Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.03.2017., 00:33   #4521
Quote:
GloriaPearl kaže: Pogledaj post
Da se ubacim Gdje bi bilo suknji tog kroja?? Boja plava, žuta ili mint... Nemam ideja gdje tražit više
SheIn
__________________
If not now, when?
Dorota is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2017., 00:38   #4522
Loša im je ponuda trenutno. I ja isto tražim pa svako malo odem na stranicu da vidim jesu li nešto promijenili, ali za sada nemaju neki dobar izbor. U ljeto i jesen je bilo svih mogućih boja (i plave i mint i žute) i printeva, frendica je naručivala.
__________________
Mornari na zvijezdama
sa slomljenim jedrima,
signale šalju u noć...
Pringles is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2017., 10:03   #4523
Koju haljina bi išla na ove cipele?

http://hoegl.com/de-at/kollektion/al...pumps/3-106801

Sviđa mi se ravni kroj, kratki ili 3/4 rukavi...

Ja sam samo gost
VK Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2017., 14:31   #4524
Pa, sad bar ima tih svečanih haljina na svakom koraku i to u širokom rasponu cijena. Bila sam jučer u Immportanne-u na Glavnom kolodvoru. Sad su valjda dobili te haljine za pričest, krizmu, maturalnu večeru, svadbe... čudo, sve preplavljeno haljinama. Meni su se svidjele iako mi trenutno ne treba svečana haljina pa nisam ni isprobavala. Ima i online tih haljina npr. Manzara, ali one koje su mi najljepše se sve vuku po podu , ne kužim kak se hoda sa tim šlepom. A i čula sam da su im brojevi ekstremno mali tak da nije baš da preporučam Manzaru...

Nego, zanima me nešto drugo. Može li mi netko preporučiti neki brand sličan španjolskom brandu Carla Ruiz :
http://www.carlaruiz.com/es/madrina/

Dakle, da imaju u ponudi i otmjene kompletiće, ne samo svečane haljine.
Royal Red is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2017., 14:33   #4525
Udajem se za 20-ak dana ali u crvenoj dugoj "sirena" haljini.Koje boje cipele bi najbolje išle.Nešto mi ne idu crne ni otvoreni prsti.
Ne volim tanke visoke štikle od 12 cm niti platformu.
Može li mi neko preporučiti cipele da imaju malo širu petu ili barem koju boju da tražim?
__________________
Svako zašto ima svoje jbg....
Nikita Durango is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2017., 16:58   #4526
zna li netko koji provjereni online shop sa svečanim haljinama? A da nema carine...
Osim Asosa, Missguided, River Island, Boohoo i New Look-a?
adry88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2017., 19:01   #4527
Quote:
Nikita Durango kaže: Pogledaj post
Udajem se za 20-ak dana ali u crvenoj dugoj "sirena" haljini.Koje boje cipele bi najbolje išle.Nešto mi ne idu crne ni otvoreni prsti.

Ne volim tanke visoke štikle od 12 cm niti platformu.

Može li mi neko preporučiti cipele da imaju malo širu petu ili barem koju boju da tražim?


Zatvorene spic nude cipele, peta 7-8 cm, ipak tanka...
__________________
...try walking in my shoes
Ani2306 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2017., 19:02   #4528
Quote:
adry88 kaže: Pogledaj post
zna li netko koji provjereni online shop sa svečanim haljinama? A da nema carine...
Osim Asosa, Missguided, River Island, Boohoo i New Look-a?


Chi Chi London
__________________
...try walking in my shoes
Ani2306 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2017., 11:02   #4529
U 6. mjesecu idem na jedno vjenčanje i planiram obući tamnoplavu haljinu pencil kroja, bijele sandale i torbicu i nabaciti ciklama ogrlicu i naušnice. Mislila sam podignuti kosu s obzirom da je haljina zatvorena i u slučaju da zahladi imam tamnoplavi sako. S jedne strane se brinem da je tamnoplava pretamna boja za ljeto, a s druge se brinem da bi 3 boje mogle djelovati previše. Malo mi je stisnuto s novcem pa ne bih baš sad u neki šoping, a ovo sve već imam u ormaru. Eventualno mogu promijeniti u nude sandale i torbicu (koje isto ne moram kupovati). Mišljenja.
alfonsina is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2017., 22:12   #4530
Quote:
alfonsina kaže: Pogledaj post
U 6. mjesecu idem na jedno vjenčanje i planiram obući tamnoplavu haljinu pencil kroja, bijele sandale i torbicu i nabaciti ciklama ogrlicu i naušnice. Mislila sam podignuti kosu s obzirom da je haljina zatvorena i u slučaju da zahladi imam tamnoplavi sako. S jedne strane se brinem da je tamnoplava pretamna boja za ljeto, a s druge se brinem da bi 3 boje mogle djelovati previše. Malo mi je stisnuto s novcem pa ne bih baš sad u neki šoping, a ovo sve već imam u ormaru. Eventualno mogu promijeniti u nude sandale i torbicu (koje isto ne moram kupovati). Mišljenja.


Ja bih definitivno radije nude nego bijele.. ali ja inace ne volim bijele cipele, pogotovo u kombinaciji i s bijelim torbicama, pa...
njanja6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2017., 18:33   #4531
Quote:
njanja6 kaže: Pogledaj post
Ja bih definitivno radije nude nego bijele.. ali ja inace ne volim bijele cipele, pogotovo u kombinaciji i s bijelim torbicama, pa...
Potpis

Iako ovisi o kakvom se modelu cipela i torbice radi.

3 boje nisu previše. Ja bi ciklama ogrlicu, sitne naušnice (ni slučajno nešto viseće ako je ogrlica statement) i ciklama lak na noktima. I ruž.
aliceocean is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2017., 08:45   #4532
i ja bih radije nude sandale (a onda i nude clutch) na tamnoplavu haljinu. meni se cini da noge uvijek svima ljepse izgledaju u nevidljivim nude sandalama
ovisno kakav je nakit velicinom i upadljivocu, mozda ne bih i ogrlicu i nausnice i ruz i lak za nokte sve isto uparivala.
ne svidja mi se ni kad su torbica i cipele upareni ali razumijem da nema potrebe trositi dodatno novce ako se vec ima doma sve sto treba
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2017., 05:04   #4533
stavi slike svega pa da vidimo, teško napamet reći
__________________
I’m a carbie girl in a carbie world.
Danielle is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2017., 22:15   #4534
prije par mj sam ovdje postavila pitanje za haljinu za kumu na vjencanju.. svi su savjetovali dugu iako sam niska.. otisla, probala, PRVU KOJU SAM PROBALA I KUPILA eto, imala sam moralnu obavezu javit vam hahahaha
buba-e is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2017., 22:50   #4535
:klap: Moze i slika, necemo se buniti
coralicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2017., 00:00   #4536
Quote:
Dorota kaže: Pogledaj post






Koja vam je najljepša za lipanjsko vjenčanje?
Zadnja Može link?
__________________
Balerina
Majape is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2017., 00:39   #4537
Quote:
coralicious kaže: Pogledaj post
:klap: Moze i slika, necemo se buniti
haljina nije (vise) trenutno u mene, jer je na ugradnji poprsja, i suzavanju. neznatnom, ali ipak da sve legne kako treba
buba-e is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2017., 20:07   #4538
Nedavno sam na nekom portalu pročitala da crna haljina nije poželjna na vjenčanjima...Je li to istina?
adry88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2017., 21:26   #4539
Mislim da je to glupost. Viđala sam kume na vjenčanjima u crnim haljinama, barem je dobar kontrast između mladenke i kume.
__________________
To define is to limit.
Ember- is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2017., 22:55   #4540
Quote:
Majape kaže: Pogledaj post
Zadnja Može link?
http://www.asos.com/asos-tall/asos-t...ss/prd/7320472
__________________
I'm not quiet, I'm plotting.
Annie Lou is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:05.