Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.01.2017., 19:24   #821
Quote:
ZeroW kaže: Pogledaj post
Dali u P&C uvažavaju reklamacije? Prije neka 3 tjedna sam kupio Ralph Lauren vestu, danas ju obučem prvi puta i vidim da na sredini leđa ima rupicu. Zamijenio bi ju za drugu ili nešto drugo, ali ne znam kakvi su sa reklamacijama, a Zagreb CC West mi nije baš usput.
Ne rade nikakve probleme ni kod zamjena ni kod reklamacije.
__________________
H
hsfi is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2017., 21:38   #822
Quote:
andyca kaže: Pogledaj post
Mode Line u Ilici ne uvazavaju reklamaciju na cizme koje su pri prvom nosenju pocele pustat crnu boju.
Neljubazna i zivcana prodavacica me doslovno nazvala lazljivicom jer pazi ona ne vidi da pustaju boju.
Nema sanse da tamo ikad vise udjem a dosta sam obuce kupila kod njih.
Imala sličan problem prošle godine sa čizmama (cif se stalno otkopčavao uz to), pa je prodavačica zvala vlasnika trgovine koji je mene i majku izvrijeđao užasno pred cijelim dućanom, nikad takav bezobrazluk nisam doživjela, iako mi se prvi puta desilo da nešto vraćam u trgovinu, baš sam doživjela šok kakva neprofesionalnost. No uspjele smo napraviti povrat novaca i više nikad ne mislim ući u dućan.
__________________
To define is to limit.
Ember- is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2017., 11:37   #823


pozdrav, prije tjedan dana sam kupila hlače u Reservedu, na nekakvoj akciji. prije pranja sam primjetila neke malo svijetlije mrlje na ovom istom mjestu, ali nakon pranja su izblijedile još više i baš naprijed iznad koljena, mrlja nejde dolje, a primjetila sam i iza da isto ima takva slična mrlja. moje pitanje je, da li je moguće reklamirati? na računu piše da roba mora sadržavati originalnu etiketu, što nemam, ali imam račun i potvrdu plaćanja preko kartice. smatram da nije moja greška jer ne koristim domestos i sl proizvode, možda je do temperature u mašini, ali velim, mrlja je bila tu i prije ali ne tako jako vidljiva...


bigi1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2017., 00:33   #824
Ja mislim da bi ti račun morao biti sasvim dovoljan,ne bi smjeli tražiti etikete kao uvjet za reklamaciju.

Probaj svakako otići i reklamirati jer ovo ti je nekakva greška u proizvodnji kod bojanja koja se pokazala tek kasnije.Nisi ti kriva.

Ako ti kažu da mora imati etikete ti im reci da Zakon o zaštiti potrošaća ne spominje to. Stvarno i ne spominje.

Jer u tom slučaju bi netko tko je kupio veliki televizor ili perilicu morao čuvati sve one ambalaže,to bi bilo isto.

Stvarno nema smisla ovo s etiketama.

Žali se svakako.
__________________
Liiiibra
Galinica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2017., 11:30   #825
Quote:
bigi1989 kaže: Pogledaj post


pozdrav, prije tjedan dana sam kupila hlače u Reservedu, na nekakvoj akciji. prije pranja sam primjetila neke malo svijetlije mrlje na ovom istom mjestu, ali nakon pranja su izblijedile još više i baš naprijed iznad koljena, mrlja nejde dolje, a primjetila sam i iza da isto ima takva slična mrlja. moje pitanje je, da li je moguće reklamirati? na računu piše da roba mora sadržavati originalnu etiketu, što nemam, ali imam račun i potvrdu plaćanja preko kartice. smatram da nije moja greška jer ne koristim domestos i sl proizvode, možda je do temperature u mašini, ali velim, mrlja je bila tu i prije ali ne tako jako vidljiva...


Kaj im treba etiketa da ih vrate natrag na policu?

E da, u P&C su mi vratili lovu za vestu bez ikakvog pitanja, samo su cekirali racun.
ZeroW is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2017., 02:23   #826
Da,i meni je palo na pamet to jer koji bi drugi razlog mogao biti osim da vraćaju u prodaju ?
__________________
Liiiibra
Galinica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2017., 19:43   #827
Ekipa,
ima li itko iskustva s vracanjem odjeće u C&A? Kupim kosulju i vec pri prvom nosenju na ledjima se raspara po šavu i pukne,ali nije da mi je tijesna... Je li moguće reklamirati uz račun..Hvalaaaa
anita_4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2017., 22:37   #828
Naravno.

Poslano sa mog SM-G925F koristeći Tapatalk
marta 29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2017., 17:29   #829
Pozdrav,
Prije dva tjedna kupio sam Fred Perry jaknu, neki dan sam vidio da je ofucana na ramenima i da se boja malo isprala. Djevojke u ducanu su mi rekle kako one s tim nemaju nista i kako bi se trebao javiti direktoru. Javim se direktoru mailom, a on mi kaze kako bi jaknu trebao slati u Karlovac kako bi on utvrdio da li mi se reklamacija moze uvaziti. Sve skupa mi zvuci smijesno...
Imam racun i etiketu
Mr Mojo 995 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2017., 11:25   #830
Ljudi kakva su iskustva s Massom. Kupila sam jucer dvoje sandala - ali sam ih doma isprobala, i ipak me stiscu jako :/ vidjela sam to u trgovini ali nisam mislila da ce bas tako jako. No, platila sam amex karticom na dvije rate - hoce li mi uvaziti povrat ako danas odma donesem natrag ? :/
__________________
<3
individualka10 is online now  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2017., 11:54   #831
Quote:
individualka10 kaže: Pogledaj post
Ljudi kakva su iskustva s Massom. Kupila sam jucer dvoje sandala - ali sam ih doma isprobala, i ipak me stiscu jako :/ vidjela sam to u trgovini ali nisam mislila da ce bas tako jako. No, platila sam amex karticom na dvije rate - hoce li mi uvaziti povrat ako danas odma donesem natrag ? :/
Tj da budem preciznija : ima akcija da je na drugi model (jeftiniji) 40% - e pa taj bi model i vratila. Nadam se da cu moc
__________________
<3
individualka10 is online now  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2017., 15:48   #832
Ja sam lani u Massu za neke smjesne novce kupila sandale koje sam i godinu prije kupila za nekih 300tinjak kn. Ove koje sam lani kupila su se doslovno raspale nakon 2 nošenja. Bile su kupljene u West Gateu, a reklamirala sam ih u City Eastu. Curka je ispisala onaj zapisnik za reklamaciju i dobila sam povrat novca u lipu. Tvoje sandale pretpostavljam da nisu ni nosene tako da nebi trebalo biti problema s povratom. Ne znam samo kako ce ici sa povratom novaca s obzirom da je placeno Amexom..

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
mateichh is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2017., 15:58   #833
Quote:
mateichh kaže: Pogledaj post
Ja sam lani u Massu za neke smjesne novce kupila sandale koje sam i godinu prije kupila za nekih 300tinjak kn. Ove koje sam lani kupila su se doslovno raspale nakon 2 nošenja. Bile su kupljene u West Gateu, a reklamirala sam ih u City Eastu. Curka je ispisala onaj zapisnik za reklamaciju i dobila sam povrat novca u lipu. Tvoje sandale pretpostavljam da nisu ni nosene tako da nebi trebalo biti problema s povratom. Ne znam samo kako ce ici sa povratom novaca s obzirom da je placeno Amexom..

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
da, nisam ni ja sigurna, ali nekako valjda mogu napisali su mi na facebooku da je rok za POVRAT 2 DANA a za zamjenu 10 dana. Vidit cu danas.
__________________
<3
individualka10 is online now  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2017., 10:03   #834
Neces imati problema, ja sam svoje vracala iduci dan jer mi nisu odgovarale, i to u drugoj trgovini koja mi je bila blize.
__________________
H
hsfi is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2017., 14:41   #835
Iskustvo iz Müllera (Trg bana Jelačića, Zg):
Dobila sam parfem za rođendan, račun je bio bačen, parfem neotvoren i došli smo ga zamijeniti bez računa.
Prvo: ne mijenjaju ništa bez računa, a plaćeno je gotovinom pa nisu mogli naći ni slip.
Zatim je gđa.prodavačica pitala za datum i vrijeme kupnje, pa je uspjela pronaći na taj dan i to vrijeme, te nam dopustila da zamijenimo.
Hase87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2017., 19:30   #836
Jel netko vraćao nešto u Shoebedo web shop i tražio novce nazad i dobio ih?

Sad sam naručila nešto od njih i nikad više.
Uzela mužu tenisice i valjda je do modela stvar, ali njegov broj su mu prevelike i to dosta. Na web shopu istih broj manjih nema. Obišao sve Shoebedo trgovine u našem gradu, nema ih ni tamo. Ništa drugo mu se ne sviđa da bi zamjenio za to pa smo ih odlučili vratiti i tražiti novce nazad jer nude tu mogućnost, ali služba za korisnike im je totalna katastrofa. Danima se ne javljaju na mail, a navodno prvo preko maila moraju odobriti povrat i onda im se naručena roba šalju nazad. Ako mi rok za vraćanje prođe prije nego se oni udostoje odgovoriti, vrisnut ću.
*Mustra* is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 13:40   #837
Quote:
individualka10 kaže: Pogledaj post
Ljudi kakva su iskustva s Massom. Kupila sam jucer dvoje sandala - ali sam ih doma isprobala, i ipak me stiscu jako :/ vidjela sam to u trgovini ali nisam mislila da ce bas tako jako. No, platila sam amex karticom na dvije rate - hoce li mi uvaziti povrat ako danas odma donesem natrag ? :/
to što si ti uzela na rate, dućan je dobio odmah lovu, tako da im to ne bi trebala biti isprika da ti ne vrate novce..trebaju ti vratit novce, a ti amexu platiš kako si dogovorila plaćanje...
ivana) is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2017., 22:39   #838
Je li itko vraćao paket u Zaru, ali ne u dućanu nego putem kurira?
Naručivala sam online ali sam totalno fulala veličine za dijete (skoro sve joj je malo)

Kako mi Zara nije blizu da jednostavno odnesem u dućan, zatražila sam povrat putem interneta i dobila više mailova od njih, ali su totalno zbunjujući... u jednom piše da priložim svu dokumentaciju u kutiju (kakvu dokumentaciju kad osim robice ničeg nije ni bilo unutra, ni račun ni ništa) i da zalijepim etiketu koja je u prilogu na kutiju (obična etiketa s adresom Zare). A u drugom mailu mi pišu da nije potrebno lijepiti etiketu.

Od kurirske službe sam pak dobila mail sa drugačijom etiketom koju, kažu, trebam nalijepiti na kutiju (etiketa na kojoj je i Zarina adresa i adresa kurirske službe).

S tim da sam prethodno pisala korisničkoj službi jer bih par stvari ipak zadržala, a par vratila, odgovorili su mi da jednostavno nalijepim etiketu na paket i na njoj naznačim koje artikle vraćam- ma koju sad etiketu?!
Female Toxic is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2017., 20:30   #839
Kakav je Stradivarius sta se tice reklamacija?

Kupila sam u njih sandale koje su mi se nakon 3 nosenja raspale.
Znaci obucem ih doslovno tri puta i vidim da mi je na peti guma pukla popola
beppina is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2017., 21:28   #840
Ok su, samo odi i objasni i pokazi sto se dogodilo...
tigrica1 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:28.