Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.06.2006., 20:12   #61
Quote:
zooey:
jel ima hostek samo kozne vezice za kupit, to bi mi trebalo?
vjerojatno ima, kad sam ga pitala da mi stavi duze izvadio je cijeli bunt vezica... mogu ti pitat sutra ako zelis (i ako se sjetim tj ako uspijem ocuvati pamcenje uz ove nesnosne temperature u gradu).
Blackness is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2006., 23:18   #62
ako se sjetis pitaj, cijena valjda nije neka. hvala
pa cu i ja otici do frankopanske ovih dana
zooey is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2006., 00:26   #63
Quote:
Blackness kaže:
Mozda je 260 jer ja imam broj 40.
ja cem po jos jedne, ovaj put zelene recimo... a mozda ce biti meni 220, jer nosim 36
__________________
addicted to facebook :)
flakey is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2006., 14:44   #64
a zna li tko za Rijeku mozda? ja bi isto jedna paric... ili cu morat do metropole? a ima li tko slicicu istih, da vidim isplati li mi se put?
Roleta is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2006., 15:20   #65
tu ima i jedna slikica...
__________________
addicted to facebook :)
flakey is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2006., 18:49   #66
evo ih doma, prelijepe su.

@zooey
pitala sam hostica (a ne hosteka, sorry ) za vezice... par vezica kosta 20 kn.

@Roleta
u rijeci nema ovakvih jer se nitko ne bavi takvim obucarskim zanatom koliko ja znam, nitko bas ne proizvodi cipele.

osim ovih na fotki imas jos raznih kombinacija remencica - samo na palcu; na palcu i na ristu (se to tako zove? onaj dio stopala iznad svoda); samo na ristu itd.
Blackness is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2006., 19:16   #67
Quote:
Roleta kaže:
a zna li tko za Rijeku mozda? ja bi isto jedna paric... ili cu morat do metropole? a ima li tko slicicu istih, da vidim isplati li mi se put?
Vjerojatno imas, raspitaj se po gradu. Znam da ima u Splitu, bilo je i pred 10 godina, ne znam zasto onda ne bi bilo i u Rijeci. Tu su negdje i velicinom i ponudom
__________________
Pearls before swine
Mrtva mrkva is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2006., 20:25   #68
@ rimljanke u rijeci

znam da je jedan postolar u rijeci proizvodio potplate za neki butik koji je izradjivao gornji dio, no kad je frendica htjela naruciti isto to kod njega - nije joj htio napraviti (kao, obvezao se da nece)... no cak i da je htio, to nije ni blizu kvalitete i izgleda ovih rimljanki kakve u zg radi vise postolara na ilici i u centru grada.
Blackness is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2006., 21:13   #69
u zakon, 20 kn pa to je nis, hvala ti puno!
zooey is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2006., 15:14   #70
Nasla Rimljanke u Rijeci. Drzi ih Mari cro design studio- u robnoj kuci Korzo. Nabavljaju ih od Zvonimira. Samo sto im je marza skoro 100%
Kostaju 460 kn, mislim stvarno, ako su Zg 260- stvarno nisu normalni. Isplati mi se sjest na Bus i otici po njih gore.

Te imaju spagu, a ne kozu. Voljela bih vidjeti te hostekove prije nego se odlucim
kleid is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2006., 19:15   #71
Quote:
kleid kaze: Nasla Rimljanke u Rijeci. Drzi ih Mari cro design studio- u robnoj kuci Korzo. Nabavljaju ih od Zvonimira. Samo sto im je marza skoro 100%
Kostaju 460 kn, mislim stvarno, ako su Zg 260- stvarno nisu normalni. Isplati mi se sjest na Bus i otici po njih gore.

Te imaju spagu, a ne kozu. Voljela bih vidjeti te hostekove prije nego se odlucim
Skupo, stvarno, kao i sve u toj trgovini...

Evo ih, Hosticeve... Tesko je smanjiti sliku, a da se jos nesto ipak vidi... Koliko sam vremena na to potrosila, mogle smo se nac u gradu da ih vidis u zivo. A mogla sam ih i bogme uploadati negdje.

Zadnje uređivanje Blackness : 15.10.2007. at 11:42.
Blackness is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2006., 10:56   #72
Jaoooo sad bih i jaaaa
Okata is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2006., 12:16   #73
e, a nije vam to neudobno za nosit? moja mama si ih je kupila pa ih ne nosi jer joj se skliže noga po njima, onda sam ih ja uzela, kao probat ću jedan dan i ista priča, a nisam se baš mogla naviknut ni na te vezice...
__________________
"No reason to get excited", the thief he kindly spoke
There are many here among us who feel that life is but a joke
reggie is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2006., 12:26   #74
Ja sam kupila isto od Zvonimira, ali na štandu na sajmu graditeljstva i obrtništva... i bile su 100 kn...
__________________
Teško je biti skroman kad si savršen.
chrissy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2006., 12:46   #75
Quote:
Blackness kaže:
Skupo, stvarno, kao i sve u toj trgovini...

Evo ih, Hosticeve... Tesko je smanjiti sliku, a da se jos nesto ipak vidi... Koliko sam vremena na to potrosila, mogle smo se nac u gradu da ih vidis u zivo. A mogla sam ih i bogme uploadati negdje.

Hvala Black- Te Zvonimirove imaju samo tu kozicu oko palca, a ostalo je sve ta spaga koja se veze. To je meni nekako ljepse. Mada u Mariu imaju i takve kakve si ti slikala.
Koliko si ih ti platila?
Jos jednom bas ti hvala na trudu- imas kavu
kleid is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2006., 14:23   #76

ovo su moje kupljene kod Hostića prije par godina za 200kn
zanemarite igracku od psa i dasku za peglanje
__________________
addicted to facebook :)
flakey is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2006., 16:39   #77
@reggie
ne klizu mi se, ali sam bas zbog toga uzela ove s dvije trakice preko stopala gore, da mi drze nogu. a i napravljene su po mjeri, noga bas fino sjedne u njih.

@kleid
nema na cemu. ja sam ih platila 260, mislim da pise negdje gore.
vezica od koze je ok, ne odvezuje se cak i kad ne pritegnes jako...
Blackness is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2006., 16:49   #78
ljepše su mi te s ''trakicama'' ,ja imam ovakve ko flakey, al sad mi je palo napamet da bi si mogla dat napravit takve natikače, isusofke , da imaju prek palca i gore više jedan deblji remen ili čak 2 tanja... hm.. hm...

inače gledala sam po gradu, mislila sam si kupit neke kožne japanke, al imaju samo muške koje su mi prevelike, a i skupe su...
__________________
"No reason to get excited", the thief he kindly spoke
There are many here among us who feel that life is but a joke
reggie is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2006., 20:39   #79
Quote:
flakey kaže:

ovo su moje kupljene kod Hostića prije par godina za 200kn
zanemarite igracku od psa i dasku za peglanje
Šta su doobreee!
pumpkin pie is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2006., 01:07   #80
Quote:
reggie kaže:
ljepše su mi te s ''trakicama'' ,ja imam ovakve ko flakey, al sad mi je palo napamet da bi si mogla dat napravit takve natikače, isusofke , da imaju prek palca i gore više jedan deblji remen ili čak 2 tanja... hm.. hm...
Imas i takvih vec gotovih.. prosetaj se do Frankopanske.

p.s. I moje su takve kao flakeycine, samo svijetle
__________________
Pearls before swine
Mrtva mrkva is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:05.