Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili > Autoplin

Autoplin Kuhari, bombaši, luđaci i ubojice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.02.2007., 15:27   #21
Meni se nekak čini da je CNG navlakuša.

LPG je de facto otpad (i recimo Kuvajt ga dijelom spaljuje odmah na bušotini kao i dobar dio bušotina u Sibiru).
CNG s druge strane sasvim odvojen proizvod. I sad sprega naftaša i proizvođača automobila gura CNG jer se njemu cijena u budućnosti da lakše napumpat kao danas nafti.

No ovo je samo moje mišljenje.
CDRW is online now  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2007., 15:34   #22
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
Meni se nekak čini da je CNG navlakuša.

LPG je de facto otpad (i recimo Kuvajt ga dijelom spaljuje odmah na bušotini kao i dobar dio bušotina u Sibiru).
mislim da si zamijenio, ja sam nedavno negdje naletio na podatak da se u svijetu tolko metana ( prirodnog plina ) spali, da bi SE CIJELA EUROPA MOGLA VOZIT NA NJEGA !!!

Zadnje uređivanje METAN RUNNER : 16.02.2007. at 17:33.
METAN RUNNER is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2007., 18:11   #23
Nova računica !

Prosječna potrošnja Mitsubishi Space runner 1.8 16V 125 Ks
(gradski režim po aktuelnim cijenama; metan 3.2 , LPG 3.35, d 6.85, b 7.56 kn
CNG LPG Diesel benz

6.25 kg 11.5 l 7 l 10 l ljeti na
20 kn 38.5 48 kn 75.6 kn 100 km
+ 7.5 kn start. + 7.5 kn startanje

6.87 kg 12.64 l 8 l 11 l zimi na
22 kn 42.5 kn 55 kn 83 kn 100 km
+ 7.5 kn start + 7.5 kn startanje

5 700 kn 9 600 kn 10 300 kn 15 860 kn za prijeđenih 20 00 km
prosjek ljeto / zima

Za primjetit je da su se diesel i LPG poprilično izjednačili, i to bez goriva nužnog za čiščenje dizni i bez cestarine kod registracije !!
METAN RUNNER is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2007., 18:30   #24
nemgu dobit tablicu da se ubiješ, neznam ko se tu može snaći !
METAN RUNNER is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2007., 02:33   #25
potrošnja za Mitsubishi Space runner 1.8 16V 125 ks po novim aktuelnim cijenama


............ CNG ......... LPG ......... Diesel ........ benzin ..

.......... 6.25 kg ...... 11.5 l ......... 7 l ..............10 l ..... potr. ljeti na 100 km

........... 20 kn ....... 38.5 kn .......48 kn .........75.6 kn

........ + 7.5 kn s ... + 7.5 kn startanje motora


.......... 6.87 kg ..... 12.64 l ......... 8 l ............ 11 l ...... potr. zimi na 100 km

........... 22 kn ....... 42,5 kn ....... 55 kn ......... 83 kn

....... + 7.5 kn s .... + 7.5 kn startanje motora


........ 5 700 kn .... 9 600 kn ...... 10 300 kn .... 15 860 kn ... potrebno novaca za 20 000 km godišnje bez

cestarine i vožnje na benzin zbog propuhivanja injektora

po ovoj računici LPG i Diesel su se izjednačili !!
METAN RUNNER is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2007., 14:24   #26
Quote:
METAN RUNNER kaže: Pogledaj post
Prosječna potrošnja Mitsubishi Space Za primjetit je da su se diesel i LPG poprilično izjednačili, i to bez goriva nužnog za čiščenje dizni i bez cestarine kod registracije !!
Ako sam dobro skuzio

CNG: 20 kn
LPG: 38.5
Diesel: 48 kn
Euro95: 75.6 kn

Di ti je tu onda izjednjacenje LPG-a i diesela?

I sto ti znaci +7,5 kuna startanje. Meni se zimi prebaci na plin za 1 km, a ljeti nakon nekih 300m. To bi bilo +0,75 kuna zimi i +0,15 kuna ljeti. OK kod hladnog starta auto vise trosi, ali i ja sam prosao taj 1 km odnosno 300m.

Cak i ako vozis 5-6% na benzinu da ti nebi doslo do zacepljenja benz. injektora, jeftinije je od diesela.
xvx1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2007., 15:01   #27
Quote:
xvx1 kaže: Pogledaj post

Di ti je tu onda izjednjacenje LPG-a i diesela?

I sto ti znaci +7,5 kuna startanje. Meni se zimi prebaci na plin .........

LPG : 38,5 kn + 7.5 kn benzina za startanje = 46 kn
Diesel : 48 kn

Neznam kak je kod tebe, ali ja u prosjeku trošim nešto preko 1 litre / 100 km na start motora !
dva puta sam mjerio prosjek na više tisuća kilometara, ono rezervar benge do vrha pa napravis par soma kilometara, pa opet natočiš bengu do vrha !
I to je prosjek bez propuhavanja injektora jer su mi i ovak u qrcu.
METAN RUNNER is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2007., 10:20   #28
Quote:
METAN RUNNER kaže: Pogledaj post
mislim da si zamijenio, ja sam nedavno negdje naletio na podatak da se u svijetu tolko metana ( prirodnog plina ) spali, da bi SE CIJELA EUROPA MOGLA VOZIT NA NJEGA !!!
Nisam zamjenio. Kad vadiš naftu najlakša frakcija (koja ponekad izlazi iz nafte čim ova dođe na površinu zemlje) je upravo LPG. Kako na nekim bušotinama nema infrastrukture za njegovo skladištenje niti cjevovoda za otpremu on se jednostavno spaljuje (famozne baklje). Kad nafta dođe u rafineriju iz nje se izdvaja ostatak plina za koji (ako nema svrhe/želje/potrebe) postoji samo jedna upotreba - na baklju s njim. Dakle on je skoro pa otpad prerade nafte. Netko je pisao da je INA osnovala cijeli Proplin da ne bi morala spaljivat ili izvozit za smješne novce LPG.

Metan je opet sasvim druga stvar i njegovo crpljenje nema veze s naftom. On nije nusproizvod nafte.
CDRW is online now  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2007., 12:18   #29
METAN RUNNER kaže:
mislim da si zamijenio, ja sam nedavno negdje naletio na podatak da se u svijetu tolko metana ( prirodnog plina ) spali, da bi SE CIJELA EUROPA MOGLA VOZIT NA NJEGA !!!


To sam pročitao i ja. Milsim da je bila rijač o LPG-u. A prema CDRW-ovom pojašnjenju, to bi trebalo biti točno.

Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
Nisam zamjenio. Kad vadiš naftu najlakša frakcija (koja ponekad izlazi iz nafte čim ova dođe na površinu zemlje) je upravo LPG. Kako na nekim bušotinama nema infrastrukture za njegovo skladištenje niti cjevovoda za otpremu on se jednostavno spaljuje (famozne baklje). Kad nafta dođe u rafineriju iz nje se izdvaja ostatak plina za koji (ako nema svrhe/želje/potrebe) postoji samo jedna upotreba - na baklju s njim. Dakle on je skoro pa otpad prerade nafte. Netko je pisao da je INA osnovala cijeli Proplin da ne bi morala spaljivat ili izvozit za smješne novce LPG.

Metan je opet sasvim druga stvar i njegovo crpljenje nema veze s naftom. On nije nusproizvod nafte.
Wesper is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2007., 19:10   #30
hm,. trebalo bi to jos provjeriti negdje ..... postoje bušotine plina, bušotine nafte, .......uz naftu, u busotinama se nalaze i izvjesne kolicine plina, koje su vise ili manje rentabilne da bi se iskoristile, i to je ˝smjesa prirodnog plina ˝ koja u većem ili manjem postotku sadrži metan ( mislim da ruski ima največi postotak metana ), .... a kao sto i kazete LPG je frakcija nafte, znaci dobiva se preradom ( rafiniranjem )sirove nafte, vjerovatno u većem postotku nego što bi to bilio poželjno, pa ga je vrlo teško i rentabilno u potpunosti iskoristiti, ( vjerovatno problem skladištenja, transporta, što je, mislim još izraženije kod metana )

eto, meni se ovakvo objašnjenje čini logično, pa ispravite me ako griješim

Zadnje uređivanje METAN RUNNER : 19.02.2007. at 22:23.
METAN RUNNER is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2007., 22:04   #31
Metan se ne mora rafinirati već je čim ga izvadiš spreman za potrošnju. Metana ima u ogromnim količinama. LPG (propan-butan) se dobiva ili iz nafte ili iz rafiniranja prirodnog plina ( manji postotak LPG-a).

Uz to se metan stvara jako lagano i lako brzo ( raspadanje organsikh tvari). Kod rađenja komposta se oslobađa metan, u SADu postoje već smetlišta koja imaju uređaje za hvatnje metana.
Kod prirodnog plina se nezna točno u kojem pototku je metan pristuna, tako je recimo u rusiji najčistji prirodni plin s 95-98% metana dok recimo nizozemski ima svega 80% metana, ostalo odpada na druge plinove između ostalih i na propan i butan.

buštoine plina su bušotine prirodnog plina, često se javlja da se kod bušenja nafte prije same nafte naiđe na prirodni plin koji onda većine bušotina pri vađenju sporvodi kroz cjevi do gorionika gdje se on spaljuje.
Isus is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2007., 22:34   #32
Quote:
Isus kaže: Pogledaj post
Metan se ne mora rafinirati već je čim ga izvadiš spreman za potrošnju. Metana ima u ogromnim količinama. LPG (propan-butan) se dobiva ili iz nafte ili iz rafiniranja prirodnog plina ( manji postotak


kod bušenja nafte prije same nafte naiđe na prirodni plin koji onda većine bušotina pri vađenju sporvodi kroz cjevi do gorionika gdje se on spaljuje.

eto, čovjek zna, .... znači spaljuju naokolo toliko pripodnog plina da bi se cijela europa mogla voziti na njega ......

a ono malo što imaju nekakvu emisiju CO2 u atmosferu, kao nema veze, bumo išli na skijanje kod Amera u Aspen, ili u kod Helge u Sweden, mamicu im protestantsku !

Zadnje uređivanje METAN RUNNER : 20.02.2007. at 02:08.
METAN RUNNER is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2007., 23:41   #33
Quote:
METAN RUNNER kaže: Pogledaj post
eto, čovjek zna, .... znači spaljuju naokolo toliko pripodnog plina da bi se cijela europa mogla voziti na njega ......

a ono malo kaj imaju nekakvu emisiju CO2 u atmosferu, kao nema veze, bumo išli na skijanje kod Amera u Aspen, ili u kod Helge u Sweden, mamicu im protestantsku !
Kod Amera u Kaliforniju...eto ove godine i tamo pao snijeg.....
Lepus is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2007., 23:44   #34
Quote:
Isus kaže: Pogledaj post
Metan se ne mora rafinirati već je čim ga izvadiš spreman za potrošnju. Metana ima u ogromnim količinama. LPG (propan-butan) se dobiva ili iz nafte ili iz rafiniranja prirodnog plina ( manji postotak LPG-a).

Uz to se metan stvara jako lagano i lako brzo ( raspadanje organsikh tvari). Kod rađenja komposta se oslobađa metan, u SADu postoje već smetlišta koja imaju uređaje za hvatnje metana.
Kod prirodnog plina se nezna točno u kojem pototku je metan pristuna, tako je recimo u rusiji najčistji prirodni plin s 95-98% metana dok recimo nizozemski ima svega 80% metana, ostalo odpada na druge plinove između ostalih i na propan i butan.

buštoine plina su bušotine prirodnog plina, često se javlja da se kod bušenja nafte prije same nafte naiđe na prirodni plin koji onda većine bušotina pri vađenju sporvodi kroz cjevi do gorionika gdje se on spaljuje.
Postoje u Europi (mislim u Nizozemskoj), vlasnici farma krava, koji koriste metan na taj nacin za grijanje i hladenje.....
Lepus is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2007., 01:09   #35
Quote:
Isus kaže: Pogledaj post
Uz to se metan stvara jako lagano i lako brzo ( raspadanje organsikh tvari). Kod rađenja komposta se oslobađa metan, u SADu postoje već smetlišta koja imaju uređaje za hvatnje metana.
Stvara se i u ljudskom tijelu, a njegovo ispuštanje u okolinu se smatra nekulturnim činom.
xvx1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2010., 18:49   #36
Evo da oživim temu.
LPG je značajno poskupio.
Benzin i dizel će isto ići gore.
Kakva je situacija sa CNG?
mario1970 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2010., 20:18   #37
Iz tone nafte u našim rafinerijama dobije se od 5-7 % butana, a samo iz libijske nafte koja se smatra najkvalitetnijom dobije se 11% butana iz tone.
Da ne lupate krive podatke ovo vam je pravi parametar koliko naše dvije rafinerije moraju imati proizvedenog butana po toni prerađene nafte.
miroslav k is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2010., 22:58   #38
Quote:
mario1970 kaže: Pogledaj post
Evo da oživim temu.
LPG je značajno poskupio.
Benzin i dizel će isto ići gore.
Kakva je situacija sa CNG?
Ako je sada u redu, u svakom slučaju očekuj istu sudbinu kao i LPG.

Quote:
miroslav k kaže: Pogledaj post
Iz tone nafte u našim rafinerijama dobije se od 5-7 % butana, a samo iz libijske nafte koja se smatra najkvalitetnijom dobije se 11% butana iz tone.
Da ne lupate krive podatke ovo vam je pravi parametar koliko naše dvije rafinerije moraju imati proizvedenog butana po toni prerađene nafte.
Oprosti, ali kakve veze ima butan sa CNG-om?
__________________
"Nije mazohizam, nego autoagresija, sa razlogom, jel'da..."
Shine on Rick.
Vinkovci Staljingrad flickr
Anton is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2010., 11:46   #39
Ovaj podatak možda nema direktne veze sa CNG-om kao niti ova tema koja je postavljena na forum o autoplinu.Jedina veza je ta što se i iz CNG-a odnosno prirodnog plina dobiva vrlo kvalitetan LPG.
miroslav k is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2010., 09:55   #40
Interesantan je podatak da je Metan Runner tvrdio da je LPG neisplativ prema dieselu još 2007. uz cijenu od 3,35 kn.
__________________
Mr. BAD GUY
Beco is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:50.