Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.04.2014., 17:18   #81
Grade u Grahorovoj...

Nema još tlocrta na webu, ima puno zainteresiranih kupaca...

Cijena sitnica: 2400-2700 ;-)
mcquinn is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2014., 21:35   #82
evo ja moram priznat da nimalo ne vjerujem u broj prodanih stanova kako kažu na linku,
http://www.vmd-promet.hr/ponuda/prod...-kvart-stanovi
ispada da su zgrade skoro pa pune
jedino ako ih je kupio grad Zagreb jer njemu "treba" puno stanova ili ih je dobila crkva....jer i njoj "trebaju"
baš bi me osobno interesiralo koliko je to općenito "puno zainteresiranih kupaca" u ovom ludilu od stanja u državi i besposlice koja nas okružuje
__________________
http://waitwhat.co/
superlight is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2014., 22:15   #83
Ja vjerujem. Osobno znam dvoje ljudi koji su tamo kupili stanove, a meni prije mjesec dana nisu htjeli pokazati nijedan od 5 koliko sam ih tražila da mi pokažu, jer su prodani. Pogledala sam jedan istog tlocrta kakav sam htjela ali na krivom katu. Stanovi su lijepi, funkcionalni, ali za taj novac na toj lokaciji trebali bi biti luksuzniji. Ali VMD prodaje stanove kao alvu
__________________
love's such an old fashioned word
bilokoje is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2014., 02:32   #84
njihove dvije zgrade na vrbanima 2 su se prodale dok je druga još bila livada...ostalo je bilo par stanova na svakom katu koji su imali krivi položaj...za grahorovu sam isto čula da je skoro rasprodana, jer je prijateljica htjela tamo, da bude blizu roditelja i isto joj nije odgovarao kat i orijentacija od onoga što je preostalo...
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2014., 12:43   #85
a kako je to prijateljica "gledala" stanove i gotovo svi su prodani a nema jos definirane ni cijene i tlocrta niceg. gradiliste jos nije ni pocelo osim osiguranja gradjevinske jame. nije mi jasno od kud vam te informacije? to je poprilicno veliki blok u koji stane 4 vece zgrade i sad bas da je unaprijed sve rasprodano a nitko to nije vidio? jednostavno ne vjerujem
jones85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2014., 12:58   #86
Sjećam se da sam im u vrijeme onog građevinskog ludila slala mail sa upitom za cijenu i tlocrte Vrbanićeve, negdje oko početka gradnje, i poslali su mi. Vjerojatno tako.
__________________
love's such an old fashioned word
bilokoje is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2014., 22:49   #87
ne znam, mogu pitati....al isto je tako bilo i s vrbanima 2, jer sam ja tamo tražila....znala sam da se gradi, jer živim na jarunu i prolazila sam pored gradilišta....ali dok sam saznala tko gradi i dok je objavljeno na webu, sve što je bilo položajem (orijentacija i kat) i tlocrtom odgovarajuće, bilo je prodano....

sad isto gledam 3 zgrade na jarunu, ali nitko mi ne zna reći ni tko je investitor ni gdje ih potražiti....a zjape prazne.....
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2014., 23:10   #88
ajde molim te pitaj, zanima me taj blok
jones85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2014., 22:18   #89
i mi imamo odlična iskustva sa VMD-om, skroz korektni, stanovi odlični, sve preporuke!
Crvena-boja is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2014., 03:13   #90
jones - vidjela je jučer....preko nekih prijatelja njenih roditelja koji s njima (vmd-om) poslovno surađuju...sad se više ni stan ne može kupiti bez veza
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2014., 14:47   #91
Quote:
Allexis kaže: Pogledaj post
jones - vidjela je jučer....preko nekih prijatelja njenih roditelja koji s njima (vmd-om) poslovno surađuju...sad se više ni stan ne može kupiti bez veza
Hehe, moje je misljenje da se stan ne moze kupiti bez novaca ... za ostalo ... tu je Mastercard
Inace, skoro sam kupio stan u VMDovoj zgradi u Vrbanima 2 ... dobar raspored, kvalitetna gradnja ... ali sam se predomislio i ipak uzeo stan u J redu u Vrbanima 3. I nisam pozalio ni sekunde, jer je mikrolokacija TOTALNO drugacija ... nebo i zemlja.
MasterWindu is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2014., 15:07   #92
Quote:
Allexis kaže: Pogledaj post
jones - vidjela je jučer....preko nekih prijatelja njenih roditelja koji s njima (vmd-om) poslovno surađuju...sad se više ni stan ne može kupiti bez veza
detail details, daj podjeli malo dojmove. koliko ce biti ulaza, stanova, okvirne cijene, velicine od do, praking ce biti zajednicka garaza ili zasebne garaze, koliko ce biti poslovnih prostora.....
jones85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2014., 20:45   #93
...pa fino nazoveš VMD i pitaš...pretpostavljam da ako te zanima, onda je VMD (najčešće) najpouzdaniji izvor informacija...

Štoviše, dotična Irena iz prodaje je prilično ljubazna i odgovara na sva pitanja vezana za postojeću i planiranu stanogradnju...meni je čak i poslala tlocrte Strojarske dok je isti projekt tek bio u povojima...
mcquinn is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2014., 18:20   #94
Najbolje je pitati VMD za informacije; vrlo su ljubazni i pristupačni.

Za VMD mogu reći da su dobri, ali ne baš toliko koliko ih se u zadnje vrijeme hvali. Kvaliteta gradnje jest na nivou, ali znaju nekad u projektantskom dijelu zaštekati.
Konkretno, rasporedi prostorija u većim stanovima znaju biti itekako nepraktični. Na to se dosta mojih poznanika žalilo, a kad sam vidio tlocrt tih stanova, shvatio sam zašto.
Žbaltica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2014., 03:04   #95
Quote:
jones85 kaže: Pogledaj post
detail details, daj podjeli malo dojmove. koliko ce biti ulaza, stanova, okvirne cijene, velicine od do, praking ce biti zajednicka garaza ili zasebne garaze, koliko ce biti poslovnih prostora.....
to se nisam sjetila pitati, jer me nije zanimalo samo sam pitala preko koga je dobila info....najbolje zvati VMD

Quote:
MasterWindu kaže: Pogledaj post
Hehe, moje je misljenje da se stan ne moze kupiti bez novaca ... za ostalo ... tu je Mastercard
Inace, skoro sam kupio stan u VMDovoj zgradi u Vrbanima 2 ... dobar raspored, kvalitetna gradnja ... ali sam se predomislio i ipak uzeo stan u J redu u Vrbanima 3. I nisam pozalio ni sekunde, jer je mikrolokacija TOTALNO drugacija ... nebo i zemlja.


J zgrade imaju odličnu lokaciju....meni se najviše sviđa J6 (fasada od cigle, dio)....al sam prestala gledati na vrbanima 3, malo mi je prebučan kvart i previše djece, kad dođem na trg kod frendice, imam osjećaj da sam došla u ogroman dječji vrtić...a i ona govorkanja o crkvi usred naselja su me odbila...zvonjava me užasno smeta...

sad gledam na novom jarunu (sad sam na starom), sviđa mi se što je više penzionerski kvart...preko ljeta zna biti bučnije, ali mene tada ionako nema u zg...jedino je teško doći do info o investitorima stanova....kod većine uopće nema oglasa da se prodaje, a kod dosta koji se grade, nema tabele...ako ima, na netu ništa...
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2014., 16:15   #96
Quote:
Allexis kaže: Pogledaj post

J zgrade imaju odličnu lokaciju....meni se najviše sviđa J6 (fasada od cigle, dio)....al sam prestala gledati na vrbanima 3, malo mi je prebučan kvart i previše djece, kad dođem na trg kod frendice, imam osjećaj da sam došla u ogroman dječji vrtić...a i ona govorkanja o crkvi usred naselja su me odbila...zvonjava me užasno smeta...

sad gledam na novom jarunu (sad sam na starom), sviđa mi se što je više penzionerski kvart...preko ljeta zna biti bučnije, ali mene tada ionako nema u zg...jedino je teško doći do info o investitorima stanova....kod većine uopće nema oglasa da se prodaje, a kod dosta koji se grade, nema tabele...ako ima, na netu ništa...
Svatko gleda sa svog gledista . Meni je trojka bila interesantna iskljucivo zbog klinaca, skole i relativnog prometnog mira, barem na velikoj livadi juzno od zgrada. Vrtic ni ne vidim da radi (odem na posao prije klinaca, vracam se kasnije, tako je to ), cika i vriska mi ne smeta, ni moje djece ni tudje, ionako se to navecer smiri, preko vikenda se uglavnom bjezi iz grada.
Prije sam stanovao u "starom" dijelu jaruna (Bartolici, uz jezero) i tamo mi je jednostavno okolina bila generacijski neodgovarajuca ... sam sam se morao sa klincima igrati vani, uglavnom.
Novi dio Jaruna smo pregledali, ali taj dio mi je zidan totalno neplanski, bez ikakve infrastrukture, samo spavaonice, sa ulicicama gdje se dva auta ne mogu mimoici ... a skola daleko, tramvaj vjerojatno i dalje nego iz Vrbana 3. Da ne gledam kroz klince i da su pametno "urbanizirali" taj dio Jaruna, a ne po RND principu, kvart bi mi bio vrlo interesantan.
BTW, dvije zgradice ti nudi Pionir, pa pa pogledaj ....
http://www.pionir.hr/prodaja-nekretn...n-b1-i-b2.html
MasterWindu is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2014., 16:35   #97
pa zato svatko i bira po svojim prioritetima....prijateljica mi tamo živi i njoj je idealno, jer joj je vrtić na 5 min, a i škola će joj trebati za koju godinu....meni to ništa ne treba, pa tražim kvart gdje susjede ne vidim i ne čujem

znam za tu zgradu, u ulici borovci, često tuda prolazim kad idem na jarun...ali malo je prenagurano, baš su je stisnuli između 2 zgrade, da je jedna, bilo bi možda ok, ovako ne....nedostatak je što je roh bau i kao takvo je preskupo, jer za tu cijenu dobijem ključ u ruke u drugoj i to A, dok je ova B....a i čitala sam na temi pionir da je zvučna izolacija njihovih zgrada dosta loša, što mi je jako bitna stavka...vidjela sam da se dovršavaju 2 zgrade u ulici županići, jedna odmah na kutu pored rolerske staze, a druga 100 m iznad....međutim, nikakvih info o tome, čak ni tabele ispred....imaš možda neku info o tome
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2014., 17:00   #98
Nakon 6-7 godina u njihovoj zgradi mogu reci da uopce nisu tako kvalitetni kao sto sam mislila.

Voda mi ulazi u stan kod prozora, tj. ispod one unutarnje prozorske klupcice, zid se ljusti, susjedima drugima takodjer, cak nekima voda ulazila ispod balkonskih vrata na parket. I naravno da nikome nista nisu popravili. Jer to nije njihova greska!
Tijana is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2014., 01:46   #99
Quote:
Allexis kaže: Pogledaj post
pa zato svatko i bira po svojim prioritetima....prijateljica mi tamo živi i njoj je idealno, jer joj je vrtić na 5 min, a i škola će joj trebati za koju godinu....meni to ništa ne treba, pa tražim kvart gdje susjede ne vidim i ne čujem

znam za tu zgradu, u ulici borovci, često tuda prolazim kad idem na jarun...ali malo je prenagurano, baš su je stisnuli između 2 zgrade, da je jedna, bilo bi možda ok, ovako ne....nedostatak je što je roh bau i kao takvo je preskupo, jer za tu cijenu dobijem ključ u ruke u drugoj i to A, dok je ova B....a i čitala sam na temi pionir da je zvučna izolacija njihovih zgrada dosta loša, što mi je jako bitna stavka...vidjela sam da se dovršavaju 2 zgrade u ulici županići, jedna odmah na kutu pored rolerske staze, a druga 100 m iznad....međutim, nikakvih info o tome, čak ni tabele ispred....imaš možda neku info o tome
Da, razni ljudi, razni prioriteti, tako je to.
Meni je cijeli taj dio Jaruna nekako nabacan i stisnut, nitko nikakav plan nije radio (tako bar izgleda).
Ako čujem kakav info, javim
MasterWindu is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2014., 19:51   #100
Quote:
Tijana kaže: Pogledaj post
Nakon 6-7 godina u njihovoj zgradi mogu reci da uopce nisu tako kvalitetni kao sto sam mislila.

Voda mi ulazi u stan kod prozora, tj. ispod one unutarnje prozorske klupcice, zid se ljusti, susjedima drugima takodjer, cak nekima voda ulazila ispod balkonskih vrata na parket. I naravno da nikome nista nisu popravili. Jer to nije njihova greska!
Za takve stvari postoji Zakon o obveznim odnosima čl. 633-636 ukoliko je zgrada/građevina ispod 10 godina starosti.
CashBoy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:50.