Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.09.2008., 19:06   #21
bok svima, evo, registrirah se danas, pa me zanima jel mi netko može odgovorit na pitanje, u ovom prastarom threadu...
Imam jedne dobre i udobne čizme, špicaste, al mi se više ne sviđaju, i htjela bih od njih napravit okrugle, mislim da ima dovoljno materijala, jer su šire, ali ne znam jel se to smije, jer cipela ima svoju "konstrukciju".. ako netko zna odgovor, ili je ikad čuo za što ovakvo, bila bih zahvalna...
MajaP is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2008., 12:39   #22
Quote:
MajaP kaže: Pogledaj post
bok svima, evo, registrirah se danas, pa me zanima jel mi netko može odgovorit na pitanje, u ovom prastarom threadu...
Imam jedne dobre i udobne čizme, špicaste, al mi se više ne sviđaju, i htjela bih od njih napravit okrugle, mislim da ima dovoljno materijala, jer su šire, ali ne znam jel se to smije, jer cipela ima svoju "konstrukciju".. ako netko zna odgovor, ili je ikad čuo za što ovakvo, bila bih zahvalna...
i mene bih to zanimalo jer bila sam kod posplara i on je rekao da se to ne
može
baš me zanima jel je možda ipak koji postolar tak nešto napravio?
CosmaShiva is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2008., 12:31   #23
ja se bojim da se to ne može, ali nada ipak umire zadnja, pa...
ljetos sam kupila balerinke koje su mi bile preduboke iza, iznad pete, gdje se koža giba, i žuljale su me, a pošto su bile platnene, odnjela sam ih postolaru i molila da mi to "skrati", na što je rekao da se cipele ne smiju otvarati, i dao mu uložak samo za petu tako da su mi dobre, jer mi je peta na višem
MajaP is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2008., 03:09   #24
Ogrebane cipele - help!

Hey.
Imam pitanje...nisam tocno znala kamo da stavim ovaj topic, ali ono sve je to moda pa eto ako mi se netko obrati i pomogne puno hvala;
Evo kao sto naslov kaze - zanima me sta napraviti s ogrebanim cipelama, imam ljepe ganc nove cipele od skaja koje su mi se ugrebale kad sam bila vani i onako trag je bas ruzan i dubok. Jel se moze to sad srediti kod nekog postolara da tu dosta veliku i duboku ogrebotinu sredi, pa da barem 50% bude manje vidljiva. Znate li vi mozda nekog dobrog postolara ovdje u Zgu, koji je dobar i povoljan. Nisam imala takvih problema pa nisam upucena u to. Hvala.
KoFFin_KaT is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2008., 08:39   #25
najbolje da pitas postolara jer ja neznam
zabranjena is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2008., 11:16   #26
Meni se tak bila zgulila peta na cipeli, odnijela sam postolaru i sredio je to. Ne znam koje su ti boje cipele (pretpostavljam da je bed ako su svijetle) ali odnesi i pitaj. Ja sam isla tipu u Kacicevoj (ulica blizu Britanca), a imas i ostale prijedloge u starim postovima. Good luck!
Aggie is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2008., 21:40   #27
mene zanima da li se nešto može napraviti s cipelama koje su mi mrvicu velike npr. nekako da se smanje ili nešto slično i kod kojeg postolara da to odnesem...

naime, broj 36 mi je mali, a 37 veliki...probala 37, ali kad hoću hodati u njima, jednostavno mi padnu s pete...a 36 mi je premali, stavim nogu unutra, ali me jako stisnu...tako da bi mi trebale broj između, a to se ne proizvodi
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2008., 22:50   #28
Quote:
Allexis kaže: Pogledaj post
mene zanima da li se nešto može napraviti s cipelama koje su mi mrvicu velike npr. nekako da se smanje ili nešto slično i kod kojeg postolara da to odnesem...

naime, broj 36 mi je mali, a 37 veliki...probala 37, ali kad hoću hodati u njima, jednostavno mi padnu s pete...a 36 mi je premali, stavim nogu unutra, ali me jako stisnu...tako da bi mi trebale broj između, a to se ne proizvodi
možeš kupiti jastučić koji se stavlja tj.zaljepi u cipelu malo iznad pete ... ne znam kako objasniti
uglavnom,možeš to kupiti u DM-a,pitarela i peka za 20-ak kuna i cipele ti više neće ispadati
Tonkich is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2008., 22:52   #29
da, bas i ja htjedoh to napisati, tonkich me pretekla...ili nagurati malo vate u prste, i staviti obicni ulozak, ako nisu samo predugacke nego i opcenito prevelike...ja sam tako na par svojih napravila, i pali
__________________
"I don't think you know where the truth ends and your lies begin." [..] "For what it's worth, I've loved you since Tuesday."
Varla is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2008., 02:31   #30
tnx, budem probala...

namjeravam kupiti ove cipele --> http://cdndvs.yoox.biz/44/44121291ZB_zm1_1.jpg

jel taj jastučić bude htio stajati tu, a da meni ne padne cipela...btw. cipele su kožne, pa pretpostavljam da će se s vremenom i razvući, pa me strah da onda jastučić više ne bude držao
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2008., 17:45   #31
jel zna neko mozda di ima postolar koji ubacuje gumu kod cifa na cizmama da ih proširi???
kovacz is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2008., 20:36   #32
Jedan od najboljih postolara u gradu je Giulia u Jurisicevoj haustor ispod McDonaldsa i Marko isto Jurisiceva haustor ....bivsi Americanino di je bio
nety is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2009., 10:48   #33
Da se nadovežem to se zove zapetak da ima u dm-u i to tamo gdje su flasteri i čarapice.
__________________
Vanja76
Vanja76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2009., 23:08   #34
je li itko probao kod ikojeg postolara dat napravit omču na salonkama da se provuče remenčić za gležanj? išla sam kod jednog na savskom mostu i rekao je da ne može jer su cipele lakirane i nisu od prave kože
cipele izgledaju ovak nekak
ja bi dakle da probuši ili nekak zalijepi malu omčicu iza, ako razumijete kaj želim reći...
tak su mi lijepe cipele ali nemam stabilnost baš u njima, volim da imaju oko gležnja remen
Oblivion1337 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2009., 10:42   #35
Ovako, imam jedne čizme do koljena od brušene kože; svijetlo roza boje. Čistila sam ih sa onom mrežicom za brušenu kožu ali i dalje imaju neke sivkaste flekice pa sam mislila da bi ih mogla ofarbati u crno; jel znate možda nekog postolara koji farba obuću?

Puno hvala na odg :-)
*najTanja* is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2009., 11:59   #36
Jel netko nosio cipele na rezanje pete? Kupila sam jedne predivne ali je stvarno previsoka peta i neugodno se osjećam u njima...Pliiiz ako netko zna nekog postolara da to radi???
pillar is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2009., 12:24   #37
Pa zar se to može? Zar peta nije povezana s mostom i u proporciji s brojem cipele (nagib)?
Sun_Flower is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2009., 14:11   #38
Ja sam odnijela svoje dajhmanuše sa zakovicama u jednog postolara u Splitu... Nije on to meni ništa značajno skratio petu, vizualno se ni ne primjeti, ali je meni mnogo lakše, taman mi je tih pola centa/cenat bilo viška Došlo me 40 kn
Kalliste is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2009., 18:53   #39
a u Zagrebu???
pillar is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2009., 22:17   #40
Quote:
Varla kaže: Pogledaj post
ferdinand, u ilici (negdje oko broja 160-170 mislim da je...3 i pol tramvajske stanice od trga). nije skup, a super je, sve sto radi radi temeljito i kvalitetno. za sve svoje popravke i dorade idem njemu.
evo, da citiram samu sebe. predobar je postolar, radi jako kvalitetno. frendica je dala malo skresati pete na par pari cipela kod njega, tako da i to moze napravit, s tim da ce ti u startu iskreno reci sto mozes ocekivati, ako model cipele dopusta uopce da se peta skrati, i koliko eventualno.
__________________
"I don't think you know where the truth ends and your lies begin." [..] "For what it's worth, I've loved you since Tuesday."
Varla is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:34.