Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.02.2017., 09:53   #5821
Quote:
nimfaKalipso kaže: Pogledaj post
(...) škorpu materijalno u principu ne zanima (...)
Dakle, ipak je ovo sukus cijele price.

Hvala ti na komentaru, mislim da je korisno pomalo rotirati perspektivu.
__________________
otpis
peronja is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2017., 23:46   #5822
Quote:
Jenny123 kaže: Pogledaj post
Pomalo mi se cine neiskreni i prevrtljivi.Idu uz blizance for sure
Te njihove osvete i strelice su za kuckice,u biti to jedino i znaju.
U sexu ok.Ajde to prolazi.
Sve ostalo je preveliki rad s njima,a za koji k?
Dosadniiii ali simpaticni.Jbg
Neki škorpion ti je opasno stao na žulj rekao bih...
studeni1971 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2017., 10:12   #5823
To je po novom. Prije nekoliko mjeseci je bila drugacija pjesma.
__________________
otpis
peronja is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2017., 10:15   #5824
Quote:
Jenny123 kaže: Pogledaj post
Ne seri.
Neiskreni ste jer igrate igre manipulacije,kalkulacije i tako dok ne uhvatite pljen.
Niti asevi u rukavu vam nisu strani.Takodjer to pripisujem neiskrenosti.
A za te kuckaste strelice vam ne zamjeram.
Odnosno cekam ljepsi i suncaniji dan

Nasmijemo se mi,kuzimo se mi,samo smatram da smo mi rakovi veci ljudi od vas.
Gotovo pa sam sigurna.
ahahahhahahhah
sačuvaj me Bože takve isključivosti
ona je sigurna ccccccc
nemaš ti pojma o škorpionima
__________________
http://http://Angels with silver wings,shouldnt know suffering...
yebra is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2017., 10:42   #5825
Quote:
peronja kaže: Pogledaj post
To je po novom. Prije nekoliko mjeseci je bila drugacija pjesma.

Hahahahah,bas si me nasmijao.
__________________
Imperfection is beauty, madness is genius and it's better to be absolutely ridiculous than absolutely boring.
Jenny123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2017., 12:16   #5826
evo još jedna škorpija s podznakom jarca...

Tila bi se samo osvrnit na ovo što kažete da smo škrti. Ja za druge nisam škrta ali sebe ću zakidati... i to samo kada dođem do neke svoje financijske donje granice. A to je više iz straha nego škrtosti. Materijalno mi ne predstavlja previše u životu ali to malo uvijek mora biti za "nedaj Bože" situacije.
scorpio20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2017., 01:37   #5827
Škrtost je jedna od najgorih osobina, bar po meni. I da, na prethodnoj stranici je lijepo objašnjeno da ta osobina nema nikakve veze sa znakom Škorpije/Plutonom.
Škrtost je definitivno u domeni Saturna/Jarca, jer daje takve osobine osobi da će uskratiti zadovoljstvo čak i sebi, a kamoli drugome. Naravno, to ne znači da su svi Jarci škrti, kao što ne znači da Škorpija, Lav, Rak, Vaga ili bilo koji drugi znak neće biti škrt ako mu je naglašen Saturn, loš Jupiter itd.
Ali generalno škrtost nije osobina Škorpije.
Ice_scorpio is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2017., 03:08   #5828
ah skorpije, toliko ste mi pakla unijeli u zivot, ali i dalje ste mi privlacne.. benigna ribica
dorinne is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 11:49   #5829
Quote:
Jenny123 kaže: Pogledaj post
Pomalo mi se cine neiskreni i prevrtljivi.Idu uz blizance for sure
Te njihove osvete i strelice su za kuckice,u biti to jedino i znaju.
U sexu ok.Ajde to prolazi.
Sve ostalo je preveliki rad s njima,a za koji k?
Dosadniiii ali simpaticni.Jbg
Neka škorpija te opako ubola kad je uspoređuješ s blizancem. Nemoj uopće spominjati blizance u istoj rečenici sa škorpionima - nećemo se vrijeđati.
*LoLa* is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 12:14   #5830
Quote:
*LoLa* kaže: Pogledaj post
Neka škorpija te opako ubola kad je uspoređuješ s blizancem. Nemoj uopće spominjati blizance u istoj rečenici sa škorpionima - nećemo se vrijeđati.
Stoji.
Isprika s moje strane ,zaista je uvreda.
__________________
Imperfection is beauty, madness is genius and it's better to be absolutely ridiculous than absolutely boring.
Jenny123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 17:02   #5831
Koliko vam je godina?

Naravno da se ne trebaju uspoređivati prije svega jer su dva dosta različita znaka, jedan pod utjecajem vladara Plutona i vodeni, fiksni, a drugi pod utjecajem vladara Merkura zračni, promjenjivi.. S tim je sve rečeno, kao i to da veza između ova dva znaka teško uspijeva, ali nije nemoguće uz mnogo truda i razumijevanja s obe strane.
Osobno se nisam mnogo slagala s ljudima rođenim u znaku Blizanaca, i većinom su to bila kratkoročna druženja, iako ih ima par koji su tu duže i lijepo funkcioniramo. Ovo važi samo za Sunce u Blizancima, jer većina ljudi oko mene ima nešto u zraku npr. Mo u Blizancima, Vodenjaku, ASc u Vagi i sl. Vjerovatno jer od svih elemenata najmanje mi je zrak u natalu zastupljen pa se okružujem nesvjesno time kako bih popunila taj "nedostatak" kod sebe. Zbog toga je vrlo teško generalizirati jer puno faktora opisuje individue rođene u nekom znaku osim samog tog znaka, ali evo ne znam koji put ponavljam ove teme su takve da se mora generalizirati samo o položaju Sunca, pa kada već generaliziramo svakako da teško uspijevaju Škorpija i Blizanci, jer se na prvu ne mogu razumijeti, Škorpiji smetaju naizgled površni Blizanci, a Blizance zamaraju naizgled misteriozne Škorpije itd. Kažem naizgled jer niti su svi Blizanci površni, dvolični, skloni tračarenju i muljanju, a niti su sve Škorpije tajanstvene, dubokoumne, osvetoljubive, teškog karaktera itd.
Ice_scorpio is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2017., 20:24   #5832
Quote:
Ice_scorpio kaže: Pogledaj post
Koliko vam je godina?

Naravno da se ne trebaju uspoređivati prije svega jer su dva dosta različita znaka, jedan pod utjecajem vladara Plutona i vodeni, fiksni, a drugi pod utjecajem vladara Merkura zračni, promjenjivi.. S tim je sve rečeno, kao i to da veza između ova dva znaka teško uspijeva, ali nije nemoguće uz mnogo truda i razumijevanja s obe strane.
Osobno se nisam mnogo slagala s ljudima rođenim u znaku Blizanaca, i većinom su to bila kratkoročna druženja, iako ih ima par koji su tu duže i lijepo funkcioniramo. Ovo važi samo za Sunce u Blizancima, jer većina ljudi oko mene ima nešto u zraku npr. Mo u Blizancima, Vodenjaku, ASc u Vagi i sl. Vjerovatno jer od svih elemenata najmanje mi je zrak u natalu zastupljen pa se okružujem nesvjesno time kako bih popunila taj "nedostatak" kod sebe. Zbog toga je vrlo teško generalizirati jer puno faktora opisuje individue rođene u nekom znaku osim samog tog znaka, ali evo ne znam koji put ponavljam ove teme su takve da se mora generalizirati samo o položaju Sunca, pa kada već generaliziramo svakako da teško uspijevaju Škorpija i Blizanci, jer se na prvu ne mogu razumijeti, Škorpiji smetaju naizgled površni Blizanci, a Blizance zamaraju naizgled misteriozne Škorpije itd. Kažem naizgled jer niti su svi Blizanci površni, dvolični, skloni tračarenju i muljanju, a niti su sve Škorpije tajanstvene, dubokoumne, osvetoljubive, teškog karaktera itd.
Malo se šalimo

Ima nas svakakvih primjeraka s obje strane. Recimo kao škorpionka rođena u listopadu mogu reći da se sasvim dobro slažem s blizancima koji su rođeni u svibnju. S druge pak strane, znam i nekoliko škorpiona s kojima više ne bih bila prijatelj ni pod razno
Sto ljudi, sto ćudi.
*LoLa* is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2017., 11:27   #5833
Kako ovaj znak laze..i to peceno..
sathuam is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2017., 20:30   #5834
Kada vratim film unazad, pripadnica iz ovog znaka je jedina koja je bila spremna učini sve za mene. Doduše, znala se uvrijediti na krivu moju riječ, ako malo povisim ton, ako joj grublje odgovorm, ali sve u svemu nije bila loša.
zagors is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2017., 20:31   #5835
Kada vratim film unazad, pripadnica iz ovog znaka je jedina koja je bila spremna učini sve za mene. Doduše, znala se uvrijediti na krivu moju riječ, ako malo povisim ton, ako joj grublje odgovorm, ali sve u svemu nije bila loša.
zagors is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2017., 23:52   #5836
Quote:
zagors kaže: Pogledaj post
Kada vratim film unazad, pripadnica iz ovog znaka je jedina koja je bila spremna učini sve za mene. Doduše, znala se uvrijediti na krivu moju riječ, ako malo povisim ton, ako joj grublje odgovorm, ali sve u svemu nije bila loša.
Sposobni smo pomjerati planine za one koje volimo, ali volimo fair play -daću sve moguće i nemoguće, ali unizi me ili pokaži nepovjerenje ili nepoštovanje. ..
Mislim da su mi skoro svi bivši (rijetko sa kim da sam raskidala u zloj krvi ) bili u fazonu da sam im ja pokazala kako se treba ponašati u vezi... hm, šteta što su samo neke stvari skuzili prekasno.
Takva sam i sa prijateljima, ali kada neko pređe granice - presjecam i "zaboravljam " ,nemam loše mišljenje o toj osobi nego mi je onda jednostavno žao.
Škorpija, podznak Bik, Mjesec u Lavu ��

Zadnje uređivanje Ertrinken : 12.06.2017. at 00:04.
Ertrinken is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2017., 00:21   #5837
Quote:
Ice_scorpio kaže: Pogledaj post
Škrtost je jedna od najgorih osobina, bar po meni. I da, na prethodnoj stranici je lijepo objašnjeno da ta osobina nema nikakve veze sa znakom Škorpije/Plutonom.
Škrtost je definitivno u domeni Saturna/Jarca, jer daje takve osobine osobi da će uskratiti zadovoljstvo čak i sebi, a kamoli drugome. Naravno, to ne znači da su svi Jarci škrti, kao što ne znači da Škorpija, Lav, Rak, Vaga ili bilo koji drugi znak neće biti škrt ako mu je naglašen Saturn, loš Jupiter itd.
Ali generalno škrtost nije osobina Škorpije.
a štedljivost ?
nezgodan2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2017., 20:09   #5838
Quote:
nezgodan2 kaže: Pogledaj post
a štedljivost ?
Ne bih rekla. Ali opet govorim u svoje ime, doduše imam Mjesec u Lavu 2.polje(novac), pa i nisam sklona čuvanju novca i teško odolim da ne potrošim na stvari u kojima uživam kao i na osobe koje volim.
Ice_scorpio is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2017., 23:02   #5839
Quote:
Ice_scorpio kaže: Pogledaj post
Koliko vam je godina?
To niko ne zna, forum pohode i maloljetni.

A sa škorpijama je lako, samo ako znaš kako.

(premda, nije baš da je, znati)
Pravi Život is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2017., 21:56   #5840
Quote:
Pravi Život kaže: Pogledaj post
To niko ne zna, forum pohode i maloljetni.

A sa škorpijama je lako, samo ako znaš kako.

(premda, nije baš da je, znati)

Sa svakim je lako, ako znaš kako
Ice_scorpio is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:31.