Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.10.2003., 16:18   #21
Obozavam satove. I dragi i ja imamo Pierre Cardin satove. Moj je bijeli (ne volim zute), stainless steel, predivna narukvica i naravno okrugli. Cetvrtasti satovi su mi
sotona69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2003., 18:01   #22
Imam crni casio. Volim veće, sportske satove, al ne sad baš ultra glomazne.
Na muškićima...isto takve, l'orechio sportivo
__________________

Open your mind
freedom's a state
GothicA is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2003., 16:16   #23
Quote:
LeeBurn kaže:
Ja nosim sat svugdje sa sobom... Idem s njim u školu, ronim s njim itd. itd. Ako želiš sat koji će izdržati SVE (i nemas zahtjev da izgleda dobro ), kupi Casio, neki G-shock model koji ti se sviđa i podnosi vodu/more. Svi su kvalitetni i robusni. Bez kompromisa itd. itd. Moj G-shock me služi već negdje 2.5 godine, a ni jedan drugi sat koji sam imao (4) nije izdržao samnom duže od godinu dana.


- LeeBurn
eee, TO!

na to sam mislila!
to te ja pitam!
*cactus* is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2003., 22:34   #24
Ja sam dečku za rođendan poklonila sat CASIO sa posebnim staklom "kristalnim" sat je suuper i CASIO je odlična marka.
leptirica05 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2003., 09:45   #25
Ja se ne mogu zamisliti bez sata, ako ga slučajno zaboravim čudno se osjećam
Inače, volim ženske srebrne (u boji srebra), a muške sportske.
christy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2003., 09:48   #26
Ja trenutno nosin jedan srebreni DKNY sat.
__________________
I hate quotations. Tell me what you know.
zucchera is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2003., 11:08   #27
imam swatch , crno crveni , sa crnom rastezljivom narukvicom i odani smo jedno drugome već dugi niz godina. ali mislim da mi polako počinje dosađivati , pa razmatram druge .čekam da se dogodi ljubav na prvi pogled i onda je moj!
hator is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2003., 11:37   #28
Inače imam nekih 5 swatcheva, ali otkako sam lani na poklon od Najdražeg dobila metalik plavi Guess...swatchevi su nekako pali u zaborav
__________________
Nemoj se čudit, anđele..Što neću te prepoznati. Ako te sretnem bilo kad i bilo gdje...S tobom neću
V&L
Kyra is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2004., 01:44   #29
imam pierre cardin sat,visokosjajni čelik i safirno staklo - zakon!

trenutno mi je za oko zapel tag heuer monza model...uff
jedino je veliki za popizdit - fak,moram se zjačati!
Simple Life is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2004., 02:18   #30
Imam Citizen Titanium WR 100 sat sa Eco Drive-om. Kućište od titana, safirno staklo, radi na svjetlost, tj. cijela ploča sa crticama koje označavaju sate je jedna fotoćelija koja puni bateriju. Baterija traje 80 dana u potpunom mraku.
H3MAT0M is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2004., 02:36   #31
Prekrasan kožni Roberto Cavalli. Totalno IN!

I sportski Nike, onaj "kruti" (bez zločestih primisli, molim ) što se ne kopča. Prozirno rozi. Slatko. Ili - pičkasto, kako bi reko dragec. Taman po mojoj mjeri.

Ostale više ne nosim iako ne znam zašto. Ima lijepih, ali sam ih valjda iznosila. Ova dva su friška pa se guštiram...
Anteaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2004., 02:38   #32
imam dva esprit sata ..jedan swatch ..casio srebrni

dobila sam sva tri na poklon i ruzni su mi ..ovaj od esprita nosim kad idem negdje na nekaj svecano..al opet to nije moj stil...

al ni ne treba mi kad imam mobitel...
Hana_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2004., 05:43   #33
na sredini osnovne sam brijala na satove (s 50 melodija za buđenje i takvim nepotrebnim glupostima ), a tada sam pred kraj osnovne dobila crni (naravno) swatch bili smo nerazdvojni par godina dok nisam dobila mobač, i od onda nemam potrebu za satom.. uostalom, ionako stalno kasnim, sa satom se samo još više nerviram

inače mi se od ženskih sviđaju obični satovi, oni nekakvi zlatni su mi totalno bezveze i to nikad ne bih nosila
326 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2004., 09:18   #34
imam jake ruke (surovi misici, geni... you name it ) pa u obzir dolaze samo glomazniji satovi - obican swatch ili bilo sta drugo jednostavno je presitno i ruzno izgleda (mada ni sa XL-om poput Mr.Blackyja stvar nije bolja).

dakle, kalibar 40 mm ili vise.

i volim mehanicke satove; najljepsi u zbirci mi je poljot aviator II (svicarski mehanizam "Swiss ETA 2824-2" believe it or not, inace "nadahnut" svicarskim designom "Fortisa". protiv fortisa, su naime rusi popusili parnicu oko dizajna).

http://www.poljot.com/
(meni je aviator jedino kaj mi se svidja)

ali trenutno se zarim na automatik koji mi je draga poklonila: "beobachtungsuhr" - tipicni satovi iz drugog svjetskog - smo birani fabrikanti su dobivali certifikat za proizvodnju istog.
vecini ljudi bi bio pretezak - no meni je pravi uzitak nositi ga.
i vrlo precizan, nema sto...

drag mi je i pilotski wings chrono, a ni boccia nije za bacit - titan je titan

ali sa "ck" satom sam imao super problema - jedno 3 puta sam ga nosio na "popravak" (kakti usrana baterija - u stvari bio je mehanizam) a bio je nov... jebena kina unutra za te pare

inace, ne nosim pecatnjak, ni narukvice, ni lancice ili slicna sranja (ne podnosim nakit, ni "nakit"), ali satovi su mi jednostavno slaba tocka.

swatchevi su prica za sebe jer se njihove serije razlikuju od zemlje do zemlje - negdje zapadnu odvratno ruzne kolekcije + sto mrzim plasticno swatchewsko remenje koje je odurno neudobno
sva sreca pa klinci vise ne nosaju one odurne casio g-shock nadjidjabidjane plastikatore...

dobra tema
Mrga Cvarak is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2004., 12:26   #35
BAš sam zaljubljena u svoj sat Fossil, srebrno mat - zlatno, poput narukvice.
Rijetko kad gledam koliko je sati, nosim ga isključivo zbog njegovog izgleda.


__________________
Pinta. Nina. Santa Maria. (Into eternity)
maristella69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2004., 13:21   #36
Obozavam moj Breitling B-class.
Crni brojcanik, kuciste od celika sa zlatnim krugom, crni kais.
Trenutno je na popravku. Ovo ljeto je u Hrvatskoj tresnija po podu, ja ga odnila kod urara, ovaj ga izneredija jos vise tako da su ga morali slati u Svicu na popravak i vec je proslo vise od mjesec dana, tako da sad non-stop gledam na mobitel.
http://www.breitling.ch/en/models/windrider/bclass/

(moj je bez diamantica, ne uklapaju se s mojim stilom)
Denys is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2004., 14:51   #37
ja imam jedan sminkerski od fossila i nosim ga samo u iznimnim prilikama i jedan sportski casio kojeg nosim tu i tamo.bas je lijepi,crni i obozavam ga!!
__________________
f.u.b.a.r.* :amen:
*fucked up beyond all recognition
moj blogic
poison ivy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2004., 18:59   #38
Quote:
H3MAT0M kaže:
Imam Citizen Titanium WR 100 sat sa Eco Drive-om. Kućište od titana, safirno staklo, radi na svjetlost, tj. cijela ploča sa crticama koje označavaju sate je jedna fotoćelija koja puni bateriju. Baterija traje 80 dana u potpunom mraku.
Ha, izgleda da imamo jednakoga
I još:
Sector 450, žuti
Tissot mehanički zlatni, moje godište
Par swatcheva, jedan all black bez brojki, prva serija i još ide
__________________
Since 1999
sailor is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2004., 05:30   #39
Ja već nekoliko mjeseci furam satove sa ŠIROKIM kajševima, i u ražlicite boje. Meni su zakon!!
Cro-cutie is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2004., 10:51   #40
Ja več 9 godina nosim svoj TAG 2000 i ide ko sat!
ZUJAN_BJ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:40.