Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.02.2010., 00:37   #41
...stvarno su ti predivne

i hvala ne bih smjela, ali možda ih odem vidjeti/probati...
__________________
And I'm waiting all the day, love
For my dear, dear Irish boy...
xavierkat is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2010., 00:47   #42
Tnx!

Vidiš, probaš, kupiš!
Valjda ima još brojeva!
Squalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2010., 00:50   #43
Quote:
Lilit kaže: Pogledaj post
imas sliku tih bijelih?
gnjarh, sad sam nastojala pronaći no bezuspješno.

uglavnom ti je džon boje kave, one same su nečisto bijele (boja mlijeka), jastučić u istoj boji, i žniranci bež-bijeli. predivne.
jasamprinceza! is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2010., 14:34   #44
ja sam si našla one smeđe s krznom, sad su 909kn, s popustom su oko 860kn, jel mi se to isplati sad kupiti, s obzirom na to da će za mjesec dana već bti toplije? jesu te smeđe isto toliko osjetljive? znam da su neke njihove čizme jako osjetljive na dodir, ono, prođeš prstom po njima i ostane trag...
kokoshka is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2010., 16:33   #45
Quote:
jasamprinceza! kaže: Pogledaj post
no zato planiram do outleta skoknuti jer tam navodno dolaze ovi ostaci kroz dva tjedna, pa ih možda nabavim za duplo manje.
gdje se nalazi outlet i kako se tamo kreću cijene....


Quote:
Squalo kaže:
Mene izašle 882,02 kn (jer imam Timberland karticu)....
kako nabaviti karticu i jel vrijedi i u outletu


tnx na odg
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2010., 18:04   #46
ma outlet centrima, onaj u začretju. tamo timberland ima dućančić.
jasamprinceza! is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2010., 19:07   #47
Quote:
Allexis kaže: Pogledaj post
kako nabaviti karticu i jel vrijedi i u outletu


tnx na odg
Pristupnicu ispuniš u svakom Timberland dućanu i čekaš da ti plastična kartica s tvojim imenom dođe na kućnu adresu...
E, dal kartica vrijedi u outletu, to ti ne znam jer nisam u outletu bio i nemam iskustva s tim...
Squalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2010., 16:01   #48
Quote:
fandango kaže: Pogledaj post
Kupljene su prije godinu dana... Ove moje nisu one njihove klasične, a i poslije sam vidio na njihovom webu da su ih svi popljuvali, a čak su im i skinuli oznaku waterproof... A i potplat im se jako brzo "troši" jer je to earth keeper serija izrađena od recikliranog PET-a... I baš ja imam sreće da naletim na jednu seriju tj. mode koji ne valja...

Trebao sam uzeti klasične (one žute) provjerene s kojima nitko nema problema...

I moje su imale oznaku waterproof, a promočile su ko SANDALE!! nisam znao da su im skidali poslje tu oznaku! ma zamisli ti koja prevara!!
marcyou is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2010., 16:12   #49
Quote:
fandango kaže: Pogledaj post
Vidim ima nas još... Meni nisu baš jako mokre nego na jednom mjestu i to na istom na obje cipele mi propuste, pa pretpostavljam da isto negdje na spoju propuste malo vode... I isto tako nisu bile one njihove standardne žute nego malo elegantnije... Jutros su mi noge bile poprilično mokre kada sam se vratio kući s posla probijajući se kroz snijeg, a kao imam vodonepropusnu obuću... Pa si razmišljam da ih probam odnjeti kod postolara
Nastavak priče- raklamirao sam te čizme i dobio klasičan odjebanac. i to takav da se oni pozivaju "kako su zakonski dužni unutar 6 mj. zamjenit defektnu obuću". obzirom da sam ih ja kupio 2009 u 2 mj, i nosio ih samo po suhome vremenu, nisam ni skužio da puštaju sve do zime 2mj/ 2010 kada sam ih nosio po snjegu! Katastrofa! znači čizme imaju WATERPROOF žig, ali čim ih kupiš moraš ih testirati u vodi!! koji apsurd.

Anyways, pogledajte si cjelu komunikaciju sa upravom Timberlanda:


Poštovani g. Kocurek,

hvala Vam što, kao prava međunarodna firma, razmišljate o svojoj "6-mjesečnoj zakonskoj obvezi za reklamacije" i što mi ovom vrhunskom "Customer relationship management" metodom ostavljate osjećaj zadovoljstva kupovanja Timberlanda iz Vašeg zastupništva.

Ovo pozitivno iskustvo ću definitivno iskoristit za promociju Vaš firme, a 5 kupljenih pari Timberland cipela u protekle 2 godine ću u buduće povećat na 0 pari/godinu. Drago mi je da ste se odlučili na kratkoročni profit od par-sto-kuna, umjesto na dugoročnih nekoliko tisuća kuna, i drago mi je da znam koje brendove zastupate i na kojim lokacijama ( http://www.officeshoes.hr/muska-obuca).

O mojoj inicijalnoj marketinškoj aktivnosti možete saznati ovdje (link na ovaj forum), a ukoliko Vas zanima, mogu Vam javiti i za ostale.

Vaš lojalni X






--------------------------------------------------------------------------------
From: [email protected]
To: [email protected]
Subject: Fw: Traženi račun
Date: Wed, 10 Mar 2010 12:55:10 +0100


Poštovani g. x ,

u pismu koje sam Vam poslao, tražio sam, da uz reklamaciju predočite račun o kupnji navedenih čizama ne stariji od 6 mjeseci buduči to je rok u kojem možemo garantirati i u kojem smo obvezni izvršiti zamjenu defektnih proizvoda i koji do tada uz reklamaciju proizvoda niste priložili.

Zahvaljujem na ispisu transakcija Zagrebačke banke prema kojoj smo pregledom u bazi računa utvrdili da je kupnja obavljena u dučanu Timberland, Ilica 22, 10000 Zagreb dana 02.01.2009 godine.

Obzirom da je rok od 6 mjeseci za reklamaciju proizvoda prošao nismo u mogučnosti uvažiti Vašu reklamaciju.

S poštovanjem,


Jaroslav Kocurek



----- Original Message -----
From: x
To: [email protected]
Sent: Tuesday, March 09, 2010 9:09 AM
Subject: Traženi račun



G. Jaroslav Kocurek,

u prilogu Vam šaljem traženi račun, iz kojeg se vide detalji kupovine čizama koje puštaju vodu.

Molim da mi javite na koji način me planirate obeštetit, s obzirom da ovaj proizvod nije ni približno ono pod čim se prodaje.

xx
marcyou is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2010., 16:28   #50
Quote:
soundvision kaže: Pogledaj post
Za one koji vole Timberland - imate u Rosesu njihov outlet sa čist pristojnom ponudom. Prije par tjedana kada sam bio veste su im bile snižene 70% .. pošto su im u prosijeku sve veste oko 1000 kuna u redovnoj prodaji, to znači da tamo dobijete za 300kn i manje, a baš kad sam zadnji put bio vesti "M" veličina BRDOOO .. što je čudno, pošto u tim outletima najprije nestanu ti "normalni" brojevi (ili ih uopće ni ne dobiju), a ostanu XXL veličine
Moje iskustvo sa Timberlandom iz Rosesa- nastavno na čizme koje su mi propustile vodu ( kupio ih u Ilici), imam još jedno loše iskustvo. Ovaj puta sa kupljenim proljetnim kožnim cipelama smeđe boje upravo u tom Rosesovom Timberland dućanu. Kada sam ih tamo probao nisam ni skužio kako im je đon zapravo tvrd ko KAMEN i kako im je neudoban uložak, sve skupa kad se to zbroji imam osjećaj koda hodam sa ciglama na nogama!!! koooooma....

a što se tiče ponude u tome dućanu- slažem se, raznovrsna je i cjene su niske....samo... sve vam je to KINA!!! kad usporedim Timbice koje sam kupio u Americi i ove---- razlika u kvaliteti je OOOOOOGROMNA!!!
marcyou is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2010., 23:24   #51
mislim da je tu najbolje pitati ovo:
kakve su vam ove?
http://www.timberland.com/product/in...entPage=family i
http://www.timberland.com/product/in...entPage=family i ove
http://www.timberland.com/product/in...entPage=family ?
mislim dal su vam ikad propustile vodu i dal su tople? zadnjih valjda 5 god. mi je u svim cizmama zima pa se nadam da su ove stvarno tople. i neko je spomenul da neki model pusta vodu pa da znam dal da kupujem nest od ovoga. i jos kakve su one djecje, meni se svidaju one roze. ajme sram me je koji post.
anah is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2010., 00:26   #52
ja ti imam one...ko od brusene koze sta li je ono. to cudo nije kapi vode propustilo a hodala sam po snijegu dubljem od metar, i bljuzgi a bogami i po kisi! nadam se da za sljedeci rodjendan dobijem jos jedne toliko su mi dobre. pikam na ove zute
__________________
...
panties is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2010., 00:46   #53
ove roze su jednostavno prepreprelijepe
__________________
And I'm waiting all the day, love
For my dear, dear Irish boy...
xavierkat is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2010., 12:17   #54
Quote:
panties kaže: Pogledaj post
ja ti imam one...ko od brusene koze sta li je ono. to cudo nije kapi vode propustilo a hodala sam po snijegu dubljem od metar, i bljuzgi a bogami i po kisi! nadam se da za sljedeci rodjendan dobijem jos jedne toliko su mi dobre. pikam na ove zute
imas ovakve nekve? cini mi se da su te od brusene koze. ili one malo vise? e, a dal ti je toplo u njima? tenks.
http://www.timberland.com/largeImage...-7002203dt.jpg

Quote:
xavierkat kaže: Pogledaj post
ove roze su jednostavno prepreprelijepe
je, bas su dobre
anah is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2010., 12:35   #55
Da li ima tih rozih kod nas?
Plug_in_baby is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2010., 14:10   #56
ne, ne te, vec evo ove. al ovaj dole dio je od istog napravljen.

i je, pretoplo je u njima, kad sam ih tek kupila bila sam ubijedjena da su propustale jer su mi noge uvjek bile mokre. onda sam skontala da je to zbog termo carapa+obicnih carapa na koje sam ih obuvala, pa se noge oznoje . hladna je bila ova prosla zima, nemojte mi sudit previse
__________________
...
panties is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2010., 15:04   #57
Jaoo, ove s krznom Ja si planiram ove godine kupit jedne jer valjda u životu nisam imala obuću u kojoj mi je toplo i koja ne propušta
__________________
Reach out and touch faith.
Freakette is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2010., 15:09   #58
eto, ja sam do ovih zivjela za uggsice i odbijala priznat da i propustaju a nije ni previse toplo u njima (jedino su preudobne).

al zato ove....dobila sam ih za rodjendan jer meni ne bi ni palo na pamet da ih kupim jer su stvarno skupe (iako sam za uggsice hladno davala i vise od toga - tu su negdje cijenom). a sad....ma da me neko moli ne bi vise druge zimi obula. jesu vala i ruzne, i prave su one cizme za drvosjece, al isplati se na -10 pa makar!
__________________
...
panties is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2010., 15:16   #59
ja sam cijelu prošlu zimu furala Uggsice, nisu mi promakale jer sam ih valjda tolko impregnirala da snijeg nije imao šanse Čak sam si kupila još jedne za ovu godinu jer su mi savršene, al opet ne mogu s njima izać na pljusak i na snijeg do koljena, ak niš drugo, kliže mi se u njima
Meni je jedino to malo bed kaj su tak glomazne, kak si rekla za drvosječe jer ja mrzim svu obuću sa debelim džonom, al mislim da je bolje imat debeli džon neg na kraju sjedit na faksu 10 sati s mokrim nogama i vuć upalu mjehura cijelu zimu. Samo sad čekam da dođe malo veći izbor, jel znaš možda kad bi to moglo bit? Mislim, da bude više boja, ne samo žuta jer su mi žute zadnja opcija... I jel postoje možda tamno plave?
__________________
Reach out and touch faith.
Freakette is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2010., 16:20   #60
Quote:
Plug_in_baby kaže: Pogledaj post
Da li ima tih rozih kod nas?
prosle godine sam ja probala slicne, ali djecje, u zg-u u ilici. inace imaju brojeve 35, 36, 37, za 38 nisam sigurna. ja sam dosla prekasno, ostali su samo ovi mini
Quote:
panties kaže: Pogledaj post
ne, ne te, vec evo ove. al ovaj dole dio je od istog napravljen.

i je, pretoplo je u njima, kad sam ih tek kupila bila sam ubijedjena da su propustale jer su mi noge uvjek bile mokre. onda sam skontala da je to zbog termo carapa+obicnih carapa na koje sam ih obuvala, pa se noge oznoje . hladna je bila ova prosla zima, nemojte mi sudit previse
ja isto nosim 2 carape mozda sam dosadna, al ovaj gornji dio koji je malo tamniji, to isto ne propusta? rekla si da si gazila po dubokom snijegu, a i mozda voda nije dosla tak visoko. sori, zanima me sve, nisu bas tak jeftine

Quote:
Freakette kaže: Pogledaj post
Jaoo, ove s krznom Ja si planiram ove godine kupit jedne jer valjda u životu nisam imala obuću u kojoj mi je toplo i koja ne propušta
no, tak i ja. il bar zadnjih nekoliko god.
anah is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:55.