Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.04.2008., 23:33   #1
Next Top Model

Meni u ponediljak pocinje britanski top model. Jebenti jedva cekam.
http://www.livingtv.co.uk/topmodel/
BTW, mi te top modele imamo svaki tjedan, kad zavrsi jedan onda nam stave da gledamo americki, ili kanadski ili australski, itd...
Volim Living TV.


britanske modelushe:
http://www.livingtv.co.uk/bntm4/models.html
__________________
Travel & Fashion Blog
Kiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2008., 17:49   #2
Quote:
Kiki kaže: Pogledaj post
...meni ovako sa slika ove britanke jednako ocajne kao domace cure
__________________
And I'm waiting all the day, love
For my dear, dear Irish boy...
xavierkat is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2008., 17:54   #3
Ne znan. Reci cu ti u ponediljak kad pocne show.
Nisu mi nesto ove profil slike....previse su ih natrackali pa izgledaju sve ko Missice.
Vidjoh neke druge slike u TV listings magazinu i cine mi se jako dobre Alexandra Evans i Musayeroh Barrie.
No, ono...vidjet cu na TV kakav mi je ukupan dojam.

__________________
Travel & Fashion Blog
Kiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2008., 17:47   #4
Quote:
anything but angel kaže: Pogledaj post
pa nisu mi neke... a mi se obrušili na naše kao da su najružnije... sad vidim da ima i gorih
Ima ih par koje su dobre, al nisu mi fino ispale na gornjim slikama. Namazali su ih ko drag queens.
Stisni na sliku pa ce ti se prikazat video, tamo se moze vidit kakve su zapravo.

A ovak inace....ni u USA ni u UK ni ni u kojoj drugoj zemlji, nijedna od cura sto se prijavi na ovu emisiju, nikad nista ne napravi u smislu karijere modela.
Zavrsi se emisija i niko ih ni stapom ne takne. Dobiju ugovor, doduse, al to stvarno ne vrijedi ni pisljivog boba. Cim im ugovor zavrsi (6 mjeseci do godina dana...kako gdje), agencija im ne produzi ugovor jer ih niko ne bookira za poslove.
Tako da je sve to jedno veliko mazanje ociju....TV show, ni vise ni manje.
__________________
Travel & Fashion Blog
Kiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2008., 20:03   #5
pogledala sam i ja britanke, i to video od svake, moram reći da su i one većinom očajne
dentonka je onak slatkica, mislim nije ružna, ali ni ništa posebno
zanimljivu facu mi ima rachael, a ona lauren je totalna chavka
no uopće ne sumnjam da će ih ispolirati do ludila, pa će i biti nešto od njih.
__________________
Say something perfect, something I can steal.
me in honey is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2008., 20:28   #6
Quote:
Kiki kaže: Pogledaj post
Ima ih par koje su dobre, al nisu mi fino ispale na gornjim slikama. Namazali su ih ko drag queens.
Stisni na sliku pa ce ti se prikazat video, tamo se moze vidit kakve su zapravo.

A ovak inace....ni u USA ni u UK ni ni u kojoj drugoj zemlji, nijedna od cura sto se prijavi na ovu emisiju, nikad nista ne napravi u smislu karijere modela.
Zavrsi se emisija i niko ih ni stapom ne takne. Dobiju ugovor, doduse, al to stvarno ne vrijedi ni pisljivog boba. Cim im ugovor zavrsi (6 mjeseci do godina dana...kako gdje), agencija im ne produzi ugovor jer ih niko ne bookira za poslove.
Tako da je sve to jedno veliko mazanje ociju....TV show, ni vise ni manje.

o kakvim ti glupostima brijes? Npr. ove dvije cure koje su pobijedile na njemackom top modelu stalno se vide u modnim casopisima, reklamama, tv-u i revijama. Cak se vidi i treca plasirana iz prve sezone. otkud tebi onda da nemaju poslije emisije vise uspjeha. Pogotvo te iz njemacke i USA (men se cini) dobivaju na agenciji IMG- models ugovor, u kojoj su i Naomi Campel, Tyra Banks, Hedi Klum.....
cuttie_123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2008., 21:59   #7
Quote:
Kiki kaže: Pogledaj post
Ima ih par koje su dobre, al nisu mi fino ispale na gornjim slikama. Namazali su ih ko drag queens.
Stisni na sliku pa ce ti se prikazat video, tamo se moze vidit kakve su zapravo.

A ovak inace....ni u USA ni u UK ni ni u kojoj drugoj zemlji, nijedna od cura sto se prijavi na ovu emisiju, nikad nista ne napravi u smislu karijere modela.
Zavrsi se emisija i niko ih ni stapom ne takne. Dobiju ugovor, doduse, al to stvarno ne vrijedi ni pisljivog boba. Cim im ugovor zavrsi (6 mjeseci do godina dana...kako gdje), agencija im ne produzi ugovor jer ih niko ne bookira za poslove.
Tako da je sve to jedno veliko mazanje ociju....TV show, ni vise ni manje.
Kako ne? Elyse Sewell iz prve sezone američke verzije je trenutno vrlo uspješan model u Hong Kongu, a prije nekoliko godina je bila poprilično aktivna u Milanu. Znam je jer mi je otkad sam je vidjela na emisiji prije par godina.

Ima ih još.
bubu3333 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2008., 07:00   #8
Quote:
cuttie_123 kaže: Pogledaj post
o kakvim ti glupostima brijes? Npr. ove dvije cure koje su pobijedile na njemackom top modelu stalno se vide u modnim casopisima, reklamama, tv-u i revijama. Cak se vidi i treca plasirana iz prve sezone. otkud tebi onda da nemaju poslije emisije vise uspjeha. Pogotvo te iz njemacke i USA (men se cini) dobivaju na agenciji IMG- models ugovor, u kojoj su i Naomi Campel, Tyra Banks, Hedi Klum.....
Ja sasvim sigurno ne pricam gluposti.
A o tome kolko ti znas vidi se i iz cinjenice da smatras da amerikanke dobiju ugovor s IMG (nije IMG, nego Elite).

Dakle, u kakvoj su agenciji nema apsolutno nikakve veze, klijenti ih ne bookiraju za poslove.
Jedina sto se kasnije jos pojavljivala u modnim casopisima nakon pobjede je Jaslene Gonzales i nju Elite jos uvijek drzi na books. Iako ni ona nije postigla ZNACAJNIJI uspjeh.
Ista stvar s Britankama (od Britanki je jedino Lianne napravila nesto i pojavljuje se na pistama i u magazinima) , Kanadjankama i Australkama.

Za Njemice ne znam.
__________________
Travel & Fashion Blog
Kiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2008., 07:17   #9
Quote:
bubu3333 kaže: Pogledaj post
Kako ne? Elyse Sewell iz prve sezone američke verzije je trenutno vrlo uspješan model u Hong Kongu, a prije nekoliko godina je bila poprilično aktivna u Milanu. Znam je jer mi je otkad sam je vidjela na emisiji prije par godina.

Ima ih još.
Elysse Sewell nije bila pobjednica.

S obzirom da oni emisiju reklamiraju kao "America's next TOP MODEL", sve manje od high fashion modela ili supermodela za pobjednicu je promasaj. Zato i kazem da manje vise sve netragom nestanu.
Niti jedna od njih nije kucno ime.
Mozda Eva Pigford, al ona se nakon showa vise probila u nekakvim glumackim i TV vodama nego modelling.

Jedina od pobjednica koja modellira, koja je nosila poznate revije (Armani) je Jaslene.


Ostale su postigle chorak (bar sto se fashion modeliranja tice): Adrienne Curry je postala poznata kao Playboy playmate, Yoanni je najveci domet bio da se pojavi na naslovnici nekog psiholoskog magazina (cini mi se Psychology Daily),
Eva Pigford se bacila u glumacke vode, Naima nije postigla nish, Nicole nish, Danielle je cini mi se hodala za Jenni Kayne, Cari Dee je imala par komercijalnih shootova, kasnije nish, Saleisha je hodala za Bill Blass i to je za sad manje vise to.
Dakle, kod nijedne nema govora o nekoj znacajnoj karijeri.

A unutar industrije je show rmanje vise ridiculed i niko ga ne uzima za ozbiljno.
__________________
Travel & Fashion Blog
Kiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2008., 07:23   #10
BTW, evo sta Karl Lagerfeld kaze o ANTM: "trash that is funny for five minutes if you're with other people. If you're alone, it's not funny. Those girls will never be the next Gemma Ward. There is no justice in the fashion business" (btw, Karl je bio fotograf na francuskoj veriziji istog showa Mozda mu se, dakle, ne svidja samo americki. )

Allure magazine: "ANTM hasn't exactly produced any actual supermodels." itd itd....
__________________
Travel & Fashion Blog
Kiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2008., 10:44   #11
kakvo je stanje s australskim top modelom, znam za jednu njihovu pobjednicu da nosi važnije revije, a za ostale nisam čula, je li tko pratio?
__________________
....dreams....sky....love....death.....
wanna_be_a..... is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2008., 11:07   #12
Quote:
Kiki kaže: Pogledaj post
Ja sasvim sigurno ne pricam gluposti.
A o tome kolko ti znas vidi se i iz cinjenice da smatras da amerikanke dobiju ugovor s IMG (nije IMG, nego Elite).

Dakle, u kakvoj su agenciji nema apsolutno nikakve veze, klijenti ih ne bookiraju za poslove.
Jedina sto se kasnije jos pojavljivala u modnim casopisima nakon pobjede je Jaslene Gonzales i nju Elite jos uvijek drzi na books. Iako ni ona nije postigla ZNACAJNIJI uspjeh.
Ista stvar s Britankama (od Britanki je jedino Lianne napravila nesto i pojavljuje se na pistama i u magazinima) , Kanadjankama i Australkama.

Za Njemice ne znam.
dobro, izostavimo amerikanke i britanke. Ocito ne znas citati, ako nisi vidjela da sam u zagradi napisala da si za USA nisam sigurna, ali zato za njemacku jesam. Te pobjednice se i dan danas vide u Njemackoj i drugim drzavma. Proslogodisnja pobjednica ima svoje slike u Joy magazinu od proslog mjeseca.
cuttie_123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2008., 08:01   #13
Dobro jutro zene.

Nego, imal ikakve sanse da se otvori jedinstveni top model topik pa da mozemo razglabat o svima?

I, btw, koga zanima, britanski je poceo jucer. Cure se vec naveliko svadjaju.

Na websiteu imaju photoshoots, intervju s eliminiranom i video highlights te tips & tricks za makeup i hair (preporucam pogledat video za kako dobit beach hair...
link (trebate clicknut na sliku za video):
http://www.livingtv.co.uk/bntm4/GTL01_Hair.html )

Takodjer obavezno pogledajte jednu od nasih ziristica....nevidjeno kolko si je ubrizgala kolagena u gornju usnu
link (isto click na sliku za video):
http://www.livingtv.co.uk/bntm4/judges_Huggy.html


Eh...favoriti su mi se prominili sad....
Ova cura s dugackom tamnom kosom mi je prekokrasna:
__________________
Travel & Fashion Blog
Kiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2008., 08:02   #14
A nije losa ni ova s crvenom i siskama, al je u tijelu malo debela....khm...

__________________
Travel & Fashion Blog
Kiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2008., 08:03   #15
I oniiii....oprostite mi sto hijackiram ovaj topik. Ja bi raspravljala i o britanskom modelu, a jadna nemam s kim pa se nadam da ce se neko od vas smilovat i malo raspravit sa mnom
__________________
Travel & Fashion Blog
Kiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2008., 10:01   #16
Quote:
Kiki kaže: Pogledaj post
A nije losa ni ova s crvenom i siskama, al je u tijelu malo debela....khm...

lijepa je ova crvena
nussha is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2008., 12:28   #17
Quote:
Kiki kaže: Pogledaj post
A nije losa ni ova s crvenom i siskama, al je u tijelu malo debela....khm...


lijeva je prekrasna, a ova desno je njihova kristina
cipelić4444 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2008., 12:34   #18
da, malo baca ali ova ima potencijala sa tom facom što je najgore a kristina nema
girly-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2008., 13:30   #19
Quote:
cuttie_123 kaže: Pogledaj post
dobro, izostavimo amerikanke i britanke. Ocito ne znas citati, ako nisi vidjela da sam u zagradi napisala da si za USA nisam sigurna, ali zato za njemacku jesam. Te pobjednice se i dan danas vide u Njemackoj i drugim drzavma. Proslogodisnja pobjednica ima svoje slike u Joy magazinu od proslog mjeseca.
nisam iz modnog svijeta pa nisam neki autoritet za to sto je "mega uspjeh u svijetu mode", ali sam uvjerena da to nije pojavljivanje u casopisu Joy
presmijesno. uopce nisi shvatila poantu od kiki.
beatriz is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2008., 13:39   #20
jel' ovo sad postao topic za Next top model ili ne?
prati li tko Antm cycle 10?
moj favorit Fatima.

koja je ista Iman.
beatriz is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:10.