Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.04.2007., 18:00   #41
Quote:
Lilit kaže: Pogledaj post
Dakle imam haljinicu klik
i imam crne sandale.
Ne kupujem nove sandale dakle ove koje imam se moraju iskoristit.
E sad posto je sve to skupa malo precrno sta da radim? Mozda kosu u rep/pundzu i stavit maramu u nekoj jakoj boji na kosu i onda iste te boje torbu? Ili nekakav nakit?
Ili da pak opce ne obucem tu haljinicu
Zarko sam zeljela obuc kosulju s golim ledjima, onako oko vrata ide i na mali V je, jako strukirana ali nemam sta dole na to, probala jednu suknjicu do koljena onako A kroj ali mi to bez veze jer je isto oboje crno i vise je ko neka uniforma
Ne bi htjela hlace, dokupila bi nesto ako bi to bilo i inace nosivo a ne da mi stoji u ormaru posto inace taj "fini", "fensy" stil nije bas moj djir
Savjeti?

pa lijepa ti je haljinica i cipele. prekrasno a da probas s nekom ogrlicom, recimo bijelo zlato ili srebro, na tu kombinaciju, malo da razbije crninu? i podignes kosu jos.
a sta se tice te kosulje, kupi neku suknju na to - sta da ti drugo kazem? nisam vidila slike te kosulje niti te suknje pa nemogu komentirat.
Electra8472 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2007., 18:42   #42
Quote:
Lilit kaže: Pogledaj post
Dakle imam haljinicu klik
i imam crne sandale.
Ne kupujem nove sandale dakle ove koje imam se moraju iskoristit.
E sad posto je sve to skupa malo precrno sta da radim? Mozda kosu u rep/pundzu i stavit maramu u nekoj jakoj boji na kosu i onda iste te boje torbu? Ili nekakav nakit?
Ili da pak opce ne obucem tu haljinicu
nije precrno, šta fali ako imaš sve crno, samo ti ne dostaje nakit... narukvice ili nekakav lančić... i možda bi bilo zgodno imati malu (zlatnu ili srebrnu) torbicu!
ne stavljati traku jake boje na ovu haljinu, jedno ako hoćeš rajfić.
__________________
Sunce, hvala ti što si izašlo za mene!
Sunce, obećajem misli su mi pozitivne!

"Tko još sluša gradske priče? Jaka stvar. Da, da, da... to sam ja."
*shiney* is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2007., 19:37   #43
a dal carape na to? ja bi jer mislim da noge ljepse izgledaju u carapama ali kakve?
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2007., 20:56   #44
Quote:
Lilit kaže: Pogledaj post
a dal carape na to? ja bi jer mislim da noge ljepse izgledaju u carapama ali kakve?
noge ti fakat super izgledaju a i cipele su mi baš lijepe ma sve za pet
...čarape bi samo pokvarile nemoj...
__________________
★Boyz★
nina2007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2007., 00:21   #45
Quote:
Lilit kaže: Pogledaj post
a dal carape na to? ja bi jer mislim da noge ljepse izgledaju u carapama ali kakve?
pa ako je bas prehladno, obuci one na sitne mrezice, bež boje. ili one bez sava (ako ih nadjes za kupit) ili bez onog debljeg ruba. o tome je vec bilo rijeci na topiku "nositi ove cipele sa ili bez hulahopki" - tako nekako. imala sam slican problem
Electra8472 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2007., 17:51   #46
opet imam ja pitanja, odlucila crveni nakit i crvenu torbu na tu haljicu (mozda i crvene cipele) e a pitanje je dal nakit koji ce bit kratak da ne ide na/preko haljinice ili da ide? dakle jel nes uz vrat ili duze nes?
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2007., 19:56   #47
osobno bih odabrala ili ful uz vrat (oko vrata) ili ful dugacko. ne volim ''srednje'' velicine
a mislim da bi na ovo isla dobro i jedna i druga krajnost, nikako sredina. zavisi i od torbe isto tako.

btw dok sam guglala red beads ogrlicu nasla sam nesto sto mi se jako svidja



hm, mozda bolje nesto skroz uz vrat. neki choker
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2007., 23:09   #48
torbica je onako retro stil
a meni za oko zapela ogrlica od velikih (drvenih?) crvenih kugli za oko vrata tj onako idu od vece prema manjoj ali zapravo su sve velike (to bi mi i poslje bilo nosivo za svaki dan a ne samo za finjak) sta mislis? ovo tvoje je kjut, ko neki sal
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2007., 23:22   #49
Quote:
darin kaže: Pogledaj post
to je i meni palo na pamet...kako cu ti reci kaj da obuces kad ne znam apsolutno niti jedan komad tvoje garderobe
al ovak..ja bi na to obula svoje crne lacoste tenisice na cicak
Pa bitno je samo prijedlog dati..ona ce vljada naci nesto najslicnije tome...
Malina is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2007., 23:29   #50
već sam ovo negdje postala ali svi su zanemarili

a pošto ima tema sada...

jel prerano za nošenje ove suknje i šta mislite kak bi izgledale balerinke na to..meni tak-tak, ne mogu se odlučiti



da si bolje zamislite, na ove balerinke čine mi se nekak pretvrde za to...



slušam prijedloge
raverica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2007., 00:09   #51
Možda bi i išle te cipke ali mislim da bi bolje pasale japankice ili sandalice
scrat5645 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2007., 00:22   #52
to i ja mislim, ali mi se neda čekati pravo ljetno vrijeme da ju mogu nositi uz japankice...
raverica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2007., 14:34   #53
to je lanana suknja jel... mozda da probas s nekom grubljom majicom pa ce se majica i balerinke sparit iako i meni su vise za sandalice ... ali opet ove balerinke su otvorene pa mogu proc pod sandalice
obuci pa stavi sliku na hrabre forumasice pa cemo ti rec
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2007., 03:02   #54
pomoć

Kakve cipele i torbicu bi iskombinirale na ovu haljinu (model,boja,...)?



__________________
it's just like poetry inside to hear you breathing by my side
dorchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2007., 03:10   #55
ajme ajme!!!!!!!! koja je to haljina, reci dok me herc ne strefi!! savrsena je!!
vekmar is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2007., 12:29   #56
neke zuckasto-zlatne ko sta je reb haljine na dnu i kod vrata i u struku (ne vidim dobro koja je to boja) ili bilo koji boju koje ima na haljini tipa roza, ljubicasta i koje li su to vec boje
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2007., 13:14   #57
Quote:
vekmar kaže: Pogledaj post
ajme ajme!!!!!!!! koja je to haljina, reci dok me herc ne strefi!! savrsena je!!
Apart, iz Otto kataloga (njemačkog)
__________________
it's just like poetry inside to hear you breathing by my side
dorchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2007., 13:20   #58
Quote:
dorchi kaže: Pogledaj post
Kakve cipele i torbicu bi iskombinirale na ovu haljinu (model,boja,...)?



ja bi ljubičaste peep-toe i recimo zlatni-bež-pudrasti clutch (jer ne kužim točno koje su boje ovi rubovi haljine pa ti procijeni)
znam da bi najziheraškije bilo uparit boju cipela i torbice, al probaj bez toga ako ćeš imat prilike

ili neke bež-zlatne cipelice, al ne prenapadne, nego da se skroz sliju s nogom i clutch u bilo kojoj boji s haljine
Vekki is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2007., 13:56   #59
Quote:
Vekki kaže: Pogledaj post
...
piše da je vanilija...ne znam točno jer još nije stigla

i ja sam mislila da nešto od toga bude te boje, da se stopi, baš kao što ti kažeš, a drugo u nekoj od ovih drugih boja (roza,ljubičasto,zelenkasta,narančasta)

al' ne znam koja bi to druga boja bila (možda ljubičasta ) i dal' cipele il'torbica
__________________
it's just like poetry inside to hear you breathing by my side
dorchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2007., 18:24   #60
da, ka sta su cure gore rekle, nesto boja sampanjca ili zlatno - vidit ces kad ti stigne kakav je tocno taj rub dolje....
Electra8472 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:10.