Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.06.2007., 01:31   #21
Quote:
kem kaže: Pogledaj post
somethingsomething
u minutu kemik
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2007., 01:32   #22
i opet

ma ne mislim to. znam da ju uvoze sa plantaza iz kine
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2007., 01:32   #23
Quote:
darin kaže: Pogledaj post
u minutu kemik

ja NISAM kemik. samo kem.
__________________
veslam u prazno
kem is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2007., 01:37   #24
Quote:
kem kaže: Pogledaj post

ja NISAM kemik. samo kem.


oprosti mi molim te bas zujim po zdravlju pa sam automatski napisalia kemik. naravno da znam da si ti kem



btw si vidla vremena postova? ko urica
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2007., 01:40   #25
Quote:
darin kaže: Pogledaj post


oprosti mi molim te bas zujim po zdravlju pa sam automatski napisalia kemik. naravno da znam da si ti kem



btw si vidla vremena postova? ko urica



i oprosteno ti je. jednom su nju zamijenili za mene, pa sam objasnjavala razliku. sad smo 1-1.
__________________
veslam u prazno
kem is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2007., 19:45   #26
Question Prekrajanje

ispričavam se ako slična tema postoji, ne stignem sad gledati...
dakle stvar je sljedeća- imam jedne hlaće koje su, pa, demode a s obzirom da sam poprilično vična mašini za šivanje, ja bi ih malo suzila...
no, krojenju nisam uopće vična, pa molim nekog ko zna da mi kaže jel uopće ima smisla da ja od lagano trapez hlaća idem raditi mrkva kroj i kolko je to komplicirano, a i di da uzmem više, dal da s obje strane suzim, ili samo jedne...
puno hvala unaprijed
__________________
Katkad si vjetrobran,a katkad mušica.
Tinach is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2007., 23:40   #27
svaka krojacica ce ti rec da je lakse sasiti novo nego prekrajati.
okreni hlace na nalicje pa pogledaj kako nogavice izgledaju (mislim na sirinu) i vidjet ces.
__________________
veslam u prazno
kem is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2007., 00:46   #28
meni je krojacica prekrojila veliki trapez na mrkvu i super je ispalo, ali mislim da trebas krenut uzit iznad koljena vec, detablje neznam ali ja bi s obje strane uzila a ne samo jedne
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2007., 01:23   #29
ja ti to ne bi preporučilaaaaaaa
Ilovefootballplayers is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2007., 01:36   #30
meni je mama od par trapeza napravila doduse ravne ne mrkva ...al ono...bez problema.
__________________
Avanture i poutovanja - blog
gljivek is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2007., 02:08   #31
vjerujem da se moze, ali kako, to ne znam ja sve nosim jednoj teti na francuz, ona radi cuda, najozbiljnije. i nije skupa. vjerojatno bi ti za ovako nesto uzela max.50 kuna.
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2007., 04:21   #32
ma mozes, bez problema, ak si spretna s masinom pogotovo... ja sam si obukla hlace i zasila s iglom kak hocu, onda okrenula i na masinu. izgleda normalno, a nemam pojma o krojenju
*sarah* is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2007., 11:07   #33
znam ponešto o krojenju pa bi ti savjetovala da izvadiš kroj za mrkvi te iskoristiš samo ovaj donji dio koji te interesira
ako ti je lijeno vaditi kroj onda budi vrlo pedantna jer kod ovakvog sužavanja nogavica vrlo lako ti šavovi završe gdje ne treba, oko noge... i da trebalo bi sužavati s obje strane
sretno
baja is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2007., 11:11   #34
Prošiješ na ruke koncem, zapeglaš i probaš. Prije nego odrežeš višak.
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2007., 13:10   #35
jedne hlace sam si solo na ravno zasila iglom i koncem a ostale sve koje kupujem (ak nisu ravni kroj) nosim na suzavanje i ide bez problema.
mrkvich is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2008., 23:38   #36
Ja sam ovaj tečaj završila prije 12 godina. Ne mogu se sjetiti kako se zvala žena koja je tada to vodila i da li je još uvijek ista. Valjda Ruža. Ali bila je suuuuperrrrr.
Tada sam imala 17 godina.
A sada sam se javila ovdje jer imam curicu od 8 mjeseci kojoj sam počela šivati, ali imam mali problem.
Ne znam gdje ima za nabaviti zgodnih krojeva za male bebače.
Da li postoji neka burda za klince? Za sada sam joj šivala jedan šeširić i hlače, tzv. pumperice. Ma imam ja punu glavu ideja, ali iskreno, crtanje kroja mi uzima dosta vremena, pa ja najčešće preslikavam već nešto postojeće, mada bih htjela i neke nove stvari ubaciti...ALI HTJELA BIH GOTOVE KROJEVE.
Evo ovo npr. mi je baš super:
http://www.fjoelner.dk/vismonster.asp?vare=7397&la=uk
Zato ako znate gdje da nabavim krojeve, please, bila bih zahvalna.
I pozdravgospođi Ruži, ako još vodi tečaj i...ako se uopće zove Ruža, stvarno sam zaboravila...
ana.m is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2008., 23:57   #37
Quote:
ana.m kaže: Pogledaj post
Zato ako znate gdje da nabavim krojeve, please, bila bih zahvalna.
I pozdravgospođi Ruži, ako još vodi tečaj i...ako se uopće zove Ruža, stvarno sam zaboravila...

trebala bi postojati burda za bebe i djecu.

da, teta Ruža još vodi tečaj. upravo mene maltretira.
__________________
veslam u prazno
kem is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2008., 00:12   #38
Quote:
kem kaže: Pogledaj post

trebala bi postojati burda za bebe i djecu.

da, teta Ruža još vodi tečaj. upravo mene maltretira.
Joj, najradije bih ti rekla da ju puno pozdraviš ali baš se ona mene sjeća....
Samo o meni sanja...
Ipak, reci joj da je pozdravlja jedna Ana, koja je bila na njenom tečaju prije 12 godina. Tada sam još bila srednjoškolka i putovala sam k njoj iz Velike Gorice.
ana.m is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2008., 09:00   #39
Postoji talijanski Boutiqe sa krojevima.Nekad izdaju dodatak (tako imam njihovu knjižicu sa krojevima za djecu) ali inače uvijek imaju par krojeva za djecu a nekad i za bebe. Čak su mi i bolji od Burde i povoljniji po cijeni, 23 kune. Mana im je što im brojevi kasne u prosjeku 2 mjeseca.
A što se tiče tečaja šivanja, ja sam ga završila prije 10 godina u dobrotvornoj udrugi Deša u Dubrovniku, super su,ne plaćaš tečaj već simboličnu članarinu, tada 100kn mjesečno. Radi se o divnim osobama koje svoje znanje rado dijele sa Vama, i to od šivanja, pletenja, kukičanja, bojanja jaja za Uskrs, pa stranih jezika, sve što netko zna podjeli sa vama, Čak postoji i tkalački stroj. Tečaj šivanja je trajao 3 mjeseca i kako sam bila studentica nisam imala mašinu za šivanje pa sam mogla doći kod njih kad god hoću i šiti.
__________________
MOJ ALBUM
Jolanda is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2008., 11:53   #40
Mislim, koliko se sjećam da i ovaj telaj traje 3 mjeseca, a cijena, e to se ne sjećam...Možda moja mama zna, ona je platila
ana.m is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:32.