Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.02.2011., 20:18   #81
Quote:
Mani83 kaže: Pogledaj post
a u Splitu??


Nitko?
__________________
SEXA
Aualida is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2011., 13:13   #82
Thumbs up

Quote:
nickolina kaže: Pogledaj post
hm. ja sam to platila 80kn i mislim da sam previše platila za 4 komadića gume..
imala sam isti problem s jednim gležnjačama na petu koje su se klizale i stavio mi je gumu na prednji dio potplata i još neke kockice na pete da ne kucaju.
kod postolara u dubravi isto, ali na križanju avenije dubrava s ljubijskom, odmah na tramvajskoj stanici.
i još sam se šalila s njim kako postoje postolari koji cijele cipele zamažu ljepilom, on mi odgovorio kako su to neki "pijanci koji ne shvaćaju ozbiljno svoj posao" da bih poslije toga došla doma i vidjela da je na mojima komad neke kože zalijepljen na gornji vrh cipele! srećom sam to grebanjem uspjela skinuti, ali stvarno nije u redu.
a još mi se čini i da mi je sjebao pete jer su mi nakon toga naglo postale jako klimave i nestabilne, a nisu neke šrot cipele.
ne znam, ispričavam se na duljini posta, ali moram se malo ispucati, jako me to sve skupa naljutilo i tražim drugog postolara pod hitno!



ja sam svoj problem rješila,tj. rješio mi ga postolar iz kc.cijena 50 kn i zadovoljna sam!
Lecos is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2011., 00:51   #83
dobar postolar na maksimirskoj, odmah kraj tramvajske stanice "bukovačka", stavljanje gume na potplate i pete čizama = 90kn
super urađeno, nema tragova da je išta mijenjano.
breezermix is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2011., 18:22   #84
bok!
iman jedno pitanje neznan jeli to uopce moguce,dobila san sandale na poklon ali su mi velike za 1 broj,da li netko zna jeli to ijedan postolar moze smanjiti?
suzyQ007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2011., 16:33   #85
jel bi mi netko znao reći koliko košta stavljanje novih potpetica na štikle?I jel moguće staviti nešto ispod da se ne kližu,ubijam se na pločicama i sl.
jewelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2011., 19:13   #86
Quote:
suzyQ007 kaže: Pogledaj post
bok!
iman jedno pitanje neznan jeli to uopce moguce,dobila san sandale na poklon ali su mi velike za 1 broj,da li netko zna jeli to ijedan postolar moze smanjiti?
ovisi o materijalu i mislim da ti ih napuni necim na straznjem dijelu
ricava84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2011., 19:14   #87
Quote:
jewelina kaže: Pogledaj post
jel bi mi netko znao reći koliko košta stavljanje novih potpetica na štikle?I jel moguće staviti nešto ispod da se ne kližu,ubijam se na pločicama i sl.
ne znam za potpetice, ali ti se moze ispod stavit potplata i nema vise klizanja
ricava84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2011., 19:08   #88
Osijek - Kreso u pothodniku
__________________
Prihvatite svaku stresnu situaciju kao pas! "Ako to ne mozete pojesti ili igrati se s time... popiskite se na to i krenite dalje"
fairy_dea is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2011., 09:30   #89
A širenje cipela?
Čitam na nekim stranicama da se može obuća i do za 1 broj proširit.
Da li je tko nosio cipele na širenje i kako je to prošlo i imate li preporuku?
__________________
I'm not quiet, I'm plotting.
Annie Lou is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2011., 10:55   #90
pitanjce, ne znam jesam li na pravom
mjestu... dakle, imam sandale s remencicem oko pete koji ne ide oko gleznja nego se samo kao 'nakaci' na petu... ajme opisa evo bolje slika, nisu te cipele, ali remencic na taj nacin:

dakle, tako nesto... e sad, moj problem je sto taj remencic meni stalno spada dok hodam... cipele prekokrasno izgledaju dok stojim, ali cim zakoracim, odmah sklizne

pa rekoh da pitam ima li netko sa slicnim problemom tko je uspio pronac rjesenje?
macka is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2011., 11:26   #91
macko, slični problem. nema rješenja. sandale u kutiji. kutija u ormaru.


ako nađeš rješenje - javi!
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2011., 11:59   #92
Quote:
menni kaže: Pogledaj post
macko, slični problem. nema rješenja. sandale u kutiji. kutija u ormaru.


ako nađeš rješenje - javi!


imam jednu ideju, ali prvo moram kupit superljepilo
ne, necu si zalijepit cipele za nogu, ali ako ideja iole upali, javim
macka is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2011., 07:21   #93
ja sam sebi na par komada nasila trakicu iza, koju vezem oko gleznja. "slingback" ne spada, a i inace obozavam remencice i trakice oko gleznja pa mi jos i ljepse izgleda.
__________________
"I don't think you know where the truth ends and your lies begin." [..] "For what it's worth, I've loved you since Tuesday."
Varla is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2011., 12:37   #94
Quote:
Varla kaže: Pogledaj post
ja sam sebi na par komada nasila trakicu iza, koju vezem oko gleznja. "slingback" ne spada, a i inace obozavam remencice i trakice oko gleznja pa mi jos i ljepse izgleda.
slingbacks! pa da! fala!

ali, ove moje imaju remencic koji ide s prednje strane pa onda iza oko pete (jbt sta je tesko nac slike kad mi trebaju!), tako da ne mogu nakeljit nista oko gleznja, bilo bi previse...

ALI! (da, ima ali! )... kupila sam one gel umetke za cipele, ove:


izrezala ih u trakice i nalijepila s unutarnje strane remencica... i so far so good, remencic spadne tu i tamo, ali fakat rijetko, a s obzirom da prije nisam mogla dva koraka napravit u njima, ja sam preprezadovoljna
macka is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2011., 22:10   #95
Ljudi pomagajte! U ponedjeljak imam maturalnu veceru i upravo sam otkrila da ne mogu plesat i zavrtit se u stiklama jer je na djelu potplate guma koja zapinje o pod. Potplate su plasticne. Zanima me jel netko zna ima li postolara koji popravljaju plasticne potplate (jer znam da inace popravljaju il gumene potplate il lijepe gumu za plasticne). I da, guma se ne moze odljepit jer su stikle radene tako da je guma ispod plastike pa su zagrebali malo plastiku da dodu do te gume. Ili ako neko zna moze li se to s necim premazat ili slicno da budu skliske
Lucka102 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2011., 15:45   #96
Postolar koji bi stavio zakovice na remenčiće na čizmama

Stavila bi na čizme u stilu bajkerskih, zakovice na remene koji idu oko gležnja.
Znate li za nekog postolara koji bi se time "zabavio"? Pitala sam na dva mjesta, neće to raditi, a ne znaju reći da li to itko radi, pa ako je netko radio ovako nešto, da da neki savjet, hvala
sofiii is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2011., 22:32   #97
dal netko zna nekkog dobrog postolara na potezu savska, tresnjevkA, MA moze i trg, da lijepi cizme?
naime, cizme su nove i nakon tjedan dana mi se odlijepilo sa strane :/ e sad, dal on moze tipa odlijepit cizmu pa zalijepit to kak spada da mi ne promacu po zimi?
i kolko bi to doslo ak netko zna?
202d is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2012., 15:17   #98
Jel netko zna dobrog postolara u centru Sesveta???
marincezg is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2012., 12:47   #99
Ciao!

Ima li tko iskustva s kraćenjem čizmica? Kupila jučer jedne lijepe i udobne na petu ali visoke. A ja mrzim visoke čizme! Mislim, ne izgledaju loše ali ako znate da netko to radi?
EnolaB is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2012., 14:25   #100
Zna li tko koji postolar mijenja zatvarač na patentu? Naime, puklo mi je ono za što povlačim zatvarač, a kad sam odnijela postolaru, on mi je rekao da on to ne radi i poslao me u pičkumilematerine kod Remetinca. Nemam namjeru ići tamo.

Pomoć.
__________________
It's only a walk of shame if you're capable of feeling shame.
Dumber is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:43.