Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.03.2017., 22:56   #1481
Quote:
AceOfCups kaže: Pogledaj post
Ima li netko primjer kad su mu umrli baka/djed?

Kako se to gleda, je li to obitelj, ili bliža rodbina, ili Mjesec/Sunce...?
djed sa majčine strane je umro kad mi je saturn tranzitirao 3. polje i bio u sekstilu sa suncem, marsom, jupiterom
tranz. pluton na izlasku iz 8. (vladar 8.) opozicija venera
uran vl.12 kvadrat natalni uran u 8.
uran opozicija mars
leonidas27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2017., 23:20   #1482
Quote:
Lily_ kaže: Pogledaj post
Kako vam se manifestira tranzit Marsa preko Asc?
Osjetite li ga ili prođe neprimjetno?

Evo npr. ovako: osoba ima dvije informacije o satu i minuti rođenja, radi se o 20 minuta razmaka, što bi mijenjalo i podznak. U prvom slučaju Mars i podznak bi bili u istom znaku, u drugom slučaju Mars u jednom znaku, a Asc u sljedećem. Promatrajući osobu, i gledajući neke važne događaje iz života, može se pronaći elemenata i za jedno i za drugo.

Mars je u karti jak i može li osoba osjetiti kad prelazi preko Asc i kako - više fizička (ozljeda i sl.) ili psihička manifestacija (nervoza, iritiranost, sukobi)?

To bi možda osobi moglo ukazati na ispravan sat i minutu rođenja. Po prvoj varijanti, osoba se taj dan budi i nalazi krv na nozi - prokrvarila je jedna ozljeda koju je smatrao saniranom. Isti dan se još udari, čini mi se. Dakle, fizičke manifestacije.
Po drugoj varijanti - ako je rođenje bilo 20 min. kasnije -više psihičke manifestacije: osoba taj dan uđe u neki sukob i prepirku i baš je jako nabrijana na to, iritirana i verbalno agresivna. Što vam je veća vjerojatnost za manifestaciju tranzita Marsa na Asc?
hm, mars mi je vladar asc i prije mjesec dana je prešao preko asc i nije bilo nikakve ozljede
budući da mi je merkur na asc, rekla bih da glava/misli/psiha rade u mojem slučaju tijekom tog tranzita
nisam sklona ozljedama no prilikom jedne je mars radio lijepe aspekte (trigon) sa suncem i marsom ali je bilo nepovoljnih položaja drugih planeta...
leonidas27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 18:39   #1483
Imam pitanje u vezi ljubavnog područja na temelju moje natalne karte. Dakle nešto općenito o ljubavnom polju, te smiješi li mi se
napokon neka ozbiljna ljubav, ne ove one night stand i sl. koje te samo iskoriste i zbogom. Nikako da sretnem nekoga i osjetim to je to, nikad nemam "onaj" osjećaj, a svima kojima se ja sviđam su mi daleko ispod mojih zahtjeva, ima li nade ili da se povetim nečemu drugom, poslu, hobijima i sl?

Trenutno sam single 6 mjeseci, izašla iz dugogodišnje veze (9 god)

tinypic mi ne radi pa evo ovdje natalna

https://ibb.co/ddCraa
slatkasol is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2017., 09:30   #1484
Quote:
slatkasol kaže: Pogledaj post
Imam pitanje u vezi ljubavnog područja na temelju moje natalne karte. Dakle nešto općenito o ljubavnom polju, te smiješi li mi se
napokon neka ozbiljna ljubav, ne ove one night stand i sl. koje te samo iskoriste i zbogom. Nikako da sretnem nekoga i osjetim to je to, nikad nemam "onaj" osjećaj, a svima kojima se ja sviđam su mi daleko ispod mojih zahtjeva, ima li nade ili da se povetim nečemu drugom, poslu, hobijima i sl?

Trenutno sam single 6 mjeseci, izašla iz dugogodišnje veze (9 god)

tinypic mi ne radi pa evo ovdje natalna

https://ibb.co/ddCraa


Imala si kvadrat saturna na veneru. Isto kao ja, ja sam izasla iz veze duge 8 godina. Samo me zanima da li si raskid dozivela tesko ili kao rasterecenje. Ja mislim da ce jupiter u skorpiji tebi da pokrene ove planete u ribama, pa i veneru i to ce biti ok.
vratanca27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2017., 10:06   #1485
Quote:
vratanca27 kaže: Pogledaj post
Imala si kvadrat saturna na veneru. Isto kao ja, ja sam izasla iz veze duge 8 godina. Samo me zanima da li si raskid dozivela tesko ili kao rasterecenje. Ja mislim da ce jupiter u skorpiji tebi da pokrene ove planete u ribama, pa i veneru i to ce biti ok.
Doživjela sam kao rasterećenje i baš pravo oslobođenje iako još imam repove, koje rješavam 😊, kad će se taj jupiter pokrenuti?😂

Poslano sa mog ALE-L21 koristeći Tapatalk
slatkasol is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2017., 16:10   #1486
Dal netko zna do kad je mars u raku, otvaram svoju natalnu i vec par mjeseci mi tamo gore pise mars, a znam da mars u raku nije dobar znak i period.
Ili to mozda ovisi pojedinacno do svake natalne karte, gdje se moze vidjeti kad ce zavrsit to vladanje marsa u raku, jer ovo mi je jako los period vec par mjeseci.
salevart is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2017., 16:16   #1487
Quote:
salevart kaže: Pogledaj post
Dal netko zna do kad je mars u raku, otvaram svoju natalnu i vec par mjeseci mi tamo gore pise mars, a znam da mars u raku nije dobar znak i period.
Ili to mozda ovisi pojedinacno do svake natalne karte, gdje se moze vidjeti kad ce zavrsit to vladanje marsa u raku, jer ovo mi je jako los period vec par mjeseci.
Pa nije Mars u Raku sad, nego u Biku. To je tebi valjda natalni Mars u Raku.
__________________
Be patient in affliction, joyful in hope, faithful in prayer
infra red is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2017., 16:32   #1488
Quote:
infra red kaže: Pogledaj post
Pa nije Mars u Raku sad, nego u Biku. To je tebi valjda natalni Mars u Raku.
Da, ma neznam kak to objasniti, zasto onda cijelo vrijeme stoji taj mars kad otvorim natalnu, ima i drugih planeta, ili je to pocetni planet od kojeg se pocinje gledati, posto horoskop pocinje se gledati od ovna, a ovnom vlada mars, ili to nema veze uopce?

Evo bas sad pogledam i pod tranzit mi pise mars, vec par mjeseci tako, kako se moze znati do kad ce to biti tako?
salevart is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2017., 18:42   #1489
Quote:
salevart kaže: Pogledaj post
Da, ma neznam kak to objasniti, zasto onda cijelo vrijeme stoji taj mars kad otvorim natalnu, ima i drugih planeta, ili je to pocetni planet od kojeg se pocinje gledati, posto horoskop pocinje se gledati od ovna, a ovnom vlada mars, ili to nema veze uopce?

Evo bas sad pogledam i pod tranzit mi pise mars, vec par mjeseci tako, kako se moze znati do kad ce to biti tako?
okači nam natalnu kartu pa ćemo bolje razumjeti.
Blackorwhite is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2017., 21:33   #1490
Nece uploadati sliku, nisam nikad stavljao na forum nista pa neznam kako da stavim

Zadnje uređivanje salevart : 24.03.2017. at 21:56.
salevart is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2017., 09:14   #1491
Quote:
slatkasol kaže: Pogledaj post
Doživjela sam kao rasterećenje i baš pravo oslobođenje iako još imam repove, koje rješavam 😊, kad će se taj jupiter pokrenuti?😂

Poslano sa mog ALE-L21 koristeći Tapatalk
10/11. mjesec ove godine, pa onda imaš godinu dana dobrih prilika


evo, meni sad taj jupiter šeta 3. kućom koja je puna (vaga-venera, sunce, merkur, saturn, pluton), te radi opp na mjesec iz 9. (ovan)

razmišljam o otkazu na dugogodišnjem poslu na kojem sam 8 godina... samo me malo strah tog tranzitnog saturna kad počne djelovati iz jarca, krajem godine... prvo će mi lupti kvadrat na veneru pa onda ovu ostalu bandu


zanimljiva stvar je i da se tranzitni uran vrti prilično blizu mog mc-a...

nije mi svejedno, ali nikad nisam imala jači poriv za slobodom...

karta:http://www.alabe.com/cgi-bin/chart/a...&Submit=Submit
__________________
Not my circus, not my monkeys.
Nemi is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2017., 12:29   #1492
Ima li razloga (retoričko pitanje) da se bojim tranzita Saturna nad Venerom (konjukcija)... budući da mi Venera vlada 3. i 8.kućom i da su i natalno te dvije planete u kvadratu... hm... ... a jesam se usrećila svojim horoskopom...
__________________
Prije nego odgovorite na moj post, pokušajte prvo pročitati ga s razumijevanjem. Hvala.
Lillyrosee is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2017., 13:17   #1493
Quote:
lilarose001 kaže: Pogledaj post
Ima li razloga (retoričko pitanje) da se bojim tranzita Saturna nad Venerom (konjukcija)... budući da mi Venera vlada 3. i 8.kućom i da su i natalno te dvije planete u kvadratu... hm... ... a jesam se usrećila svojim horoskopom...
Općenito se ne treba "bojati" tranzita, to je kao da kažeš da se bojiš života. I zapravo seže u sferu praznovjerja.

Život s sobom nosi izazovnija i manje izazovna vremena a i jedna i druga su nam poučna i služe nam kako bi kroz njih rasli i evoluirali.

Saturnov tranzit preko Venere ovisno o natalnoj karti označava period kada se na neki način testiraju odnosi (i ljubavni i društveni) i održivost određenih odnosa u našem životu. Odnosi koje smo formirali u prošlosti, a koji su temeljeni na uvažavanju i iskrenim osjećajima za vrijeme ovog tranzita mogu postati još pouzdaniji ili dobiti još jedan sloj odgovornosti i obaveze, dok oni temeljeni na "iskorištavanju" mogu propasti, ali to ionako znači da nisu valjali.

Budući da natalno postoji kvadrat Venere i Saturna to znači da osoba u sebi nosi obrazac "inhibiranosti" i da mora raditi na tomu jer će stabilne odnose temeljene na povjerenju moći izgraditi tek kada takav odnos izgradi sama s sobom.
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2017., 16:18   #1494
Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post

Saturnov tranzit preko Venere ovisno o natalnoj karti označava period kada se na neki način testiraju odnosi (i ljubavni i društveni) i održivost određenih odnosa u našem životu. Odnosi koje smo formirali u prošlosti, a koji su temeljeni na uvažavanju i iskrenim osjećajima za vrijeme ovog tranzita mogu postati još pouzdaniji ili dobiti još jedan sloj odgovornosti i obaveze, dok oni temeljeni na "iskorištavanju" mogu propasti, ali to ionako znači da nisu valjali.
Može li saturnov tranzit na veneru i mjesec donijeti stabilnu i dugotrajnu vezu. Ako se radi o trigonu i venera je vladarica 5.kuće?
Dorée is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2017., 16:57   #1495
Quote:
Dorée kaže: Pogledaj post
Može li saturnov tranzit na veneru i mjesec donijeti stabilnu i dugotrajnu vezu. Ako se radi o trigonu i venera je vladarica 5.kuće?
evo ja ću ti reći da može meni je donio najozbiljniju kad mi je tranzitirao preko venere (konjukcija), a usto je i radio opp na mjesec... kod tebe je i više nego izgledno s ovim indicijama
__________________
Not my circus, not my monkeys.
Nemi is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2017., 17:13   #1496
Quote:
Nemi kaže: Pogledaj post
evo ja ću ti reći da može meni je donio najozbiljniju kad mi je tranzitirao preko venere (konjukcija), a usto je i radio opp na mjesec... kod tebe je i više nego izgledno s ovim indicijama
Super, hvala ti Čitala sam o različitim iskustvima po pitanju tog tranzita pa me baš zanimalo, naravno da treba uzeti u obzir i natalnu kartu i sve, ali da.
Trenutno mi istodobno i uran tranzitira veneru i mjesec te mi je rečeno da ne mogu očekivati ništa trajno i stabilno, jedino što saturn to može produljiti. No, kako uskoro završava tranzit urana i preostaje samo saturn polažem neke nade u to
Dorée is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2017., 17:40   #1497
Quote:
Dorée kaže: Pogledaj post
Super, hvala ti Čitala sam o različitim iskustvima po pitanju tog tranzita pa me baš zanimalo, naravno da treba uzeti u obzir i natalnu kartu i sve, ali da.
Trenutno mi istodobno i uran tranzitira veneru i mjesec te mi je rečeno da ne mogu očekivati ništa trajno i stabilno, jedino što saturn to može produljiti. No, kako uskoro završava tranzit urana i preostaje samo saturn polažem neke nade u to
sad si me ponukala da provjerim kad je ono uran ušao u ovna pa ću ti reći još i da je meni isti taj uran šetao oko mjeseca i radio opp na veneru taman u vremenu cca kad sam počela s ovim mojim sadašnjim... skoz zanimljivo! eto, sretno i tebi onda
__________________
Not my circus, not my monkeys.
Nemi is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2017., 11:59   #1498
Quote:
Nemi kaže: Pogledaj post
sad si me ponukala da provjerim kad je ono uran ušao u ovna pa ću ti reći još i da je meni isti taj uran šetao oko mjeseca i radio opp na veneru taman u vremenu cca kad sam počela s ovim mojim sadašnjim... skoz zanimljivo! eto, sretno i tebi onda
Zanimljivo Meni uranov tranzit traje od prošlog proljeća pa još do polovice travnja, pa ćemo vidjeti. Javim se ja s povratnom informacijom. Hvala ti
Dorée is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2017., 12:15   #1499
Svaka moja ljubavna veza započeta tranzitom Urana na natalnu Veneru se naglo prekidala, uzrok joj je bio neki događaj koji je mijenjao odnos.

Veze pod tranzitima Saturna i Plutona na Veneru ili Mjesec su bile započete ozbiljnim i čvrstim namjerama,bez obzira na kvalitetu samog odnosa.
Blackorwhite is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2017., 12:44   #1500
Quote:
Dorée kaže: Pogledaj post
Super, hvala ti Čitala sam o različitim iskustvima po pitanju tog tranzita pa me baš zanimalo, naravno da treba uzeti u obzir i natalnu kartu i sve, ali da.
Trenutno mi istodobno i uran tranzitira veneru i mjesec te mi je rečeno da ne mogu očekivati ništa trajno i stabilno, jedino što saturn to može produljiti. No, kako uskoro završava tranzit urana i preostaje samo saturn polažem neke nade u to
Znači, kod tebe je istovremeno i Saturnov i Uranov tranzit?
Pročitala sam ovo boldano na onom forumu, i ne mislim da on bezveze govori, ali iz svog iskustva se ne mogu složiti s tom teorijom.

Jedna moja veza, koja je počela pod Saturnovim tranzitom, trajala je neusporedivo kraće i bila neozbiljnija, što je bilo u skladu s mojim godinama tada, od one započete pod Sa i Ur.
Tako da ima tu više faktora...
AceOfCups is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:24.