Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet

Internet Sve o internetu, sadržaju i tehnologiji
Podforumi: Web, Web development, Internet biznis, Nove web stranice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.03.2017., 22:39   #3881
Trebas im vratit modem i ne moras ih kontaktirat za prelazak.
Anonimi is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2017., 23:48   #3882
Quote:
Anonimi kaže: Pogledaj post
Trebas im vratit modem i ne moras ih kontaktirat za prelazak.
Hvala!
Aniana is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2017., 18:50   #3883
Opet počelo sranje na Amisu. Ništa veliko, samo nema interneta. U zadnjih tjedan-dva, svaki čas. Danas najmanje dva puta.
Beppinna is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 18:57   #3884
Jel netko koristi Amis Mobiu? Meni tu njihovu platformu nigdje ne otvara, kaže da nemam instaliran onaj ViewRight Web. A imam pa reinstaliram pa opet kaže da ne radi, pokušava s 4 različita browsera i ne radi. Pa onda tri dana radi na Firefoxu pa se update Firefoxa desi pa ne radi. Kakva im je to usluga koja svako malo ne radi
Daxo is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2017., 14:23   #3885
Čini se da se Amis uskoro i formalno gasi, u zadnjem cjeniku dostupnom na njihovim stranicama piše da od 1.7. više nisu moguće aktivacije i promjene paketa i opcija kako za nove, tako i za postojeće korisnike
Gilach is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2017., 15:26   #3886
Ako nije problem daj stavi link, ja to nemogu naci na njihovoj stranici.
__________________
Preporucam se, sa stovanjem!
Cilim is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2017., 15:27   #3887
Klikni na "Cjenik" na dnu.
http://www.amis.hr/cjenici/novi/Amis_cjenik.pdf
discoHR is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2017., 19:50   #3888
Sve korisnike migriraju na vip tj nude im migraciju
CroChuck is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2017., 21:13   #3889
Quote:
CroGamer24 kaže: Pogledaj post
Sve korisnike migriraju na vip tj nude im migraciju
Ali na stranicama VIP-a nigdje nevidim da nude FTTH (optiku) za nove korisnike, a VIP jos u dva kvarta u ZG izgradjuje novu svjetlovodnu mrezu.
__________________
Preporucam se, sa stovanjem!
Cilim is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2017., 12:26   #3890
Puno je toga nejasno, pokušao sam doznati više preko službe za korisnike, no ni tamo nemaju pojma ni o čemu, samo su potvrdili da će se uskoro i formalno ugasiti brand
Gilach is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2017., 12:36   #3891
Ako i imaju pojma neceju reci, ocito svakom korisniku Amisa do isteka ugovora a onda neka od ponuda ili VIP-a ili B.net-a, ili FTTH VIP-a po nekoj novoj ponudi-cijeni, vrag ce ih znati.
__________________
Preporucam se, sa stovanjem!
Cilim is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2017., 12:57   #3892
Nudi se kabel vipov, homebox ili parica u najgorem slucaju. Amis optika nije moguca..zasad

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
CroChuck is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2017., 14:00   #3893
Quote:
CroGamer24 kaže: Pogledaj post
Nudi se kabel vipov, homebox ili parica u najgorem slucaju. Amis optika nije moguca..zasad

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
Pod "kabel vipov" mislis na B.net, oni signal distribuiraju preko antenskog kabela - koaksijalca a VIP je gazda.
__________________
Preporucam se, sa stovanjem!
Cilim is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2017., 14:28   #3894
Nudi Vip kabel i pod svojim brandom.
Mephisto is online now  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2017., 20:43   #3895
Ista je infrastruktura druze. Ne nude bnet ako prelazis sa amisa

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
CroChuck is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2017., 21:02   #3896
Nego sta nude druskane, pa pisali su ljudi da su im nudili B.net pakete.

Pa morat ce nuditi i FTTH kad vec sire svjetlovodnu mrezu diljem HR:

"Sirenje "svjetlovodne distribucijske mreze" VIP pocinje krajem 4 mjeseca u dijelu Umaga, Rovinja, Poreca, Ploca, Pazina i Metkovica a sredinom 5 mjeseca u djelu Labina, te druga faza u Umag, Porec i Pazin.
Pocetkom 5 mjeseca u Zagreb Brestju a pocetkom 6 mjeseca u djelu Vukovara, Vinkovaca i Krapine."

Informacija sa stranica HAKOM-a, nema izgradnje ako im HAKOM ne odobri, a ove gore napisane lokacije su odobrene.
__________________
Preporucam se, sa stovanjem!
Cilim is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2017., 00:34   #3897
Kao osoba bliska vip-u znam šta nude. Nude vip kabel na vip brendu, nude homebox turbo i satelitsku te kao zadnju opciju nude paricu. AMIS optiku ne nude. Ovo što si ti napisao da grade oni grade vip kabel infrastrukturu a ne amis optiku. Isto kao što ne nude metronet optiku preko vip brenda tako ne nude ni amis optiku preko vip brenda. Druškane. Bnet im se nudi ako korisnik sam pita, nikako proaktivno.
CroChuck is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2017., 01:34   #3898
Napisao sam da se na VIP-ovim stranicama nemoze nigdje naci da nude optiku a da grade svjetlovodnu mrezu po HR
Evo tvrdis da ja izmisljam a VIP i HAKOM nas lazu, lijepo ti pise na HAKOM-ovim stranicama da VIP d.o.o. gradi svjetlovodnu mrezu navode cak i koliko svjetlovodnih niti.
https://s4.postimg.org/zfqqw79a5/Vinkovci_4.jpg
https://s14.postimg.org/g6kdxjrdd/Krapina_DC1.jpg
__________________
Preporucam se, sa stovanjem!
Cilim is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2017., 11:26   #3899
AFAIK B.net je uvijek imao svjetlovodnu mrežu do stanice u kvartu, a od tamo nadalje koaksijalac do stanova. Tak da ovo što oni grade može, a i ne mora bit FTTH.
https://en.wikipedia.org/wiki/Hybrid_fibre-coaxial

Vipnet/B.net je već unazad par godina stalkao Amisove ADSL korisnike da prijeđu na njih. Nas na optici nisu dirali. Vidjet ćemo što će dalje bit.
discoHR is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2017., 12:39   #3900
Ne, ovo su najave gradnje SDM-a (svjetlovodne distribucijske mreže). SDM je "dio svjetlovodne pristupne mreže u cijelosti izgrađen od svjetlovodnih niti ili kabela koji povezuje neku privatnu mrežu (zgradu, stan, poslovni prostor…) i distribucijski čvor (DČ)."
Mephisto is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:33.