Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.09.2009., 23:07   #41
Quote:
Oblivion1337 kaže: Pogledaj post
je li itko probao kod ikojeg postolara dat napravit omču na salonkama da se provuče remenčić za gležanj? išla sam kod jednog na savskom mostu i rekao je da ne može jer su cipele lakirane i nisu od prave kože
cipele izgledaju ovak nekak
ja bi dakle da probuši ili nekak zalijepi malu omčicu iza, ako razumijete kaj želim reći...
tak su mi lijepe cipele ali nemam stabilnost baš u njima, volim da imaju oko gležnja remen
ponavljam ako netko zna
Oblivion1337 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2009., 14:26   #42
Quote:
Varla kaže: Pogledaj post
evo, da citiram samu sebe. predobar je postolar, radi jako kvalitetno. frendica je dala malo skresati pete na par pari cipela kod njega, tako da i to moze napravit, s tim da ce ti u startu iskreno reci sto mozes ocekivati, ako model cipele dopusta uopce da se peta skrati, i koliko eventualno.
guglala sam ga pa ne nalazim nista jel sigurno ferdinand?
pillar is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2009., 17:28   #43
Quote:
pillar kaže: Pogledaj post
guglala sam ga pa ne nalazim nista jel sigurno ferdinand?
je, 100% sigurno, imas ispred ulaza i tablu na kojoj pise "postolar ferdinand". pred par tjedana je jos bio tamo, zadnji put kad sam prolazila, i imao posla, tako da ne vidim razloga zasto ga vise ne bi bilo. ma proseci, sigurno je tamo
samo, pazi, radi dvokratno, ali nisam sigurna tocno od kad do kad, pa bi najsigurnije bilo otici ili dopodne, ili kasnije popodne, poslije 3-4.
__________________
"I don't think you know where the truth ends and your lies begin." [..] "For what it's worth, I've loved you since Tuesday."
Varla is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2009., 17:49   #44
Bila jučer, ali nažalost ne reže pune pete pa su mi preporučili nekog na Britancu(Marić) al taj mi želi naplatit 150 kn
tak da sad neznam...ako je netko to radio negdje drugdje neka napiše, zasad neznam šta ću s njima
pillar is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2009., 13:11   #45
Zna li netko koja je otprilike cijena zamjene vrhova peta na cipelama?
Minne is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2009., 14:14   #46
imate super postolara u dubravi, odmah do gaden mall-a, ugao grizanske i oporovecke. dolazi ekipa iz drugog kraja grada po preporuci i meni su super!
capoeira-zagreb is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2009., 18:08   #47
Quote:
capoeira-zagreb kaže: Pogledaj post
imate super postolara u dubravi, odmah do gaden mall-a, ugao grizanske i oporovecke. dolazi ekipa iz drugog kraja grada po preporuci i meni su super!
Neeee!!!! covijek mi je uništio cizme!!! naplatio !!! nije htio vratit novce plakala sam cijeli dan ostala sam bez 1000 kuna greška njegova a prije toga pete na cipelama promjenio kad sam doma pokazala svi su se smijali i rekli da tak može i malo dijete napraviti !!!!! nemojte tamo ni u ludilu!!!
niba is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2009., 18:33   #48
jel neko ovdje iz istočnijeg dijela zagreba? meni bi trebala preporuka fakat dobrog postolara, cijena nije bitna. Bitno mi je da je postolar u području između trga i svetica, u tom nekom potezu. Točno na njušci cipele mi se zgulila koža pri večernjem izlasku a cipele su skroz nove novcate. A jako se vidi, joj, očajna sam....
__________________
SUPER KNJIGE ZA 10 kn!!! - https://www.forum.hr/showthread.php?t=468600
MISS SIXTY Daydream jacket M 350kn !!! - https://www.forum.hr/showthread.php?p...0#post21824290
mrzimrguda is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2009., 18:36   #49
ima u branimirovoj na križanju s držičevom .. tamo sam za 30 kn popravila cipke u kojima više nie bilo moguće hodati
tina sch is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2009., 19:10   #50
cure,u jurišićevoj imate postolarsku radnju Marko(u dvorištu di je nekad bio americanino)rade sve ,ali doslovno sve što se može napraviti na cipelama ,i sužavanja i proširenja čizama,i promjene zatvarača,remenčiće,lastike ,đonove,pete i imaju super balerinke koje rade u svim bojama,i povrh svega cijene normalne
đurđa 76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2009., 20:48   #51
Quote:
Oblivion1337 kaže: Pogledaj post
je li itko probao kod ikojeg postolara dat napravit omču na salonkama da se provuče remenčić za gležanj? išla sam kod jednog na savskom mostu i rekao je da ne može jer su cipele lakirane i nisu od prave kože
cipele izgledaju ovak nekak
ja bi dakle da probuši ili nekak zalijepi malu omčicu iza, ako razumijete kaj želim reći...
tak su mi lijepe cipele ali nemam stabilnost baš u njima, volim da imaju oko gležnja remen
To i mene zanima!
I isto su lakirane i nisu od prave kože.
Baš ću sutra prošvrljat malo po radionicama oko Ilice,
pa javim ako naletim na neke dobre vijesti

+ Jel zna tko otprilike, koliko košta da mi na pete stavi gumu?
Trenutno je neka kronično šugava plastika u kojoj sam se skoro doma na parketu već polomila
__________________
I'm not quiet, I'm plotting.
Annie Lou is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2009., 13:58   #52
Trebala bih preporuku za dobrog postolara u splitu za promijenit đon na čizmama.
mimi5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2009., 18:14   #53
Quote:
Annie Lou kaže: Pogledaj post
+ Jel zna tko otprilike, koliko košta da mi na pete stavi gumu?
Trenutno je neka kronično šugava plastika u kojoj sam se skoro doma na parketu već polomila
mene je to koštalo 30 kn, na pete na štiklama mi je stavio novu gumu i ta je dost kvalitetna
tina sch is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2010., 16:05   #54
postolar zagreb

u travnom se u rujnu otvara postolarski salon! jedva čekamo!
tobybura is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2010., 17:45   #55
Postolar Silvestar u Španskom upravo uništio moje sandale.svakako za izbjegavati! Ne mogu doći k sebi,još su mi trebale biti vjenčane!
elllena is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2010., 19:50   #56
Quote:
elllena kaže: Pogledaj post
Postolar Silvestar u Španskom upravo uništio moje sandale.svakako za izbjegavati! Ne mogu doći k sebi,još su mi trebale biti vjenčane!
I frendici je uništio balerinke. Prije prvog nošenja nosila ih je da joj stavi džon i svuda su se po cipelama vidjeli tragovi ljepila. Poslije ih je nosila na farbanje u crno (bijele su bile).

Ja obično cipele odnesem u Konzum onom postolaru dole i super mi je! Sa svime sam do sada zadovoljna.

Nego kad smo kod popravaka.
Situacija je ovakva, imam jedne cipele kojima je peta presvučena od istog materijala kao i cipela i za vrijeme jednog veselog izlaska ogrebala sam petu na par mjesta (ali ono stvarno ogrebala) i sad sam ja zamislila to odnjet nekom postolaru koji radi cipele da mi oguli taj materijal i zalijepi bež kožu kakve su cipele. Jel netko radio neš slično?
__________________
SmallG makes stuff
SmallG is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2010., 21:34   #57
postolar marko u jurišićevoj, tamo u prolazu kod patrizie pepe...

savršeno su mi na 2 para cipela stavili remen, jer su mi malo ispadale na petu....izgleda kao da su i kupljene tj. napravljene s tim...rade apsolutno sve što vam treba na cipelama, sandalama, čizmama itd....

inače kad trebam samo staviti novi dio na peti ili novu potplatu, idem kod baschiere, jer super naprave, a za to su jeftiniji od ovog u jurišićevoj...
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2010., 21:11   #58
Quote:
niba kaže: Pogledaj post
Neeee!!!! covijek mi je uništio cizme!!! naplatio !!! nije htio vratit novce plakala sam cijeli dan ostala sam bez 1000 kuna greška njegova a prije toga pete na cipelama promjenio kad sam doma pokazala svi su se smijali i rekli da tak može i malo dijete napraviti !!!!! nemojte tamo ni u ludilu!!!
nije istina!!!
covjek toliko ne naplacuje, to je najbolji i najjeftiniji postolar!!!
cch is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2010., 11:44   #59
Quote:
Allexis kaže: Pogledaj post
postolar marko u jurišićevoj, tamo u prolazu kod patrizie pepe...

savršeno su mi na 2 para cipela stavili remen, jer su mi malo ispadale na petu....izgleda kao da su i kupljene tj. napravljene s tim...rade apsolutno sve što vam treba na cipelama, sandalama, čizmama itd....

inače kad trebam samo staviti novi dio na peti ili novu potplatu, idem kod baschiere, jer super naprave, a za to su jeftiniji od ovog u jurišićevoj...
Može ime ili točna adresa tog postolara kod Baschiere?

Meni je super postolar u Ozaljskoj, blizu križanja Selska-Ozaljska, radnja je s desne strane kad se ide u smjeru Ljubljanice (nasuprot je Bio Bio dućan).
A jesam ovo objasnila, ajme
Nije baš jeftin, ali je u stanju odlično izvesti i kompliciranije stvari, tako da ga definitivno preporučam!
natalija is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2010., 12:28   #60
odličnoooog postolara imate u vlaškoj malo prije kvatrića,otprilike preko puta zagrebačke banke
toliko je povoljan da mi je nekad čisto neugodno ostaviti mu 10 kn koliko traži....neki zahtjevniji poslovi su naravno skuplji ali sve u svemu vrlo je povoljan
Lua is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:10.