Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Reality TV

Reality TV Orwell is a happy man.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.12.2007., 15:31   #41
Uh bio sam ispisao poduzi post pa ga ovaj debilni forum nije htio poslati.....grr

uglavnom slazem sa sa marinom predobra je ova zadnja epizoda bila i posebno sam se iznenadio non eliminational legom jer sam citao da ga ove sezone nece biti. Goth par mi se smucio i iskreno bi mi bilo drago da ispadnu. Christina i Ronald su mi i dalje favoriti iako se Ronald ponasa kao debil.
Usput sam i odgledao XI all star sezonu i dousevljens am bio..mnogo mi je bolja od XII. Kraj je bio predobro i prenapeto uradjen, a Charla i Mirna su mi uz Azariu i Hendekiu naj par sad kad sam zavrsio sa XI krenucu sa X sezonom a vidim da se i na FOXU srpskom prikazuje mislim kraj I sezone pa cu se taman ukljuciti u drugu seoznu
__________________
Bye bye, bitches!
cobras is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2007., 15:35   #42
Ja imam samo Fox Life i Fox Crime

All Stars je bio fora, iako ljudi mrze ovo dvoje koji su pobijedili (geez bježe mi njihova imena ), i navodno su se vrlo brzo nakon trke rastali... A Charla i Mirna A baš su vidljivo glupe i tupave

I da, komentar na moj prošli post - šteta što kod nas nije bio NE leg, mogli su spasit A&H a sad poslat ove kretene kuć
maaarin is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2007., 15:44   #43
Meni su Gothovci bili simpa, tj. ona. On ne...

Ja navijam za Christinu i Ronalda.

Moram priznat da sam puno više očekivao od AR-a. SUR je puno bolji i napetiji show.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2007., 15:54   #44
Quote:
Jay&AmberFan kaže: Pogledaj post
Meni su Gothovci bili simpa, tj. ona. On ne...

Ja navijam za Christinu i Ronalda.

Moram priznat da sam puno više očekivao od AR-a. SUR je puno bolji i napetiji show.
A to ti ovisi od sezone do sezone

Iako Survivor: Micronesia će bit zakon
maaarin is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2007., 18:45   #45
Quote:
maaarin kaže: Pogledaj post

All Stars je bio fora, iako ljudi mrze ovo dvoje koji su pobijedili (geez bježe mi njihova imena ), i navodno su se vrlo brzo nakon trke rastali... A Charla i Mirna A baš su vidljivo glupe i tupave
:
Eric and Danielle. Oni su me nerivrali ali su mi na kraju i bili ok kad ih uporeidm sa trecim parom Dustin i Kandice koje sam MRZIO! A C&M su presmijesne.


Quote:
I da, komentar na moj prošli post - šteta što kod nas nije bio NE leg, mogli su spasit A&H a sad poslat ove kretene kuć
Eh to svakako.....i ja sams e bas toga sjetio
__________________
Bye bye, bitches!
cobras is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2007., 04:38   #46
Mene su Dustin i Kandice u prošloj sezoni živcirale... U AS-u su mi prejake bile Ona dva geja su me živcirala... Opet se imena ne mogu sjetit
maaarin is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2007., 09:07   #47
Quote:
maaarin kaže: Pogledaj post
Mene su Dustin i Kandice u prošloj sezoni živcirale... U AS-u su mi prejake bile Ona dva geja su me živcirala... Opet se imena ne mogu sjetit
Mene su D&K tako nervirale sa svojim spletkama da sam ih htio ubiti . A vidio sam da se pojavljuju u X sezoni koju planiram skinuti sledecu i pogledati...bas me zanima kakve su
Gayevi su Oswald&Danny (Cha cha boys)
__________________
Bye bye, bitches!
cobras is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2007., 08:16   #48
They're out!

Nje mi je žao, al zbog njega mi je baš drago

Još jedna super epizoda
maaarin is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2007., 17:11   #49
I eto ostadose na troje. Bas me zanima hoce li sledeca ili ona tamo epizoda biti non eliminational leg s obzirom da u finalu moramo gledati final 3. vjerovatno sledeca.
Inace TK&Rachel su definitivno sada moji favoriti. Ronald me nevjerovatno mnogo iznervirao u danasnjoj epizodi
__________________
Bye bye, bitches!
cobras is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2007., 18:24   #50
koji par je ispao?
__________________
light touched my hand in a dream of golden skans
osoba_a is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2007., 18:32   #51
Kynt&Vixin
__________________
Bye bye, bitches!
cobras is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2007., 18:36   #52
napokon
__________________
light touched my hand in a dream of golden skans
osoba_a is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2007., 18:56   #53
Quote:
cobras kaže: Pogledaj post
I eto ostadose na troje. Bas me zanima hoce li sledeca ili ona tamo epizoda biti non eliminational leg s obzirom da u finalu moramo gledati final 3. vjerovatno sledeca.
Inace TK&Rachel su definitivno sada moji favoriti. Ronald me nevjerovatno mnogo iznervirao u danasnjoj epizodi
Pa jel ih nije četvero?

Deda i unuk, Ron&Chris, TK & Rachel i Nate&Jen

Bilo bi fora da na samome kraju bude non-elimination... Ono netko sav sretan dođe na kraj, svi eliminirani plješću - However, this is the second of only two non-elimination legs, there is still one leg to go.
maaarin is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2007., 19:19   #54
Quote:
maaarin kaže: Pogledaj post
Pa jel ih nije četvero?


Bilo bi fora da na samome kraju bude non-elimination... Ono netko sav sretan dođe na kraj, svi eliminirani plješću - However, this is the second of only two non-elimination legs, there is still one leg to go.
Pa o tome ti i pricam
__________________
Bye bye, bitches!
cobras is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2008., 10:26   #55
pratim samo 12. sezonu...koja bi još bila dobra za pogledati?
 
Odgovori s citatom
Old 03.01.2008., 10:32   #56
Prethodna, 11. - All Stars

I 10. isto, super je bila sezona

Ja pratim od 9., deveta mi nije bila nešt posebno, uvijek je netko bio na čelu, a netko na kraju pa i nije bilo uzbudljivo
maaarin is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2008., 12:18   #57
Quote:
maaarin kaže: Pogledaj post
Prethodna, 11. - All Stars

I 10. isto, super je bila sezona
Za XI mogu i ja potvrditi da je fenomenalna. X sam tek krenuo da skidam.
Jedino sto mogu nepreporuciti je Family edition sezona....cuo sam da je bila dosta bezveze, ma koliko ta ideja zvucila zanimljivo.
__________________
Bye bye, bitches!
cobras is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2008., 13:45   #58
Ne znam što ne volite Kynta i Vyxin. Njihovim odlaskom jedina osoba koja me NE ŽIVCIRA je Christine. Ovi ostali svi odreda Al ovi čak nisu ni simpatično iritantni kao ekipa SUR-a, ovo su ostali baš debili
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2008., 14:37   #59
Ja navijam za TK&Rachela....kao par su mi najbolji i najskladniji. Ronald me uzasno nervira. Donalda i Nicolasa organski ne mogu podnijeti a Nathan i Jennifer su debili, glupaci al se ja njima tako ismijem da bih ih radije gledao kakos e svadjaju i kolju u finali trojki nego li D&N
__________________
Bye bye, bitches!
cobras is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2008., 14:43   #60
Meni su TK i Rachel blah. On je glup ko qrac Kad je tražio ona slova I'm not seeing it

U pravu si, djed i unuk su strava. Ajd još djed, al unuk ima TAKO antipatičnu facu

Ja navijam za Chris, al bilo bi bolje da joj nema iritantnog oca.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:43.