Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.10.2007., 23:53   #81
Hm...ja bi htio da mi cura kupi sat.
Mislim da su ti in tamniji,crni ili smeđi...nikako ne neki glomazni,kičasti.
Tako bar ja mislim,i ljudi s kojima sam pričao.
johnsmith69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2007., 00:26   #82

ovaj ako ti budget dozvoljava - breil

slican fossil mozes kupit za manje love
tequila is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2007., 00:45   #83
Danas sam dečku kupila ovaj sat u Watch Centru. Teško mi se bilo odlučiti jer je bio dar iznenađenja, ali sam eto birala po njegovom ukusu (da je bilo po mom, kupila bih kožni)

__________________
I see offline people.
Parah. is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2007., 01:02   #84
Kupi mu Vacheron Constantin
__________________
I said no to drugs, but they didn't listen
Gerontius is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2007., 16:54   #85
Quote:
Kyra kaže: Pogledaj post
Ja sam nedavno bila u trgovini Festina u Toweru i vidjela dosta lijepih satova
joj i ja... imaju genijalnih satova i to ljepsih ima muskih nego zenskih uglavnom imaju dosta marki a ne samo festinu ali cijene nisu ispod 400kn koliko sam vidjela, eventualno esprit je tako nesto, sve ljepse a jeftinije je oko 700
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2007., 16:54   #86
nautica..srebrni sa plavom pozadinom...odlično izgleda...cijena oko 2 200 kn
black_man is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2007., 17:15   #87
Festina svakako, za malo novaca imaju predobre satove, meni se osobno sviđa kaj nisu preglomazni i imaju dobar izbor satova koji nisu sa 500 kazaljki i masu opcija. Meni je cura za rođendan kupila Festina, isto ga ne skidam od onda
__________________
No body, no murder, no problem.
UMTS is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2007., 11:57   #88
Moj dečko obožava satove i stvarno je pravi znalac, pa sam se, kad sam mu odlučila kupit sat za rođendan, bacila u cjelovitu i temeljitu potragu za onim što je sada stvarno hit, što je kvalitetno i što bi se njemu, naravno, svidjelo jer njemu nisam mogla kupiti bilo kakav sat. On, kao i ja, voli glomaznije satove pa sam se u konačnici odlučila za Nautica Yachtimer A31503G koji ima promjer glave 48mm tako da stvarno izgleda "moćno".
Ovakav, samo sa tamnoplavim, gumenim remenom (karakterističnim za Nautica satove) jer je s ovim željeznim remenom ovaj sat stvarno pretežak i masivan.



znači, sa ovakvim remenom, samo u tamnoplavoj boji:



Platila sam ga oko 1700kn, ali nije mi žao ni kune jer je sat toliko kvalitetan i univerzalan da će ga sigurno moći nositi 10-ak, ako ne i više godina, a i remene može mijenjati po želji: od željeznog pa do remena od gume ili kože u raznim bojama. A ono što je najbitnije, sa zadovoljstvom mogu reći da sam svog dragog ostavila bez teksta jer se ispostavilo da je taj isti sat i priželjkivao (a da ja to nisam znala). E i da, svi njegovi frendovi su oduševljeni satom, što bi valjda trebalo značiti da se trenutno dečkima sviđaju takvi modeli. Uglavnom, ja prezadovoljna, a moj dečko još zadovoljniji!
U svakom slučaju, pri odabiru sata se vodi za onim što misliš da bi se svidilo tvom dragom (primjerice, moj voli veće satove sa dosta funkcija, a netko se zgraža nad istima, pa oko tih detalja treba paziti) i kupi što je moguće kvalitetniji sat u cjenovnom rangu koji si možeš priuštiti. Možeš još dodati neki svoj pečat - npr. ugravirati neku porukicu ili datum, što sam recimo ja napravila i to ti je u konačnici odličan poklon.
Eto, nadam se da pomogla, bar malo...
__________________
*.*.* Let's go to sleep in Paris, wake up in Tokyo... *.*.*
anything but angel is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2007., 14:29   #89
kul...

Quote:
anything but angel kaže: Pogledaj post
Moj dečko obožava satove i stvarno je pravi znalac, pa sam se, kad sam mu odlučila kupit sat za rođendan, bacila u cjelovitu i temeljitu potragu za onim što je sada stvarno hit, što je kvalitetno i što bi se njemu, naravno, svidjelo jer njemu nisam mogla kupiti bilo kakav sat. On, kao i ja, voli glomaznije satove pa sam se u konačnici odlučila za Nautica Yachtimer A31503G koji ima promjer glave 48mm tako da stvarno izgleda "moćno".
Ovakav, samo sa tamnoplavim, gumenim remenom (karakterističnim za Nautica satove) jer je s ovim željeznim remenom ovaj sat stvarno pretežak i masivan.



znači, sa ovakvim remenom, samo u tamnoplavoj boji:



Platila sam ga oko 1700kn, ali nije mi žao ni kune jer je sat toliko kvalitetan i univerzalan da će ga sigurno moći nositi 10-ak, ako ne i više godina, a i remene može mijenjati po želji: od željeznog pa do remena od gume ili kože u raznim bojama. A ono što je najbitnije, sa zadovoljstvom mogu reći da sam svog dragog ostavila bez teksta jer se ispostavilo da je taj isti sat i priželjkivao (a da ja to nisam znala). E i da, svi njegovi frendovi su oduševljeni satom, što bi valjda trebalo značiti da se trenutno dečkima sviđaju takvi modeli. Uglavnom, ja prezadovoljna, a moj dečko još zadovoljniji!
U svakom slučaju, pri odabiru sata se vodi za onim što misliš da bi se svidilo tvom dragom (primjerice, moj voli veće satove sa dosta funkcija, a netko se zgraža nad istima, pa oko tih detalja treba paziti) i kupi što je moguće kvalitetniji sat u cjenovnom rangu koji si možeš priuštiti. Možeš još dodati neki svoj pečat - npr. ugravirati neku porukicu ili datum, što sam recimo ja napravila i to ti je u konačnici odličan poklon.
Eto, nadam se da pomogla, bar malo...

ja sam bez prethodnog trazenja naletio na taj sat ikupio...sad kad ovo citam
jos vise ga volim,
žveki is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2007., 14:52   #90
moj muž je kupio Tissot. sat je fantastičan. Imaš ih u RI u prizemlju i u Toweru isto u prizemlju. Razne su cijene tako da biš trebala naći šta ti odgovara.
may21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2007., 18:15   #91
ovaj mi lijepi

__________________
quisque faber fortunae suae est
e duobus malis minus eligere oportet
qualis vir,talis oratio :)
mala01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2007., 18:20   #92
ovaj armani je meni gejast, zenskast
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2007., 21:36   #93
meni cerruti ima lijepe chronograph satove...donekle prihvatljiva cijena za jako lijepe satove
anubis00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2007., 16:14   #94
Quote:
Parah. kaže: Pogledaj post
Danas sam dečku kupila ovaj sat u Watch Centru. Teško mi se bilo odlučiti jer je bio dar iznenađenja, ali sam eto birala po njegovom ukusu (da je bilo po mom, kupila bih kožni)

bas je lip. koliko dodje i di je tocnije taj watch centar?
klomppa is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2007., 17:38   #95
Quote:
klomppa kaže: Pogledaj post
bas je lip. koliko dodje i di je tocnije taj watch centar?
U Prima-grad. Na prvom katu čini mi se (jedan jedini sa satovima u Primi). Nisam ga puno platila (više od 500 a manje od 1 000 - a tako ti se nekako i kreću cijene ove marke satova).
__________________
I see offline people.
Parah. is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2007., 17:41   #96
okej, fala, bas mi je po gustu
a i njemu ce vajda bit.
klomppa is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2007., 18:24   #97
od malena obozavam sve vrste satova i satne mehanizme!!!

iako obozavam sve svicarske satove od tagHeura do Mondaine modela (ekskluzivno za uposlenike svicarske zeljeznice vidi_ovo )
trenutno su mi najforniji dizajnerski satovi... guess, diesel, CK...
međutim, za oko su mi zapeli binarni satovi poput ovoga

što vi mislite o binarnom satu?
__________________

Walking in the street, Breath the only friend
Strangers pass me by, I'm moving, moving with the wind...
MisterNo is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2007., 19:21   #98
Ja si sada mislim kupiti novi sat do sada sam imao Casio G-Shock G-510 i prezadovoljan sam s njime (ne može se uništiti... ). Sada sam gledao satove od Nautice i čine mi se vrlo dobri a i vidio sam da ga hvale u prijašnjim postovima. Samo neznam gdje ih u Zagrebu ima za kupiti. Ja sam gledao ovaj model http://www.nauticawatches.com/p/N13530G naravno ako postoji u Zagrebu...
Dolf is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2007., 20:48   #99
jucer sam u avenue mallu bio i malo gledao satove... tamo imas nauticu!
i mislim da ih imas u king crossu, city centru one, a svakako bi ih trebalo biti u importanneu na glavnom kolodvoru. u importanneu ima zapravo najveca ponuda satova...u 10-ak ducancica!
__________________

Walking in the street, Breath the only friend
Strangers pass me by, I'm moving, moving with the wind...
MisterNo is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2007., 20:52   #100
Quote:
MisterNo kaže: Pogledaj post
iako obozavam sve svicarske satove od tagHeura do Mondaine modela (ekskluzivno za uposlenike svicarske zeljeznice vidi_ovo )
trenutno su mi najforniji dizajnerski satovi... guess, diesel, CK...
međutim, za oko su mi zapeli binarni satovi poput ovoga

što vi mislite o binarnom satu?
mislim da je bas fora sat
ali staviti taghauer i guess u isti post je cisto satooskvrnjuce
minus
tequila is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:50.