Natrag   Forum.hr > Društvo > Teens

Teens Napast in training

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.08.2007., 18:16   #41
pa treba izdržat bez čokolade
__________________
To get something you never had, you have to do something you never did.
sve_naopako is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2007., 18:39   #42
Bez čokolad?? Ma ko će se odreći čokolade? Ma samo se umivaj!!
__________________
Što više znam, to više znam da ne znam...
Perko-Serko
Perko-Serko is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2007., 19:32   #43
ne da se odrekneš već da ublažiš količine,žikiš?
__________________
Dolje droga,živili ćevapi!
talllica boy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2007., 20:06   #44
Manje masne i slatke hrane, redovito umivanje, redovito skidanje šminke i stavljanje iste u što manjim količinama, i ne dirati facu neopranim rukama
Lory is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2007., 20:30   #45
Najbolje kod dermatologa,da mi je dvi kreme,jedna ujutro,druga navecer prije spavanja,i pomaze,za ovih misec dana su nestali,pojave se,ali nestanu,triba to sto prije izlicit,da ti na licu ne ostanu rupe....
I da,ulje jojobe mi nije pomoglo....
Stipe16 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2007., 21:04   #46
Ja sam imala puuuno prištića, i isprobala sam sve.. Ništa nije pomoglo...
Sada se samo umivam dva puta dnevno nivea creme sapunom i navečer prije spavanja stavim nivea puder za bebe... A po danu se namažem nekom laganini kremicom... To ti je to, one kreme i gelovi namjenjeni baš za prišteve su prepreagresivni.
__________________

Love wasnt put in your heart to stay. Love isnt love until you give it away...
nninna is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2007., 21:35   #47
Quote:
Tasha! kaže: Pogledaj post
Vidim da ne odgovaraš...Ja sam ti imala ODVRATNO lice do prošle godine...Mitesere, prištiće, akne...FUJ i frendica mi je preporučila KLINDAMICIN, imaš u ljekarnama, stoje oko 50 kn bočica, u 2 mj. mi je lice ostalo bez i jednog prištića!!!! ne koristim ga već godinu dana i ništa se nije vratilo!!!!!!a vjeruj mi, ako pušiš a imaš problematičnu kožu to ti je smrt...Ja sam prestala godinu dana, a nastavila sam jest i čokoladu, piti (u mormalnim količinama) I ispostavilo se da mi je lice bilo oranica samo zbog cigara...Držim fige... p.s. nema više pudera, prekrivanja, sad je lice ko bebina guza...
ooo da... klindamicin... probala sam svakakva skupa sranja... gelovi, kreme, tonik, maske, pjene (Afrodita, Sebium, NovaDerm, Vichy, NormaDerm....) i na kraju se vratila dobrom starom klindamicinu... i to onom koji prave u ljekarni, ne industrijskom... No ne pretjerujte s mazanjem, kao ja prošle godine. Lice mi se toliko osušilo (ipak je to alkohol, ne) da sam morala koristiti neke kreme za bebinu guzu Prije sam imala više prišteva, sad nije tak koma, al naravno izbije ih više prije menge... Al ne smeta mi, navikla već.
Ne pušim, ali je istina to s cigaretama. Kad sam duže vrijeme na jaako zadimljenom mjestu, npr. kafić, lice postane koooma.
I istina za čokoladu, koliko god se mi to trudili negirati
gimnazijalka :) is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2007., 15:32   #48
ja imam dosta čistu kožu al imam malo mitesera po nosu i često se umivam i kupila sam si onaj garnier 3 u 1 i meni je dosta dobro
*Mala*°°*Crna* is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2007., 18:38   #49
Ma kakva čokolada, uopće ne mora bit' u pitanju čokolada. Ja sam ih imala u srednjoj nešto, ali nikad zbog čokolade ili majoneze ili bilo čega takvoga. To ovisi od osobe do osobe. Mada vrijedi probati vidjeti ako ti nešto od toga smeta, tj. prati hoće li ti se stanje pogoršati kad nešto takvo pojedeš ili će se popraviti ako izbaciš' neke namirnice. Ako nije hrana u pitanju...onda jednostavno svakodnevno čisti facu, po mogućnosti ujutro i navečer.
I da, još jedna stvar što se tiče kozmetičara, dermatologa itd...mislim da oni i nisu baš neko rješenje ako imate tek pokoji prišt. Jedino ako vam je baš sve full upaljeno i blabla. Frendica mi ide kod dermatologice već jedno 4 godine (ima 21) i sad joj je tek bolje, a koliko je već para dala njoj i za sve te kremice, mogla si je već novu facu kupit. I čak vjerujem da joj je sad bolje, jer je izašla iz pubertete, ne zato jer je ova tamo stišće svaki mjesec.
I da, za autora topica...ako se pojavljuju od alergije, onda odi doktoru i nek' ti propiše nešto za to. Ja sam isto alergičar i kad uzimam neku terapiju, bude mi puno bolje
__________________
...zavoli me il' me upropasti...
Blondy-ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2007., 21:51   #50
Meni je starija sestra imala problema s prištićima i kad sam ja dobio par odma mi je dala klindamicin i sad nemam ni jedan,a i njoj je najbolji klindamicin bio...
Edge_15 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2007., 22:20   #51
ma....ja sam imao isti problem.....trebate samo razmutit jedno jaje, kvasinu(ocat), malo mlijeka i šaku riže......dobro promiješanu smjesu ostavite da se lagano grije 10 minuta....nakon hlađenjato nanesite na čisti ručnik i ostavite preko mjesta an kojima su prištevi ili akne....vjerujte mi djeluje....javite rezultate
__________________
I u smrti, i u smrti, i u smrti mi smo... pokopani!!
Pink_Panker is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2007., 00:04   #52
Quote:
krejzi_mala kaže: Pogledaj post
Imas sad svakakvih otrova u ljekarnama...meni to nista nije pomagalo
pa sam se primila kucnih eksperimenata i mogu reci da je to pomoglo...
bar privremeno

Ili oni gelovi za ispiranje lica, umijes se dva puta dnevno s time ...barem malo ublazi=)
a kakvi su ti to kucni eksperimenti
 
Odgovori s citatom
Old 30.09.2007., 07:47   #53
ja sam imao ljetne pristice i povukli su se sad samo pokoji mali oko nosa
niko94 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2007., 07:55   #54
najbolje rješenje je motorna pila.
__________________
Hey Joe...
Drveni Sovac is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2007., 15:50   #55
izbacit iz prehrane: paštetu,majonezu i masnu hranu prepunu začina...kupit uriage hyseac-isprobana metoda-lice mi je skoro pa skroz čisto...isprobano...sve preporuke...prije sam koristila eucerin...to bi mi natrenutak riješilo masnoću s lica ali bi se sebum kasnije prekomjerno počeo izlučivati(tako da mi je lice bilo još masnije i ujutro bi se probudila sva slijepljena)...taj uriage kontrolira lučenje sebuma tako da se postiže dugotrajan efekt...isušuje ti prištiće i ubrzo ti počmu izlazit i sušit se...lice mi je 80% bolje nego prije
Itchy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2007., 15:56   #56
Ako sam imo 2-3.... nikad imo problema stim, fala bogu.
Z00lander is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2007., 17:19   #57
ahoj...da vas sve pozdravim...evo nemam problema sa pristicima ni aknama ali sam jebeni perfekcionist kaj se tice tog pa i kad mi samo jedan pristic dode onda ja to odma rjesavam munjevito...
istina da oni svi clean and cleari-ne pomazu niti skoro nist drugo....neka ta sredstva cak imaju i gori ucinak....
ali evo npr. (tko ima problema s aknama i sl.) : u ljekarni imate super, super kremu SUDOCREM. protiv akni, dekubitusa, upala koze, ekcema...krema je predobra.
stavite, tj. namazite prije spavanja i za par dana ce vam sigurno nestat crvenilo, pristic ili vec nes drugo...
onda ALOE VERA. bas poseban gel, koji isusuje i nekak hidratizira, takoder nafljackati prije spavanja i ujutro ce vec bit bolje. (po potrebi ponavljati par dana, isto i sa sudocremom)
evo stvarno djeluje.... meni je super, super, super.
pozz
toconja is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2007., 08:50   #58
Pa da... imate više takvih krema... gdje se god okrenete!
__________________
Što više znam, to više znam da ne znam...
Perko-Serko
Perko-Serko is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2007., 22:16   #59
ma sve vam je to sranje. cekas da te produ il si spali lice brenerom al onda ces imat oziljke jebiga
odiss is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2007., 15:26   #60
dragi moji koji su koristli sudocrem kod pristica da li mi mozete pojasniti kad da ga mazem, jel treba na cijelo lice ili kako...imam dosta krastica od ceprkanja po faci po danu mazem skinoren al bi na ove velike kraste i flekice htjela isprobati sudocrem znate li da li ce mi pomoci u tom slucaju...puno hvala
*ViToNkA* is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:26.