Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.02.2007., 13:17   #21
super mi je ova karmelina gdje piše spring 2005,ona zavezana pašmina i ono malo bijelo iznad pašmine desno.ne znam kako da stavim te slike u svoj post.
a gdje bi to bilo kupiti?ja sam inače iz zadra pa izbor baš i nije najveći.baš bih i mogla otići do splita,a dan prije krizme biti ću u zagrebu.možete li mi preporučiti koji dućan?
__________________
tajne su tu da ih netko nasluti...postoji riječ koja vrijedi tek kad se prešuti...
coco_D is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2007., 13:18   #22
ajme cure,kako se vi kužite u te stvari!!tako bih i ja htjela,uf..obožavam krpice,ali još se nisam baš pronašla u tome.
__________________
tajne su tu da ih netko nasluti...postoji riječ koja vrijedi tek kad se prešuti...
coco_D is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2007., 18:26   #23
Quote:
coco_D kaže: Pogledaj post
ajme cure,kako se vi kužite u te stvari!!tako bih i ja htjela,uf..obožavam krpice,ali još se nisam baš pronašla u tome.
e draga, to su godine prakse u pitanju
sto se cipelica tice, a i inace - prittka je zakon. Zna sto govori i totalno je cool.
__________________
One Kill Wonder
Karmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2007., 18:28   #24
Quote:
coco_D kaže: Pogledaj post
super mi je ova karmelina gdje piše spring 2005,ona zavezana pašmina i ono malo bijelo iznad pašmine desno.ne znam kako da stavim te slike u svoj post.
a gdje bi to bilo kupiti?ja sam inače iz zadra pa izbor baš i nije najveći.baš bih i mogla otići do splita,a dan prije krizme biti ću u zagrebu.možete li mi preporučiti koji dućan?


pasminu ili svileni sal ne bi trebala imati problema naci u gradu.
a sve druge majicice i ogrtaci iz BEBE.
Pa ako u Splitu ima BEBE trgovina pogledaj tamo. Ako ne, zamoli nekoga da ti nastrika ogrtac ili odi krojacici da ti napravi jedan mali sakoic.
__________________
One Kill Wonder
Karmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2007., 18:52   #25
a di je bebe u splitu?

hvala unaprid
ricava22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2007., 16:28   #26
[QUOTE=ciganche;7509627]
Quote:
patrysa kaže: Pogledaj post

meni izgleda kao trudnička haljina
i meni isto. u svemu sta se reze ispod sisa izgledam ko da sam trudna. a trazila sam tako neku haljinicu za promociju. samo sta ima jos vremena - nema bas niti puno izbora jos.
Electra8472 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2007., 16:49   #27
bebe nema u hrvatskoj (štaviše, nisam sigurna da sam to vidjela u europi ikad). pašminu ili šal pogledaj u kamenoj dugi, bude ih i u mangu, benettonu... meni su iskreno štosnija bolera kojih sad imas kupit na svakom uglu. moras jednostavno prosetat po gradu. odi u mango, topshop, miss selfridge, naf-naf, esprit i slicne ducane i slozi neku kombinaciju, sigurno ces nac nesto.

[baba od 23 godine mode]kad sam se ja krizmavala nista od toga nije bilo [/baba od 23 godine mode]
__________________
Plastic Jesus shelters me - for His head comes off, you see. He's hollow, and I use Him for a flask.
Plastic Jesus, plastic Jesus, riding on the dashboard of my car... Plastic Jesus is a holy bar!
PrittPen is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2007., 15:55   #28
Što da obučem...

Pošto mi ne spada na offtopic, jer često bude zanemareno tamno, ovdje bi mogli pisati o tome...

Mogu ja započeti?

Dakle, trebala bi večeras biti skockana, no ne toliko budem baš ono..čizmice na petu i topići i to..

Mislila sam možda tamne trapke, i neki crni sako sa crvenom majicom, no ne znam kaj obuti...

ma ne znam. Ajd pomozite...
__________________
SuperWeshMashina
"...read my mind and waste my time..."
Mish mali. is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2007., 16:52   #29
Crvene štikle ...
__________________
Be bold. Or italic. Never regular.
maredoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2007., 16:54   #30
crne ili crvene stikle ako furas stikle
ili takve cizme...
__________________
I might be schizophrenic but at least we have each other.
Skattemus is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2007., 17:03   #31
da znamo kaj imas sve u ormaru mogle bi pomoci
ovako je tesko
odi poslikat sve stvari pa cemo ti rec
Hana_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2007., 17:13   #32
Quote:
Hana_ kaže: Pogledaj post
da znamo kaj imas sve u ormaru mogle bi pomoci
ovako je tesko
odi poslikat sve stvari pa cemo ti rec
to je i meni palo na pamet...kako cu ti reci kaj da obuces kad ne znam apsolutno niti jedan komad tvoje garderobe
al ovak..ja bi na to obula svoje crne lacoste tenisice na cicak
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2007., 14:02   #33
Roba uz crveni ruž-savjet molim

Dakle cure, kupila sam lijepi crveni ruž (onako ni pretaman ni prejak) koji bi stavila za jednu feštu uskoro.Već znam da ću nositi tamnije traperice, smeđe čizme,ali ne znam koju da boju/stil majice/košulje/nečega isfuram da izgleda dobro?Bijelo/crno,ne znam ni sama..Dosada sam uvijek nosila svijetla sjajila i ruževe pa si sad u svemu izgledam malo čudno .Inače imam tamno smeđu dugu kosu i smeđe oči-da imate neku predodžbu.Hvala na savjetima unaprijed
Ticia is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2007., 14:08   #34
kahm. iskreno mislim da bi se trebala vodit za vlastitim ukusom i ne tolko brinut oko crvenog ruža, to je najnormalnija stvar za vidit na ženi pa kak god bila obučena
al kad si već bacila opis, ja te vidim u nekoj bijeloj strukiranoj košuljici s puf rukavima, a može imat i smeđe ili crvene točkice po sebi.
__________________
[*deathless*] e propustio si moje prvo pojavljivanje u petama u javnosti jucer. odrastam, a tebe nema :(
[wrongek] ideš
[wrongek] što je sljedeće, torba u obliku torbe :)
*Deathless* is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2007., 16:55   #35
...na koju boju vuče taj ruž...mislim,znam da je crveni ali jel vuče na boju cigle,na smeđe ili na rozo,ljubičasto...ako je na boju cigle,super bi ti išlo nešto zagasito žuto...
...ja pak imam problem sa izborom boje sakoa...imat ću crnu haljinu posutu sitnim šarenim točkicama(vrlo su diskretne) i crvene štikle...sad se mislim da obučem zagasito žuti ili crveni sako...
gica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2007., 20:24   #36
Quote:
gica kaže: Pogledaj post
...na koju boju vuče taj ruž...mislim,znam da je crveni ali jel vuče na boju cigle,na smeđe ili na rozo,ljubičasto...ako je na boju cigle,super bi ti išlo nešto zagasito žuto...
...ja pak imam problem sa izborom boje sakoa...imat ću crnu haljinu posutu sitnim šarenim točkicama(vrlo su diskretne) i crvene štikle...sad se mislim da obučem zagasito žuti ili crveni sako...
Vuče na ciglu, u biti je i u nazivu ruža terracota,ali je za navečer baš lijepa nijansa,nema rozog tona koji ja ne volim.Thanx na ideji, budem vidjela.A ja bi na tvom mjestu ipak žuti sako,makar ni crveni nije loša ideja..
Ticia is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2007., 20:29   #37
Quote:
Ticia kaže: Pogledaj post
Dakle cure, kupila sam lijepi crveni ruž (onako ni pretaman ni prejak) koji bi stavila za jednu feštu uskoro.Već znam da ću nositi tamnije traperice, smeđe čizme,ali ne znam koju da boju/stil majice/košulje/nečega isfuram da izgleda dobro?Bijelo/crno,ne znam ni sama..Dosada sam uvijek nosila svijetla sjajila i ruževe pa si sad u svemu izgledam malo čudno .Inače imam tamno smeđu dugu kosu i smeđe oči-da imate neku predodžbu.Hvala na savjetima unaprijed
ja bi na tvom mjestu jednu dobru tamnosmedju/crnu košulju
ono trapke fini čizmak, lijepi remen i uska košulja very nice
emergence is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2007., 20:31   #38
Quote:
gica kaže: Pogledaj post
...na koju boju vuče taj ruž...mislim,znam da je crveni ali jel vuče na boju cigle,na smeđe ili na rozo,ljubičasto...ako je na boju cigle,super bi ti išlo nešto zagasito žuto...
...ja pak imam problem sa izborom boje sakoa...imat ću crnu haljinu posutu sitnim šarenim točkicama(vrlo su diskretne) i crvene štikle...sad se mislim da obučem zagasito žuti ili crveni sako...
ovdje puno toga moze poći po zlu haha kad ne znamo ni kak cipe/haljina i sako zgleda. mislim da crveni sako i cipele ne pašu-tj previse ziheraski i crveno.
a opet i žuto i crveno mi je jako sumnjivo
emergence is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2007., 23:26   #39
...ma znam da je teško kad ne vidiš,al nisu jake i kričave boje...te šarene točkce su jako sitne,vidiš ih samo izbliza tako da računaj da je haljina crna do koljena...štikle su od brušene tamnocrvene kože,a sako je kratak i tamno žute boje...zapravo boja svijetlo smeđe brušene kože koja baca na žuto iako sako nije kožni nego pamučni...uf,šta san zakomplicirala...neznan baš ni koliko bi slike pomogle(koje očito ne znan stavit) jer boje na njima uglavnom ispadnu skroz drukčije...
gica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2007., 14:37   #40
dvojke oko outfita za pir

Dakle imam haljinicu klik
i imam crne sandale.
Ne kupujem nove sandale dakle ove koje imam se moraju iskoristit.
E sad posto je sve to skupa malo precrno sta da radim? Mozda kosu u rep/pundzu i stavit maramu u nekoj jakoj boji na kosu i onda iste te boje torbu? Ili nekakav nakit?
Ili da pak opce ne obucem tu haljinicu
Zarko sam zeljela obuc kosulju s golim ledjima, onako oko vrata ide i na mali V je, jako strukirana ali nemam sta dole na to, probala jednu suknjicu do koljena onako A kroj ali mi to bez veze jer je isto oboje crno i vise je ko neka uniforma
Ne bi htjela hlace, dokupila bi nesto ako bi to bilo i inace nosivo a ne da mi stoji u ormaru posto inace taj "fini", "fensy" stil nije bas moj djir
Savjeti?
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:27.