Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili > Autoplin

Autoplin Kuhari, bombaši, luđaci i ubojice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.06.2007., 00:23   #1
SUSRET plinaša i znatiželjnih

joj ljudi...LJUDI!!!
imam ja ideju..nije bogom dana,ali je bar ideja...

a da mi organiziramo lijepo boks turnir(sa rukavicama,da nebi bilo zubi po podu)???pa ko jaći taj kvači... ja ću doći 100%,samo se nemojte poslije žaliti da vas je razbio neki ugodno popunjeni od 130 kg i 190 visine(5 god trenirao karate,jak ko vol makar imam 40 kg previše i sje. koljeno).

druga ideja je da se svi mi ovdje lijepo nađemo negdje(i obavezno zakopamo ratne sjekire) okrenemo roštilj i svima sa problemima raskopamo aute.

da niko nebi bio u prednosti ili u podređenosti to bi bila subota ili nedjelja(kad 99% ljudi može biti slobodno),oni koji imaju nek natovare alat u bunkere,gospoda iz plinskih servisa nek uzmu i svoje laptope sa konektorima i programima.a ostatak nas neznalica pobrinut ćemo se za društvene igre(belot,preskakanje kozlića,potezanje užeta itd... naravno nakon posla)
ulaz po glavi 50 kn da se skupi za pivu(dio alkoholna,manji bezalkoholni dio,gemišti i sokovi... ovisno ko vas vozi doma,vi sami,bolja polovica,ljubavnica ili frend),salatu i meso za roštilj... evo ja se javljam odma ko dobrovoljac za roštilj.tu sam dobar(moram se pohvalit )
pa da sredmo I wonderu i ostaloj ekipi te "kante" bez zamjerke molim, svi vozimo za nekog kantu,tako i ja(makar je nov).
bez obzira dal će biti stolovi ili deke na travi svi će sjedit u krug da nema glavnog(kralja ili cara ili drugog organa vlasti i reda)... svi za jednog,jedan za sve(zvući djetinjasto,ali bi moglo upaliti)

kaj čemo dobiti sa time ???
1. sredit ćemo ljudima aute da napokon izmamimo osmjeh na licima(zadovoljna mušterija,najbolja mušterija)

2.druženje pametnih glava i razmjena iskustava da srede te aute i malo znanja prenesu nama(koji nemamo baš love,pa želimo malo ukrast od znalaca i uštedjet koju kunu,ali skupit iskustva koja bi prenjeli i vama)samo nek mi neko reće da zna sve,mora to i dokazati inaće dobije po tamburi

3.da napokon prestane sve ovo prepucavanje ovdje od RR,isusa,I wondera,Lepusa.miroslava,igora i inih ljudi kojih se sad nemogu sjetiti

4. besplatna reklama za sve plinske centre!!!ako hoćete pričajte babske priće da ste ugrađivali na vajperu,raketi... maminom biciklu!!!!!!

5. da se ovaj događaj odvija bar jednom godišnje

6.da nemoramo po preporuci ići preko pola države da nam neko napravi servis i poštela auto jer dotićni nije znao,pa se pravio pametan i molio bogu da to radi i stalno tvrdi da to mora tako biti ,umjesto da je nazvao nekog od "poznatih" i pitao jel imao kakva iskustva sa tim i tim...

i uopće me ne dira jel se radi o Boyskom,Lepusu,Auto -timu i ostalima!!!Niko nikome neće ukrasti posao!samo će te pomoći nama.i ako priznate da neko nešto nezna i da nas uputi svom "kolegi" u drugu firmu još više respekta će te dobiti.i da se više ne čita o omotanim izolirkama i sl.

e sad malo i o meni...
ovo sve predlažem usprkos tome što mi je žena pri karju trudnoće,još imam dva ispita koje ako ne sredim u 6 i 7 mj. sve pada u vodu(svi dosadašnji položeni ispiti) i da bi mogao letjeti iz kuće i biti živ oderani obješen na najvišu banderu u državi za primjer otalima.i da jedva u zanje vrijeme imam za pln jer je paučina u novčaniku sve gušća...
sad da čujem vas...


plinko kaže Jarun,moja malenkost Lučko(aerodrom)...
__________________
Tražim posao van HR...Ing. Elektrotehnike(energetike)
octavius is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2007., 00:29   #2
Evo me i ovdje .

Ja sam za tulum. Možda preraste u tradiciju.
__________________
svašta :-)
plinko1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2007., 06:22   #3
I ja sam za!
tryer is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2007., 07:23   #4
Evo, ja vam dam poligon (zatvoren, privatni) na kojem imate cca 5000m2 asvalta, Šumu, roštilj, klupe, tendu.....
Struje nema a voda je iz hidranta.
Nitko nas s nikakve ceste nemre vidjeti pa se mozemo i poklati, napiti, mrknuti one zgodnije
Lokacija - Samobor.
__________________
Pas koji laje - nije dovoljno skuhan!
CSV Laki start is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2007., 08:53   #5
Ajmo onda nešto smisliti na brzinu. Ako imamo poligon možemo se i učiti voziti .
__________________
svašta :-)
plinko1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2007., 09:17   #6
ponavljam se, ali i ja sam ZA.

samobor je odlična lokacija. prilaz autoputem i obilaznicom a jednostavno je slijediti mapu i doći do lokacije.
I wonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2007., 22:02   #7
ma vidi vidi..sve bolje od boljeg!!!
__________________
Tražim posao van HR...Ing. Elektrotehnike(energetike)
octavius is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2007., 22:38   #8
Ljudi ajmo nešto organizirati. Pa neče nam valjda propasti fešta !!!
__________________
svašta :-)
plinko1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2007., 23:35   #9
ja mogu od 15.7 pa nadalje... samo se ne javlja nitko od servisera... očigledno ćemo morati sami...kerbi!!!kaj je sa tobom???dolaziš?
__________________
Tražim posao van HR...Ing. Elektrotehnike(energetike)
octavius is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2007., 23:41   #10
Ideja je dobra. Ja sam za.
Isus is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2007., 23:46   #11
Quote:
octavius kaže: Pogledaj post
ja mogu od 15.7 pa nadalje... samo se ne javlja nitko od servisera... očigledno ćemo morati sami...kerbi!!!kaj je sa tobom???dolaziš?
A ja sam crvenkapica ?
__________________
svašta :-)
plinko1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2007., 00:53   #12
Quote:
octavius kaže: Pogledaj post
ja mogu od 15.7 pa nadalje... samo se ne javlja nitko od servisera... očigledno ćemo morati sami...kerbi!!!kaj je sa tobom???dolaziš?
Još neznam. vidjet ču kad odredite datum i mjesto.
__________________
Volim sve komade koje vole mladi.
Kupujem minsko polje radi ugodne šetnje s punicom.
link
kerbi is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2007., 08:05   #13
sve je to fino i krasno. ideja je dobra.

ali, sumnjam da ćeš skupiti više od 20 ljudi.
I wonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2007., 10:36   #14
dovoljno!
Isus is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2007., 17:38   #15
Nelosa ideja.
Btw, ako ja budem dolazio i posto si ti velika mrcina, morat cu te prizemljiti nekom dugom devetkom. Dobro je sto si velik pa ce mi biti tesko promasiti.

Inace, pivo i pokoja casica razgovora uvijek dobro dodje.
Flo_Master is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2007., 18:22   #16
Ja sam daleko, ali obavezno želim vidjeti slike......
Lepus is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2007., 18:55   #17
slovenci isto zainteresirani, blizu smo doma, nema problema
Primož is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2007., 22:49   #18
Lepus...pa i ti si pozvan.ako treba bumo ti fininacirali PLIN
__________________
Tražim posao van HR...Ing. Elektrotehnike(energetike)
octavius is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2007., 09:33   #19
i ja sam za.
Iako me nema puno na forumu te sudjelujem mnogo u raspravama, ali čisto onak da se zahvalim dečkima koji su me nedavno savjetovali i pomogli mi.

Lepus ak možeš probaj doć pa zagreb nije na kraju svijeta a plin je skoro pa badava
Mad Dog is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2007., 11:10   #20
nedaj bože sudara... kakva bi to explozija bila ...
__________________
On meni nema BOSNE !!!
Nisam zgodan al sam neophodan
AmADin_gospo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:21.