Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Reality TV

Reality TV Orwell is a happy man.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.07.2008., 16:59   #61
Ja ne želim znat Čitao sam spojlere za BB9 jer je išao tijekom sezone i bilo je puno drugih stvari koje su mi bile bitnije... Sad što se tiče serija barem, ovo mi je glavni izvor zabave pa si ne želim spojlat

Nego, večeras je na onom drugom sajtu kojeg sam ja stavio prvo Wipeout, a onda BB I onda u 4 The Cleaner, neka nova drama sa A&E-a... Izgleda dobro
maaarin is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2008., 17:06   #62
eh veceras necu moci gledati...radim trecu smjenu,.....al zato sledecu epizodu ne propustam
__________________
Bye bye, bitches!
cobras is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2008., 17:50   #63
maloprije sam pogledao 1. epizodu i sasvim mi je OK. Renny i Jesse su zasluzili nominacije...
Halloween is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2008., 04:06   #64
Ova će sezona biti tako dobra Otkad gledam BB USA, mislim da već u 2. EPIZODI nije nikada bilo toliko svađe i saveza i backstabbinga

Brian se malo sjebo Počeo je previše igrat igru prebrzo... Takve se stvari rade kad se ima 5-6 ljudi u kući, a ne 13... Normalno da će netko počet pričat i započet cijelu revoluciju
Ode Brian, sto posto...
maaarin is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2008., 11:03   #65
Budući da volim jedino Briana, Angie, Stevena i Dana, a budući da je cijela kuća protiv ove 4 i svi ih žele izbaciti, ako netko od njih ne osvoji HOH danas, ja više neću gledati.. jednostavno mi se stomak okreće od ovih glupačica (Libra, April, Keesha, Michelle), te Jessieja i Memphisa...
Mikey23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2008., 11:58   #66
gdje vi gledate BB? ja na je*enom youtubeu....
Halloween is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2008., 13:41   #67
watch.videobrother.com
justtvnuts.com

maaarin is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2008., 13:46   #68
Ma ja u biti skidam torrente...

Ali ove godine pratim i što se događa na feedovima... na ovom jednom forumu objavljuju što se događa u kući praktički 24 sata na dan...
Mikey23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2008., 18:50   #69
Ja ne znam jeste vi ovo gledali, al ja sam umiro od smijeha Sock Puppet Show

http://www.youtube.com/watch?v=goEew...eature=related
http://www.youtube.com/watch?v=tjjSw...eature=related

maaarin is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2008., 03:11   #70
9-1 Tužno

Jessie HOH Baš je razmažen... Stariji je od mene al kao da ima 5 godina, balavac glupi Htio sam da Steven ili Ollie budu HoH... Al Olle baš i ne zna brojat... 550 jastuka?? Seriously?
maaarin is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2008., 19:02   #71
Ja sam znao da će Brian ispasti, ali baš mi je krivo... Brian/Steven/Dan/Angie su mi super... ostatak kuće uglavnom prezirem.. na prvom mjestu Libra... a odmah nakon nje, njezina sjena April.

Jessie kao HOH je katastrofa, iako bi bilo gore samo da su Libra ili April (dakle opet Libra) HOH.

Sock Puppet Show je bio super! LOL
Mikey23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2008., 03:02   #72
Pf... Baš me živcira glupi Jessie Onaj kadar na kraju, izrigo sam se skoro...

Jeste čuli da su se Ollie i April pojebali jučer http://youtube.com/watch?v=L3NISiec-Ig
Samo mi nešt nije jasno... On je kao veliki kršćanin, dakle ne pije, ne drogira se, ne puši ne psuje, al smije se jebat prije braka? Huh?

Steven je najispravniji od muških još tamo, što je zapravo meni čudno, jer su inače gayevi u kući TOLIKO nepodnošljivi da je to strašno Dustin, Joshuah i POGOTOVO onaj Dustinov bivši, onaj odvratni kak se zvao

Libra me počinje živcirat isto... Al mi je Renny sve bolja i bolja
maaarin is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2008., 23:50   #73
Što se Ollieja tiče, koliko znam, on je izjavio prije ulaska da je djevac. Tako da je onda možda sad izgubio nevinost?!

Dustinov bivši je Joe... I da, bio je KATASTROFA... haha

Moji favoriti su: Steven, Dan, Angie i ponekad Keesha. Ostali su uglavnom koma... Libra i April su najveće kujetine tamo..
Mikey23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2008., 00:16   #74
Keesha mi je okej cura U početku je djelovala ko neka maloumna kuja, al dobra je cura
maaarin is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2008., 12:26   #75
Da, ja sam se baš iznenadio za Keeshu. A i previše me podsjećala na Daniele Donato, koju MRZIM!
Mikey23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2008., 13:55   #76
Ja sam isto Donatoe mrzio Baš sam popizdio kad su završili zajedno u finalu
maaarin is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2008., 02:15   #77
Da.. 8. sezona je bila super, al Donatoi u finalu su bili KOMA! Zacha sam mrzio, al kad su ostali Zach, Dani i Dick, molio sam Boga da Zach bude final HOH. Nažalost, svi znamo kako je to završilo.. :P
Mikey23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2008., 13:52   #78
uu gledao sam taj big....mr.qurac freek....al cerkica je dobra za razne akcije
Baya_Rober is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2008., 22:34   #79
Big Brother se vraća u stari raspored! Od sada će se ponovo emitirati utorkom, ČETVRTKOM i nedjeljom!! Mislim da je ovo dobra vijest, jer nikad mi se nije svidio ovaj novi raspored emitiranja!
Mikey23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2008., 00:46   #80
koliko se promjenio bb produkcijski jer su radili pauze izmedju sezona ohho ho ho
Baya_Rober is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:37.