Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija > Biciklizam

Biciklizam Na dva kotača uokolo

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.02.2017., 11:00   #1381
Quote:
dubko kaže: Pogledaj post
Ma to sam c/p sa weba jednog bike shopa sta obuhvaca njihov veliki servis
lol, obuhvačeno sve, ali zaboravili su najbitnije, naučiti vlasnika da neke stvari sam odradi ako bicikl nije u garanciji jer ovo je samo gubljenje vremena za servis mada na tome dignu lijepe pare.
__________________
Ljubavnik od formata
mrcina 22222 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2017., 11:13   #1382
@dubko, toe ti je spomenuo vec Feelera i Hazza, ja cu jos samo dodati Proteu i Bizmark u zapadnom dijelu grada, Ciklo centar na istoku i Vivasport na dalekom istoku (Dugo Selo).
__________________
Kad preživiš Jarun, onda si spreman na sve!
+++ Divide By Cucumber Error. Please Reinstall Universe And Reboot +++
Mali Maleni is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2017., 13:07   #1383
hihihi... jel imate želju vidit cijene servisa u ch?
na njemačkom je, ali vjerujem da ćete se snać.
ako ne, pitajte.

https://www.veloplus.ch/pdf/veloclin...hme_Preise.pdf
pakleni_patuljak is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2017., 13:11   #1384
Quote:
pakleni_patuljak kaže: Pogledaj post
hihihi... jel imate želju vidit cijene servisa u ch?
na njemačkom je, ali vjerujem da ćete se snać.
ako ne, pitajte.

https://www.veloplus.ch/pdf/veloclin...hme_Preise.pdf
ima da iznajmim kombi, potrpam biceve iz svice, dopelam ih ovdje hazzzu i feeleru, platim ih, vratim biceve nazad, i inkasiram lijepi profit
__________________
Now Playing: Vrnul se bum makar v lesu, il nek Dravu sim donesu. Z dravskim peskom me pokrijte, z dravskom vodom poškropite.
Arash's friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2017., 13:12   #1385
Montaža dječije sjedalice 40 Franaka.. brrr..


a nakon servisa, test vožnja od 5min - 10 Frankića..
Brock is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2017., 13:20   #1386
evo najboljih stavki:

- montiranje gripova 10 chf (70 hrk)
- montiranje rogova 20 chf
- montiranje trake na dropbar (specke) 30 chf
- zamjena vilice 100 chf
- zamjena pedala 20 chf
- zamjena ležaja pogona 80 chf
- zamjena kazete 20 chf
- zamjena lančanika (na pogonu) 50 chf
- zamjena gume i (ili) zračnice 29 chf

i tako... dođite u Ch.. pogotovo ako ne znate sami promjenit zračnicu.
pakleni_patuljak is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2017., 13:22   #1387
Quote:
Arash's friend kaže: Pogledaj post
ima da iznajmim kombi, potrpam biceve iz svice, dopelam ih ovdje hazzzu i feeleru, platim ih, vratim biceve nazad, i inkasiram lijepi profit
vjeruj mi da sam ozbiljno razmišljao da otvorim servis.
al jeba je šta sam imigrant i ne govorim švicarski (ne njemački, nego baš dijalekt)
a to znači da nema šanse da mi neki švicarac dođe barem prve 3 godine.
a troškovi idu...
pakleni_patuljak is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2017., 13:23   #1388
Brzo to briši, pobjeće nam Hazz i Feeler u Švicu

Quote:
Arash's friend kaže: Pogledaj post
ima da iznajmim kombi, potrpam biceve iz svice, dopelam ih ovdje hazzzu i feeleru, platim ih, vratim biceve nazad, i inkasiram lijepi profit
__________________
"Ljudi cijeli život traže mir, spokoj, sreću i zdravlje, a mogu jednostavno kupiti bicikl." I.T.
ossasa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2017., 19:22   #1389
majketi cijene su paprene ali je posao i vremenski ograničen tako da je to malo nategnuto.
više volim kad radim bez presinga pa i da zaradim četvrtinu od te cijene bilo bi sasvim ok.
a bogme bilo bi i posla.
__________________
Ljubavnik od formata
mrcina 22222 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2017., 10:25   #1390
Quote:
pakleni_patuljak kaže: Pogledaj post
vjeruj mi da sam ozbiljno razmišljao da otvorim servis.
al jeba je šta sam imigrant i ne govorim švicarski (ne njemački, nego baš dijalekt)
a to znači da nema šanse da mi neki švicarac dođe barem prve 3 godine.
a troškovi idu...
Zato zaposliš neku zgodnu mladu damu da odrađuje kontakt s kupcima, a ti šljakaš u pozadini.
__________________
Carpe diem!
I'm starting with the man in the mirror. :)
tvuk is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2017., 15:28   #1391
I onda od prvog dana imaš dodatni trošak od 4k chf za plaću plus davanja mjesecno i niti jednog klijenta.
pakleni_patuljak is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 08:55   #1392
Bio prekjucer u Bizmarku i bic ide bolje nego nov - doslovno
danielpubmail is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2017., 12:48   #1393
aušiškumaterinu i ovi današnji moderni bicikli ..

kaže meni sin ...

-e ćaća, treba napraviti servis na vilici (od bicikla njegovog jelte) ..

-reko BMK imaš pare od džeparca pa odnesi neka ti naprave ...

-Skupo je, nemam toliko ..

-*ebe mi se ... dao sam ti da curi kupiš poklon, nek njen ćaća sad njoj da da tebi plati servis na vilici ...

-ali tata puno je to para...

-ajd u pišku materinu, koliko može koštati servis na *ebenoj vilici od bicikla ...

-pa za ruke 200 kuna + dijelovi

-auqurac, pa koliko su dijelovi ... ?!?


bla bla .. bla ..

suncetižarko*ebem .. pa za cijenu servisa na vilici od bicikla napravim 3x servis na vilici od novog gixxera ...

jebeni semerinzi za marzocchi dirt jumper 4 vilicu koštaju na ebaju 250 kuna + šiping ... o jeboteled ..
__________________
Ako vam nekim slučajem nisam odgovorio na post, to ne znači da ste upravu, već da mi se ne troši vrijeme na vaše gluposti ... ;)

Ja nabavio novi aparat ... Proinstal Dupli Pulsni Co2 aparat za varenje MIG TIG MMA 200A i baš mi dobro dođe .. :)
strasilo is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2017., 14:02   #1394
Quote:
strasilo kaže: Pogledaj post
aušiškumaterinu i ovi današnji moderni bicikli ..


suncetižarko*ebem .. pa za cijenu servisa na vilici od bicikla napravim 3x servis na vilici od novog gixxera ...
I to tek nakon tamo negdje poslije 60 000km.. prije neće trebat...
to3cutter is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2017., 23:45   #1395
ali bez zajebancije ... tako je ..

nego, gdje naći semeringe za marzocchi fi32 ?
__________________
Ako vam nekim slučajem nisam odgovorio na post, to ne znači da ste upravu, već da mi se ne troši vrijeme na vaše gluposti ... ;)

Ja nabavio novi aparat ... Proinstal Dupli Pulsni Co2 aparat za varenje MIG TIG MMA 200A i baš mi dobro dođe .. :)
strasilo is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2017., 01:19   #1396
Stavi mu krutu vilicu.
Bit ce bRRzi, medjuostalim bahaha
limun9891 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2017., 08:37   #1397
rađe bih ovu napravio ..
__________________
Ako vam nekim slučajem nisam odgovorio na post, to ne znači da ste upravu, već da mi se ne troši vrijeme na vaše gluposti ... ;)

Ja nabavio novi aparat ... Proinstal Dupli Pulsni Co2 aparat za varenje MIG TIG MMA 200A i baš mi dobro dođe .. :)
strasilo is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2017., 20:30   #1398
Rastavio bih (ja ili servis nebitno) prednju i zadnju nabu i podmazao ležajeve, odnosno vjenčiće moga Sirrusa. U servisu gdje sam pitao
rekoše mi da se vjenčići mjenjaju u tom slučaju što mi se čini OK no nudi mi vjenčiće cijene 7 kuna. Poznavajući pomalo
cijene biciklističke opreme i dijelova ovo mi se čini dosta jeftino. Proizvođača ne znam pa ne bih uvalio nešto nekvalitetno.
Molim za preporuku recimo prolaznih vjenčića, ništa posebno no ne nešto ispod čega ne treba ići (recimo NAKXUS bicikl oni iz Konzuma)
ili su i takvi dobri. Vidim i u Marko projektu nisu ništa skuplji za osovinu pogona.
__________________
Potpis?
krszas is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2017., 05:43   #1399
Quote:
krszas kaže: Pogledaj post
Rastavio bih (ja ili servis nebitno) prednju i zadnju nabu i podmazao ležajeve, odnosno vjenčiće moga Sirrusa. U servisu gdje sam pitao
rekoše mi da se vjenčići mjenjaju u tom slučaju što mi se čini OK no nudi mi vjenčiće cijene 7 kuna. Poznavajući pomalo
cijene biciklističke opreme i dijelova ovo mi se čini dosta jeftino. Proizvođača ne znam pa ne bih uvalio nešto nekvalitetno.
Molim za preporuku recimo prolaznih vjenčića, ništa posebno no ne nešto ispod čega ne treba ići (recimo NAKXUS bicikl oni iz Konzuma)
ili su i takvi dobri. Vidim i u Marko projektu nisu ništa skuplji za osovinu pogona.
ako moraš čačkati po sirrusu , dovezi se radije do osijeka u proteu i daj kreši da ti odradi, ja svog speca samo njemu u ruke dam kad treba nešto ....
phoenixos is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2017., 07:43   #1400
Quote:
krszas kaže: Pogledaj post
Rastavio bih (ja ili servis nebitno) prednju i zadnju nabu i podmazao ležajeve..
Svi ti vjenčići su slične kvalitete (same kuglice su bolje rješenje a svrha vjenčića je brže sklapanje nabe). Ako želiš staviti nešto bolje, onda razmisli da staviš kuglice umjesto vjenčića. Imaš ih npr. ovdje u G10 kvaliteti, prednje i zadnje. Što se tiče glatkoće površine puno svrhe u tom dijelu nema (konusi bi morali biti iste kvalitete- a nisu), ali bolje dobivaš preciznijom sferičnošću kod G10 kuglica. No, kad se konusi i šalice ispoliraju (alu folijom) i stavi npr. ova mast, nabe su
__________________
"Samo ću otresti ovo kako i inače napravim, ne bi mi bio prvi put."
Grinch_zg is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:16.