Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.06.2007., 01:00   #81
Krojacice iz NEBA... u gajevoj im je krojacki studio... a gotovo se moze kupit u radicevoj, kaptolu, importane centru i galeriji... mrak ... ja sam za sve bila odusevljena... pokazat ce ti puno matrijala ... modela npr. haljine...
monique_7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2007., 22:23   #82
snajderice

jel bi mi mogle cure koje su vec dale nesto sivati dati adresu snajderice di ste bile i kolko ste zadovoljne, ono 1-5 ocjena... tak da znam di da idem ali i di da ne idem

idem na neko vjencanje i fakat mi se ne da trazit po ducanima, uvijek nadjem nesto ali to nije dovoljno dobro.. a znam tocno sto zelim, nije komplicirano, ali dosad nisam nikad nista davala sivati pa me zanimaju iskustva...

hvala
missB is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2007., 09:58   #83
bila je neka tema o tome...
evo ti link https://www.forum.hr/showthread.php?t=198158
Hana020 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2007., 19:08   #84
Quote:
Hana020 kaže: Pogledaj post
bila je neka tema o tome...
evo ti link https://www.forum.hr/showthread.php?t=198158
tnx, nije mi palo na pamet da trazim pod krojacica
missB is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2007., 21:08   #85
Please,pošaljite mi brojčeke dobrih krojačica iz Zg-a. Htjela bih si neki korzet sašiti. Puno hvala!
Goth Angel is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2007., 21:14   #86
i curke, jel otisao tko kod moje majke na kraju. javite se sa dojmovima ako jeste
lioness is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2007., 01:33   #87
A da pitate i vekmar, ona je sa sveki isla kod neke sto sije za m.vuicu
__________________
S budalama se ne vrijedi raspravljati. Prvo te spuste na svoj nivo a onda te dotuku sa iskustvom!
jagodica-bobica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2007., 12:01   #88
Da li bi i meni netko mogao proslijediti broj od te krojacice? Mislim da ju je Lanchi spominjala..

Zuzi66, da li je mozda tebi poslala?
 
Odgovori s citatom
Old 14.06.2007., 17:16   #89
Quote:
Lanchi kaže: Pogledaj post
Bok cure!
Imam savrsenu krojacicu..inace mi ne stoje ni jedne hlace koje nije ona sasila..radila je za dugo za I-gle a sad siva doma,super cijene (Nebo,Leonarda Boban i jos neki ne sjecam se..tako sam je i upoznala) saljem broj ak neko treba,u centru je
i je li biuo tko kod ove?
znatiželja is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2007., 10:54   #90
samo da se pohvalim..Lanchi hvala
sašila mi je dvije haljine i dva sakoa, sad izgledam ko Kejt Mos
doslo me jeftinije nego Topshop ili Xnation ali jos bolje je sto necu izgledat kao pola grada..zenska ima super ideje
(jebote ovaj forum mi je otkriće,em sam se obukla em ošišala...super ste cure )
Kejt Mos is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2007., 17:51   #91
kako radi - klasično ili? je li kvalitetno sašiveno? i kakve su cijene, npr. sako? hvala ti.
znatiželja is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2007., 18:32   #92
Quote:
Kejt Mos kaže: Pogledaj post
samo da se pohvalim..Lanchi hvala
sašila mi je dvije haljine i dva sakoa, sad izgledam ko Kejt Mos
doslo me jeftinije nego Topshop ili Xnation ali jos bolje je sto necu izgledat kao pola grada..zenska ima super ideje
(jebote ovaj forum mi je otkriće,em sam se obukla em ošišala...super ste cure )
ajde stavi slike da vidimo
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2007., 20:08   #93
Darin, aj pogledaj 'izvještaj' na Dobrim frizerima.
znatiželja is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2007., 16:57   #94
Quote:
lioness kaže: Pogledaj post
i curke, jel otisao tko kod moje majke na kraju. javite se sa dojmovima ako jeste
jel tvoja mama na malešnici? mislim da sam tak nešto pročitala, ako je ja idem kod nje i imam same pohvale.. što god smislim ona mi napravi!
Hana020 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2007., 00:16   #95
Bok svima! Vidim same cure, al da malo poremetim ravnotežu...imam pitanje...meni isto treba dobra krojačica jer trebam hlače, takve po trgovinama ne mogu naći, pa eto! Vidim Lanchi i Kejt Mos hvale tu neku krojačicu pa me zanima jel šije i muške stvari jer su mi u par navrata neki rekli da šiju isključivo žensku odjeću. Pomozite cure!!!
slavonac dado is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2007., 09:26   #96
evo cure potrudit cu se staviti slike..
dala sam i za muza i za klince nesto napraviti pa cu slikati
Kejt Mos is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2007., 18:36   #97
Quote:
Hana020 kaže: Pogledaj post
jel tvoja mama na malešnici? mislim da sam tak nešto pročitala, ako je ja idem kod nje i imam same pohvale.. što god smislim ona mi napravi!
oh, bas mi je drago

ma moja mamica rastura
lioness is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2007., 15:35   #98
Curke, ima li koja od ovih vaših preporučenih šnajderica a da ujedno i dizajnira?
__________________
Život je čudno neko stanje...što ga više imaš, imaš ga sve manje.
Hannuma is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2007., 15:21   #99
Quote:
Hanna 01 kaže: Pogledaj post
Curke, ima li koja od ovih vaših preporučenih šnajderica a da ujedno i dizajnira?
moja majka ne dizajnira, ali ako ti imas otprilike ideju sto zelis, ima jako puno ideja... uostalom, pitaj hana020
lioness is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2007., 13:20   #100
Bok cure!

Vidim da pričate o šivanju i tak, meni treba preporuka za krojačicu koja šiva badiće, jer bi meni donji dio mog trebalo skratiti.
Kupila sam neki jeftini prekrasni badić za 90kn (čak su trokutići potfutrani), ali su mi gaćice malo previsoke (čitaj - do struka) .
E sad treba mi netko tko će mi to povoljno skratiti, ali ne odozdola nego baš gornji rub (jer ako mi se krati odozdola neću imati dovoljno velike rupe za noge).

Uglavnom, imam donji dio badića po kojem se to može napraviti, ne treba me niti mjeriti niti niš, samo recne i šiva, max 10 min posla.

Zvala sam u Dudu gdje znam da šivaju badiće i žena mi je rekla da će me to koštati oko 70-80kn Mislim, toliko sam skoro badić platila, ili u krajnjoj liniji si za te novce kupim novi donji dio!

Uglavnom, ako znate nekog tko se bavi šivanjem ili popravljanjem badića (ima mašinu i konac taj) molim javite mi na pm.
Ja sam u Zg, btw.
__________________
potpis. zadovoljni?
Brančika is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:28.