jer mi se ne svidi svaki model koji mi kolko-tolko stoji, al ove cvike su za svaku pohvalu!

Quote:
Baloo kaže:
...Kupila sam u Opto centru u Vlaskoj Vogue...
hvala na savjetu, obavezno ću svratiti i do tamo (ak već nisam, a da ni ne znam). daj please reci gdje je to otprilike (Vlaška je velika :-)
ljenjivac is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:26.